Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1181. hozzászólás - 2010.04.12. 11:32:48 (Válasz Mind1 #1180 hozzászólására.)
v4-en is tokeletesen mukodott Csibem...nem csak nalam...de biztos hulyeseg meg nem lehet...mar unom ezt...legyen igazatok...mi meg csak behaluztuk...igazabol nem is jatszottunk....szabad a fikazas...hivjuk halutaktikanak...olyan mintha ott lenne....de igazabol nincs mert nem lehet
Time in a bottle
Pontszám: 2.40
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1182. hozzászólás - 2010.04.12. 14:07:26
(Mielőtt el nem felejtem: aki volt olyan fogyi, hogy anno elhitte, hogy kaptunk kompenzációt, annak ezúton is grat. Még jó, hogy többször, több helyen leírtuk, hogy nem.)

Toborzáskor igen meglepő szokott lenni, hogy mennyire nem látják az emberek át a potenciált egy-egy csapatban vagy egyénben. Gondolok itt arra, amikor egyértelműen utalgatnak rá, hogy nem jönnek hozzánk, mert már van helyük egy "jobb szövetségben" - olyanban, amely előbb vagy utóbb, de inkább előbb kihullik a versenyből. A két legjobb példát a riválisok mutatták: a HB, amikor egy emberként zúgólodtak, hogy hozhattunk rajtuk x órát epikekben. (Egész szerver alatt nem esett le senkinek, hogy átlag 20 perc alatt nyomtunk le egy szörnyet, csak hát [mi] nem voltunk arrogáns seggfejek, hogy ezt közzé is tegyük, többet gondolván magunkról, mint kellene.)
A legszórakoztatóbb agyatlanságra utalás természetesen ez ügyben is csaksimánkö...toronyéktól érkezett, mivel tőlük többen kérdezgették, hogy "ilyen statokkal, meg ha így elvernek minket portyában, mégis hogy ölünk mi egyáltalán epikust".
LOL!

Maradjunk annyiban, hogy amíg a legjobb játékosok ilyen tökéletes vakságot tudnak mutatni alkalmanként, addig nincs miről beszélnünk.

Ui.: A sok blablát majd elolvasom máskor, most csak beugrottam.
Pontszám: 4.42
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1183. hozzászólás - 2010.04.12. 16:18:52 (Válasz Rokamoka #1182 hozzászólására.)
Idézet: Rokamoka - 2010.04.12. 14:07:26



Ui.: A sok blablát majd elolvasom máskor, most csak beugrottam.



kár volt
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.04.12. 16:19:34-kor
Pontszám: 5.46
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1184. hozzászólás - 2010.04.12. 16:23:18
<censored>
A hozzászólást Vodkaslecso módosította 2010.04.13. 17:53:52-kor
V4 - Csak simán király
Pontszám: 1.82
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1185. hozzászólás - 2010.04.12. 16:46:01
Amondó vagyok, a különféle zseniális taktikák létjogosultságát szájkarate helyett dicsőségmedállal illene bizonyítani. Mert "az én taktikám volt a legjobb, a hülyék meg azt képzelik..." típusú érvek megmosolyogtatóak olyan valaki szájából, aki nem tud semmit felmutatni.
Pontszám: 6.76
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1186. hozzászólás - 2010.04.12. 17:00:36
OFF, de talán idevág:


"Ugyan, hagyjátok már! Nem béna, tud kung-fuzni.
Mi? Asszed kínai vagy? Azzal a szitáros csajjal lógsz.
Mi van veled? Mutass valamit!
GYerünk, gyerünk! Lássunk egy kis kung-fut! Kung-fu mester, mi?!"

