Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új design
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3618 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
61. hozzászólás - 2010.03.02. 12:44:16
Köszönjük a sok hozzászólást! A jelzett problémákat sürgősen orvosoljuk (egy része már meg is van).

Akinek esetleg lassú némelyik aloldal, ez 6os és 7es internet explorernél fordulhat elő,a png grafikákat az IE bénán kezeli, de meg fogjuk oldani hogy ne legyen gond.

Egy ilyen design váltásnál mindig az van, hogy az elején ugyan szokatlan, utána viszont hamar megszokja az ember, mi hetekig néztük és már nem feltétlenül látjuk, hogy probléma van vele, ezért is hasznos hogy leirjátok az első benyomásokat. Konzultálok majd a grafikus részleggel, hogy tudunk-e valamit világositani úgy, hogy a kontrasztok nem nőnek (sőt csökkennek).

A régi lila designről, én is ezt kérdeztem először Baratytól, hogy lehet-e majd váltani, de maga a program is nagyon megváltozott, a régi design sajnos nem elérhető. De az új rendszer sokkal rugalmasabb, talán itt már könnyebben megoldható lesz az oldal ízlés szerinti skinnelése. Aki ért hozzá nézzen bele a css-be, nyugodtan játszadozhat vele, ha valami hasznos alternativ design készül szivesen megosztjuk a nagyérdeművel és jutalmazzuk az elkészitőjét.
Pontszám: 9.44
fórumozóBraniaacFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
đesign
62. hozzászólás - 2010.03.02. 12:46:28
zsír lett a kínálat, nekem tetszik
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
63. hozzászólás - 2010.03.02. 12:47:45
Miklós mi a meglepi?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.14
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
64. hozzászólás - 2010.03.02. 12:52:48
A tagtoborzás sárga színét ki lehet majd idővel kapcsolni, anélkül, hogy toborzó szöveget kéne írni?

Nekem egyébként tetszik az új dizájn, bár tényleg szokni kell. Természetesen van egy-két dolog, amit még finomítani kell, de bizakodó vagyok.
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 8.25
népszerűSzemtelenFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
65. hozzászólás - 2010.03.02. 12:55:10
Firefox és Chrome ...mindkettővel megnéztem.Chrommal jobb,de maradnék a Firefoxnál.
win xp van.
Pontszám: 5
népszerűPicur10Férfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
66. hozzászólás - 2010.03.02. 12:55:47
A színek elég szokatlanok, de remélhetőleg hamar hozzászokunk. Egyelőre nagyon kell keresni a megszokott dolgokat, hiába nincs változás az elrendezésben.
Ami számomra a legzavaróbb, hogy függőlegesen borzasztóan szét van húzva. Minden elem után lezáró design elemek, üres div-ek. Ínhüvelygyulladást kapok mire elérem a karakterlap alját...
Pontszám: 8.43
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
67. hozzászólás - 2010.03.02. 12:56:07 (Válasz Miklós #61 hozzászólására.)
A színek világosítása nem feltétlen jelenti, hogy nőnek a kontrasztok, bár a szélső feketeség mindenképpen fokozza ezt a hatást, ezért volt jó választás anno a sötétlila, ott ez nem érvényesült. Viszont az, hogy átmenetesen szürke a skin - rengeteg árnyalata szerepel -, meg pont hogy jól passzolna kontraszt szempontjából élénkebb színekkel.

Ja, azt el is felejtettem mondani, hogy a piros viszont nagyon tetszik, csak kevés helyen fordul elő.


*: --> Leveleknél típus/küldő/üzenet címe/dátum/törlés is lila maradt! <--
Vagy az szándékos?
Eddig csatáknál, toplista kategóriáknál, illetve győzelem/vereségnél karakterlapon ugyanez. Meg gondolom, még pár helyen.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2010.03.02. 13:00:56-kor
Pontszám: 9.36
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
68. hozzászólás - 2010.03.02. 12:58:43
Ezt most kaptam, valaki segítsen....

milyen szinü a végzetúr felirat?
piros
kék
fekete
lila
Pontszám: 7.09
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
69. hozzászólás - 2010.03.02. 13:02:38
Állatok gyógyítása gomb rámutatásra még lila.
Hacsak nem szándékos.
(opera)

Ugyanitt Név/Szint felirat is.
A hozzászólást Darah módosította 2010.03.02. 13:03:39-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.56
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
70. hozzászólás - 2010.03.02. 13:02:39
Nekem tetszik az összeállítás és gyors betektintés alatt nem találtam egyéb hibát.
FF alatt számottevő lassulást sem érzek.

