Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Impero

Oldal: 12345
Dátum: 2015.01.30. 00:20:37
Ha esetleg akad olyan végzetúr, akinek pont gondot okoz összekaparni az őskőre valót.

http://www.gyalikerteszet.hu/allasajanlat

(a cég tagja Szemtelen Karom, Bazor fia Borog, Tündeköves Glórin - szóval jó sok nyugdíjas ex-végzetúr a TGY-ből és a Tappancsból)
Dátum: 2012.12.03. 18:26:26
Takarítsátok ki rendesen a való világba vezető átjárót, hogy sima utam legyen

Ave a két legjobb cimborának!
Dátum: 2012.11.15. 15:26:26
Mivel tényleg messze a legelhanyagoltabb ezért összekötném egy új AF hullámmal, az talán elég motiváció lenne, hogy fejlesztve legyen.
Bizonyos Mágia szintenként(100/200/300...) aktiválódna egy új AF képesség.


Varázslatelnyelés (ez mondjuk 100-as Mágiától)
A Mágiád varázslatelnyelést ad az AF-től függően.

Később pedig jöhetne még jó pár a Mágiához kapcsolva:

Manaroncsolás (max szint 50)
KH-s manaégetés, az ellenfél elveszíti varázspontjainak AF%-át. Inkább fun képesség, de ha valaki sokat áldoz rá, akkor talán több annál, például háborúban

Életvarázs (max szint 10)
A varázslatkörben regenerálsz a varázslatod sebzésednek megfelelő AF%-ot

Legendás mágia (max szint 3)
A napi első/második/harmadik kritikus varázslásodkor automatikusan kapsz egy kalandot.

Vérmágia (max szint 1)
Plusz egy manakonstrukció naponta, de nem használsz fel több varázspontot mint az életerőpontod.

Tükörvarázs (max szint 25)
Ellenfeled sebződik a saját varázslata sebzésének és az AF százalékának függvényében.
Dátum: 2012.11.12. 05:52:55
Maedhros nevű beidomított végzeturam egy győztes csatámban nem kapott jutalmat. A végzetúr tárgyakkal is fel van szerelve és a morálja is rendben volt (akkor még). Kérem az eset kivizsgálását, addig a kennelben leszek.

Az Állat
Dátum: 2012.04.17. 08:32:11
Manakonstrukciót nem számolta a templom, win7, Chrome
v1, Végzeturak Mesterei, Szinuhe
Dátum: 2012.01.21. 16:29:42
Ez valami gyönyörű:

Mi a gúla térfogata?

alapterület szer magasság osztva 3-mal
alapterület szer magasság osztva pí-vel
alapterület szer magasság
alapterület szer 3 osztva magassággal
Dátum: 2011.02.06. 22:18:31
Idézet: Lord Zero - 2011.02.06. 21:21:50
Az az aprócska dolog h. 1,5 hónapja kapom a 0-s portyákat pár k Tp-vel, miközben a fejlődés töretlen kicsit elkerülte a figyelmedet.


Yuurei is megkérdezte, én is megpróbálom. A hetvennegyedik nullás portyádnál sem gondoltál rá, hogy más célpontot keres?
A mellé dumálás a napirendedről nem érdekel, de a válaszod igen.

Idézet: Lord Zero - 2011.02.06. 22:00:12

... így semmi olyan jel nem volt a 0-s portyán kívül, ami gyanús lett volna.


Ennél "gyanúsabb" tényező egy pók számára nincs is. Tényleg fogalmam sincs, hogy a harmadik próbálkozásra miért nem hagytad ott, és nyakaltál be "10K TP-t".
Yuurei egyébként azt is leírta már, hogy ez a modul a "rabszolgákra" nem most lett kitalálva.
Dátum: 2011.02.06. 21:12:37
Csak a teljesség kedvéért. Alacsony szintű, erős pók karakterem van, három hónapja nem játszom idő hiányában, de pár napja ütögetek néhányat az event miatt. A körülöttem lévő karakterek teljesen kicserélődtek, tehát a bevált célpontjaimhoz értelemszerűen nem férek hozzá.
Mégis, ezekből az újakból ugyanolyan LE/TP arányt hoztam ki.

