Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tpe71

Dátum: 2011.01.27. 18:01:23
Kisgyerek kérdi anyukáját a taxiban a Rákóczi tér környékén:
- Mama, mire várnak itt ezek a nénik?
- Háát, a férjükre várnak.
Mire a taxis:
- Ejnye asszonyom! Miért nem lehet annak a gyereknek megmondani az igazat? Kurvák ezek kéremszépen!
- Mama, ezek tényleg azok?
- Igen kisfiam, azok.
- És van nekik gyerekük?
- Van kisfiam.
- És mit csinál ilyenkor a gyerekük?
- Taxit vezet kisfiam.

Edit: tördelés
Dátum: 2011.01.27. 08:14:57
Erről jut eszembe:



Steven A lányok olyanok, mint a CD-k: nem mind egyezik
az ízléseddel, némelyik sokat pattog, de az aktuális kedvenced
folyton a fejedben jár.

Kellen Ráadásul egy luk is van rajtuk, amin az embernek
egyszerűen muszáj bedugni az ujját...
Dátum: 2011.01.25. 22:46:15
Szerintem az élet célja maga az élet, és annak reprodukálása, netán egy kicsit tovább fejlesztése, hogy nagyobb esélye legyen. Bármerre körül nézel, minden azért él, hogy a génjeit tovább adja és szaporodjon. (Mondjuk ez a legkellemesebb része a dolognak. )

Mi is csak azért lettünk okosabbak, mert így nagyobb eséllyel éltünk túl. Igaz ez fog a pusztulásba is vinni minket.

De attól az élet még megmarad. Nem egyszer szinte teljesen kipusztult a földi élet, és mindig újra indult. Ugyanígy lesz utánunk is.
Dátum: 2011.01.25. 18:22:01
Addig röhögtünk a főnök viccén, amíg
megértettük, hogy az a mai feladat.
Hátha indítanak nekik külön egy román szervert.
Dátum: 2011.01.24. 11:09:09
A múltkor kirúgtak a strandról. Állítólag szabad hason fekve napozni, de csak a sajátodon.
Igazad lehet. Azért ha én kapom, a ban@-ra elküldtem volna.
Már akinek már volt mentora.
Szimpatikus megoldás lenne. +1 Flag ami x nap inaktivitás után bekapcsol, a listákból kiszűrni, és egy gombbal vissza billenthető lenne. Így még Baraty-nak sem lenne sok dolga vele.
Főleg, hogy ennek a topiknak a lényege, a többiek fikázása! (Legbénább.... legszánalmasabb...)
Dátum: 2011.01.21. 13:40:49
A farmer bemegy a városba, hogy bevásároljon. Vesz a vaskereskedésben egy üllőt, egy vödröt, majd betér az állatkereskedésbe és vesz két csirkét, meg egy libát. Amikor el akarja vinni, rájön, hogy ez a sok dolog nem fér el a kezében. Mivel gyalog van, a farm meg messze, ezért leül tanakodni, mitévő is legyen? A boltos megsajnálja, és a következőt javasolja neki:
- Rakja az üllőt a vödörbe, ezt vigye az egyik kezében, a csirkéket rakja a hóna alá, a másik kezében pedig el tudja vinni a libát.
A farmer megörül, felpakol, és elindul. Ahogy kiér a város határába, látja, hogy egy fiatal, nagymellű szépség álldogál az úton. A lány megkérdi tőle:
- Meg tudja nekem mondani, hogy jutok a Mockingbird Lane 1515-be?
- Nos, hölgyem, én a Mockingbird Lane 1616-ba megyek, az ott van nem messze. Jöjjön velem, tudok egy rövidebb utat az erdőn keresztül.
- Hohó! És mi a biztosíték arra, hogy az erdőben nem támad le, nem dönt neki egy fának, nem tépi le a blúzomat és nem erőszakol meg?
- Látja, hölgyem, hogy egy üllő, egy vödör, két csirke és egy liba van nálam! Ugyan hogy tudnám én így megerőszakolni?
- Hát... Mondjuk leteszi a libát a földre, letakarja a vödörrel, ráteszi az üllőt, a csirkéket meg én megfognám.
Dátum: 2011.01.18. 21:28:17
Ne bántsátok, a helyzetét irigylem. Szívesen élnék én is tanyán. Igaz egy idő után hiányoznának a technikai vívmányok, és húznék vissza.
Dátum: 2011.01.18. 12:17:01
Köszönöm!
Dátum: 2011.01.18. 10:50:12
Én ezt az oldalt ismerem.

Craslorg! A link-et hogyan lehet nevesíteni?

Edit: Link neve.
Dátum: 2011.01.18. 10:28:42
Én úgy emlékszem, hogy nekem már a befejezést is számolta. (Igaz nagyon rég volt. )
Dátum: 2011.01.18. 09:04:12
A szüleim nagyon prűdek voltak, aminek persze én ittam meg a levét. Gyerekkoromban láttunk az utcán két kutyát összekapaszkodva. Amikor megkérdeztem, hogy mit csinálnak, anyám azt mondta: "Táncolnak". Ne tudjátok meg, mit kaptam az igazgatótól az első iskolai diszkó után...
Dátum: 2011.01.17. 21:32:37
Az a szerencséd, hogy nincs már pestis, meg hasonló nyalánkságok. A tanyád is csak addig véd meg, míg nem találkozol más emberekkel.
Dátum: 2011.01.17. 17:17:05
Úgy van, hogy 1 eset vagy a sok közül. Én pont fordítva jártam. Egyik évben nem volt a cégnél szervezett oltás és le is maradtam róla. Abban az évben beteg is lettem. Így hát én azóta mindig oltatom magam. Kinek mi a tapasztalata.
Dátum: 2011.01.17. 16:20:05
Akkor csak pihent.....
Dátum: 2011.01.17. 12:14:11
Nem levadászott, csak alszik!