Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mucmuc

Oldal: 12345678
Dátum: 2008.11.11. 09:55:50
Melyikük nem a három nővér egyike?
Olga
Mása
Irina
Szása

a kerdes tul primitiv. az 1etlen ferfinev a szasa, sokkal jobb lett volna ha ehelyett vmilyen orosz csengesu noi nevet megadni, pl jelena, stb. meg illett volna a kerdesbe szerepeltetni, hogy csehov darabol van szo.
Dátum: 2008.11.11. 09:37:38
melyik az a hal amelyiknek bőre gyógyító hatásu?
süllő
compo
balin
kárász

eloszor is a compó hosszu o, azonkivul sehol nem talaltam ra, hogy lenne bmilyen hal aminek a bore gyogyito hatasu. ez a kerdes komletten hulyeseg. semmilyen tudomanyos teny nem tamasztja ala. ha lenne ilyen, akkor ra is lehetne talalni, mert nincs erdekesseg vagy szenzacio publikalva lenne. sztem erosen torleserett a kerdes.



Két szokványos dobókockával az alábbiak közül melyik számot fogjuk a legnagyobb valószínűséggel dobni?
6
9
5
11

ez a kerdes teljesen ertelmetlen. a kerdezo szerint 6 a jo valasz. sztem meg ugyanolyan esellyel lehet dobni 1-6-ig minden erteket. ha pedi arra gondolt a kerdezo, hogy osszeadva a 2 erteket, atlagosan mennyi jon ki, akkor jo lehet a 6 kb, de ez nincs benne a kerdesben. sztem hianyos, felrevezeto a kerdes.
Dátum: 2008.11.10. 23:51:32
Idézet: dorong - 2008.11.10. 23:18:39
Idézet: Mucmuc - 2008.11.10. 23:11:36
Ha 1-100ig leírod a számokat hány 9-est írsz le ?
Mivel lehet fizetni a lélekkufárnál?
Gyémánttal
Lélekenergiával
Dollárral
Rubinnal

nem igaz, oskovel is lehet. azonkivul hiperprimitiv a keres. borzalom.


Szabjunk már határt a kötözködésnek! Mi az hogy nem igaz? Látsz itt olyan állítást, hogy nem lehet őskővel fizetni, vagy olyat, hogy kizárólag valami mással mint őskővel lehet fizetni? Ugye nem? Adott egy kérdés, 4 válasz, ami közül csak az egyik megfelelő.

A 2. és 3. kérdéseddel egyetértek, bár ha mondjuk egy 7 éves gyerkőc tette fel, akkor én nem hülyézném le.


allitsd mar le magad. a kerdes es a valaszai tovabbra is tul primitivek, ilyen gyatra kvizkerdes nem illik ehhez a profin kivitelezett jatekhoz. vagy te raktad fel...?
Dátum: 2008.11.10. 23:11:36
Ha 1-100ig leírod a számokat hány 9-est írsz le ?
12
9
11
10

jo kerdes lenne, de a kerdezo szerint 11 a jo valasz, pedig 20. ilyen meg nincs a felsoroltak kozott.
hiszen van 11: 9, 19, 29, 39, 49, 59, 69, 79, 89, 99 (az utolsoban 2 db 9-es van)
es van meg 9: 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98



Melyik nem létező Harry Potter kötet?
HARRY POTTER ÉS A FÉLVÉR HERCEG
HARRY POTTER ÉS A KOBOLDOK KARDJA
HARRY POTTER ÉS A HALÁL EREKLYÉI
HARRY POTTER ÉS AZ AZKABANI FOGOLY

miert kell ordibalni?



Mivel lehet fizetni a lélekkufárnál?
Gyémánttal
Lélekenergiával
Dollárral
Rubinnal

nem igaz, oskovel is lehet. azonkivul hiperprimitiv a keres. borzalom.
Dátum: 2008.11.10. 16:24:10
idezet a szerencse kepessegrol:

"A térkapun átlépő borzalmas szörnyektől néha különleges relikviákat zsákmányolhatsz. A szerencsésebbek gyakrabban..."

talalkozott mar vki 1altalan ilyesmivel? kapott vki vmit?
Dátum: 2008.11.07. 23:07:29
Hány éves a norvég király?
Hatvankettő
Negyvennégy
Harmincannyolc
Ott elnök van nem király

a kerdes jo, de 1 valasz sem az. a kiraly 1937-ben szuletett, es 2008-1937=71. ez 1etlen valasztasi lehetosegben sem szerepel. toroljetek a kerdest, legyszi.

