Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Razz

Dátum: 2010.06.08. 21:49:23
Brazília? Ej-ej, szerintem mi nem ugyabban a világban élünk. Nagy összeggel mernék rá fogadni, hogy Brazília NEM lesz világbajnok.
Dátum: 2010.06.07. 19:55:59
Világbajnok: Spanyolország
Gólkirály: David Villa

Dél-Afrika - Mexikó: 0-1
Uruguay - Franciaország: 1-1


Később jön a többi is.
Dátum: 2010.05.22. 13:54:46
Idézet: Ywgarrd - 2010.05.22. 07:08:24
Időigényes folyamat, hónapokig tart a 10-12. szint elérése, lévén a csak lefelé támadások alacsony "TP-jutalmáért" (viszont a LE annál több:) ).


Hát V2-n sajnos már nem annyira sok... 5. szinten közel 450 győzelemmel alig 25k-t tudtam összerabolni, pedig elhiheted, nem randomra portyázok. Jó, mondjuk ha a láthatatlan vadászatokat leszámítjuk, akkor most csak 4. szinten lennék, de a 30-40 LE/TP akkoris baromi kevés.

Olvastam valahol, hogy lehetséges lenne az inaktív játékosok időleges eltávolítása az alsóbb szintekről, ez csak játékosok részéről merült fel, vagy a JV is rábólintott már?
Dátum: 2010.05.20. 19:25:03
Köszi az infót.
Dátum: 2010.05.20. 17:43:13
Idézet: Birka - 2010.05.17. 20:39:14
Amint eléri 25 karakter a 60. szintet, kinyílik, és onnantól mindenki tudja majd használni.
V3-bol kiindulva ra 5 nappal jelennek meg az első tárgyak, amikre lehet licitálni. V4-es speed szabállyal keverve 2 napos lesz egy ciklus.


Hát ez sajnos nem jött be.
Dátum: 2010.05.20. 16:11:10
Maximálisan egyetértek, ment a 10es. De pont emiatt merül fel a kérdés, miért kellett csökkenteni a vadászatokért kapott LE-t? Ha nem csökkentették volna, akkor sem kerültek volna különösebb veszélybe a top játékosok (a szintek első pár karakterei), így viszont minden bizonnyal még a középmezőnnyel se lehet majd felvenni a versenyt.

Faust, neked is igazad van, viszont én nem sírni jöttem ide, csak szeretném tudni, nagyjából mire lehet számítani majd az átvitt karakterek tekintetében. Egyenlőre nem sok jóra. :/
Dátum: 2010.05.19. 17:49:46
Nem rémlik, hogy miután elköltöttem a 11M LE-t, és kijöttem a katakombából, többmillió rabolt LE-m, 90-100 teljesített küldetésem/kalandom, és magas szintű epikus/entitás cuccaim lettek volna. Véleményem szerint pont ezeket a dolgokat kompenzálta volna az a 150%os vadászat amit kaptunk. De igazából nincs is értelme az átvitt karakterek helytállóságáról vitatkozni, hisz tapasztalatból még senki se tud beszélni, és azis lehet hogy Kocosnak és a JV-nek lesz igaza, majd meglátjuk.
Dátum: 2010.05.19. 13:26:00
Ebbe csak az a vicces, hogy pont ezzel a dologgal lehetetlenítették el annak a lehetőségét, hogy azonos, vagy hasonló feltételekkel kerüljenek át a karakterek... Jó persze, akit ez nem érint, és nincs versenyben semelyik kategóriában, az természetesen tojik rá az egész dologra, és itt nyomja az okítást inkább. Hát köszönöm szépen, én nem kérek belőle.

E: pontozz le, mert igazam van.
Dátum: 2010.05.17. 18:35:22
Hogy is lesz ez az AH dolog? Biztos le van már írva, de nincs most türelmem az egész topicot átbogarászni. A válaszokat előre is köszönöm.
Dátum: 2010.05.15. 21:10:27
Idézet: Razz - 2010.05.14. 15:41:51
Üdv.

Olvastam itt nemrég (asszem Koc írta), hogy a mostani vadászatnerfből származó hátrány idővel megszűnik, és visszaáll a rendes vadászatokból kapott LE. Azt szeretném tudni, hogy ebből mi igaz, és ha tényleg így van, akkor sacperkábé hány csp-t kell elvadászni ehez?



Vajon hány embernek kell leírja ugyanazt a kérdést ahoz, hogy választ kapjanak?
Dátum: 2010.05.14. 15:41:51
Üdv.

Olvastam itt nemrég (asszem Koc írta), hogy a mostani vadászatnerfből származó hátrány idővel megszűnik, és visszaáll a rendes vadászatokból kapott LE. Azt szeretném tudni, hogy ebből mi igaz, és ha tényleg így van, akkor sacperkábé hány csp-t kell elvadászni ehez?
Dátum: 2010.05.12. 21:30:00
A mostani V4ről beszélek, nem az előzőről, vagy másik szerverekről.

