Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2012.12.02. 21:45:58
.
Szép estét,

Felmerült a találkozón az állatok képének kérdése (nem a délutáni fórumon). A csonterősítésnek hála gyakorlatilag nem fejlesztünk harcra újabb állatot, így nem változik már a megjelenésük, marad a régen befogott orgling hős képe akár..

Amennyiben nem von el komolyabb erőforrást bármilyen egyéb fejlesztés elől, úgy javasolnám, hogy lehetőségünk legyen a játékban az állataink képét (beleértve a familiárisokét is, szerintem mindenki unja már a sárkánykígyó sunyi képét..) lecserélni a játékban található egyéb vadászható lények képére.

Akár nem egyből elérhetővé tenni minden képet (szintnek megfelelően), hanem szintlépéskori jutalom legyen pölö egy random képcsomag , amiben x állat képét kapnánk meg.

Nem akarom bonyolítani, és nem tartom valami kiemelkedően fontos fejlesztésnek, csak színesítés céljából lenne érdekes.. .

üdv
maci
BU-ban nincsen random?

sajtolj 20 állatot, oldj meg 30 kalandot, használj el 5 ősdrágakőt, szerezz 10 szubplazmát szubplazma detektorral. Ezek olyan feladatok, ahol nem kis szerepe van a mázlinak.

150 vadászat alatt 5 kalandot találtam, 300 vadászat alatt 4 ősdrágakő ment el..

Az esemény viszont tényleg szuper.
Dátum: 2012.12.02. 08:33:51
Szép reggelt,

A védekező miért kap tp-t, ha nyer? Ennek nem így kéne szerintem normálisan működnie, hiszen LE bevétel semmilyen formában nem kapcsolható hozzá, ráadásul passzív félről beszélünk...

üdv
maci
Dátum: 2012.11.30. 16:08:34
Nálam valami 84 ősdrágakő van jelenleg. Ez az 50 vadászat/ 1 darab óriási lény átlaggal számolva egy darabig ki fog tartani..
Dátum: 2012.11.30. 13:37:09
sorry lan akkor nem te voltal...
Dátum: 2012.11.30. 10:35:19
Egyetértenék veled, ha igazad lenne...

Pontosan beidéztem, mit mondott Miklós. Nem lesz előnyben aki 800/300-al indul..
Pedig de.

Persze, bizonyos mennyiség kell.. Mindenből max., plusz erőforrás italok

Vagy szétdekrétumozod magad, és reménykedsz hogy három nap alatt senki sem fejezi be..

Valójában a 100-al több csp is sokat számít kóc. Írta a v1 első is, hogy első 150 csp-re nem talált elég óriási lényt, aztán a következő vadászzsákmányra bejött. Ha nem jön be, lehet több dekrétumot nem tud felhasználni, és elakad. Nálam például ez történt.

"Cserébe semmi tiszteletem azoké, akik megpróbálják véltelnenek, vagy pénzen vettnek beállítani ezt."

Abban a fantáziavilágban, ahol mindenki minden erőforrását szépen eltologatta, és úgy vesz részt a versenyen, az fog nyerni, aki több őskövet tud szánni az eseményre. Ha mindenki a max. őskövet rakja tudja tolni, akkor a random nyer. Természetesen ugyanolyan képességű emberek esetén
Dátum: 2012.11.30. 09:47:00
Egyetértek Noémivel. Miklós megmondta, hogy itt a kisebb játékosok nem lesznek preferálva, sőt.
Dátum: 2012.11.30. 09:35:55
Aktív játékkal nincs ennyi csp-d, pp-d, vadászat itala, portyázás itala, térkapu stimulátor..

A szerverrel lesz gond...
Dátum: 2012.11.30. 09:26:43
Idézet: Miklós - 2012.11.23. 13:52:21

A bolygó ura esemény során nem az nyer, akinek több csp-je vagy pp-je van, mint másoknak. Egyszerűen, bizonyos számú csp-re vagy pp-re van szükség. Aki akarta, felspejzolta, nekik erre csp-re pp-re nincs is szükségük, a 800/300 + amit közben regenerálsz több, mint elég lesz. Azt viszont nem akartuk, hogy aki rendesen játszik, nem ment passzív módba 2 hétre, az valamelyik feladatot azért ne tudja teljesíteni, mert nincs elég csp-je vagy pp-je.


Valójában ez picit összezavart... Gondolom a legelső v5-ön azért nyert, mert több csp-je, pp-je, térkapu pontja, térkapu stimulátora, "meg nem csinált" esszenciája, és egyebe volt, ami az utóbbi hetekben inaktív játékot kívánt. Tehát aki felspejzolta, az első nap le tudta küldeni az egészet

Sajnos aki rendesen játszott, értelemszerűen az első helyre nem tudott pályázni.. Persze neki ott a rendszeres játék jutalma..

A top akármennyibe azért érdemes bekerülni a templomi pálca miatt mindenképpen, így a jövőre nézve is érdekes az event. Bár én a játék kedvéért módosítanám az összes küldetést, hogy ne lehessen rá készülni. Mondjuk legyen 0 csp-d, legyen 0 pp-d, legyen 0 térkapupontod, egyik esszencia csoportban csak 4 esszenciád legyen.. Kezdésnek, első sorba.

Így az eseményig aktív játékosok lehetnek a bolygó urai..
Dátum: 2012.11.30. 03:15:33
300 vadászat, 4 ősdrágakő

c'est la vie...
Dátum: 2012.11.29. 19:03:06
Nekem már a random is nagy kihívás:

150 vadászat, 5 kaland, 5 sajtolás yeahhh...
üdv Szakall,

Dehogy ócsároljuk le a véleményedet.