-A TILTOTT KIRÁLYSÁG c. filmből-

Egyes félamatőr statisztikák szerint az összes Jakcie Chan és Jet Li filmekben összesen 132-szer hangzik el a "nekem jobb a kung fum" kifejezés
A Kung Fu Pandát is beleszámítva 137-szer
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.02
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1187. hozzászólás - 2010.04.12. 17:01:40
Na most mint abszolút kívülálló, de már marhára elegem van a meddő és hülye vitákból:
Kedves polihisztor fejlesztők! Tessék szíves lenni kövi v4-en összeállni és megmutatni ország-VU-nak, hogy igenis a ti 3 v4 alatt kiérlelt taktikátok a nyerő és Koctól Ywen át Damageig és Jerikoig mindenki hülye. El lesz ismerve. De könyörgöm ne szájkaratézzatok már.
Másik oldal felé, akik a specializált karakterekben hisztek: alapvetően mint közepesen intelligens (értsd 100-as IQ szintet alulról talán karcoló ) ámde veterán játékos alapvetően szentem igazatok van, de valamit lássatok már be: édes tök mindegy mit mondtok! Ez már régen csak a vitáról szól, mindkét oldalon. Ők makacsok, ti meg nagyképűek vagytok, legalábbis egyre többen beszéltek nehéz harci mén nyergéből. Nem kéne pedig...
Szóval mindenkinek: egyelőre annak van igaza, aki nyert (pont mint az életben), vesztesek meg tessék csiszolni a taktikátokat és élezni a késeket amiket a győztes hátába szokás állítani.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.22
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1188. hozzászólás - 2010.04.12. 17:04:39 (Válasz Byzon #1187 hozzászólására.)
de vitázni jó Nincs V4 ,unalom van
Pontszám: 4.57
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1189. hozzászólás - 2010.04.12. 17:08:38 (Válasz Mind1 #1188 hozzászólására.)
Pontosítok: ez már rég nem vita. Ez veszekedés. Vitázni jó, abból ugyanis a vitapartner érveinek meghallgatásával tanulunk is, új látásmód nyílik meg előttünk. Ez ami itt megy veszekedés. Az egyik fél a Sínai hegyről kőtáblákon hajigálja le a saját meglátásait önmaga tökéletességnek megkérdőjelezhetetlen tudatában, a másik fél meg köti az ebet a karóhoz, akkor is ha a kőtáblák némelyikén esetleg jó dolgok is vannak. Jelzem ez nem vita. Ez céltalan, csak azt keresitek, mibe köthettek bele a másik szavaiban. Mindkét félnek szól, nem csak Mind1-nek.

Idézet: Mind1 - 2010.04.12. 17:04:39
Nincs V4 ,unalom van


Menjé' oszt vadásszá' térképet, van csodálatos nagy eventünk nekünknek
A hozzászólást Byzon módosította 2010.04.12. 17:09:40-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.70
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1190. hozzászólás - 2010.04.12. 17:11:34 (Válasz Byzon #1189 hozzászólására.)
Incu drága...V4 után halál a normál szerver,oda se merek nézni Itt élem ki alantas vágyaimat
Pontszám: 3.95
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1191. hozzászólás - 2010.04.12. 17:15:37 (Válasz Mind1 #1190 hozzászólására.)
Hmm. Ízléesk és pofonok, két kipróbálással (és egy majdnem szerver végéig játszással) ki merem jelenteni: nekem AZ volt a halál.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.05
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1192. hozzászólás - 2010.04.12. 17:28:05 (Válasz Byzon #1191 hozzászólására.)
de legalább szép halál
Pontszám: 5.46
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1193. hozzászólás - 2010.04.12. 18:46:47 (Válasz Jeriko #1185 hozzászólására.)
A nagyöreg megmondta a frankót, többen nyerő taktikákról beszéltek, DE kérdemén, milyen nyerő taktika az, amivel csupán 2-3...sokadik helyezést lehet elérni egy versenyszerveren, ahol csak az elsőt jutalmazzák? Véleményem szerint ezekre a szerverekre egyetlen egy nyerő taktika létezik, ezt a takikát pedig CSAKIS az mondhatja magáénak, aki megnyerte a szervert.

E: A többiek pedig hiába állítják, hogy így jó taktika, úgy jó taktika, ha nektek az jó taktika amivel másodikok lehettek, hát rajta, csináljátok csak.
A hozzászólást Razz módosította 2010.04.12. 18:48:39-kor
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 8.26
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1194. hozzászólás - 2010.04.12. 21:10:30 (Válasz Razz #1193 hozzászólására.)
Már mondták, teljesen tökéletes a taktika, csak az a baj, hogy nem volt elég prémes ügyes játékos aki meg tudná valósítani ugyanúgy, mint Egérvezér.
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 3.69
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1195. hozzászólás - 2010.04.13. 07:57:09 (Válasz Razz #1193 hozzászólására.)
Hagyni kellene ezt az "az enyém akkor is jóóóóó!!!!" marhaságot. Volt egy elgondolás, a megvalósításban voltak hibák. Nem egy és nem kettő. Ellenben a Toronynál volt egy jól bejáratott precíziós módszer, ők végig csinálták. Bumm, nyertek. Nem kell leírjam melyik szövetségben voltam, mert amikor regeltem nem gondoltam volna, hogy egy rivalizáció közepébe csöppenek így a névválasztásnál a kreativitásom nem volt a topon...

Ha beszélhetek a teljes szövetség nevében: akkor elbuktuk. 2. hely sem rossz egy olyan szövetségtől ahol a fél csapat azt sem tudta kivel játszik, ki kicsoda. Szerintem nem voltunk rosszak. Mint azt már feljebb leírtam, nekem a Torony és a HTF harca tette izgalmassá a monoton építkezéssel és epikusöléssel töltött napokat.

Toronyék részéről: ügyesek voltatok. Kellő időben robbantottatok és az építő potenciált is fenntartottátok. Árpi újra megmutatta, hogy egy jól bejáratott csapat és egy precíz taktika mire képes.

Azt viszont nem zárnám ki, hogy ne lenne más nyerő taktika, csak meg kell találni a módját, kellően kell időzíteni stb. De kérdem én: mire való a V4 ha nem erre? Lesz másik gyors szerver, majd csiszolunk a dolgokon. Ha megint elbukunk, az pedig azt fogja jelenteni, hogy homok van a gépezetben és nem fordítottunk kellő figyelmet a hibák kiküszöbölésére.

Még egyszer kérnék mindenkit a HTF részéről, hogy a "szájkaratét" fejezze be. Nincs értelme itt buzogni, a tettek többet árulnak el. Majd bizonyíthatunk a következő szerveren.

[edit: helyesírás]
A hozzászólást Kethios módosította 2010.04.13. 08:05:13-kor
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 7.94
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1196. hozzászólás - 2010.04.13. 10:26:44 (Válasz Rokamoka #1182 hozzászólására.)
Idézet: Rokamoka - 2010.04.12. 14:07:26
...(Egész szerver alatt nem esett le senkinek, hogy átlag 20 perc alatt nyomtunk le egy szörnyet, csak hát [mi] nem voltunk arrogáns seggfejek, hogy ezt közzé is tegyük, többet gondolván magunkról, mint kellene.)...


Jaaa, hogy ezzel a makogásoddal most erkölcsi fölényt próbáltál reprezentálni? Pfff... FAIL.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.45
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1197. hozzászólás - 2010.04.13. 11:19:30
inditani kene egy olyan szervert, ahol csak a torony indulna, es csak egyeduli szovetsegkent.

amekkora gyokerek, siman vegigjatszanak es jonnenek ide mellet verni, hogy mekkora kiralyok

EPIC FAIL
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2.01
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1198. hozzászólás - 2010.04.13. 11:30:23
"-te mit szolsz a legujabb horrorfilmhez?

