Felhasználónév: Jelszó:
Beoltatod magad a H1N1 vírus elleni védőoltással?
Igen, már meg is tettem
Igen, be fogom
Nem
Még nem tudom
Szerző
Topic neve: H1N1: beoltatod magad?
kedvelt tagPéter001Férfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: H1N1: beoltatod magad?
361. hozzászólás - 2011.01.06. 14:31:44
Én az összeesküvés elméletek híve vagyok, és ezért azt vallom, hogy ha támadni fog valamilyen halálos vírus, akkor az váratlanul támad, és nem a H1N1 vírus, hanem összetevő szempontjából ismeretlen lesz. Én ezt az egész H1N1 hisztériát, a gyógyszergyártó cég reklám fogásának tartom.
A hozzászólást Péter001 módosította 2011.01.06. 14:32:28-kor
Pontszám: 6.34
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
362. hozzászólás - 2011.01.06. 15:03:45 (Válasz Péter001 #361 hozzászólására.)
Ezt azért magyarázd meg azoknak is, akik belehaltak. Nyilván lehet, hogy a média sokat dobott rajta, de ettől még tény, hogy a vírus nem veszélytelen. A spanyolnáthával ugyanez lett volna, ha akkoriban már ilyen kiterjedt információs hálózat lett volna, csak nem volt, így sokkal lassabban terjedtek a hírek, de mindenki tudja, hogy rengeteg áldozatot követelt. Gyógyszergyárak pedig már akkor is voltak és a lobbijuk arányaiban nem sokkal volt kevesebb, mint most.
A jelenkor előnye, hogy a tudományos fejlődés révén az ilyen típusú járványok, vírusok ellen könnyebb védekezni, mert a tudomány hamarabb talál rá megfelelő ellenanyagot és ami még fontosabb, sokkal gyorsabban el is tudja juttatni a különböző vidékekre, szerte a Földön.
Pontszám: 8.25
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
363. hozzászólás - 2011.01.06. 15:33:49 (Válasz Craslorg #362 hozzászólására.)
Egyet értek veled. De ne feledkezünk el arról sem, hogy már az ellen anyag gyártás nem merül ki abban, hogy a mostani betegségekre megkeresik a gyógymódot. Hanem már ott tartanak, hogy ők hozzák létre az esetleges fertőzéseket és keresnek rá ellenszert. Hogy állítólag megelőzzék a fertőzések kialakulását magától. A H1N1 influenza vírus csak egy a sok közül. Ha beoltod magad még nem leszel védet a többitől. Ami úgy néz ki, Hogy H1-9N1-9:81 minden variáns és ez csak infulenza.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 8.08
kedvelt tagPéter001Férfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
364. hozzászólás - 2011.01.06. 15:43:21 (Válasz Craslorg #362 hozzászólására.)
Megígérem neked, hogy ha majd oda át leszek azoknál akik meghaltak, tudni fogják a véleményemet. Most sajnos nincs rá képességem, hogy nekik magyarázzak. Viszont ez tényleg nem vicc, és továbbra is fent tartom az álláspontomat, hogy a halál beszedi a vámot, ha akarja, mindegy, hogy mivel védekezünk ellene.
Pontszám: 7.57
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
365. hozzászólás - 2011.01.06. 15:45:15 (Válasz Fubujoci #363 hozzászólására.)
Ez természetesen tudom, hogy csak ez ellen véd, de azért nem kell a másik odalra sem átesni, nem minden betegséget a gyógyszergyártók találnak ki, sőt. Nem mosom a kezeiket, mert nagyobb a hatalmuk, mint a fegyveriparnak, de azért nem minden szárad az ő lelkükön és nem igazán szeretem, mikor akár ilyen, akár bármilyen más témában kacifántos elméleteket gyártanak sokan ok-okozati összefüggéseket kreálva ott, ahol valójában nincs.

"- Jajj, de fáj a gyomrom...
...
- Hallottad? Juci terhes!
...
- Képzeld! Juci megcsalta a férjét és terhes!
...
- Jucinak nem volt pénze, ezért elment prostituáltnak. Több hónapig csinálta a férje tudta nélkül és terhes lett a stricijétől, aki megtiltotta, hogy elvegye a gyereket, mert megfenyegette, hogy a családját kinyírja..."

