Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új design
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
161. hozzászólás - 2010.03.02. 20:53:18
Maxthonon már jó a szövifórum is, köszönöm a gyors optimalizálást az összes Maxthon felhasználó nevében
És az a tőr nagyon fajául füstöl
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.29
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
162. hozzászólás - 2010.03.02. 20:59:13
A lap legaljan a ceg neve Beholder Ltd.
Pontszám: 7.59
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
163. hozzászólás - 2010.03.02. 21:05:07
Lehet, hogy már írta valaki, de a háborús statisztikákban eddig úgy volt, hogy a legtöbb győzelemmel rendelkezők voltak legfelül, most meg teljesen össze-vissza vannak a karakterek, jobb volt a régi.
Pontszám: 7.02
népszerűDzsoniKSLFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
164. hozzászólás - 2010.03.02. 21:06:57
Valószínűleg már írta valaki, ha mégsem akkor majd én:

Az eseményeknél a háborús (két kard) ikon háttere még mindíg lila.

Edit: A kristályhorda mindkét jelvénye is (A kicsit a toplistában és a nagy a karaktereknél)
A hozzászólást DzsoniKSL módosította 2010.03.02. 21:30:01-kor
Élőholt Főoptimalizátor
Pontszám: 8.54
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
165. hozzászólás - 2010.03.02. 21:11:04
Nem világít az állatok gomb, ha kijön jószág kennelből vagy csak én nem veszem észre. Szerintem az ilyenekre (események, szövetség, stb.) pl. perfekt lenne a piros, könnyen észrevennénk.
Pontszám: 5.72
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
166. hozzászólás - 2010.03.02. 21:14:16 (Válasz Kocos #160 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.03.02. 20:51:38
Idézet: Offsboy - 2010.03.02. 18:08:40
Az oké, de ahogy Ariel is írta, nehogy már bongészőt váltsak EGY oldal miatt. Ezt fejlesztési oldalról kell korrigálni. Mellesleg tényleg nagyon nagy baki, hogy nem lehet váltani melyik css-t használjam...


Egyreszt en nem mondtam, hogy valts bongeszot. Persze mondom, de ne emiatt, hanem mert egymillioszor jobb bongeszok vannak, mint az IE. Zarojelben.

Masik: lehet majd CSS-t valtani, ha lesz tobb CSS, Miklos jelezte, hogy barki csinalhat ilyet, szoval nyitott kapukat dongetsz.



A CSS váltáson a régi design-t értettem. Ahol nem PNG-ket tölt, hanem JPG-et, és nem akad az oldal. Nem akarok kötekedő tuskónak tűnni (bár tudom sajnos annak tűnök ezzel a hsz-el), de informatikai szempontból 2010-ben megengedhetetlen, hogy egy tökéletesen statikus oldalt megbonyolítsanak, és a - fizető - felhasználónak kell alternatívát keresnie a további tökéletes működéshez. Miklós tisztán leírta, hogy sajnos a régi design elérésére nem lesz lehetőség. A CSS váltáson a régi design visszaállításának lehetőségét értettem, ami kellően statikus volt ahhoz, hogy bárki, bárhonnan, bármiről használhassa. Talán nyitott kapukat döngetek, de nem a piros és a citromsárga szúrja a szemem.

[edit]: Ha a színekkel lenne problémám el se kezdtem volna VU-zni
Csak halkan jegyzem meg: Windows Vista kijövetelekor illették "Multimédiás parasztvakításnak". Ilyen érzetem van. Meddig tartana visszapakolni a régi design-t egy alternatív oldalra, ami ugyanabból az adatbázisból dolgozik? Semeddig. Csak szerintem félnének az eredménytől, hogy hányan használják az újat.
És nem arról van szó, hogy nem tudok örülni semminek, mert pont ellenkezőleg, nagyon örülök minden fejlesztésnek! Mint informatikus akadok ki ezen.

[edit][edit] És belenéztem az új CSS-be transparent háttérrel vannak png-k elmentve, ezért kell a png az új designhoz. Erre csak ugyanilyen sablont lehetne ráhúzni, ami pontosan ugyanilyen működésű lenne.
A hozzászólást Offsboy módosította 2010.03.02. 21:26:20-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.66
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
167. hozzászólás - 2010.03.02. 21:32:47
Elsőre kicsit szokatlan, de kb 5 perc alatt hozzászoktam. Hát mit is mondhatnék...véleményem szerint nagyon ütős lett, nekem nagyon tetszik! Még sok ilyen szintű fejlesztést!
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.68
fórumozóSolikka11Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
168. hozzászólás - 2010.03.02. 21:33:02
Na ez már valami kedves Végzetúr csapat!

