Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Dátum: 2009.05.04. 13:53:29
Háborút teljesen megborítaná, mondjuk azzal amúgy is kellene csinálni valamit. Viszont, ha választható lenne, azok kerülnének előnybe akik nem választják. Továbbra is sunnyoghatnának, de levámolhatnák a nem sunnyogókat. Ettől függetlenül jó lenne, ha valamilyen formában bekerülne a játékba, csak emiatt biztos nem indítanék karaktert a V4-en.
Történetesen azért, mert én játszottam ezt és bár eléggé (sajnos) topközeli vagyok, igazából nagy előnyét nem éreztem a dolognak. Sőt mivel emiatt elmaradt a kritikus ütés fejlesztésem... (oké, a gerendával alátámasztottam a tetőt)
Ez csak Sharpának alternatíva (esetleg még 2-3 nagyon elől lévő karakternek).
"ami egy újabb lehetséges stratégiát golyóz ki a játékban"

Erre igazán kiváncsi lennék mit golyóz ki?
OFF: jó ötlet volt az a nyers LE

ON:

Már most teljesen egyforma karakterek támadják egymást, igazából 2-3 összetevős a harc:
IQ-d/védelmed - esetleg taumaturgiád
állataid száma/szintje
Az a gond, hogy hiába állok szemben a sárkánnyal, ha ő azt mondja, hogy neki balra, azt soha nem a saját szemszögemből fogom nézni, hanem az övéből.
Azért ne feledkezzünk meg róla, ha bárkit érdekel valamilyen szinten a játék, akkor rá lehet jönni és információt is lehet szerezni, a miértekről és hogyanokról. Ha meg nem izgatja a dolog, akkor hiába irogatsz útjelző táblákat
Rossz célpontokat támadsz.
Dátum: 2009.05.02. 20:50:40
Jéé, több hónapos dolgokról megy a diskurzus Dézsa vű!
Nem a PP-ről van szó, hanem a szerezhető zsákmányról, mivel nincs lehetőség általánosságban a "multifarmokat" tiltani, korlátozni.
Dátum: 2009.05.01. 15:20:35
Melyik védett növény?
gyermekláncfű
gólyahír
árvalányhaj
nefelejcs


Rossz válaszok. Kettőből is van védett. Kérném törölni.
Csak azért, hogy kerüljön ide érdekes kiesett kérdés is:

Ki felejtette el követi megbízását Mátyás király visegrádi palotáját látva?

a török követ
III. Frigyes követe
a kolozsvári bíró
a cinkotai kántor

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!


"A török követ olyan ámulatba esett az udvar pompája láttán, hogy valósággal megkukult. Elakadt a szava, amint Mátyást megpillantotta a főurak gyűrűjében."

Avagy:

"Mátyás a kertben akará fogadni. A követ megjelent a kapuban, s midőn innen a függőkertet megpillantá, melynek felső részein a király vala, környezve selyembe s arany- és ezüsttel kivarrott kelmébe ruházott, gyönyörű övekkel és arany láncokkal ékesített kíséretétől: akkor elálmélkodott s bámultában felejté az üzenetet átadni, mellyel ura útra eresztette vala. Végre összeszedé magát s a fényes gyülekezeten keresztül fölméne a lépcsőzeten, de midőn a királynak nagy s szikrázó szemét megpillantotta, ismét annyira elzavarodott, hogy csak azt rebegheté: „A császár üdvözöl.” "
Dátum: 2009.05.01. 13:48:24
Hányadik bajnoki viadal következik 2009. januárjában a Világ 1-en?
3.
300.
30.
3000.


Elavult, törölni kérem.

Mikor jelent meg először az Álomfejtés (Freud) ?
1880
1900
1899
1910


Ezt is.
Dátum: 2009.04.30. 22:52:04
Hogyan nevezik azt az uralkodót, aki több országon uralkodik?
Fáraó
Császár
Király
Honnan tudjam? :-|


Törlés

Mi Micimackó kedvenc eledele?
málna
nem is volt kedvenc étele, mert csak egy plussmackó...
méz
eper


Törlés
Dátum: 2009.04.30. 22:41:56
Válts hordát és már fel is veszem
Dátum: 2009.04.30. 10:04:18
Jajj winnie, "gyengék útja". LOL, ezt te se hiszed el...
Dátum: 2009.04.29. 21:40:17
Elég sok eszed van, kiírni a zárt jelszót egy nyilvános fórumra.
Dátum: 2009.04.28. 13:37:51
Október 15.
Dátum: 2009.04.28. 12:14:53
Meg vannak, akik 1 hónappal előttem kezdtek játszani...
Dátum: 2009.04.28. 10:20:06
ne lépjetek be ugyanabba a szövetségbe. Ha mégis mindketten azonos szövetségbe akartok tartozni, akkor nagyon ügyeljetek rá, hogy ne legyen egyikőtök építése többszöröse a másikénak, és ne mindig ugyanabban az időben lépjetek be.


Részlet a szabályból. Azaz, ha egyikük belépett a másikukhoz akár segítő szándékkal, de valamelyik karakter építése többszöröse a másikénak mennek is a levesbe. Szabály szerint.

Nem mellékesen lehet a legműködőbb taktika hogy 30-40. szintig Építesz, majd ultra spec+transzival+óriási szerencsével lealázol mindenkit!

Ez mondjuk tuti nem, de próbálkozzatok nyugodtan