...

Juci gyomorfertőzését sikeresen kezelték, mindössze 2 napig kellett a korházban lennie, már jobban van. A fájdalmat egy apró bacilus okozta, ami a levegőben is terjed

Szóval ahogy olvasom sok helyen megy ez ma, jó lenne inkább sokszor tisztán gondolkodni és nem mindenáron összefüggéseket keresni.
A hozzászólást Craslorg módosította 2011.01.06. 15:46:32-kor
kedvelt tagPéter001Férfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
366. hozzászólás - 2011.01.06. 15:45:51 (Válasz Fubujoci #363 hozzászólására.)
Teljesen egyet értek. És akkor felteszem a kérdést. Kiszabadulhat a szellem a palackból?
Pontszám: 7.08
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
367. hozzászólás - 2011.01.06. 15:55:43 (Válasz Péter001 #364 hozzászólására.)
Abban egyébként igazad van, hogy ha akar, a baj utolér. Csak leeht nem lesz mindegy, hogy be van e kötve a biztonsági övem vagy sem. Előbbi esetben lehet, hogy csak zúzódás, 1-2 törés, utóbbiban pedig repülök és nem fogom a földet eltéveszteni sajna. Ettől természetesen mindenkinek a saját belátására van bízva, hogy mi ellen védekezik, mi ellen nem.
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
368. hozzászólás - 2011.01.06. 15:57:46
Csak egyet kérdeznék, az a 440 akárhány játékos, mivel védekezik a H1N1 ellen?
Pontszám: 7.76
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
369. hozzászólás - 2011.01.06. 18:18:15 (Válasz D4vid #368 hozzászólására.)
Nem esik teherbe.

Ez is ugyanolyan influenza, mint a többi, annyi a különbség, hogy ez valamiért a terhes nőkre sokkal jobban veszélyes.

Ui.: Én már beoltattam magam pedig nem eshetek teherbe, de ezt eddig minden évben megtettem.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 9.07
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
370. hozzászólás - 2011.01.07. 11:00:38 (Válasz Craslorg #365 hozzászólására.)
Én egy szóval nem mondtam, hogy ők csinálják az összes vírust, baktériumot és egyéb más dolgokat. Csak annyit említettem meg, hogy sajnos vagy nem már csinálják ezeket. De ahogy tudjuk hiába védekezünk ellenük akár így előre látóan is. Rengeteg változata lehet, mondhatjuk úgy is, hogy ezeknek a fehérje töredékeknek végtelen a változatuk. Ja és ez nem kitaláció.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 7.45
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
371. hozzászólás - 2011.01.16. 13:39:59
én tettem volna egy nem de nem is fogom lehetőséget is !

Gyógyszeripar remek találmánya ez is mindahogy a világbankok más témában! A Földnek jót tenne ha az emberi faj egy kicsit megszünne létezni! Undórító amit a pénz tehet az emberekkel!
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.54
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
372. hozzászólás - 2011.01.16. 15:10:50 (Válasz SuperEgo23 #371 hozzászólására.)
Lehet, de emberként én azt mondom, hogy nekem nem tenne jót, ha megszűnnék "kicsit" létezni.

A témához a véleményem még az elején leírtam, azóta se' lett más, maximum még jobban meg vagyok győződve róla az első H1N1-es hullám lefutása után.
V3: Xarun
Pontszám: 8.03
népszerűSilver HeartFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
373. hozzászólás - 2011.01.17. 16:45:43
Sziasztok!

Nem oltatom be magam. Tudjátok, amikor beoltattam magam, néhány hét múlva olyan beteg lettem mint a kutya. Sajnos nem bízom a vakcina magyarországi előállítójában. Láttam vele egy riportot valamelyik kereskedelmi televízión. Ha nekem egy "kigyúrtkopasz" csóka egy védőoltásról azt nyilatkozza, hogy azt az ő cége gyártja, AZT a vakcinát akkor adatnám be magamnak, ha előttem neki is beadják. Vagy még akkor sem.