Nagyon bejön az új design, az új színvilág, meg minden. Még azt sem mondanám, hogy szokni kell, pedig eleinte mindig zavarnak az ilyen drasztikus designváltások. Bár picit világosabban látom az oldalt mint amilyen valójában mert a notebookom monitora nem igazán tökéletes minőségű

Nem nagy dolog de megemlíteném amilyen hiányosságokat, hibákat észrevettem:

- Néhol még van pár pixeles elcsúszás. Például a logó alatt ahol kiírja mindig a kiválasztott oldalt., hogy "Portyázás" vagy "Karakterlap - xy" balra van csúva kb 10 pixellel, vagy csak a háttér nem szimmetrikus nem tudom:) . A szövetség neve a karakterlapon függőlegesen nincs középre igazítva.

- A lapozógombok, feke alapon pirossal kicsit érdekesen néznek ki szerintem.

- A toplista első ránézésre túl sötét, leginkább a sötétebb sorok ( ugyebár minden második sor ilyen).

Azt hiszem ennyi, gondolom látjátok milyen "hatalmas" hibák ezek XD

Gyors is, jó is, stb...

Firefox 3.5.8-al tesztelve
Pontszám: 6
népszerűtlenZu'litFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
169. hozzászólás - 2010.03.02. 21:40:21
Sztem elit lett Végre a régi design már kifejezetten rossz volt Ill. nem már mindig is az volt Ez feeling
Pontszám: 5.22
népszerűMinMFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
170. hozzászólás - 2010.03.02. 21:41:11 (Válasz Kocos #160 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.03.02. 20:51:38

Egyreszt en nem mondtam, hogy valts bongeszot. Persze mondom, de ne emiatt, hanem mert egymillioszor jobb bongeszok vannak, mint az IE. Zarojelben.


Koc, lehet, hogy a zárójelben egymilliószor jobb böngészők vannak, mint az IE, de a melóhelyen nincsenek.
Gondolom Offsnál is hasonló a helyzet.
A várható reakció a csere felvetésére a főnökség részéről meg kb. annyi lenne, hogy nem muszáj netezni.
Így mindjárt nem lenne zavaró, hogy csak 7-es IE döcög egy kb. 3 éves vason, olyan sávszéllel, hogy egy jobbérzésű betárcsázós modem sírva fakadna tőle. Van benne igazság, de nehogy már dolgozni járjak be, basszus, az minden idiótának megy

Itthon amúgy rókás nettel (és értelmes sávszéllel) valóban faja a sebesség, bár 5 perce volt egy olyan, hogy csak a skin jött be, tartalom eltévedt útközben, de frissítéssel helyrejött.
Pontszám: 8.13
fórumozóSolikka11Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
171. hozzászólás - 2010.03.02. 21:55:41
Aki keres az talál....találtam egy rejtett hibát
A toplistán, ha az általános listán állsz és rákattolsz a "mutasd a saját helyezésem" gombra, akkor az utána betöltődő oldalon ugyannek a gombnak már nincs háttere, csak egy kis maradéka
Pontszám: 4
népszerűDzsoniKSLFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
172. hozzászólás - 2010.03.02. 21:56:31
Az új fejléc opciót nagyon jó ötletnek tartom, ugyanakkor a tördelést még esetleg érdemes lenne megfontolni:

http://kepfeltoltes.hu/100302/szetcsuszik_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Élőholt Főoptimalizátor
Pontszám: 9.03
népszerűTillyNő
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
173. hozzászólás - 2010.03.02. 22:35:22
Nahát, mik vannak! Design váltás miatt abba hagyni egy játékot... Nem semmi!

Olyat már hallottam, hogy egy internetes stratégiai játékban drasztikusan változott a harcrendszer, és egy teljesen új harcrendszerhez nem mindenkinek volt kedve, és ezért törölte magát, de itt szó sincs erről. (az említett stratégiai játékban is a kezdeti felháborodást a megújult harcrendszer ellen a megnyugvás követte, és a végén mindenki belátta, teljesen korrekt, sőt, sokkal jobb, mint az előző verzióban volt). Nem szabad elfelejteni, hogy ami új és elsőre szokatlan, azt nem feltétlenül kell rossznak titulálni.
Ez esetben csupán színekről és megújult külsőről beszélünk, ami be kell látni csinosabb és kevésbé gyermeteg, mint a lila volt.