Kerestem azt a mondatot, ahol kifejeztem, hogy valós problémát feszegetsz, nem találtam.

Természetesen a kevés portyacélpont létező probléma bizonyos szinteken. Csak ezt nagyon sokszor, sok oldalról kivesézték már itten, ezért picit mindenki megmosolyogja, amikor bemásolod a 2 tp-s csatáidat, és elmeséled azokból milyen kevés van 3. szinten.. vagy hol... (?)

A világok közti portyából a 3-as világot alapból kizárnánk ugye, az ötös világ, ahol nincsen vf, ismételten kizárható, marad a v1-v2. Ez utóbbi két szerver, ahol azonos feltételekkel fejlődhettek a karakterek, őközöttük talán még működne a dolog. A te szervereddel összevonva szerintem nem, hiszen a játékosok nagy része vf nélkül fejlődik (én úgy gondolom, hogy a szerver nagyobb része - annak ellenére, hogy szerinted ez egy portyaszerver - így is vadászik), így arra lennének jó, hogy kapjon a másik x szerver y játékosa z homokzsákot.

v3-on le van korlátozva a portya Le (bár megjegyzem, rabolt LE-ben így is szépen állnak a karik, tehát amit korábban írtál, hogy a vf-es vadászós taktikára lett a szerver kitalálva, egész érdekes gondolat.. csak nem igaz.), így a fene se tudja, mit lehetne kitalálni , ha v1 karik portyáznak v3-ra, vagy fordítva pölö..

Ráadásul tudod mekkora panaszáradat indulna el, ha hirtelen elkezdenének a "portya karik" átütögetni másik szerverekre?

Szerintem több vele a probléma, mint amennyit ér a dolog.

A játékstílusod szélsőséges voltáról sajnos kár vitatkoznod, tök mindegy melyik világon játszol, maga a játék nem úgy lett kitalálva, hogy x havonta szintlépés, mindig alacsony szinten maradj. Ezt tényleg nem nagyon támogatják a fejlesztők. Lehet, hogy a játék lehetőséget ad rá, hogy így játssz, de a játék további fejlesztései az elmúlt évek alatt csak korlátozták jóformán ezt a játékformát. Itt a legtöbbeknek volt már pók karija szerintem, pontosan ugyanazokkal a problémákkal találkoztak, mint te, véleményem szerint van rálátásuk.

Ha azt látod, hogy nincs elég célpontod, nagyon egyszerű a képlet. A többieknek sincs. Tehát, ha te jól megtalálod ezeket, és vadászol, akkor is erősebb leszel mint a szerver legnagyobb része. Ha meg valaki 2 tp-s csatákból gyúrja csak magát, azt meg úgyis egy hónap alatt lehagyod..

Érted, mit szeretnék ezzel mondani. Alkalmazkodj a környezethez, ne a környezetet akard megváltoztatni a te játékstílusodhoz. Utóbbi nem fog menni.

Amit írtál a vegyes játékstílusról (vadászat-portya), hogy nem termel bajnokokat, és a szélsőségek termelnek, úgy ahogy van nem igaz.

Egyébként, ha kezdő játékos vagy, gratulálok a készségeidhez a játékkal kapcsolatban, gyorsan rájöttél a játék főbb mozgatórugóira, de mégis érződik a hozzászólásaidban a tapasztalat hiánya.

Mindezt az okoskodást el akartam kerülni, de csak nem hagyod

Ha gondolod magánban levelezhetünk békén hagyva ezt a topicot.

szép napot

maci
Üdv Szakall,

Az új játékosoknak van valahol amolyan "segítség, játszani kezdtem, de nem vágom a játékot" topic...

A várható fejlesztések 2012. november még mindig nem arról szól, hogy 2012 novemberében milyen fejlesztéseket várunk a karakterednél.

A véleményed érdekes, néhány helyen már majdnem helytálló is, de végül mégsem az.

üdv
maci
Dátum: 2012.11.26. 10:56:25
A szerencsekerék ősköves pörgetése , valamint a ritka holmik erőssége és annak szórása az ami nem túl szerencsés a fejlesztésnél, nem maga a fejlesztés...
Dátum: 2012.11.26. 10:41:28
A probléma ott lesz, hogy ismételten lesz ősköves része, ami ismételten nem fog tetszeni a többségnek.
Dátum: 2012.11.24. 21:39:15
Nem hagyom magam provokálni. Feltett szándékom.

Bár ma ketten odajöttek, hogy valami Lord Zerotól tanultam játszani v3-on, azon picit fennakadtam
Dátum: 2012.11.24. 21:29:32
Jól éreztem magam, köszönöm a pizzát Tuloknak, a relikvikuponokat, a plusz szerencsekerekes nyereményeket.

Szokatlanul nyugodt, és igen csak rövid volt a VU fórum fent a kisteremben. Nem volt részeg randalírozás, hangos szóváltások.
Dátum: 2012.11.22. 01:15:28
A találkozó topicba simán belefér az, hogy előre figyelmeztetnek minket , megint piásak lesznek
Dátum: 2012.11.18. 20:44:54
Üdv,

Valójában a bibi a kiindulási alapból van. Azt gondolod, hogy a xeno jutalmak lejárati idejének, és az újak érvényességének folytonosnak kellene lennie.. valójában nem

üdv
maci