raadasul azt mondja, a helyes valas az utolso. marhasag, van kiraly.

idezet a wikipediabol:

V. Harald
Glücksburg dinasztia
(1937 II. 21 - )
1991-től napjainkig ő Norvégia királya.
Idézet: Mortimer - 2008.11.04. 20:26:49
Olyan, hogy vezető elit nem nagyon van - minden szint külön világ, és ha az adott szinten erős vagy, akkor a 2 szinttel erősebbek se téged támadnak.


ez hulyeseg.
mar miert lenne minden szint tok mas?
ki mondta, hogy csak 2 lehet a szintkulonbseg tamadaskor? pl. 13 a 10 ellen.
meg attol hogy az adott szinten eros vagy, meg nyugodtan lezuzhatnak. es meg is teszik.

de mindezen erveid semmit sem jelentenek az allatka moralproblemajara nezve, pusztan demagogia.
a moralromlas a vezeto elit utan kullogo karikat sujtja a legjobban. a jelenlegi csucskarik oket utik ahol csak erik, ezert az o allatkaik moralja mindig jo, viszont akiket utnek azoknak nem eleg a sok LE vesztes, meg az allataik is kiesnek a moralromlas miatt igy meg gyengebben tudnak vedekezni. meg aztan kolthetnek tobb ezer LE-t a meggyozokepessegre, hogy vmit csokkentsenek e romlason. ez egesznek lassan nincs ertelme. a vezeto elit, akiknek amugyis minden 10 portyabol 8 sikeres es gyakorta jelentos sikerrel fosztogatja a 3-4 szinttel lejjebb levoket sokkal tobb jut minden kepesseguk, ertekuk, cuccaik fejlesztesere az elorzott LE miatt. meg meg az allataik moraljaval sem kell torodniuk a sok gyozelem miatt, az utanuk ballago box-zsakok meg kolthetnek meg erre is.

az elejen orultem az elso allatkamnak. mar nem igazan. csak 1 nyug a nyakamon amire szinten sokat kene kolteni, hogy aztan neha a csataban usson 2-3-at...
Idézet: Hydro Globus - 2008.11.04. 02:24:15
Egyetértek, a kakukktojásos kérdések azért nem jók, mert általában több szempont alapján több megoldás van. Ez itt nem fordulhat elő, esetleg az, hogy mindegyik P-vel kezdődik, kivéve egy, de aki az alapján akar kakukktojást választani...


upsz, fel sem tunt, hogy 3 is p-vel kezdodik...
akkor nyilvan praga helyett vmi mast tettem volna kakukktojasnak.
volt meg 1 masik kerdesem is, ami szinten alulmulta magat, bar ez sem volt nehez.

"Melyik állítás nem igaz a tevére?"

mar nem emlekszem pontosan a megadott lehetosegekre, de valszeg sokan nem arra kattintottak, hogy:

"a teve tobb napig is kibirja ivas nelkul, mert a pupjaban vizet tartalekol"

ez termeszetesen nem igaz, igy ez volt a kakukktojas. arra pontosan emlekszem, hogy az elso valasz az volt, hogy a pupjaban zsirt raktaroz es ez igy igaz. ebbol kovetkezik, hogy ugyan tenyleg kibirja tobb napig is ivas nelkul, de nem azert mert a pupjaban viz van (zsir van benne), hanem azert, mert szinte alig urit vizeletet, csak a legszelsosegesebb melegben kezd el izzadni, akkor se sokat es a szeklete gyakorlatilag teljesen szaraz. ez utobbit hasznaltak a tabortuzeknel tuzeloanyagnak a szarazsaga miatt.

szoval a pupjaban nem viz van...

de ugy latszik nem szabad feltenni picit becsapos lehetoseget, mert csak kap a kerdezo ra 1 rossz besorolast. :/
van 1 kerdesem amire a valaszolgatok tobb mint 75%-a hibasan adta meg a valaszt, ezert ki lett veve es kaptam +1 rossz minositest. ez volt az:

"Melyik lehetőség nem illik a többi 3 közé?