Az én szememnek felüdülést nyújtanak például ezek a sötét színek, és teljesen jó ez a gótikus stílus, abszolut élvezhető.
Persze apróbb hibák még akadnak, melyeket kiküszöbölnek a fejlesztők és minden a helyére kerül hamarosan.

Aki igazán szereti ezt a játékot és élvezi, annak szerintem édes mindegy, hogy sötét lila, vagy hupikék vagy szürke a design, a játék ugyanúgy élvezetes marad. Persze az új külsőt még meg kell szokni és az is jó ötlet, hogy legyen választási lehetőség, lila avagy sötét szürke, de egy idő után hozzá szokik szerintem minden játékos ehhez az újhoz.
Rosszul teszed, ha dicsérsz olyan dolgot, amit nem értesz igazán, de még rosszabbul azt, hogyha szidod.

V1, V3 - Tilly
Pontszám: 7.25
kedvencOrr...Nő
Végzetúr tehetség
197 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
174. hozzászólás - 2010.03.02. 22:36:32
Az üzeneteknél nem működik a kijelöltek törlése. Kijelölöm, nyomom, megkérdezi, hogy biztos-e, okézom, majd nem történik semmi.
"Mondhatta volna szebben, kis lovag, / Más-más hangnemből... "
Fegyvertelennel nem vívok szellemi párbajt...
Örülök, hogy a lefelé pontozók azért szorgalmasak... Csak így tovább!!!
Pontszám: 7.84
fórumozóVidámhalál
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
175. hozzászólás - 2010.03.02. 22:38:58
Kalandoknál a kincspontok költését nem lehet állítani! Azt írja, hogy mostantól csak lélekenergiába kerülő italokat használok
Pontszám: 6.10
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
176. hozzászólás - 2010.03.02. 23:00:11 (Válasz Fubujoci #153 hozzászólására.)
fúú te, nekem a jó videókártyám "százhuszonnyolcas" és hasít rajta a VU.

ettől függetlenül zavarja a szemem a színösszeállítás.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.63
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
177. hozzászólás - 2010.03.02. 23:13:21
Nekem minden fasza, és olvasható. Nagyon szép és igényes lett a keret, a háttér, és úgy alpan minden.

NEM kell itt sírni, szokjátok meg, aki meg nem látja, az segítsen Miklóséknak megtalálni a hibát!


(Chromon és Ie7-en is megy nálam XP alatt)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.45
kedvelt tagYaffaFérfi
Végzetúr mester
279 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
178. hozzászólás - 2010.03.02. 23:34:54 (Válasz Orr... #174 hozzászólására.)
Kijelöltek törlése nálam sem megy az üzeneteken belül.
Firefox 3.5.8
Fegyvertelen emberrel nem vívok szellemi csatát.

Kaland:
- Tolvajtól lopni
Pontszám: 6.51
népszerűDzsoniKSLFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
179. hozzászólás - 2010.03.02. 23:35:59
Hihetetlen jó lett az új toborzásos rész, ugyanakkor nálam Chrome alatt nem jelennek meg azoknak a szövetségeknek a képei (zsászlói) akiknek egyedi képük van. Másnál jó ez?
Élőholt Főoptimalizátor
Pontszám: 8.56
népszerűTillyNő
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
180. hozzászólás - 2010.03.02. 23:40:21
Én is felfigyeltem egy apróságra, nem tudom jelezte-e már valaki.
Az Átokpiramisnál, ha beírom annak a végzetúrnak a nevét, akire átkot szeretnék szórni, rámegyek, hogy "megátkozás" nem történik semmi... Csak akkor sikerül az átkozás, ha a szövetség nevét írom be, ahol az illető játszik.

Az üzeneteknél valóban nem működik a kijelöltek törlése, az imént próbáltam.

(google chromeot használok xp alatt)
Rosszul teszed, ha dicsérsz olyan dolgot, amit nem értesz igazán, de még rosszabbul azt, hogyha szidod.

V1, V3 - Tilly
Pontszám: 8.61
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője