Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2009.01.06. 12:35:03
Kedves fejlesztők

Kérünk szépen titeket, adjatok már valami keretet a bajnoki viadalnak. Nem igaz, hogy minden viadal előtt találgatjuk fórumon a csoportokat, hírezve sincsen, hogy mikortól lehet jelentkezni, semmi egyéb infó, pl. sztárvendég drakin ... legalább mindenki találkozna végre vele...

maci
Dátum: 2009.01.06. 11:44:32
azért arról ne feledkezzünk el, hogy az alkotó szerzői jogait csöppet sértené, ha felhasználnák a művét...
Dátum: 2009.01.06. 10:11:19
üdv,

Szerintem 100e LE akár tulajdonságokban, akár szakértelmekben nem ad akkora különbséget, mint hinnétek. Többször is panaszkodtak már itt fórumon, hogy nagy TÖ különbségekkel is sokszor rnd volt a csata. Mondjuk a 100 e LE tulajdonságokban ad max. 5%-ot a tul.okhoz (most hasraütésszerűen mondtam 60-as tul. környékén). Ezzel még egyáltalán nem nyerte meg a másik a viadalt. Sőt! Simán be fognak mákolni ellene, ha csak ennyi a különbsége a többiekhez képest.

maci
Dátum: 2009.01.05. 16:24:25
már meg is jelent, tényleg péntek
Dátum: 2009.01.04. 20:50:57
Honnan tudod, mikor lesz?
Dátum: 2009.01.03. 20:16:55
nem tart addig, egyszerűen frissítsd közben az oldalt...
Dátum: 2009.01.02. 17:32:00
és lassan ismét itt a bajnoki szezon...
Dátum: 2008.12.30. 18:43:22
kivégzés szaki

Ha a csata végén ellenfelednek kevesebb életpontja marad, mint kivegzes szint * 5 , akkor a csatát te nyered, az okozott sebzéstől függetlenül. Ha mindkét játékos tudná használni a kivégzés szakértelmét, az győz, amelyiknek magasabb.
Dátum: 2008.12.30. 17:34:10
kivégeztettél barátom
10-es vagy nagyobb kivégzése van...
Dátum: 2008.12.28. 12:20:16
üdv

"ha valakinek extrém magas a rablott LE és vadászatból szerzett LE aránya, az valamivel kevesebbet tudjon rabolni azoktól, akiknél ez az arány extrém alacsony."

Ezzel a fejlesztési tervvel kapcsolatban érdeklődnék.
Mikor tervezitek bevezetni, és mit jelent az hogy "valamivel kevesebbet tudjon rabolni"?
Mint portyából élő végzetúr(és mint ilyen a sok LE-t vesztő karakterek állandó szipolyozója;) ) állhatok optimistán a dologhoz, és mondhatom, hogy a "valamivel kevesebb" kifejezés alapján ez mondjuk 10%al csökkentett LE-t jelent, de lehetek borúlátóbb is és készülhetek falra akasztani a "kaszámat"...

maci
Dátum: 2008.12.24. 13:01:31
Csókolom

Nekem az lenne a problémám, hogy szeretnék más végzeturat megtámadni, de nem tudok, mert a hókuszpók várát látom, amikor oda kattintok.

mijért van ez?

tsókolom


És Kellemes Ünnepeket tinéktek!
Dátum: 2008.12.24. 12:56:11
na ezt én is elcsesztem múltkor..
beregeltél új felhasználóként szerintem, mint én is.
Utána meg nem ment a jelszó és login.
Ugyanazzal a névvel és jelszóval tudsz világ2-re is belépni, csak át kell alul állítani a kis ablakban, hogy vilag2.

ha más email címre sikerült a karit megcsinálnod, akkor arról tudsz játszani
üdv
maci
Dátum: 2008.12.23. 18:49:27
LOL , karácsonyi kocka legó..

Nem értem, miben befolyásol, hogy lesznek akik portyázni fognak pl. karácsonykor is?
szövi háborúban vagytok? vagy mi?

maci
Dátum: 2008.12.23. 17:21:00
na azért ne essünk túlzásokba:)
Dátum: 2008.12.23. 12:21:10
igen, csak ez megint az ősköveseknek lesz jó, és ráadásul igazságtalannak is tűnik picit.
Lennének, akik könnyen kifizetnék még ezt az árat is érte.
Dátum: 2008.12.23. 11:37:21
üdv

Foglalkoznak az ötletekkel. Mondom ezt úgy, hogy az én karakterem számára a megvalósult fejlesztések, változtatások általában nem hoztak pozitív változást, mégis el kell ismerni, hogy a hozzáállásukkal a játékosok, illetve azok ötletei felé szerintem nincs gond.
A küldetések - elárulom neked - iránymutatóak nagyrészt. Megmutatják, milyen irányba érdemes a karaktert fejleszteni, hogy eredményes legyen.
Hogy így uniformizálódunk? Lehet, hogy szakértelmekben és esetleg tulajdonságokban igen, de minden egyéb másban NEM. Szövetség, karaktered bemutatkozása, hozzászólásaid stílusa, játékstílusod, a karaktered képe, a nálad levő különlegesebb tárgyak, állatkád.. stb,
Nagyon sok karakter van itt, aki könnyen azonosítható már csak egy név, egy szövetség vagy bármi más alapján. Az, hogy harcban gyakorlatilag egy egységes stílust játszik jóformán minden horda, megint más kérdés. Azt nehéz ballanszolni, hogy egyforma erősek legyenek, ezért nincsenek nagy különbségek a hordák között. Ez a játék nem az a játék, ahol fajt, kasztot, specializációkat , mittomén mit választva egészen más fejlődési út alakul ki (legalábbis egyelőre, a játék jelenlegi állása szerint!), de ezzel nincs is gond, alapvetően a VU egyszerűbb rendszerű (egyelőre). Akinek ez nem nyújt elég szórakozást, hát nincs mit tenni....

Mi az, hogy még több játékidőt kifacsarjanak? az alapján fizetsz talán a játékért? egyáltalán fizetsz érte?
A döntetlenes küldetés tényleg nagy marhaságnak tűnik, de látod, hogy Miklós írta is, javítani fogják.
Tehát végső soron el kell ismerni, hogy a tévedéseiket belátják és megpróbálnak javítani a dolgon, ami nem kis dolog.
Nem láttál olyan hozzászólást, ami jóváhagyott volna egy ötletet is? Végig olvastál minden fórumot?

maci
Dátum: 2008.12.23. 10:29:55
ja, és az le diff-em nem frissül a toplistán
Dátum: 2008.12.23. 10:11:17
meg úgy egyébként is simán beverhet, függetlenül a felszerelésedtől, tul-szaki összegedtől és attól hogy hanyadik szintű
Dátum: 2008.12.21. 10:29:46
Általában kellő intelligenciát feltételezek a játékosokról, ezért olykor-olykor humoros hozzászólásokkal próbálok tréfálkozni a fórumokon, remélvén a műértő közönség díjazza

Erre lepontoznak
Dátum: 2008.12.21. 09:29:38
Kedves barátaim!

Tekintettel e szent ünnep közeledtére az alábbi jó hírrel szolgálok nektek:

Világi idő december huszonnegyedike déltől december 25-e délig barátságos kis Egyházunk felfüggeszti ájtatos igehirdetését eltévelyedett végzetúrnő, végzetúr társaink között!

A köszönet pedig nem szükséges, hiszen hallgatag testvéreink úgysem fogadnák el végtelen szerénységükben.

Üdvözlettel

Sameed
Lélekszipolyozók Hagyományőrző Egyháza