Bratislava
Pozsony
Prága
Pressburg"

hatha olvassa itt vki aki rosszul valaszolt, ezert irom le a helyes valaszt: Prága a kakukktojas. megpedig azert mert a masik 3 varosnev 1 es ugyanaz, tehat Pozsony = Bratislava = Pressburg. attol fuggoen, hogy melyik nemzet hogyan nevezi. Mi magyarok Pozsonynak, a szlovakok Bratislavanak, a nemetek Pressburgnak.

hat, nem tudom, de sztem nem volt nehez kerdes. kar volt erte a rossz besorolas. na mind1, ez van. :/
Dátum: 2008.11.04. 00:32:24
van 1 kerdesem amire a valaszolgatok tobb mint 75%-a hibasan adta meg a valaszt, ezert ki lett veve es kaptam +1 rossz minositest. ez volt az:

"Melyik lehetőség nem illik a többi 3 közé?

Bratislava
Pozsony
Prága
Pressburg"

hatha olvassa itt vki aki rosszul valaszolt, ezert irom le a helyes valaszt: Prága a kakukktojas. megpedig azert mert a masik 3 varosnev 1 es ugyanaz, tehat Pozsony = Bratislava = Pressburg. attol fuggoen, hogy melyik nemzet hogyan nevezi. Mi magyarok Pozsonynak, a szlovakok Bratislavanak, a nemetek Pressburgnak.

hat, nem tudom, de sztem nem volt nehez kerdes. kar volt erte a rossz besorolas. na mind1, ez van. :/
Dátum: 2008.11.02. 09:37:14
van 1 olyan kerdes amit torolni kene. nyilvan 1 szolnoki kerdezte, de meg o maga sem ismeri a sajat varosat.
az volt a kerdes hany tiszai hid van szolnokon. a valaszok 0-3-ig voltak. beikszeltem a 3ast, de a kerdezo szerint 2 a jo valasz.
nos, idezek a wikipediabol:

"Két közúti és egy vasúti Tisza-hídja van, további két közúti hidat terveznek..."

a vasuti hid is hid sztem. 2+1=3.
Dátum: 2008.10.29. 00:24:18
na, majd most nyilvan mindenki lefikaz majd, de ettol fuggetlenul elmondom a velemenyemet.

valojaban csak latszat a jatekban hogy kulonbozo hordak vannak es kulonbozo tipusu karakterekkel nyomulhat a jatekos. de a valosag az, hogy hiaba a smaragd a varazslo jellegu, vagy a rubin a harcos, attol meg mindenki ugyanazokat a cuccokat veheti meg, ugyanazokat a varazslatokat hasznalhatja, nincs semmi kasztspecifikus, nincs semmi bunti ha vki eltero cuccot hasznal, stb.
mindenki ugyanazt csinalja.

a harcos beallitottsagu is kenytelen villamot, stb dobalni, ha nem akarja, hogy mindjart a legelejen hatranyba keruljon. de miert? vagy ha mar van/kell szpell, akkor miert nem hasznalhat olyat ami csak neki jo vagy hasznalhato? miert kell energialovedeket lonie, vagy meregfelhoznie, villamoznia? miert nem dob magara verszomjat, vmi magia elleni vedelmet, vagy mittomen.
a varazslo jellegu meg miert hadonaszik 1 nagy karddal? 1szeru: azert, mert nincs mas neki.

na de ezekbol tenyleg az lesz, hogy mindenki ugyanazt csinalja es csak 1 dolog dont el mindent: kinek mennyi penze van...
ebben pedig a gyemantosok vannak rendesen elonyben, mert alapbol tobbet foszthatnak, de toluk joval kevesebbet vihetnek, raadasul meg a kufarnal is elonyuk van. de most nem is a gyemantrol van szo, nem a hordak kozotti kulonbsegrol akarok emlitest tenni.

hanem arrol, hogy igazandibol nincs alternativa. eler a kari egy adott szintre es aki azon van annak mindnek ugyanazok a lehetosegei.
nem lehet igazi varazslot gyurni, vagy atombunko harcost. esetleg arnyalatnyi kulonbseg lehet ugy, hogy tobbet teszek a tamadasra/erore/vedeketesre mint a magikus kepssegre. es ennyi.

meg a szakertelmek is ugyanazok, akarki akarmivel is jatszik. pedig lehetnenek harcosabb szakertelmek, vagy varazslosabbak.
a cuccoknal meg ne lehessen megvenni/hasznalni bmit. pl a pancelokhoz pajzsokhoz legyen erokovetelmeny, a varazslatokhoz meg pl iq. na meg olyan hulyen nez ki 1 varazslo pajzzsal, nem?

