Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Stubb

Dátum: 2009.01.07. 17:19:30
Egy feltétellel! Ha a babzsák figura randomitását nem Miklós határozza meg!

Egyébként meg babzsák manszövő pókomat orgling disznóra cserélném! Jelige: Füstölt sonka.
Dátum: 2009.01.07. 17:11:37
"Mért csíkos a tigrisek bundája?
A megkülömböztetést segítti elő
Ezt ne jellöd be!
A lesbenállást, így a vadásatot hivatott elősegítteni.
Mert ezel csábítják el párjukat."


Ülj le, egyes!
Dátum: 2009.01.07. 12:20:01
Azt nem, de lehetek sikeres bkv-ellenőr vagy rendőr és a patámat is kifesthetem!
Dátum: 2009.01.07. 12:06:36
Basszus Lan, a teveneveldében is vannak prémiumosok. Rohadtul nem volt jó példa!

Engem meg lehet utálni mert van munkám és megtehetem a fizetésemből a családom eltartása mellett, hogy havi 3000ft-ot szánok erre a játékra és nem a bölcsészkaron melegítem a seggem és nem zsebpénzből élek. Tudom ez most nem trendi, de én ilyen vagyok. Ja és követelem, hogy ezentúl az őskövekből mézsört is lehessen rendelni, amit ősköves prémium végzeturas korsóban szállítanak ki, ajándék babzsák manaszövő pókkal együtt!
Na mára ennyi...

És most 3ra mindenki bégessen! Beee-beeee, beee-beeeeeeeeeeeeee
Dátum: 2009.01.07. 09:16:43
És milyen finom! Bár a mézsört jobban szeretem.
Dátum: 2009.01.07. 09:08:46
Tudom nem ide tartozik, meg kötözködés meg minden, de ha már pókert pontosítunk akkor az pontosítás legyen.

"akkor segítek mert párszor már volt alkalmam Korda György által szakkomentált TV-s texas hold'em típusú pókert nézni
van külön sor, amit straight-nek neveznek, van szín, amit a magyarok szín flush-nek szoktak hívni (nem ugrik be, h az angolok mit mondtak rá)és van a színsor, amit nem tudom miért, csak röviden flush-nek hívnak"

Ez így néz ki inkább.

Van a sor: Straight
Van a szín (nem piros és fekete, hanem az a kis jel a kártyán a szám alatt...): Flush
És van a színsor (valamilyen meglepő okból): Straight flush
Dátum: 2009.01.06. 14:30:49
Sörért bármit!

Na jó, majdnem bármit. Bár létezik az a pénz...
Dátum: 2009.01.06. 14:29:51
Nem, dehogy. Természetesen nem így gondolom. De nem akarok visszamászni megint a "szintvisszamaradt karakterek" problémához. Csak ez egy 22-es csapdája. Pont ezért nem szint, hanem "súlycsoport" alapján kéne besorolni a karaktereket. Tudom hülye példa de szted mennyi esélye pl. Kokónak vmelyik Klicskó ellen? Pedig lehetnének egy csoportban hiszen mindketten 34 évesek (nem nem annyi idősek, csak mondtam egy számot...). Talán így érthetőbb a problémám. Ennek ellenére benevezek én is, veszteni nem veszítek semmit.
Dátum: 2009.01.06. 11:25:49
Hát azért volt már olyan többször is, hogy a megturbózott kivégzés miatt, egy 200 fölötti varázslat nyakon is vágta az ellent. Nem olyan szar a varázsló, mint azt sokan gondolják. Tény a gyémánt +lóerő bónusza nem kis előny. De ha mindenki gyémánt lenne, kivel harcolnánk?
Dátum: 2009.01.06. 11:16:57
De most komolyan egyébként van értelme? Megmondjam előre a kategóriagyőzteseket? Jár érte valami díj?
Dátum: 2009.01.05. 15:39:06
Újab -10%os lóerő kérdés:

"Ossian, Pokolgép, Demonlord, mi a közös bennük?"

A válaszokra nem pontosan emlékszem, de ott volt a zenei stílusuk és a nemzetiségük is.

A kérdésíró szerint a zenei stílusuk. Ez RÉSZBEN igaz is, de leginkább az a közös, hogy mindhárom zenekar MAGYAR, te.... Ha két jó választ is írsz a válaszok közé, és a kevésbbé egyértelműt jelölöd meg jónak, akkor szarjál sünt...
Komolyan ha tudnám ki írta a kérdést, rajta hajtanám be egy-két portyával az így bukott lóerőt...
Aznap valahogy semmi sem akart sikerülni. Kora reggel arra ébredtem, hogy toronylakó társaim lázas kopácsolással ütik el az időt. Valami hajítógépet próbáltak eszkábálni, hogy bedobálhassák kaviccsal a legközelebbi ellenséges sátor tetejét. Nem volt nagy vállalkozás révén a gyakorlótéren több szövetség is táborozott, kik keményen ostromolták tornyunkat. De legalább társaim jól szórakoztak... Miután morogva felkeltem, meghúztam a söröskupámat, a bajnokok reggelijére számítva. Persze Khetty viccesen rozmaringteát töltött bele sör helyett. Majd egy fertályórán keresztül törölgettem a hányást a szakállamról... Bosszúsan, éhesen, büdösen indultam a pottyantósra, hátha ott nyugalmat lelek. Éppen elszundítanék a gödör felett, midőn egy fiatal harcos porig rombolta kedvenc budim falait egy varázslattal... Hirtelen ghallán túli harag öntötte el lelkemet. Az ébredésem óta gyűlő gondolatok hirtelen kirobbantak a fejemből...

