Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mantra

Oldal: 1234
Dátum: 2011.01.15. 20:16:30
Bocsi, remélem jó helyre írok!
Az a probléma, hogy próbáltam sms-t küldeni, de valamiért nem küldi el a telefonom (T-mobile), viszont más üzenetet meg elküld.
Meg még azt szeretném megtudakolni, hogy emelt díjas hívásnál, csak vezetékesről lehet-e, és, hogy ott hol van föltüntetve a telefonszám??

Előre is köszi!
Én is rögtön tudtam, hogy mire gondolt, mert pont most tanultam az RGB színkeverést és hasonlókat, de ez egy középiskolás anyag, méghozzá ezt szakórán tanítják, szóval egyáltalán nem alapműveltség.
Javítani kell, mert mindenkinek rögtön az ugrik be, amikor összekeverjük a festékszíneket, nem pedig az RGB-re gondolunk, amiket a monitorok, meg projektorok használnak...
Dátum: 2011.01.08. 15:48:10
Nem jobban akarok járni, hanem nem akarok rosszul járni...Még úgy is ha "10 szinttel lejjebb ütünk" az eventben, az még mindig egy fix összeg, ellenben azzal amikor az ember portyázik, mert akkor nem csak az eh-val elhozható minimumot szerzel meg, hanem vannak sikeres portyák is, amikor többet rabol az ember...

"Azért ne legyetek már elszállva magatoktól. Az event lényege nem az hogy még jobban járjál mint ha bele sem mentél volna és még jutalmat is kapsz. Vállalni kell a kompromisszumot: egy kicsit kevésbé fejlődök de kapok valamit.
Abszurd tiszta unalmas lenne a játék ha mindig mindenki jól járna. PONT"

Figyelj egy Vf-es az eventben ugyanazt kapja, mintha vadászna amikor csp-ből harcol, méghozzá várakozási idő nélkül, míg az Eh-s nem, mert mindig lefelé támad kivéve ha egy jól bevált farm karakterre megy.Én legalábbis így szoktam.Egy Vf-est nem ér hátrány mert ő az eventben ugyanazt kapja, de az eh-s nem...


Mod:kieg.
Dátum: 2011.01.08. 14:36:51
"ha PP-ből támadsz és győzöl, ÉS van EH-d, akkor az EH-nak megfelelő LE-t és TP-t kapsz, mintha egy 0-10-zel alacsonyabb szintű karit ütöttél volna"

Ez nem hangzik valami jól, nem lehetne akkor már az, hogy mindig "10-zel alacsonyabbra üssünk"??
Mert én úgy tudom, hogy az eh-val a lefelé támadásnál jön ki a legjobb le/tp arány.
Dátum: 2010.12.19. 18:05:59
Hát igen igaza van Cheldonnak, na nem is minden, de + még 1 sisak szerintem elférne.
Dátum: 2010.11.10. 21:47:11
Csak hogy összeadódik a portyagömb hatásával, ergo még mindíg hátrányban vannak azok akiknek nem esett ki, vagy lemaradtak rólla...
Bocsi, de rosszul tudod, mivel a zöld nem alapszín...Köztudott, hogy a három alapszín a piros,sárga,kék.A zöld a sárga, és a kák színből jön létre, ez már magában megindokolja, hogy ne legyen alapszín, a komplementer színe pedig a piros, és mivel a komplementer színe piros, ami az egyik alapszín, ő ezért sem lehet alapszín.
Dátum: 2010.10.03. 13:51:53
Az event végén megkapod a jutlmat, am FIX Tö növelés, de ezt a hónap végén kell felvenni, és addig nyomtni a tulokat, mrt így most még olcsóbban tudod fejleszteni őket, és azokra kaod ugyanúgy rá a fix ulokat.

Tehár ha minden tulod 100-as, é kapsz +50 et mindenre, akkor ha rögtön felveszed a jutalma 150 lesz indnen, de ha nem eszed fel hanm mindenre tolsz még 50 et akkor a végén 200 lesz, és olcsóbban jösz ki belőlle, mntha a 150 re húznál még 50 et mindenre.
Dátum: 2010.09.24. 21:14:16
Hát eléggé hajthatod, szerintem ez elég durva, én 38 adik szinten 99% kal legyakom őket, 30 csatabvol ha 1 et elbukok mert elfogy az ÉP vagy mnusz miatt és 70 nél járok, de most kiesett már 3 relik, úgyhogy holnap még kiverem belőlü az elnyelőt, és tartogatom az utolsó szakaszra a csp-t.SZal jól haladsz, így tovább
Dátum: 2010.07.21. 12:00:18
Csavarkulcs nekem nagyon tetszik az ötlet, nemtom hogy támogathatnálak benne XD esetleg írj!
V1 en en Mantra
Teljesen igazad van, én is 100% fertőzésre megyek, és én is leginkább portyázok.Remélem mostmár kezdenek valamit az egész témával a találkozón Hajrá NINJA!!
Dátum: 2010.04.30. 19:57:57
Remek ötlet, hogy egy idő után meghal a karaktered, és utánna a "fiával v lányával".Mondjuk ez választahtó lenne még színesebb is hogy az utódod neme nem mindig eggyezik a tieddel.Én biztos kipróbálnám, és még sokan mások is.

Az elikszír kő is nagyon jó ötlet, biztos sok olyan is van aki meg nagyon ragaszkodik a karakteréhez.
Dátum: 2010.04.23. 20:38:23
Blacksheep
Ha rosszul osztod el a 11 millio őskövet, meg mondjuk már megvetted kavicsrt a felszerelésed is akkor is van egy "reskill" gomb amivel nem csak a 11 milkát kapod vissza hanem a kavicsaidat is

A karaktergenerálás során a karakterlapon lesz egy gomb, amivel a tulajdonságok és szakértelmek visszaállíthatók alapértelmezésre, ha esetleg valamit elrontottál. Ekkor a karakteralkotást előről kezdheted, a közben elköltött ősköveket is visszakapod.
Dátum: 2010.04.03. 18:00:57
Most nem elsősorban magamra gondoltam hanem pl egy 2. szintű végzeturra...
Dátum: 2010.04.03. 17:04:56
Ezzel hogy a mászás plusszt ad a találati esélyre, nagyon gyoran kellene kezdeni valamit mert nem néz ki túl igazságosnak.
Dátum: 2010.03.07. 10:59:09
Én most vagyok a 7 óriás szörnynél eddig 3 van és csak jön a TP
Dátum: 2010.01.30. 11:01:50
Oldal: 1234