-azt hogy tenyleg nagyon jo az a eggyuttes..."

a tartalom ott veszik el amikor eggy olyan dologra probalunk reagalni avagy velemenyt alkotni rola amirol kb fogalmunk sincs....tisztelettel megkernem azokat, akik esetleg mar eggy jo ideje jatszanak, (celzas a javabul ) hogy mielott valamibe beleszolnak avagy reagalnak...vagy esetleg csak velemenyt nyilvanitanak rola...bizonyosodjanak meg a dolog letezeserol....mert szep dolog am szarnyascsiga hajszala....csak az a baj hogy nincs meg csiga se....en mindossze csak annyit fejtettem ki hogy nem fair dolog lefikazni mast...es leszarozni a taktikajat...ervek nelkul...raadasul egy mukodokepes taktikat...meg hogy nem kee akkora orca.....mivelhogy valojaban a szovetsegi gyozelmen kivul, nincs mire....ehhez kepest boldog boldogtalan idecsattog...olyan szep dolgokrol magyarazva meg velemenyt alkotva amirol szo se volt....no com....amugy valoban...a szemelyimen kivul mast nem tok felmutatni....na de nem is razom en a nyalam hogy akarmit is fel kelljen....Kethiosnak igaza van....en meg takarodok innen mert kb az eddig altalam tisztelt jatekosok nagy reszerol, ra kellett jonnom hogy csak eggy seggarc. ..../-Karcsi szerint Pistike bena es o az isten....de Pistike nem tartja magat benanak, es a Karcsikat se tartja istennek.....majd jon a tanitobacsi aki lebassza Pistiket hogy mire fel van neki ekkora arca?! ....persze Pistikenek tenyleg nincs rola papirja hogy o nem bena...vajon Karcsikanak lehet papirja rola hogy o isten?....nincs....nyert 3 futoverseny arrol van nekije emleklapja....szal....hehe...takarodj oda ahova en gondollak tanitobacsi.../
Time in a bottle
Pontszám: 1.62
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1199. hozzászólás - 2010.04.13. 11:33:38
<censored>
A hozzászólást Vodkaslecso módosította 2010.04.13. 17:53:06-kor
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2.84
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1200. hozzászólás - 2010.04.13. 11:36:56 (Válasz Kethios #1195 hozzászólására.)
Idézet: Kethios - 2010.04.13. 07:57:09
Hagyni kellene ezt az "az enyém akkor is jóóóóó!!!!" marhaságot. Volt egy elgondolás, a megvalósításban voltak hibák. Nem egy és nem kettő. Ellenben a Toronynál volt egy jól bejáratott precíziós módszer, ők végig csinálták. Bumm, nyertek. Nem kell leírjam melyik szövetségben voltam, mert amikor regeltem nem gondoltam volna, hogy egy rivalizáció közepébe csöppenek így a névválasztásnál a kreativitásom nem volt a topon...

Ha beszélhetek a teljes szövetség nevében: akkor elbuktuk. 2. hely sem rossz egy olyan szövetségtől ahol a fél csapat azt sem tudta kivel játszik, ki kicsoda. Szerintem nem voltunk rosszak. Mint azt már feljebb leírtam, nekem a Torony és a HTF harca tette izgalmassá a monoton építkezéssel és epikusöléssel töltött napokat.

Toronyék részéről: ügyesek voltatok. Kellő időben robbantottatok és az építő potenciált is fenntartottátok. Árpi újra megmutatta, hogy egy jól bejáratott csapat és egy precíz taktika mire képes.

Azt viszont nem zárnám ki, hogy ne lenne más nyerő taktika, csak meg kell találni a módját, kellően kell időzíteni stb. De kérdem én: mire való a V4 ha nem erre? Lesz másik gyors szerver, majd csiszolunk a dolgokon. Ha megint elbukunk, az pedig azt fogja jelenteni, hogy homok van a gépezetben és nem fordítottunk kellő figyelmet a hibák kiküszöbölésére.

Még egyszer kérnék mindenkit a HTF részéről, hogy a "szájkaratét" fejezze be. Nincs értelme itt buzogni, a tettek többet árulnak el. Majd bizonyíthatunk a következő szerveren.


Ez olyan szép zárszava lenne ennek a témának, lehetne itt abbahagyni?
Pontszám: 8.86
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!