Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Stubb

Ez tökéletesen így van sajnos...
Dátum: 2009.07.09. 15:18:04
Indítsunk szavazást, hogy lehessen 44 szinttel lefelé támadni és akkor én is üthetem!
Dátum: 2009.07.09. 15:08:50
Érdekes. Igazából a legfőbb gond ezzel az lenne, hogy amikor kevés embert tudsz ütni, akkor még azokat is levered %alá és így könnyen ugorhat egy háború...
Dátum: 2009.07.09. 14:51:44
Dalen, te egyre veszélyesebb vagy! Szóljak az érdekedben itt nálunk pár kollégának? Biztos jut hely neked is a nappali foglalkoztatóban vagy az addiktológián!
Dátum: 2009.07.09. 14:43:49
Hát (még jó hogy ezzel nem kezdünk mondatot) azért háborúban én inkább azt szeretem látni, mikor elszáll az 1000es kritikusom, majd bekattan a 1xx kivégzés. Így több csatát lehet hozni (még akár -60, -70%al is), mint vakítóval.
Akikkel álltunk már háborúban, tudják miről süketelek.
Dátum: 2009.07.09. 14:37:49
Tökéletes fordítás! Erre iszom!
A játékosok nagy része meg pont az ellenkezőjét mondja. Szerintem is vannak hibák a kiegben, de nem a pvp az. Inkább a nagy balanszolásból kifelejtett, 1v1ben (sőt 2v1ben is) verhetetlen blood dk....
pvp talenttel (hunter survi), 12mp alatt tolok ki kb. 15-16K sebet, critek nélkül. A dknak ez az esetek 99%ban messze nem elég. Aztán persze rögötn preventál és gyógyul is...
Dátum: 2009.07.09. 14:31:13
Meg felőlem akár buckalakónak is hívhatják, a lényeg, hogy a 2 játékos közül akik megérdemelnék a halhatatlanságot, az egyik ő. A másik meg vmi Stubb nevű, jóképű törpe.
Dátum: 2009.07.09. 10:49:09
Idézet: Borgian - 2009.07.09. 10:20:45
remélem a beholder nem fogadja el cimson nevét, mivel egy zenekar neve
ennyit erről


Remélem megtanulsz írni is: cimson játékos nincs, ellenben van Crimson!!! A zenekar meg King Crimson...

ennyit erről
Dátum: 2009.07.09. 10:05:30
Csendesen üldögéltünk Camelussal a könyvtárszobában és legújabb találmányomat kortyolgattuk, a mézsörből főzött, fűszeres, jeges italt. Mostanában szívesebben voltam egyedül, külön a többiektől, de Camelus társaságát mindig kedveltem. Nagysazerűen tudott hallgatni.
Felemeltem a kupámat és nagyot húztam a hűsítő italból, majd elismerően csettintettem:

