Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tpe71

Dátum: 2010.04.12. 14:30:23
Ericath-nak megfognak szaporodni a követői.
Dátum: 2010.04.12. 12:36:31
Nem biztos, hogy a kompenzációval van a baj. Lehet a többi kufárnál nagyobb mászással vannak, több a prémiumos, stb.

A létszámon kívűl ezeket viszont nem kompenzálják. (Nem is kellene, mert ezért öltek bele több pénzt, vagy foglalkoztak többet a karakterrel.)
Dátum: 2010.04.12. 08:19:14
Jó lett! Ha kész van, beküldjük Miklósnak, és kiaoszthatja mind a 4 kufár ajándékát!
Dátum: 2010.04.10. 23:26:41
Szerintem ez elég egyértelmű: A verseny Május 07. 12:00 fog véget érni.

Vagy nem az?
Dátum: 2010.04.10. 23:24:26
Amikor a vadászat lecsattan, akkor kell a mászásnak turbózva lennie. Ezt valaki írta, hogy direkt így lett programozva, hogy ne lehessen "trükközni" vele.

Szerintem befogott állatért nem kaphatsz térkép darabkát. Mivel a jó válaszért adja, ami befogáskor nem fejti ki a hatását, hanem a következő vadászatkor működik.
Dátum: 2010.04.10. 19:21:09
De lehet, hogy nem darab függő a térkép megjelenése, hanem az idő függvénye. Bármi lehet, egy biztos, nem fix térképdarabot kell megtalálni, mert az esemény végét pontosan tudjuk mikor lesz.
Dátum: 2010.04.10. 18:18:36
Szerintem nincs FIX térkép darab. Nem is lenne értelme. Ha kész a térkép, majd kicserélik a következőre.
Dátum: 2010.04.09. 23:17:25
Ez jó! Összesíthetnéd minden nap.
Dátum: 2010.04.08. 10:40:14
A pixelek szerintem az idő függvényében rajzolódnak ki.
Dátum: 2010.04.08. 09:38:11
Jön egy nő a dokihoz, kékre - zöldre verve, a doki felkiált:
- Istenem mi történt magával?
- Akárhányszor jön haza az uram részegen, annyiszor megver.
- Hm, tudok erre egy teljesen biztos és hatásos szert. Azután amikor jön az ura haza, vegyen egy csésze kamillateát és öblítse a torkát, alaposon öblítse...
2 hét múlva jön ugyanaz a nő a dokihoz, de virágzóan néz ki és mondja:
- Doktor Úr ez csodálatos amit javasolt, képzelje, jön az uram holt részegen én meg öblítem, meg öblítem a torkom, ő meg nem bánt engem...
- No látja, egyszerűen csak kussolni kell...
Dátum: 2010.04.07. 17:27:39
Elég csak egy újabb térkép részletet betenni, és máris van értelme.

Ismételgessék csak!
Dátum: 2010.04.01. 00:24:17
Jesszusom, de savanyú vagy!
Dátum: 2010.04.01. 00:20:57
A híreket olvasva, egy pillanatra nagyon megijedtem, még jó hogy április elsejen van. (homloktörlősmile)
Dátum: 2010.04.01. 00:05:45
Nem semmi ez a rózsaszin! Elmentünk tündi-bündi be?
Dátum: 2010.03.30. 23:11:55
Két pap álldogál az országút szélén, kezükben egy tábla:
"Közel a vég! Fordulj vissza, míg nem késő!"
Arra jön egy autós, mutatják neki a táblát, az pedig dühösen kikiált a kocsiból:
- Hagyjatok békén, szentfazekak! - és továbbhajt.
Tíz másodperc múlva hatalmas fékcsikorgás, majd egy hangos csobbanás hallatszik.
Azt kérdezi egyik pap a másiktól:
- Nem lenne jobb, ha azt írnánk a táblára, hogy a híd leomlott?
Dátum: 2010.03.23. 04:24:49
Eddig egyszer sem jött semmi. Elég béna lehetek...

Köszi!
Dátum: 2010.03.23. 00:22:18
Bekerült a játékba egy új fejlesztés, a kvízkérdések kategóriabesorolása. .... Ez a jutalom mindig az ajánlásoknál fog látszódni, a kínzókamrához hasonlóan.


Kapott már valaki "kategóriabesoroás"-ért LE-t?
Dátum: 2010.03.12. 22:17:11
Három barátnő, egy fiatal lány, egy menyasszony és egy húsz éve férjezett asszony, elhatározzák, hogy a párjukat este otthon kiöltözve fogják várni: mindhárman magassarkút, fekete bőrmelltartót és fekete maszkot öltenek.
Másnap megbeszélik, hogy melyikük barátja, férje hogy fogadta a jelmezt.
A legfiatalabb ezt meséli:
- Tegnap este felvettem a fekete bőr alsóneműt meg a maszkot, és amikor ajtót nyitottam a barátomnak, azonnal lerohant. Fantasztikus estét töltöttünk együtt!
- Én is bőrmelltartóban, bőrsortban és maszkban fogadtam a vőlegényemet, és amikor meglátott, azt mondta: „Imádlak, te vagy álmaim nője!” Aztán egész éjjel szerelmeskedtünk.
A férjes asszony is elmeséli a saját sztoriját:
- Tegnap, mikor hazaért a férjem, én is bőrmelltartóban, fekete harisnyában, tűsarkúban, maszkban vártam, erre azt kérdezte: „Mi van vacsorára, Batman?”


Egy anya tanácsa a lányának:
- Adj egy férfinek egy halat, és egész napra jóllakik. Tanítsd meg a férfit halat fogni, és egész hétvégére megszabadulsz tőle.


- Mi állítja meg legjobban a hajhullást?
- ???
- A padló.


A híres autóversenyzőt halálos baleset éri. Az özvegyet behívják a hullaházba, hogy azonosítsa a holttestet. A boncmester kihúzza az első fiókot: üres, a másodikat: üres, a harmadikat: üres. Ekkor megszólal az özvegy:
- Igen, ő az, megismerem. Sose volt benne az első háromban!
Dátum: 2010.03.02. 12:21:53
A háborús archívumban eddig külön színnel jelöltétek a vesztett és nyert összecsapásokat, most már homogén, és egybeolvad a lista.
Dátum: 2010.03.02. 11:22:21
A kalandoknál nem működik a vissza gomb, és angol a tovább gomb.