ha viszont elfogadjuk azt, hogy minden horda ugyanazt hasznalhatja, ugyanarra fejlodhet, stb., akkor 1forma az egesz jatek es csak a megszerzett LE szamit, semmi mas. de nem 1siku igy?

a fejlesztoket tisztelettel kerem, hogy azert ezen gondolkozzanak el, es legalabb vmennyi lehetoseget adjanak a specializalodasra.
Dátum: 2008.10.27. 09:55:11
van egy olyan kerdes, hogy a melyikkel rokon birsalma. a valaszok kozott ott volt a korte es az alma. en az almara kattintottam, mivel:

"A Rosa­ceae, vagyis a rózsafélék családjába tartozó birs (Cydonia oblonga) az almafélékkel rokon, a köznyelvben birsalma, vagy birskörte, birskörtvély, büdösalma néven ismeretes leginkább."

persze a korte volt a valasz. hat ez nagyon nem 1ertelmu, legyszi toroljétek.
Dátum: 2008.10.26. 06:57:41
el sem hiszem, hogy a kerdesemre eddig tobb mint 2szer annyi rossz valasz erkezett, mint jo. ime:

1930-ban rendezték az első foci vb-t. Ki volt a rendező?

Uruguay
Franciaország
Mexikó
Belgium

azt hittem, ez 1 olyan alap kerdes, amit vagy mindenki tud, vagy a guglibol 15 mp alatt kideritheto. vegulis eleg nepszeru a foci, nem? a valasz termeszetesen uruguay, es eddig 7en valaszoltak jol es 15en rosszul. na, majd lesz meg 1 rossz-ra itelt kerdesem, de ez most azert nagy csalodas...
Dátum: 2008.10.20. 13:46:55
Idézet: Hydro Globus - 2008.10.20. 09:55:24
Flotta <> Flottilla


=zoldseg.
felsoroltam a 4 tabornoki rangot. a kvizkerdesben a valaszlehetosegben "flottatengernagy" volt es olyan nem letezik. marcsak ezert sem jo a kvizkerdes. ne mentsuk meg a hulyeseget.
Dátum: 2008.10.20. 09:23:51
van 1 hibas kerdes, ami vhogy igy hangzott:

melyik a legalacsonyabb tengereszeti rendfokozat az alabbiak kozul, es fel van sorolva 4 lehetoseg.
a vikipedia szerint (alul a legmagasabb):

Flotillatengernagy (Dandártábornok)
Ellentengernagy (Vezérőrnagy)
Altengernagy (Altábornagy)
Tengernagy (Vezérezredes)

a helyes valasz a kerdezo szerint az ellentengernagy volt, es a felsoroltak kozott ott volt a flottatengernagy is.
legyszi toroljetek, mert hibas.
Dátum: 2008.10.13. 08:12:12
Idézet: Trinigan - 2008.10.13. 06:51:13
Drága barátom, LÁTHATATLANSÁG!!!!


de en nem akarok lathatatlan lenni. en nem fogok sunnyogni a szonyeg alatt.

amugy ujabb utes egy 7. szintutol... ez a 7. zsinorban. eddig a +-1 szintu ellenfelek esellyel pattantak rolam, nem sikerult mindnek. most meg mindenki lezuz. ez elegge frusztralo.
Dátum: 2008.10.12. 23:36:21
az 1iknek a fegyvere majdnem 3szor akkorat sebez mint az enyem. akkor ez igy fair? nem kell hogy nyerjek mindig, de ez tul nagy kulonbseg. miert volt az, hogy eddig is tamadtak magasabb szintuek, de joreszet haritottam, most meg semmit? mert tul nagy a szintkulonbseg azert. mert nekik tobb lehetoseguk van nagyobb lovehoz jutni vadaszattal, meg a 2 szinttel kisebbek utesevel nyilvan. mar vegigtoltak az 5. szintet, meg a 6.-at is, es ki tudja a 7.-kel hogy allnak. en most jottem at 5-re. 2-2.99 szinttel magasabbban vannak.

meszarlasnak tunik ez igy, tehetetlen vagyok. es az lesz mas is, aki feljon. nem lehet majd tisztesseges lovet gyujteni 1 jobb cucchoz, mert lecsapjak majd folyamatosan.
Oldal: 12345678