Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Idézet: Mortimer - 2009.12.21. 13:50:53
A fertőzés leküzdésénél nem a LE mennyiség a sok, hanem az azért fizetett idő és figyelem. 48 szinten át minden egyes szintlépés után össze kell szedni a LE-t, amit az azonnal maxra gyógyulás miatt lerabolhatnak, illetve ha egyszer elfelejted, akkor utána büntetésből kétszer kell kifizetned. (Mivel eggyel nő a fertőzés.)


Mivan?Mivan?Mivan?

Rendszeresen nulla LE-vel lépem a szintet, aztán jól agyonveretem magam és békében boldogságban összegyűjtöm az LE-t a fertőzéshez. Rendkívül meglepő lenne, ha bárki lerabolna közben.

Véleményem szerint a fertőzöttek is megkaphatnák turbóval a +5-öt a szakértelmekre (100% után mondjuk X szinttel). A fix növelést és tulajdonságnövekedést nem. Kényemletlenebb lenne számukra az élet, de nem "halálos"
Dátum: 2009.12.21. 22:40:20
Idézet: Krax - 2009.12.21. 22:37:10
Azt viszont érdemes lenne végig gondolni,hogy ki fütyörészik olyan ritmust,ami meghatározhatja a játékot


Rákérdezhetek? Birka!

Mit nyertem?
Dátum: 2009.12.21. 22:35:48
Háborúügyben csináltam én már annál sokkal cifrábbat, hogy az építők kiléptek a szövetségből
Dátum: 2009.12.21. 10:08:49
Idézet: Birka - 2009.12.20. 09:35:59
Cave egyet viszont sikeresen elért a lobbival, leszarom a fórumot ezentúl. A lepontozós bagázs meg a wikibe ölt időmet szabadította fel, tiszta free ember lettem


Milyen lobbival te? Semmilyen lobbihoz semmi közöm bár ha te mondod biztos.
Dátum: 2009.12.21. 08:49:05
Matek (Szintén a hírek szerint) 60 pókerasztal után rentábilis a pókerterem fenntartása, a jelenlegi szabályozás minimum 5, maximum 10 asztalt engedélyez.
Idézet: Craslorg - 2009.12.20. 20:03:54
Idézet: CaveMaN - 2009.12.20. 19:57:03
Én például annak még jobban örülnék, ha a kvíz is kikerülne a versenyszerverről ugy teljes egészében

Ez egy baromi jó ötlet!

Persze, mert a tied
Constatin: a vadászat kvíznek az egyenlő esélyessége csak akkor merül fel, ha díjjazva is van, egyébként 5 perc alatt az összes kérdésre kikereshető a válasz a google-l is. Tehát ilyen szempontból az esélyegyenlőség nem sérül, viszont ha van díj érte (+1% vagy buksisimogatás), akkor már van rá esély, hogy harc is lesz érte.

Én például annak még jobban örülnék, ha a kvíz is kikerülne a versenyszerverről ugy teljes egészében
Idézet: Constantin - 2009.12.20. 19:33:54
Lehet igazad van, de mi van ha nem?
Mitől más ő mint a többi játékos?
Akik esetleg ugyanúgy fizetnek a játékért?


Mint korábban mondottam, a legtöbb kvíz díjazását ki kell venni. Mivel a jelen helyzetben NEM lehet igazságot tenni, ezért az lenne a szerencsés, ha minden érintett szépen túllépne ez ügyön és azon dolgozna (közösen), hogy hasonló faramuci helyzet NE forduljon elő a jövőben.

De itt úgy tűnik, hogy még az ötlet sem merült fel, nemhogy akarat lenne rá...
Egyébiránt pedig: Az összes vádaskodó állatka magába nézhetne egy kicsit, mert mindennel ellentétben senki nem a társa medáljáért küzd (mivel ő is kapott, a kvízes győzelemmel maximum pár őskővel lett volna neki több), hanem másvalaki eredményét akarja elvetetni, pusztán feltételezés alapján, hajlok rá, hogy rosszindulatból...

Más dolog, hogy Kócnak is van mit a szemére vetni a karakterével kapcsolatban, de azt megtette az, akinek alapja van rá.
Egy fegyvertartási engedéllyel rendelkező személy hozzáfér a fegyveréhez, az emberek 99%-a nem. Következtetés: ő gyilkos, nem kell bizonyítani, hozzáfér és teljesen mindegy, hogy meghúzta a ravaszt vagy sem.
"Mindenki ártatlan amíg be nem bizonyosodik a bűnössége."

Kap 2 rekesz sört, aki hitelt érdemlően bebizonyítja, hogy Kóc csalt. (Nagyjából ennél a pontnál le is lehet zárni a témát).

Emelett, hogy hasonló ne forduljon elő, javasolnám, hogy a legtöbb helyes kvíz választ NE értékeljék a verseny szerveren a továbbiakban.

Köszöntem, virágot az öltözőbe kérem
Hiszti, hiszti, hiszti....

Mindenkinek tudom ajánlani, hogy kövesse a példámat: Törlés gomb

De nem kell hozzá idelógiát gyártani, az olyan ... izé ... csak szépen, spontán
Dátum: 2009.12.20. 09:10:13
Birka, már megbocsáss, egy irigy kutya vagy...
Dátum: 2009.12.18. 21:22:45
Azért halkan megjegyezném, hogy az ősköves italok sokat nem osztottak-szoroztak az epikus harcok során.

Másrészről Miklósék nem fogják kivenni az ősköves lehetőségeket, mert akkor nekik mi a biznisz benne?
Merő rosszindulatból Betörtem a szerverterembe, ahol a VU szervert tartják. Aztán megkerestem a gépet és feltörtem, utána pedig értékeltem a kérdést (direkt ezt kerestem). Azt már nem árulom el, hogy honnan tudtam a kérdés feltételéről
Én voltam, üss.
Dátum: 2009.12.18. 17:35:15
Birka, már megbocsáss, de a nagy büdös semmin kívül mit mutat ez a táblázat?
Dátum: 2009.12.17. 21:27:06
Sok hát
Dátum: 2009.12.17. 21:18:58
Olyat, hogy napi fél órából lehessen vele játszani
Dátum: 2009.12.16. 20:36:39
Idézet: Kocos - 2009.12.16. 19:21:08
Par megjegyzes. Lenyegileg ez a rabszolgakereskedelem. Ami semmivel nem lesz elfogadhatobb vagy emberibb attol, hogy az aldozata erre "raszolgal".
Masik, hogy a felhozott machetes pelda nagyon rossz, tekintve, hogy egy sulyos betegrol, egy pszichiatriai esetrol van szo. Ha felelosoket akarunk keresni ott erdemes szetnezni, hogy ez az ember miert nem allt kontrollalt kezeles alatt. Miert nem kezeltek egy olyan helyen, ahol biztositott, hogy sem magaban, sem masban nem tud kart tenni.


Lényegileg azonnal ki is végzehetjük őket, ha az a humánusabb. Még az is lehet, hogy olcsóbban megvan, bár ezt kétlem...