Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darksol

Dátum: 2009.08.12. 17:03:20
Ez lehet, hogy így van, de ebbe nem mennék bele mélyebben, mert még sokat látott szemeid is kitágulnának, Ösvényjáró Uram, ha megtekintenéd azok névsorát, akik csatlakoznának.
Dátum: 2009.08.12. 16:48:31
Hogy ti miről beszéltek, az őszintén szólva kevéssé érdekel és nem az én, hanem a MI topikunk... (ez utóbbi halmazba ne értsd bele magad)

Jók a debattív képességeid Kocos, de én meg ebből élek...
Dátum: 2009.08.12. 15:30:48
Talán ÉN tudom jobban miről beszéltünk, tekintve, hogy ez egy Tyrantos felvetés, ami előtte a Tyrantos belső fórumon és Tyrantos skype-vonalon futott és amibe egyes outsiderek csak beleszólogatnak...

mod: az 50.-es hozzászólás pedig Khettyé, aki MÉG nem Tyrant-tag, bár (ha a játékvezetés támogatja a felvetésünket) könnyen azzá válhat...
Dátum: 2009.08.10. 14:15:34
Hibridek? Fenébe. Tudtam, hogy egy Lexus RX 450-el kellett volna indulnom...
Dátum: 2009.08.10. 13:57:34
Ne gondold, Morti!

Sanyival beszélgettük a minap, hogy hiába vezet most ő v2-n (én második-harmadik vagyok) kifújt a 800 csp-je, EF-et meg nem fejlesztett, úgyhogy 1 héten belül megeszem a Vizest reggelire... Az ideális erre a visszafogott vadászó és portyázó karakter. Portyából megvan a LE és az összes csp-ből lehet pilonozni.
Dátum: 2009.08.09. 14:37:43
Ez úgy van, hogy a 20 generált csatából 20-at te nyertél. Amiben vesztettél, az egy 21. volt... Ha 50-et tudna a szimuláló generálni, akkor lehet, hogy 48-1-1 et dobott volna ki. Benne van a pakliban, a tapasztaltabb játékosok ezt régen tudják...
Dátum: 2009.08.09. 10:59:43

Nagydarab bajszos férfi száll le zöld Simsonjáról. Zöld ruhában van, egy átvetős bőrtáskát cipel. Becsönget.

- Jó napot, a postás vagyok!
- Tiszteletem!
- Kovács Jánost keresem, csomagja érkezett.
- Én vagyok az.
Visszaballag a motorhoz, leakaszt egy hatalmas vászonzsákot róla.
- Valami beholder kűtte... (bizonytalanul néz) A közlemény szerint őskövek vannnak benne. Háromszáz. A sógoromék építkeznek bontott téglából, ez valami hasonló lehet... Nem tudom, de b****tt nehéz. Mér kell csomagba feladni ilyet? Talicskába kellett volna inkább eltolni.
Na itt írja alá...
Dátum: 2009.08.08. 18:51:37
Nem kötök beléd, csak azokba az AL tagokba, akiket szintben elérek
és a kérdés sem az, hogy 35-nél több ember jóban van-e, vagy jóban lehet-e. (ilyen szempontból rossz volt Cirip megközelítése is)
Egyszerűen vannak olyan szövetség egyesítések, ( ésnemcsak nekünk volt ilyen tapasztalatunk) amikor nem lehet mindenkit áthozni, akit szeretnél, illetve olyat kell elküldeni, akit nem szeretnél. Erre lenne megoldás a +1 őrtorony szint, tápolástól függetlenül...
Dátum: 2009.08.07. 17:11:20
"ha veszted a tempot, maris jon X gyanus alak, es jol eltangal"

A helyedben én inkább tulajdonságokra költenék...
Dátum: 2009.08.07. 16:19:52
Lassan ez a kijelentsés már az AL-EH együttes létszámára sem igaz. Ha a ténylegesen játszó tagok számát nézem, akkor meg már régen nem....
Dátum: 2009.08.06. 16:31:03
Elhiszem, hogy kell a tagság - így is 10-en visztek 30 karaktert....
Dátum: 2009.08.06. 16:30:04
Tévedés. Mivel a pilonra koncentráltak, LE egyiküknél sem volt, ergo nem profitáltam. De ez nem is baj, nem optimalizálok.

Az ép-jük viszont radikálisan csökkent a beavatkozásom nyomán, ezáltal kevesebbszer tudtak bemenni tölteni...
Dátum: 2009.08.06. 16:13:42
Idézet: Blackjack - 2009.08.06. 15:59:42
Hát igen, az ilyen játékosok miatt nem megy a többi horda szekere..



Te valamit nagyon félrevágsz Blackjack, én ezzel pont a többi hordát segítem. Gondolkodj kicsit, mielőtt pontozol pls!
Dátum: 2009.08.06. 15:58:15
Megvan azért ennek az eventnek is a haszna. Életemben nem ütöttem szét ennyi AL-t, mint ma...
Dátum: 2009.08.01. 16:34:11
Melyik az alábbiak közül Kingston upon Hull focicsapata?

Tigers
Lions
Griffs
Monkeys

Seretem a focit, elég jó a lexikális tudásom is belőle, de ez azért túlzás! Méghozzá goromba...
Dátum: 2009.07.24. 12:20:18
Melyik csapat edzője Jose Murinho?
Chelsea
Real Madrid
Internazionale
Barcelona

Inflálódó kérdés iskolapéldája.
Pár dologgal nem értek egyet Petur monográfiájában foglaltakkal.
Nem értek egyet avval, hogy az Azúr fejlesztette először a topra a spektrálist és egyéb LE szerző skilleket. Egy időben leveleztem ebben a témában Cyronnal, akinek a spektrálisa akkora volt akkor mint nekem (olyan 60-70 körül turbóval) - és Pöppemmel, akinek akkor már egy hónapja maxon volt, de nem is kell ilyen messze menni, mert LoD, Sanyi, vagy Grelnar spektje is 100 körül járt már...
Fenti kijelentés max Barrique-ra volt ekkor igaz, a többieknek akkorra még "nem írták elő" ezt a vonalat... Utóbbi "fegyelmezettség" egyébként az AL fő ereje, nem a spektrális+sajtolás, Petur - az, hogy a tagság szó nélkül követte (az egyébként rendkívül intelligensen) kiadott felsőbb utasításokat.

*jav. elütések
Dátum: 2009.07.21. 15:33:37
Kicsit sajnálom, hogy nem járhatom a mortimeri utat, pedig a Hűség Zálogának megszerzése után lesz egy-két légiós, akit meginvitálok a Tyrant kínzókamrájába... Azért torony ide, vagy oda vadásszatok szorgalmasan!
Dátum: 2009.07.21. 14:47:47
Az az 54 108-nak felel meg, ahogyan Mortimer Úr is jelezte, mert az EH-AL páros kétnaponta vadászott (ezt Morti tudja a legjobban a kamraeredményekből ) így teljes hatásfokkal használta a tornyot. Egy időre most nem fogja, sőt, ha rajtunk múlik a Légió egyedül sem fog "közénk férkőzni"
Dátum: 2009.07.20. 22:09:33
Hány személy szükséges legalább egy társaság megalakításához?

A helyes válasz 1, a kérdező (társasági jogban nyilván igen járatos) emberke 2-t jelölt meg. Rettentően örülök, hogy most nem a kvízolimpián futottam bele - mint már két alkalommal - mert tuti kihajítom a monitort, ha harmadjára is ilyen balf*szságon megy el az 50. helyes válasz...