Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
61. hozzászólás - 2012.12.01. 13:51:06 (Válasz Aurri #60 hozzászólására.)
Én is így gondoltam, mivel a szövetségekben a karakterek különböző szintűek, legalábbis elég sok helyen, így az a 20 hely már eléggé szűkös, főleg, hogy az új lehetőségek miatt szerintem elég sokan fogják használni. Üdítő megoldás lesz végre az SK-s visszaélők ellen, már ideje volt. Megjegyzem ha már korábban bevezetésre került volna, akkor megannyi karakter törlése is elkerülhető lehetett volna...

Amúgy tudom, hogy a te ötleteid, Mikibá említette a tali fórumon és keresett is téged. (bár gondolom ezt már mondták a többiek is)
NoFear - V1
Pontszám: 7.76
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
62. hozzászólás - 2012.12.02. 17:17:52 (Válasz Gamer01 #41 hozzászólására.)
Idézet: Gamer01 - 2012.11.26. 20:32:47
Szerintem ez felesleges:
"Nagy fókuszkristálynál kevesebb legyen a maximum (15-20). Viszont ha betelik, a leggyengébbet automatikusan adja el a gép aranydukátért. Ha ez megvan, lehet újakat csinálni."

Aki annyit nem tud megcsinálni, hogy a Bronz elnyelőt eladja magasabb szinten ha megkapja, nem igazán érdemel dukátot. Semmi gondom nem lenne ezzel a bevezetéssel, csak éppen eladja nekem az alacsony szintűt, amit később ugyan úgy megkaphatok, tehát a szintemen megszerezhető fókuszokat sokkal nehezebb lesz összeszedni.


Szerintem is totál feles. Jóval egyszerűbb és észszerűbb megoldás lenne ugyanarra a problémára, ha a kiégett relikviákat ezentúl el lehetne adni dukátért (1-1) és pont.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.52
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
63. hozzászólás - 2012.12.02. 17:39:52
Szép estét,

Felmerült a találkozón az állatok képének kérdése (nem a délutáni fórumon). A csonterősítésnek hála gyakorlatilag nem fejlesztünk harcra újabb állatot, így nem változik már a megjelenésük, marad a régen befogott orgling hős képe akár..

Amennyiben nem von el komolyabb erőforrást bármilyen egyéb fejlesztés elől, úgy javasolnám, hogy lehetőségünk legyen a játékban az állataink képét (beleértve a familiárisokét is, szerintem mindenki unja már a sárkánykígyó sunyi képét..) lecserélni a játékban található egyéb vadászható lények képére.

Akár nem egyből elérhetővé tenni minden képet (szintnek megfelelően), hanem szintlépéskori jutalom legyen pölö egy random képcsomag , amiben x állat képét kapnánk meg.

Nem akarom bonyolítani, és nem tartom valami kiemelkedően fontos fejlesztésnek, csak színesítés céljából lenne érdekes.. .

üdv
maci
Pontszám: 9.04
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
64. hozzászólás - 2012.12.02. 17:46:47 (Válasz Maci #63 hozzászólására.)
Ez asszem már egy éve is elhangzott a talin, akkor már fontolóra is vette Miklós, de valahogy eltűnt a fejlesztési listáról.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.88
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
65. hozzászólás - 2012.12.02. 18:42:40
Keyrasi démonlidérceket akarok!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.98
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
66. hozzászólás - 2012.12.02. 18:47:14 (Válasz Alendaar #65 hozzászólására.)
Ez jól hangzik, én is akarom!
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.32
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
67. hozzászólás - 2012.12.02. 20:33:09 (Válasz Ariel #64 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2012.12.02. 17:46:47
Ez asszem már egy éve is elhangzott a talin, akkor már fontolóra is vette Miklós, de valahogy eltűnt a fejlesztési listáról.


Elhangzott igen,én vetettem fel.
Én egész pontosan azt javasoltam,hogy arról a szintről lehessen a leprogramozott állatok közül választani,amelyikre felnyomja az illető csonterősítéssel.
Akár egy jelképes őskőösszegért,ha ingyen nem akarják megcsinálni.
Miklós jónak találta az ötletet,fel is írta,de utána Birka leszólta itt a fórumon hogy felesleges fejlesztés,és ment is az ötlet a süllyesztőbe.
Én meg azóta is bámulom ugyanazokat a blökiket,mert annyit változott a játék,hogy nem éri meg lecserélni őket,főleg ha magas szintű vagy.
Pontszám: 8.60
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
68. hozzászólás - 2012.12.03. 06:31:44
Ha egy pontos ütemtervet nyilván nem is, de egy sorrendet lehet tudni a következő fejlesztésekről? Gondolom most egy pár napig még a szubplazma hegyezése fog folyni, de utána mire számíthatunk? Épületszintek emelése mennyire messze van?
Pontszám: 7.05
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
69. hozzászólás - 2012.12.03. 07:26:58 (Válasz Kocos #68 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.11.26. 12:12:37
Végzetúr tervek 2012. november
Az alábbi sorrend egyben prioritási sorrend is.