E: Amúgy ne vedd támadásnak amit írtam, pusztán azért írtam, mert kicsit erős kijelentés volt a részedről az, hogy csak barátokkal vagy csalással lehet megnyerni egy kategóriát.
Dátum: 2010.05.12. 21:04:06
Bármily hihetetlen, amit eddig elértem, azt teljesen egyedül értem el, bármiféle megbeszélés, barátok, és egyéb segítség nélkül. Úgyhogy az állításod nem teljesen fedi a valóságot, jó persze, nyilván énis lázadnék ha elvennék tőlem azt, amiért küzdök.
Dátum: 2010.05.11. 19:33:32
Továbbá, érdekes, hogy van mikor a JV többtíz ember kérése/javaslata felett egyszerűen, válasz nélkül szemethúny, most pedig EGY ember szavaira pár perc alatt ráugranak.

Jaaaa, hogy ezzel szétlehet baszni az emberek játékát, a többi dologgal pedig javítani lehet azt, HOPPÁ. További játékromboló ötletek kellenek ide, azokat legalább biztos bevezetik.
Dátum: 2010.05.11. 19:10:32
Na hát ez remek, már eddigis jóval gyengébb karaktert lehetett volna átvinni a többi világra, mint az ott lévő átlagkarakterek, a kezdeti 11M LE miatt, most, hogy bejött ez a remek dolog, még annál is gyengébbet. Kérdemén, mi értelme így a díjazásnak? Adjatok egy rohadt dicsőségmedált oszt jóvan, kinek van szüksége egy olyan karakterre, amit max a barátod boxzsákjának lehet használni, ugyanis olyan ellen nem fogsz portyát nyerni aki aktívan játszik, max olyan ellen akit már úgy szétraboltak, hogy elment a kedve a játéktól is. Várható volt, hogy nem lesz egyetlen tisztességes V4 sem, indulás utáni újítások bevezetése nélkül, node ez már túlzás. Többet nem költök erre a játékra az biztos, inkább elpókerezem azt a pénzt.
Remek ötlet.
Dátum: 2010.04.17. 15:07:22
Nem tudom másnál előfordult-e már ilyen, de nálam már ez a 3. alkalom, ezért kénytelen vagyok ide is beírni a dolgot.

Nos a problémám az, hogy tegnap reggel 8kor mikor beléptem a karimba még minden rendben volt, viszont mikor délután ismét beléptem, eltűnt a fegyverem és a varázslatom, helyettük kaptam egy szál buzogányt. Kérdemén, ilyenkor mégis mi a francot csináljak? Mert ugye hétvége lévén a JVtől semmit sem várhatok. Jójó nemolyan sok idő ez a 3nap, de mivel hétvégén mint minden embernek, nekem is több időm lett volna játszani, így viszont tehetetlenül várhatom a hétfőt.
Dátum: 2010.04.13. 18:27:35
Basszus, na ez mekkora volt te jó isten. Gratulálok Sleeper, iszonyat nagy forma vagy.
Dátum: 2010.04.12. 18:46:47
A nagyöreg megmondta a frankót, többen nyerő taktikákról beszéltek, DE kérdemén, milyen nyerő taktika az, amivel csupán 2-3...sokadik helyezést lehet elérni egy versenyszerveren, ahol csak az elsőt jutalmazzák? Véleményem szerint ezekre a szerverekre egyetlen egy nyerő taktika létezik, ezt a takikát pedig CSAKIS az mondhatja magáénak, aki megnyerte a szervert.

E: A többiek pedig hiába állítják, hogy így jó taktika, úgy jó taktika, ha nektek az jó taktika amivel másodikok lehettek, hát rajta, csináljátok csak.
Dátum: 2010.04.10. 12:01:48
Nem akartam beleszólni, de úgy vélem, itt jópáran elég csúnyán el vannak tévedve. Az első orbitális baromság, az, hogy lehet sikeres építő-epikölő karaktert fejleszteni. Igen, valamilyen szinten lehet, viszont az nem fog 100%ot nyújtani egyik ágon sem. Asszem Rokamoka írta, hogy ő átlagon fejül teljesített mindkét ágon, nos ez nem azért van mert annyira hihetetlen jó karaktert csináltál, hanem mert a többiek csináltak ennyivel rosszabbat. Nem mindegy, hogy valaki a több gyengébb közül tud kiemelkedni, vagy a sok erős közül.

Ricskosz: Mégis mivel cáfolnád meg Kocos kijelentését? Avval, hogy sikerült 66 epiket összeszenvednetek, egy rakás "építő-epikölő" karakterrel, azon a szerveren ahol 80 volt a kiírás? Arról nemis beszélve, hogy az a több mint 100 szintnyi HT lemaradás is mutatja, milyen eredményesek voltatok építésben IS. Ezt asszem úgy nevezik, két szék között a földre esni.

Másrészről nemértem miért kell ezeken a dolgokon még mindig rágódni, mikor már rég vége van a szervernek, és attól mert mindenki hihetetlen okos akar lenni utólag, az eredmény még nem fog változni.