Elgondolkodtató, hogy akit ennyire érzékenyen érint az eddigi farmjai nullázása, az miért nem választ - az előzőekhez hasonló ügyességgel és szemfülességgel, hisz tudja mit kell figyeljen - más célpontokat. Persze ha a bevétel mindig csak ugyanabból a szűk körből csepegett, akkor értem a szomorúságot, de ezt nem feltételezném.
Dátum: 2010.11.23. 16:29:33
Naná, hogy lehet nyomást gyakorolni a JV-re, hogy változtasson. Csak sajnos ez az út oda vezetett, hogy sokszor meg mások gyakorolják ezt, olyan témákban, ami meg esetleg neked nem tetszik.
Ez a topic egyenes gyermeke a portya nerf, a VF nerf, a kémgömb és láthatatlanság nerf témáknak.

A recept a következő: a játék készítői szerint a tényállás X. Akiknek nem tetszik, azok sokat írnak róla, hogy ez így nem jó, ellenben az Y sokkal jobb lenne. A JV úgy dönt, hogy marad X vagy lesz helyette inkább Y.

Ha neked perpillanat jobb opció az Y, akkor életbe lép a:
"megpróbáljuk a szolgáltatót rávenni, hogy vizsgálja felül"

Ha neked jobb opció volt az X, akkor:
"megint kisírták maguknak a topperek, az Azúr, Kocos vagy Birka, illetve az a rejtélyes belső kör"


Én meg gondoltam, hogy a kilenc pro vélemény mellé elfér az enyém is ötödik kontraként.
Ennyi az egész, dehogy akarok én bárkit is a félelmetes kód nepper hordák elé vetni.
Dátum: 2010.11.23. 15:58:44
A helyzet tehát az, hogy te szeretnél egy ilyen relikviát, csak nem abban a formában, ahogy ez árusításra került.
X pedig szeretné, hogy a prémium mellé járjon.
Y pedig azt szeretné, hogy Z szintenként járjon egy ingyenes ősköves tárgy.
Q pedig azt szeretné, hogy mától a láthatatlanul vadászók fele olyan hatékonysággal fogjanak be szörnyeket.
G meg azt, hogy a kémgömb ne mutassa a TP-t.

Ez a baj itt.

Engem ezzel együtt egyáltalán nem zavarna, ha lehetne itt is venni, de ha a készítők szabálya az, hogy nem lehet, akkor ezen mit nem lehet érteni? Én meg ezt nem értem.
Dátum: 2010.11.23. 15:38:32
Ezt a topicot olvasva olyan érzésem támadt, hogy törlik a karakteremet, ha nem szerzek kódot. No, most én értem az érveket, hogy kényelmesebb kicsengetni pár forintot két klikkel a relikviákért, de ez most nem egy ilyen akció.
Van olyan is, lásd Lélekkufárnál erősebb cuccok, gyorsítások, kényelmi funkciók, prémium. Ez meg egy másfajta konstrukció.
Én hébe-hóba kártyázom is, ráadásul van egy tucat jó ismerősöm, sőt barátom is az aktív játékosok közt, mégis a karakteremnek egy darab relikviája sincsen, és így is egészen játszható.
Egyszer olvasnék már itt olyat, hogy ez a funkció nekem nem tetszik kihagyom. De soha... Pedig prémiuma sincs mindenkinek, mert valakinek meg az macerás. Vagy egyáltalán nem vesz követ, mert nem tud vagy nem akar.