Ezek alapján elvileg:
1. új AF
2. épületek
A hozzászólást Offsboy módosította 2012.12.03. 07:27:52-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.45
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
70. hozzászólás - 2012.12.03. 09:41:14 (Válasz Offsboy #69 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.11.29. 19:27:03
A szubplazma is meglesz reméljük holnap, de legkésőbb hétfőn. A kiírt épületekből is gyorsan meg tudjuk csinálni, amelyik csak minimális programozást igényel, ezzel nem lesz gond.


Miklós Végzetúr friss hírek
310. hozzászólás - 2012.11.29. 10:08:01
Néhány napon belül lesznek további új épületszintek is.


Ennek alapján a "kommersz" épület szintek beelőzik a mostani elképzelések alapján az új AF képességeket...
A hozzászólást Birka módosította 2012.12.03. 09:45:06-kor
Pontszám: 6.32
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
71. hozzászólás - 2012.12.03. 10:27:28 (Válasz Büyük #67 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.11.26. 12:12:37
Végzetúr tervek 2012. november
Állatok evolúciója. Lehetőség az állatok különleges kiképzésére, továbbtenyésztésére, egyedi képességekkel való felruházására.


Találkozós fórumon eléggé egyértelműen jelezte Miklós, hogy az állatokat hagyjuk, azok kapcsán "komolyan" csinálni akar valamit a jövőben. Lehet a képcsere is ebbe a kérdéskörbe sorolódott...

Én továbbra is azt tartom, hogy fölösleges "csicsa" és programozási idő az állat képek cseréje, ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak a todo listán szerintem.
Pontszám: 5.88
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
72. hozzászólás - 2012.12.03. 10:46:15 (Válasz Birka #71 hozzászólására.)
Tény, hogy vannak fontos/abb fejlesztések, de hidd el, a játékosok több, mint 90% a játékban a vizuális élményt is keresi és nem kapcsol ki mindenféle képi megjelenítést, hogy csak betűket meg számokat lásson a "játékból"
Én is pl csak olyan állatot tartok meg harcolni aminek a képével is ki vagyok békülve és a felszerelések közül vannak cuccok amiket elvből elvetek a kinézet miatt, még ha pár ponttal többet is adna valamiből.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.37
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
73. hozzászólás - 2012.12.03. 17:18:10 (Válasz Quellon #72 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.12.03. 10:46:15
..... és a felszerelések közül vannak cuccok amiket elvből elvetek a kinézet miatt, még ha pár ponttal többet is adna valamiből.


Télleg? Naneizéjjjmá' Vallási meggyőződés, vagy mi?
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.05
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
74. hozzászólás - 2012.12.03. 17:53:28 (Válasz Isten Kardja #73 hozzászólására.)
Ja Mindenkinek megvan a maga hülyesége. Persze amikor frissítek, akkor mindig jobbra cserélem az elavultat, de voltak (és lesznek is) olyan cuccok amiket átugrok. Annyira nem optimalizálok a TÖ bónuszokon, hogy minden prémes felszerelés meglegyen, szépen kisakkozom, hogy melyik öltözék kiegészítő mérföldkő a kategóriájában és hogy elkerüljem a nekem nem tetsző darabokat.

Mondok egy egyszerű példát: 57-es vagyok, még az 50-es Diabolica van rajtam Zu'lit varázsgömbjével, kb 20 szint óta, mert a úgy ítéltem meg, hogy +20-20 védekezést beáldozok és még várok a *78-as LGY-s pajzsra meg a 80-as páncélra*. A Lélekpáncél súrolja a viselhetőség határát nálam (gondolkodtam is rajta, hogy inkább Lidércmester legyen-e), de még azt hiszem bele fog férni, viszont a Főmágus látóköpenye már nem esett ebbe a kategóriába, se a Földanya páncélja, se semmi ami nagyon nem tetszik és/vagy kifejezetten női "ruha" a nevéből vagy kinézetéből ítélve (királynő páncélja, eleven jég, méhkirálynő akármije, hogy magas szintűt is mondjak). Plusz nem veszek újabb felszerelést csak azért mert nagyobb a szintje, ha nem ad lényegesen több TÖ pontot/elnyeléseket és/vagy nem olyan elosztásban, mint amit a fejlesztési irányom szempontjából jónak ítélek.