Tény, hogy 15 éve semmi komoly betegségem nem volt. SZERINTEM azért is , mert olyan messzire elkerülöm az orvosokat, amennyire csak lehet.

Tény az is, hogy a kórházakban nagyságrendileg többen haláloznak el "hagyományos" influenzában, mint a H1N1 vírus miatt, csak AZ nem hír.

A pánikkeltés kiváló üzleti stratégia, de én EZT elítélendőnek tartom!

Végezetül visszakanyarodnék a hozzászólás elejére: AMIKOR beoltattam magam, beteg lettem, AMIÓTA nem oltatom magam, kutya bajom. Akkor hogy is van ez?

Silver Heart.
Pontszám: 6.67
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
374. hozzászólás - 2011.01.17. 17:17:05 (Válasz Silver Heart #373 hozzászólására.)
Úgy van, hogy 1 eset vagy a sok közül. Én pont fordítva jártam. Egyik évben nem volt a cégnél szervezett oltás és le is maradtam róla. Abban az évben beteg is lettem. Így hát én azóta mindig oltatom magam. Kinek mi a tapasztalata.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 9.10
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
375. hozzászólás - 2011.01.17. 17:54:30 (Válasz Silver Heart #373 hozzászólására.)
Valószínűleg nagyon jó az ellenálló-képességed! Gratula. Nem attól van, hogy elkerülöd-e az orvosokat vagy sem.

Amúgy csak kis röpke kérdés ugye tudod, mi az a védőoltás, vakcina? (legyengített vírus beadása)

A gyengébb ellenálló-képességű egyéneknél lehet komoly a próbatétel is (jelen esetben a védőoltás beadása)
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.01.17. 17:55:18-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.52
népszerűSilver HeartFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
376. hozzászólás - 2011.01.17. 18:50:29 (Válasz Kocos #3 hozzászólására.)
Jó neked, ha teljes védettséggel bírsz. Ha ez valóban így van, akkor:

1: Te nem a Föld nevű bolygón élsz!
2: Soha nem tartózkodsz emberek közelében!
3: A szervezeted nem az emberi biológia alapján működik!
4: Az általad belélegzett levegőt külön vírusfigyelő érzékelő ellenőrzi, amely az érzékelt vírusokat is megsemmisíti!
5: Már hatszor átestél a betegségen!

Érdeklőnék, vajon ezek közül melyik/ek/ igazak rád?

Hidd el tudom, hogy a védőoltás sem zárja ki a megbetegedést! A tudós orvosok is csak azt mondják, hogy segíti az immunrendszert, hogy legyőzze a betegséget.

Silver Heart.
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
377. hozzászólás - 2011.01.17. 19:45:09
ha egy kicsit leköltözöl ide tanyára hozzám nem kapcsolsz semmilyen híradást be nem lesz kutya bajod sem csak elpuhultok ott a városba meg elhisztek mindenféle otrombaságot
Pontszám: 6.51
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
378. hozzászólás - 2011.01.17. 21:32:37 (Válasz SuperEgo23 #377 hozzászólására.)
Az a szerencséd, hogy nincs már pestis, meg hasonló nyalánkságok. A tanyád is csak addig véd meg, míg nem találkozol más emberekkel.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 9.07
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
379. hozzászólás - 2011.01.17. 22:20:36 (Válasz Tpe71 #378 hozzászólására.)
Vagy állatokkal...

madárinfluenza, sertés pestis, száj- és köröm fájás, fertőző agyvelőgyulladás, soroljam?...
A hozzászólást Yuurei módosította 2011.01.17. 22:21:21-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

- V1
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
380. hozzászólás - 2011.01.18. 18:49:04
téves mert tanyám az van de semmilyen háziállat kiv. két macska meg két kutya nappal egy kis borászati eljárás jelenesetben friss levegőn metszeni a szőlőt este egy kis kandalló mellett melegedni eza lényeg húst meg a szomszédbúl előttem levágva hisz segítek és biztos nem lesz semmi bajom kb 8 éve voltam kórházban utóljára akkor is egy kis foci baleset orvosnál meg csak a jogsik miatt hát nem tudom .... én irigyelném magamat
Pontszám: 5.13
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: KödrelikviákAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!