"Üvöltve rontotok egymásnak.
Mielőtt összecsapnátok, Túlvilági Portyázó feléd hajít egy vérforralás varázslatot. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 16 pontnyit sérültél.
Mormolsz, kezedből kirepül egy mentális robbanás. (-70 VP). 126 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -6 Támadás.
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 126 sebzést okoztál, és 16 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 2519 lélekenergia és 9 TP!"

Csodálatos érzés öntött el. A lélekenergia bőségesen özönlött a testembe. Ráncaim kisimultak, boldog voltam.
Ekkor azonban lenéztem és üvölteni kezdtem. Mikor ellenfelem varázslata becsapódott, valahogy belegurultam a budigödörbe...
Sosem felejtem el azt a napot. A frissen megszerzett lélekenergiát sörre és új gatyára költöttem...
Dátum: 2008.12.23. 15:26:25
-Engem már semmi nem köt ehhez a világhoz, csak ti...
Khetty és Csirguz egyszerre fordultak meg, majdnem magukra borítva maradék teájukat. Stubb állt az ajtóban söröskorsóját szorongatva.
-Nem tudtok elbújni, bármennyire is szeretnétek- mondta csendesen Stubb - Ha ti elmentek innen, akkor én is. A társaim évezredekkel ezelőtt meghaltak vagy eltűntek. Azt már nem fogom hagyni, hogy az új családom is eltűnjön a végtelenben. Veletek tartok bárhova, bármi is történjen.
Stubb beljebb lépett a szobába és egy megsárgult pergament húzott elő tarsolyából.
- Ezt az üzenetet egy barátom hagyta nekem. Az utolsó társam akivel együtt küzdöttünk az Ellenséggel. A halálos ágyán írta, abban a tornyunkban amit utoljára rombolt le az Ellenség... Felolvasnám, hátha jelent egy kis megnyugvást...

"Azért hagyom neked ezt az üzenetet, mert úgy fest, hogy elmegyek. Korábban, mint terveztem. Szerettem volna személyesen beszélni veled, de mivel nem lehet, hadd mondjam el így... Hiszem, hogyha elmegyünk valahonnan, egy részünk elmegy, egy részünk ott marad. Menj bárhova a toronyban mikor csendes és figyelj. Egy idő után hallani fogod a beszélgetéseink visszhangját, minden egyes szót amit váltottunk. A távozásunk után a hangunk itt marad ezek között a falak között, amíg ez a hely megmarad... De elismerem, hogy a távozó részemnek, hiányozni fog az a másik része, amelyik itt marad... Ég veled barátom!"

Miután Stubb elhallgatott újra mély csönd telepedett a helyiségre. A tea illata betöltötte a szobát.
Stubb hirtelen elzöldült, tántorogni kezdett és így szólt: - Hogy tudjátok meginni azt a borzalmat??? A szagát sem bírom... Igyatok inkább sört! - majd rosszullétével küszködve átnyújtotta korsóját a többieknek.
Dátum: 2008.12.18. 16:28:26
"Hány éves egy kéthetes öregasszony?
777
7
77
7777"

Hogy a holló mondaná a szemednek, hogy csecsebogyó... Vagy hogy van ez a mondás....
Dátum: 2008.12.16. 15:05:35
Jah igen, azt remélem észrevettétek, hogy vannak karakterek 2millás tul.összeggel. Plusszba és mínuszba is
Dátum: 2008.12.16. 15:02:45
Nah a fél Napkapu törlődött...
Dátum: 2008.12.10. 11:50:33
"A nagyfröccs tartalmaz...
1 dl bort, 2 dl szódát
3 dl bort, 2 dl szódát
1 dl bort, 1 dl szódát
2 dl bort, 1 dl szódát"

Imádom ezt a kérdést! Komolyan mondom könnyesre röhögtem magam. Még több ilyet!
Dátum: 2008.12.09. 20:49:26
"Hány befogott állata lehet egy végzetúrnak?"

Sajnos a válaszokat nem írtam ki, de a kérdező szerint a helyes válasz: "A helyes válasz a következő lett volna: Végtelen számú állatod lehet és annyit vihetsz harcolni amennyit eg birsz etetni."

Most erre mit mondjak? Az "anyád" túl erős?
Dátum: 2008.12.08. 16:23:05
"Hány apostola volt Jézusnak a Biblia szerint?
33
12
1
8"

Szeretném jelezni a kérdés feltevőjének én voltam aki rossz kérdésnek minősítette. Éspedig: az utolsó vacsoránál valóban 12 apostol volt jelen, illetve Jézus valóban 12 tanítványát választotta ki és nevezte őket apostoloknak (ugyebár Izrael 12 törzse miatt). De az apostolok közé sorolja a biblia újszövetségi része Pált (lsd. szent Pál), illetve apostolnak nevez még kb fél tucat Jézus halála után a 13akhoz csatlakozott embert.
A kérdés amúgy nagyon jó, csak pontatlan volt.
Oh, barátom akkor Te még nem olvasgattad eléggé szorgalmasan a karakter és szövi listákat. Vannak szebbek is...