Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2010.03.31. 23:56:24
harom honap szerencse nelkul?...viccelsz Ninq?....sokaknak az elso dolguk lessz a szovialapitas ...akar egyeni a gyozelmi feltetel...akar nem....
Dátum: 2010.03.23. 19:32:12
ennyi uleparcut eggy rakason ...hehe ...
Dátum: 2010.03.18. 16:59:56
nalam v2/nel volt ien...de sztem csak a hirtelen terheles lehet az oka ....koszonom Panna
Dátum: 2010.03.18. 08:35:25
Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle.

haboruban, 100%-on miert van ilyen?....es miert?
Dátum: 2010.03.12. 08:30:10
en is tobb karit viszek ha ugy van hogy szukseges ...de azok nem az enyemek ... ezert nem fenyeget a zarolas veszelye sem ....lazitsa ....total nem erdekel az elonyotok ...olyan jol sztem senki nem szorakozik a szerveren ahogy mi .......amugy ha valoban az lenne amit mondassz...es tenylegesen alfae meg omegae lenne a tobbi kari...akkor Strategiat nem zaroltak volna ...de eleg az offbol ....
Dátum: 2010.03.12. 05:56:10
az az erdekes, hogy ha en speciel vegigcammogom a taglistakat.... csak azt latom hogy abszolut keveredes volt....szal....ez eggy ien erdekes dolog amit ti itten csinaltok....persze meredt nemi osszetartas....de kb 5-10 fooig terjed a legnagyobb eggyuttmaradt csaoportosulas (htf...ooo..na ott nem biztos ez... de ezek a nevek ) ....szal....telleg nem vagesz....az Olymposban en egy hegylakot velek felfedezni....ot is csak azert mert elozo szeron velunk utazot eggy darabig......de van ott is mindenfele etnikum...nos...csak ennyi....nem ertem min ragodtok ti itten...me kb ugy tunik azon ami nincs ....

amugy esetleg ha arra kene tippelni hol lehetnek...mint szilankok ......en a csst jelolnem meg helyes valasznak....kizarolag Kolompar Banderas miatt....akinek volt eggy dicsoseg medalja jatek elejen es megalapitotta a Khatifok szovit ( no com )....bar nem tom hogy lett tele tezsvirrel a jatek ........szal...kabare ez a vilag...ne egyetek egymast...

Es ha mar zaroltak az Olymposi strategiat....akkor azt a LE-t is zaroljak man amit az okoskodasa betett a kutba vagy mi a he....vagyis az osztalytarsai ... falshit ....
Dátum: 2010.03.10. 20:42:03
csak....mittom en ma ki kivel van ....az elozo szero par nagyobb szovetseg total ossze vissza kutyulodott...van mindenhol mindenfele nemzetseg ...de ha konkret sertesnek vetted akkor boccs....habar mint mondottam le van toszva reszemrol az egesz...
Dátum: 2010.03.10. 13:41:43
nekem nincs is bajom az Ajjatkakkal....sot....senkivel nincs bajom...megjegyzesem csakis az Olympos fele szolt.....es nem becsmerleskepp....csak nem tettszik....ennyi....de nem kivanok itt kint szurkalodni....csak megjegyeztem ....
Vu oneline ...
Dátum: 2010.03.10. 12:12:56
valoszinu elerted a szakertelem jelenleg elerheto maximalis szintjet ...
Dátum: 2010.03.10. 12:04:47
nem akarok kotekedni de 42 emberrel epiteni eggy szovit nem tul tisztesseges dolog....nem vitazom...mert nekem nem jutott eszembe hogy meghivjak meg 10 havert csak ugy a szerverre, hogy epitsen nekem....de akkor se fair eggy tisztessegesen mukodo szovivel szemben ....



: hozzateszem quara nem erdekel ki mit csinal, meg hogy min szenved...az is veletlen hogy tudok rola...me en ien kis retardalt vagyok ...de a szep fenyezes csak a tuti karosszerian nez ki jol ....
ez nagyon jo ....sot...akar teret is lehetne adni a kalandoknak....minden mezo eggy egy csp/t emeszten fel.....lehetne igy krealni akar labirintusokat, epuleteket vagy akarmilyen helyszineket ....eggy- eggy mezon pedig egy- egy proba....vagy harc...vagy akar semmi....attol fuggoen hogy milyen kincs vagy esetleg nyeremeny van a vegen ....kicsit olyan kalandok foldjesnek tunik de sztem feldobna a jatek egysikusagat, ha kapnanak a karakterek egy kis mozgasteret....
Dátum: 2010.03.09. 22:49:23
maga a taktika nem eggy rossz dolog....se nem erkolcstelen...mar mint a ki-belepos epites...persze ha nem multik, rabszolgak vagy esetleg haverok....viszont sajnos ha haverok....akkor bizony az nem utkozik szabalyba.....es az sem ha rabszolgak...azaz nem tudnak arrol hogy nem lesznek benne a szoviben csak epitenek mint az orult.....sot....mondok szebbet....ha valaki elolvassa a multirol szolo szabalyt rogton rajohet hogy bizony az se utkozik szabalyba ha valakinek esetleg ket karija van.....csak legyen premes es le van toszva....ki mondja meg hogy nem a hugome, ocseme vagy anyam kinjae?....a tovabbiakat nem kommentalnam....a fair jatek nagyjabol csak elhatarozas kerdese....viszont a dolog tenyleg tobb mint erdekes....erdemes ranezni...meg rendbetenni a multizast....az en agyamat konkretan felkuldi hogy sok pok haverokbol, multikbol el....es ebben csak az az undorito hogy mig valaki gondolkozik szamol....megprobal esszel elonyt kovacsolni....addig a masik eggy kiskapuval kb 0 torodessel es odafigyelessel ketszerakkora eroforrast szakit....kicsit elveszi a kedvet....
Dátum: 2010.03.09. 17:34:09
egy kicsit azert annal tovabb ....legyen mondjuk 60 ...
Dátum: 2010.03.08. 10:35:16
es mindezt epikus kozben....kellemes....
Dátum: 2010.03.07. 14:47:35
kene nektek eggy szep nagy szovi...70 ferohellyel....ahonnan se kilepni nem lehet, se kirugni senkit...ad berakni mind a ket szovit.....kaptok 2 honapot eggy sajat szerveren hogy szokjatok egymast.....es akkor talan 5 ev mulva nem errol szol majd ez a topic se ....
Dátum: 2010.03.02. 13:20:03
fox alatt telleg faya....igy mar tetszik ...
Dátum: 2010.03.02. 12:02:05
ird le Baraty hogy melyiknel mukszik rendesen ....akkor letoltjuk gyorsba
Dátum: 2010.03.02. 12:00:20
explorer
Dátum: 2010.03.02. 11:59:55
na jo...ez igy elvezhetetlen ....a jatek legfontosabb resze a szovetsegi forum.....es semmit se latok most belole...