Elég kimerítő válasz lett azt hiszem és nyugodtan beutalhattok a zárt osztályra (csak legyen eltáv meg kábeles net ), ez az én bónám.

*Jelenleg 20 szinttel látok felfelé, tehát válogatni volt miből, csak finnyás vagyok, de most már csak 1 ill. 3 szint a váltásig.
A hozzászólást Quellon módosította 2012.12.03. 18:19:20-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.92
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
75. hozzászólás - 2012.12.03. 21:54:26
Nem lenne rossz ha a napi rutinok "vásárlós" részei (ital, csomag, dukát) nem dobálna ki az oldalról. Ha meg lehetett csinálni a manakonstival, akkor ezekkel sem lehet gond. Most nem sokkal kevesebb katt végigtolni a napi rutint, mint ezelőtt, bosszantó hogy ilyen aprósággal ki lehetne javítani pedig.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.20
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
76. hozzászólás - 2012.12.03. 22:08:02 (Válasz Aurri #75 hozzászólására.)
Közép-/jobb gomb/görgő-bezár.
De egyébként igazad van, csak míg kiharcolod ez az alternatíva
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.35
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
77. hozzászólás - 2012.12.04. 10:43:53 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Ezeknek mi lesz a sorsa? (Várható fejlesztések (2011nov VU taliról))

Ami még elhangzott mint kérés, de ezeket egyenlőre nem tudjuk biztosra megígérni:
160. vagy magasabb szintű tárgyat dobó entitás támadásához feltétel, hogy a játékos szövetsége is legyőzött ilyen szintű epikust.

A vadászat oldalon lesz egy statisztikai összesítés a legutóbbi 50 vadászatodról (összes szerzett LE, átlag LE, talált kalandok és esszenciák száma stb)

Jegyzet készítése a programon belül.

Állatkép megváltoztatás.

El lehessen adni egyszerre több kiégett relikviát.

Esemény alatt ne lehessen a gyorsításoknál a CSP-t őskővel kiváltani.

Töröljük a nagyon rég óta zárolt karaktereket.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.01
kedvencBecksimFérfi
Végzetúr tehetség
202 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
78. hozzászólás - 2012.12.06. 16:10:54 (Válasz Ywgarrd #56 hozzászólására.)
Szerintem nem rossz a legtöbb nyert háború, mint győzelmi cél. Egy fős szövetséggel valóban mindenki meg lehet verni, de a szerveridő alatt a legtöbb győzelmet összehozni aligha, ugyanis már most is úgy van, hogy kell egy minimális csataszám a győzelemhez (50) ami ugye pp igényes dolog, és egy embernek harmadannyi pp jár alapból, mint háromnak. (mondjuk itt lehet hogy kelleni fog egy olyan módosítás, hogy csak akkor lehet győzni, ha minimum 50 csatát INDÍTOTT a győztes fél, hogy ne lehessen győzelemmel tömni a másikat)
Tehát ha mondjuk 20 fős szövik vannak, a jó harcosokkal tele szövi simán előnyben van az 1-2 fős harci szövikkel szemben. A több pp mellett az se mindegy, hogy a több fő több időt tölt a gép előtt, tehát több 15% feletti építőt is fog találni, mint a kevés taggal nyomulók.

És az is elég egyértelmű, hogy a háborús célért nyomuló szövik közül az élen állók nem fogynak szűkölködni jelentkezőkben, tehát jó eséllyel megtelnek.
Pontszám: 8.04
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
79. hozzászólás - 2012.12.10. 19:58:15
szerintem nagyon is jó volt a 48 órás alapbeállítás a kennelnél.
Pontszám: 8.02
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.nov. taliról)
80. hozzászólás - 2012.12.10. 20:02:58 (Válasz BaalCain #79 hozzászólására.)
1 kivételévek, akivel beszéltem a 2 órát preferálta, nem is értettem, miért állították 48 órára. Ha 2 órára küldöd el tévesen, sokkal könnyebb korrigálni (akár őskőért, akár 2 óra várakozással), mint ha 48 órára megy el. Ráadásul a kennel szintje emelkedni fog, a 48 órának pláne nem lesz sok értelme, hiszen nem az lesz a maximum.
Én örülök, hogy visszaállították (igen, én is reklamáltam miatta, de a válasz alapján nem voltam ezzel egyedül).

Ha végre bekerül egyszer, hogy a beállított időre kijelölhetem, melyik dögöket akarom elküldeni, akkor csökkenhet a jelentősége, de mindenképp könnyebb egy minimumot korrigálni és növelni, mint egy maximum leteltére várni 2 napot, mert véletlen rosszul kattintottál vagy megszívatott a progi, mikor kattintottál és még nem töltött be teljesen az oldal.
Pontszám: 8.48
Oldal: 12345678910
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!