Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yaffa

Dátum: 2010.03.11. 21:12:44
Be tudtok lépni a játékba?
Én egy "Adatbázis hiba!" üzit kapok állandóan...
Nekem még mindig nem jó...
Dátum: 2010.03.10. 20:12:00
Ha Te is családfenntartó lennél, mondjuk lakáshitellel, két gyerekkel mikor még a nejed otthon van a gyerekekkel akkor tudnád, hogy miért siránkozunk mi, "buzik". Nem vagyok pilóta de a cipő azonos. A munkahelyeden hiába húzol, kidobnak ha leépítés van.
Abból a 100ból fizess mondjuk ötvenet a banknak, vizet, gázt, villanyt, csatornát, közös költséget, telefont, netet, TVt, később tanszert, ruhát, cipőt. Utána vegyél ételt, meg amire még szükség van. Fogkrém tusfürdő stbstb.
És akkor még ne romoljon el a bojler, ne törjön el a vízcső, ne legyen valaki beteg vagy ne legyen más hirtelen kiadás.
De ha TE melóznál ingyen, vagy egyre kevesebb pénzért akkor rendben van. Mert egyre kevesebb. Ugranak a juttatások, túlórapénzek, tizenharmadik havi és egyéb pénzek. Itt lenn. Ott fönn nem.
Elhiheted, hogy a sztrájk az utolsó törvényes eszköz amivel élnek. A fene nem akar sztrájkolni. De talán mégis jobb mint egy kis polgári engedetlenség, mikor a sztrájkolók fogják magukat és a semmittevést elunva felgyújtják a repülőket, vonatokat. Mert ha már minden mindegy akkor az jön. Kibújik az emberből a csordaszellem és megvadul. Vagy megunja az egészet, bepiál és a családot hátrahagyva kilép egy autó elé.
Szóval ne szidd a sztrájkolókat, élni akarnak. Nem feltétlenül jobban mint eddig csak legalább úgy.
Nem csak reklám, még spec is. Mezei user honnan tudja a választ?
V3 Rubin

"Ne tévesszen meg az,h az avatárom férfi.... Attol én még egy kemény nő vagyok!!!!!!!!!!"

Most akkor mi van?
Ismerik az emberek a Toldit.

"Kinek mutatta meg Toldi Miklós a budára vezető utat a petrencésrúddal? 44.16%"

Legalább is páran tudták a választ.
Dátum: 2010.03.05. 14:51:05
Ohh köszi.
Dátum: 2010.03.05. 14:44:07
Üdv. Elköltöttem gyorsításra 200 csp-t. És nem nőtt meg az elementáris fúzióm.
Ilyenkor mi van?

Ezt látom:

Kérem vissza a 200 CSP-t, inkább 50 őskövet fizetnék!

Tér-idő befolyás szakértelmek
elementáris fúzió 57
Dátum: 2010.03.02. 23:34:54
Kijelöltek törlése nálam sem megy az üzeneteken belül.
Firefox 3.5.8
Dátum: 2010.02.24. 22:54:06
A túró kitört!

Pilisborosjenő térségében lázadó galetki hordák utat építenek belőle.
Folyamatos kántálásuk messzire hallatszik.
"Nesze neked Óz, sárga út"!

"teljesen idegen tőlünk az önkormányzat: csinálják a maguk feje után, mi meg csak sopánkodunk és várjuk, hogy mikor ér a portánk elé a fekete túró pántlikázott teherautón, cserkészgárdisták vagy úttörőkatonák víg dala mellett."
Narmi:
Én tanultam, de egyetemen... Nem tuti, hogy egy 10-14 éves srác egyből tudja és nem is az a lényeg, hogy a kérdéseknek utána lehet nézni. Olyan kérdés kell amit egy átlagos műveltségű ember tud. Tudom van benn egy csomó rossz de ez van.

SZaB78:
Én átengedtem volna azt hiszem.
Én mintha találkoztam volna már ezzel a kérdéssel.
Ha jól tudom csak tűzszünet van.
De lehet az a koreai háborúról szólt...
Idézet: Hanabi - 2010.02.23. 20:38:13

Ha már a kötözködésnél tartunk , a regény címe "Quo vadis?", sic kérdőjellel a végén.
Ja, amúgy a kérdés átment


Az adott mű címében nincs kérdőjel. Azért javasoltam azt és úgy ahogy.
Az eredeti kérdés volt "Quo vadis?" vagy "Quo vadis, Domine?"
Ezt kérdezte Péter Jézustól.
Kabalaállat egy szó, a kérdés tetszik. Utánanéztem, nem nagyon találtam választ. Lehet spec lesz.
Dátum: 2010.02.23. 17:05:28
Volt szakála Kossuth Lajosnak?

Talán
Igen
Nem tudom
Nem



Ki volt a Vörösingesek vezére Molnár Ferenc Pál utcai fiúk című regényében?
Pásztor testvérek
Ács Feri*
Boka János
Nemecsek Ernő

Áts Feri volt.
Dátum: 2010.02.20. 19:12:16
Szerintem teljesen véletlen. Sokat csépeltem már én is őket. Van egy gyűrűm.
Ha egy kis kötözködést megengedsz:
Így szebb és magyarabb egy kicsit.

Sienkiewicz híres regénye a Quo vadis. Mit jelent a mű címe?

A kérdések közt találkoztam olyannal ami a Quo vadis íróját kérdezi. Attól ez még átmehet.
Dátum: 2010.02.19. 18:37:58
Felébresztettük az ősök egyikét és ő ennek nagyon örült.
Egy esemény volt. Manót kellett ölni, pilonokat aktiválni. Mikor összejött a lé, felébredt és szomorú volt.
Kicsit eltértetek a fóRUM témájától Urak..
Ahoy.

Volt olyan nap, hogy öt kérdést tettem fel egymás után. Mind átment.
Volt, hogy néha elnézték, de némi javítás után átment az is.
Kérdezni tudni kell. De ha a hozzászólásodból indulok ki a szóközökkel és a vesszőkkel lesznek gondok.
Van egy topik, ahol előre meg tudod érdeklődni, hogy át fog-e menni a kérdésed. Tapasztalt játékosok (is) olvassák, még kijavítani is segítenek.
Azt javaslom inkább mint a kiabálást és bizonyítványmagyarázást. A bent lévő rossz kérdéseket meg remélem még mindig takarítja valaki.
"a sisakot viselő és utast nem szállító kerékpárosok lakott területen kívül 50km/h sebességgel mehetnek"