Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Redy

Én az azonnali törlés és az eltiltás miatt írtam, ha vissza kell vonni, mert volt már, az teljesen korrekt, de akkor tehetek fel másikat és nem kapok 3 nap eltiltást.
Meg azért is, hogy kiszórják az értékelőt. nagyon utálom, amikor valaki síma szemétségből teszi tönkre más játékát.
Utánanéztem, nem történt ilyen. A dolog annyira inkorrekt, hogy írok a JV-nek. Az lehet, hogy már volt, de én nem találkoztam vele.
Szeretném, ha visszavonnák az eltiltást és visszatennék a kérdést az adatbázisba, valamint, hogy az értékelőt tiltsák el az értékeléstől. Mit kell tennem ennek érdekében?

Ki festette az Egri nők című képet?

Székely Bertalan*
Mányoki Ádám
Munkácsy Mihály
Lotz Károly


A kérdésre eddig 4 jó és 5 rossz válasz érkezett.
Kérdésed kiértékelésre került.
A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 71:44:16 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)
Dátum: 2009.04.15. 19:18:50
Kinek adhat vért a 0 vércsoportú ember?

senkinek
csak 0 vércsoportúnak*
csak AB vércsoportúnak
mindenkinek

Így szerepel a középiskolai tankönyvekben, de nem igaz. Maximum végszükség esetén, pl. háborúban.
A beadott nullás vér plazmája kicsapja az átömlesztést kapó vörösvétestjeit, tehát fordítva, de lejátszódik az immunreakció.
Dátum: 2009.04.15. 19:13:58
Sólyomnak mindenképpen nagytestű, ragadozó madárnak közepes.
Dátum: 2009.03.26. 09:46:18
Hibás kérdés:

Mi Stendhal regényének címe?

Kék és fekete
Vörös és fekete*
Vörös és fehér
Sárga és fekete

Van egy Vörös és fehér című regénye is, bár az befejezetlen.
Dátum: 2009.03.23. 14:07:07
Hibás kérdés:

Melyik kutyafajta nem magyar?

Pumi
Kopó*
Puli
Mudi

A kérdező megfeledkezett az erdélyi kopóról, amely magyar fajta.
Dátum: 2009.03.23. 09:11:17
A világ 1-en a Skandar Graun (az 1 n-es!) nevű karaktert nem lehet kémgömbözni. A kémgömg menüjében feljön a neve, kiválasztom és azt írja ki, hogy nincs ilyen karakter. Ha jól emlékszem mkorábban is tapasztaltam hasonlót valakinél.
Az, hogy más is tett fel olyan, a játékhoz tartozó kérdést, amihez sokadik szintűnek kell lenni, és ezek átmentek a szűrőn, az nyilvánvalóan az értékelők hibája. Az összes ilyen kérdést ki kellene venni a játékból.
Ezt dobták vissza:

Melyik egyszámjegyű út nem Budapestről indul?

2-es
4-es
6-os
8-as*

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Szerintem az ország egyszámjegyű főútvonalainak ismerete nem érdektelen lexikális tudás.
Dátum: 2009.03.08. 08:33:35
Ha meg nem akarod eladni a régi fegyvert, akkor vegyél bele egy olcsó kristályt, és cseréld le. Mondjuk jogos lenne, hogy ilyen célokra legyen egy kvázi ingyenes, mondjuk 50 LE-be kerülő fókuszkristály, ami nem csinál semmit, csak le lehet rá cserélni a régit, hogy újra meg lehessen venni.
Dátum: 2009.03.02. 01:06:00
1. A kiírás az volt, hogy ettől-eddig lehet kvízolimpiázni. Világosan le volt írva. Nem lehetett. Ezen túl szerintem kár okoskodni.
2. Ez nem Pató Pál mentalitás, nekem pl. családi programom volt, hadd osszam már be magamnak a hétvégémet.
3. Nem a táp miatt, egyszerűen szeretném megnyerni a kvízolimpiát, mert nekem az jól esne. Az elsőt megnyertem, de az próba volt, és nem kaptam medált. Azóta mindig elcsúszok egy-két teljesen megválaszolhatatlan kérdésen, pedig szeretnék egy medált nyerni.
4. A problémát orvosolni kell, pl. ha a szerver leterhelt, akkor ne engedjen új olimpiát kezdeni. Amúgy nem hiszem, hogy pont a kvíz annyira szerverigényes lenne. Mivel fennáll a probléma, igenis figyelje a progi, hogy kinek az olimpiája közben állt le a szerver, és ezek kapjanak új lehetőséget.
Dátum: 2009.03.01. 23:56:16
Vagyis a kuszkusz nemcsak egy arab étel, hanem egy erszényes ragadozó is. Tehát él.
Dátum: 2009.03.01. 22:56:20
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Kb 10 percnél és 44-ből 43 helyes válasznál tartottam, amikor kilökött a rendszer és már nem tudtam visszalépni. Az időből legalább fél percet jelentett a szerver lassúsága, de azért lett volna esélyem a 11 perc alatt egy hiba végeredményre...
Jó lenne az ilyet valahogy logolni, és adni egy újabb lehetőséget annak, aki így megjárta. Akár utólag kapjon még egy tesztet, és ha eléri a helyezettek szintjét, akkor vigaszdíjként kapjon az illető medált.
Dátum: 2009.02.23. 14:57:33
Két jó válasz is van:

Melyik nem téli hónap?

Január
Március
Április
Február

Ő az áprilist akarta, de a március is tavaszi hónap.
Szerintem a leghíresebb, legszebb, legismertebb stb. típusú kérdések nem szerencsések, mert a hírességet elég nehéz mérni. nem tudom, Kecskeméten van-e kolbászfesztivál, de egy ottani pl. biztos hallott a sajátjukról, és nem biztos, hogy hallott a békéscsabairól.
A gyulai kolbász ráadásul erősebben utal a városra, mert a másikat csak csabainak hívják, nem békéscsabainak, valószínűleg ezért választották azt a válaszolók.
Ezt már egyszerűen nem értem:

Milyen húsból készül a hagyományos gulyásleves?

sertés
marha*
pulyka
birka

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Nem lehet, hogy valami bug?
No comment 2.
Már kezd üldözési mániám lenni.
Általános iskolai tananyag.

Melyik haszonnövény származik Amerikából?

búza
rozs
árpa
kukorica*

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ
Ezzrl a kérdéssel értem el a 10 rossz kérdést:
No comment...


Melyik együttesben énekelt Deák Bill Gyula?

Hobo Blues Band*
Beatrice
Piramis
P-Mobil


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Dátum: 2008.12.24. 22:53:29
Hibás kérdés:

Melyik állat nem macskaféle?

szervál
ocelot
petymeg
aguti*

Az aguti valóban rágcsáló, de a petymeg is egy cibetmacska féle, amelyeknek nincs közük a macskákhoz, csak a nevük hasonló.