És ezek a relikviák sokkal kisebbet dobnak a karaktereken, mint az ősköves lehetőségek. A szituáció meg ugyanaz, ha valakinek nagyon kell, akkor megoldja (lásd Hype, Miklós, és még számos más játékostárs a hkk.hu-ról), ha meg annyira nem kell, hogy tegyél érte két lépést is, akkor meg játszhatsz nélkülük is, nem dől össze a világ.
Ne legyen már úgy beállítva, hogy mostantól kódok nélkül végünk van... A játékvezetés ezt ilyen formában kínálja, megindokolta, hogy miért, innentől ha nem tartod ezt megfelelőnek, akkor tovább mész, és a pénzedből mást veszel.
Dátum: 2010.11.20. 00:40:33
Milyen helyezésed lesz egy versenyben, ha megelőzöd az utólsót?
-ez paradox
-utólsó
-utólsó elötti
-első

Melyik nem színész az alábbiak közül?
James Cameron
Tom Cruise
Keanu Reeves
Cameron Diaz

Hányszor fordul körbe a nagymutató egy digitális órán?
0-szor
1-szer
12-szer
24-szer
Dátum: 2010.11.11. 15:17:12
Köszönöm a választ!


A Térképkeresés szakértelem tényleg működhetne akár "eventen túl" is.
Ha nem is olyan összetetten, mint Tiha ötleténél, de akár a két Térképes esemény közt is ugyanúgy találhatóak lennének térképek, amiket aztán a térkapus kiégett relikviához hasonlóan simán el lehetne adni a kufárnak. Így az első helyezett Térképesek sem fejlesztenék potyára, valami visszacsöpögne lassan az árából.
Dátum: 2010.11.11. 14:38:37
Két kérdésem lenne.

- Lady Alvarielhez/Landragórhoz hasonlóan lesz-e toplista a legjobb térképgyűjtőkről? (feldobná a fórumozást is, főleg ha mondjuk mindenki csak a saját csapatának 10 legjobbját és 10 leggyengébbjét látná - igazi közösségi dolog lehetne így)

- Az egyel jobb díjhoz szükséges szám nyilvános lesz-e az esemény kezdetekor? (a nyilvánosság mellett szólna, hogy utólag nem lennének "ha én ezt tudom, akkor tolok még 20-at a szakértelmen" szerű zokogások)


Egyébként nagyon motiváló az új felállású lebonyolítás, és a turbó kizárás is tetszik.
Dátum: 2010.11.09. 18:51:14
Az ilyen (és az ezután megszülető) nerfeknél nem lehetne egy felső plafont hozzádobni a dologhoz?
Mondjuk az Inspirátor termelhet X csp-t, ezután pedig kiég. Az ismételhetős küldetésekkel szerezhető X dukát, ezután pedig csak LE és Kristálypont. Pár dolgot megoldana, pár dolog meg nem keserített volna el annyi embert (kivégzés nerf, ismételhetős küldetés/3 dukát, láthatatlanság, kreatív aff)

Így még Cyrontól sem kellene levonni azt a pár milla LE-t az igazságosság jegyében
Dátum: 2010.10.23. 20:26:20
Ha félévente lesz, akkor ha jól számolom jövő hét közepétől lehet nevezni, bár a hat hónap csak példaként lett említve a nyitó posztban. Én mondjuk örülnék persze.
Dátum: 2010.10.06. 15:00:48
Támadásban ~15% az előnyöd
Védekezésben: egál
IQ: ~ 15% az ő javára

Állatok? Szívósság? Kritikusok? Szerencse különbség? Tárgyak?

Nem tűnik ez így kirívónak, sőt.
Ha már kiütötte a 22-es csapdáját, akkor kutya kötelessége a döntőig menetelni. Ott pedig remélem a gróffal fog megküzdeni
Dátum: 2010.09.30. 00:24:44
Csatlakozom a lemaradtam a kvízolimpiáról mozgalomhoz.

FF, Win7, szerda esti próbálkozások
Dátum: 2010.09.22. 16:51:33
Szerintem meg villámgyorsan reagálva lett egy hirtelen felmerült igényre (Bérlet 24. szint alatt), úgyhogy tartsd meg a bérletet, és vedd úgy, hogy nincsenek is csizmák
Azért legyünk már igazságosak.
Oldal: 12345