-Ejnye, no azért még az öreg Stubb is tud alkotni. Jó ez az itóka!
-Még mindig dühös vagy? - kérdezte Camelus. Volt érzéke a beszélgetéshez. Kérdése úgy vágott végig rajtam, mintha egy yworli kilenc ágú korbács lett volna.
-Nem. - feleltem, mogorván
-Hazudsz.
-Áhhh. Túl jól ismersz. De nem, nem haragszom. Ez inkább csak csalódottság... egy kis fáradtsággal vegyülve.
-Fáradtsággal?
-Ne bosszants! Túl sok minden történt, túl rövid idő alatt. A sikertelen küldetések a drakolder csatamezőre, a torony felrobbanása, Khetty távozása, más szövetségbeli barátaink halála, Csirguz távozása...
-Az nem a te hibád volt.
-De igen! Megakadályozhattam volna, de nem tettem. Khetty nekem adta át a vezetői tisztséget, mégsem tettem semmit!
-De hisz itt sem voltál!
-Ez nem ment fel a felelősség alól...
-Túl sokat vársz magadtól.
-És túl keveset teszek, ennek ellenére... Szervezetlenek és gyengék vagyunk barátom, nem mehet tovább így. Megkedveltem a toronylakókat, de ha nem cselekszem gyorsan, széthullik minden amit eddig felépítettünk! Már így is többen a távozást fontolgatják! Szabályok kellenek, célok amik újra összefogják a közösséget! Kezdetnek jó volt a torony újjáépítése, de tovább kell lépnünk. Egyre-másra jönnek a háborúk és a harci kedv csak néhányunkban van meg...
-Akkor miért nem cselekedsz?
-Hát komolyan mindjárt fejbe váglak a kupával! - mordultam rá. Camelus szúrósan nézett egy ideig majd mindkettőnkből kitört a nevetés.
-Tudod, hogy bármiben segítek, ha tudok csak írkálnom ne kelljen!
-Tudom barátom - feleltem - Ígérem hamarosan kitalálok valamit és olyanná varázsoljuk az életünket, hogy Khetty is örömmel fog visszajönni!
Dátum: 2009.07.08. 14:21:11
Epic Fail! Létezik wow tcg, elég népszerű, sokan játsszák is itthon. Pl. én is.
Dátum: 2009.07.08. 14:13:24
Ezt csak akkor támogatom, ha mind rám szavaztok! Elvégre kvízkérdés is voltam már, na...
Dátum: 2009.07.01. 17:04:44
Kész vagyok tőletek, mint a mateklecke. Néha tényleg megéri olvasni a fórumot.
Dátum: 2009.06.05. 11:12:27
Én csak azt szeretném kérdezni, hogy az a megállapodás még mindig él, hogy a Horda-Légió nem ütik egymás tagjait?
Dátum: 2009.05.29. 14:22:52
Szép... Ahogy Andris barátom mondaná: "ez nem megérős..."
Hahaha elképzelem a beszélgetést, ahogy letiltod Henit... A fejemben lejátszódva ez vhogy nem így fejeződött be, mint ahogy te leírtad. De ne aggódj én sem tudtam megfékezni a nejem, konkrétan ő mind 3 világon ott van.
Dátum: 2009.05.29. 11:13:31
"Ím, így múlik el Róma dicsősége..."

Minden jót nektek srácok, sajnálom a döntéseteket!
Dátum: 2009.05.27. 14:39:46
Úgy hogy csalsz. ehhe-ehhe (még jó hogy már nem tudsz megtámadni. )
Valaki kérem magyarázzon meg nekem egyetlen egy dolgot, aztán többet a közelébe sem jövök ennek a topicnak még olvasás szinten sem.

Azt ugye 60 oldallal korábban lefutottuk, hogy amit Csuhiék csináltak az nem túl szabályos, szemétség, etc. (kinek-kinek értékrendje szerint).
Adva vagyon Lan, aki nem lebeszélt portyákkal, napi több! órás odafigyeléssel bődületes mennyiségű lét szerzett.
Arra való hivatkozással, sírással (megint csak kinek-kinek értékrendje szerint), hogy majd akkor mindenki ezen a taktikán lesz és fuccs a játéknak, le lett korlátozva az egész (úgy-ahogy).

És most a kérdésem: Szerintetek kedves "megmondóemberek" (bocsánat a kifejezésért, egyszerűen nem találtam jobb szót) hány embernek van arra !!!ideje!!! (suli, munka, etc mellett), hogy ugyanezt megcsinálja? 50nek? Max. 100nak? Mennyiből is? 16ezerből?????????????
Ugyanmár... Na ez az igazi lol.
Engem konkrétan nem érdekel, hogy egy virtuális listán 380. vagy 480. vagyok, mert 100an megelőznek. De ez csak az én elferdült szemléletem miatt van így.

És a végére még egy uccsó kérdés, amit valamelyik topicban feltettem pár hete: Egyszer fog valami járni, változni a 380. helyért is??? Félreértés ne essék választ nem várok rá...

Köszöntem.
Követelem a spektrális manipuláció eltörlését! Marha igazságtalannak tartom, hogy aki kifejlesztette 100ra az dupla lóerőt kap!

Ja és lol, meg epic fail.