Mindent összevetve azért sajnálom, h egy hónapos munka volt a kivitelezés. Lehetett volna mindez valódi játékfejlesztés is.
Pontszám: 7.41
népszerűTillyNő
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
71. hozzászólás - 2010.03.02. 13:03:11
Egyet értek Rokamoka-val, a piros nagyon jót mutat a sötét szürkével, valóban előfordulhatna több helyen a piros.

Viszont nálam sehol sem maradt lila, mindenhol szép szürkésfekete részek vannak. Minél többet nézem, annál jobban tetszik.
Rosszul teszed, ha dicsérsz olyan dolgot, amit nem értesz igazán, de még rosszabbul azt, hogyha szidod.

V1, V3 - Tilly
Pontszám: 9.20
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
72. hozzászólás - 2010.03.02. 13:03:56 (Válasz Miklós #61 hozzászólására.)
Miklos, a kontrasztokat inkabb novelni kene, az uj dizajn enyhen odatesz az akadalymentesites fogalmanak.. Meg nekem is neha osszemosodik, egy gyengenlato gondolom neha gondban van..
Pontszám: 7.26
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
73. hozzászólás - 2010.03.02. 13:05:30
Nekem tetszik első blikkre! Az előzőhöz képest 10-es. Aki azt megszokta (tudom, mindenki) emlékezzen az első benyomásokra. Talán a leggyengébb pontja volt a játéknak a kancsó-lila színvilág, ha valakinek meg akartad villantani, hogy milyen faja kis game ez a Végzetúr. Persze mi már megszoktuk a hosszú hónapok alatt, de nem éppen a legjobb csalogató volt, valljuk be. Ez már sokkal inkább. (lehet mondjuk hölgyeknél pont ellenkező az effekt )

Ami probléma, hogy ez a kicsit gótikus hangulatot árasztó design nem igazán fér meg a helyenként gagyika, agyonszínezett HK-s bestékkel, legalább a bemutató oldalakról kellene őket száműzni (a rózsaszín hidra a kezdőn legalábbis eléggé dobóhatár).

A.

u.i.: A játékkal csak köszönővszinyban lévő -külföldinyelvű- intrót megbocsájtjuk, mert dögös lett :-)
A hozzászólást Aurri módosította 2010.03.02. 13:08:43-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.32
népszerűPicur10Férfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
74. hozzászólás - 2010.03.02. 13:18:52
A térkapu és a sajtolás újra használatánál a felajánlott két gomb (1/3 őskő ill. 1 csp) nem kerülhetne egymás mellé?
A karakterlapon az eredetihez képest nem ott van a bónuszok rész. Bár jelen leosztásban inkább felhoznám a nyomógombok mellé, mint alatta maradjon. Hely van rá.
Pontszám: 8.17
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
75. hozzászólás - 2010.03.02. 13:20:03
fox alatt telleg faya....igy mar tetszik ...
Time in a bottle
Pontszám: 4.05
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
76. hozzászólás - 2010.03.02. 13:20:11
nem rossz összességében, de tudtommal sötét háttér-en a világos szöveg nem túl szerencsés, fárasztja a szemet egy idő után. Az aukciós házban a 2CSP-5CSP-ért behető dukát gombok nekem is össze vannak csúszva. Amúgy olyan darkosabb a hangulat, de valahogy nekem a szürkén a piros világító gombok nem jönnek be, talán kék vagy sárga, de ez már szőrszálhasogatás tőlem, midnenesetre tetszik az újítás, deldobja kicsit a hangulatom, hogy van valami újdonság, remélem nemsokára jön a skinnelés, amikor már választhatok is, vagy az még jobb lenne, ha megadhatom, hogy milyen színű legyen egyes részeknek
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.07
irritálóGoratrixFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
77. hozzászólás - 2010.03.02. 13:25:56
Szeretnék gratulálni a tervezőknek, ennél jobb nem is lehetne, nagyon el lett találva!
Leszámítva a kisebb hibákat, amiket már előttem felsoroltak, nagyon állat lett!!!
Pontszám: 3.67
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
78. hozzászólás - 2010.03.02. 13:26:23 (Válasz Picur10 #74 hozzászólására.)
Idézet: Picur10 - 2010.03.02. 13:18:52
A karakterlapon az eredetihez képest nem ott van a bónuszok rész. Bár jelen leosztásban inkább felhoznám a nyomógombok mellé, mint alatta maradjon. Hely van rá.


Ahogy látom, ez már javítva is lett vagy csak nekem olyan. Tényleg nem lett volna okos dolog még jobban széthúzni ezzel a karakterlapot.
Pontszám: 8.07
kedvelt tagZöld TündérNő
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
79. hozzászólás - 2010.03.02. 13:27:24 (Válasz Tilly #71 hozzászólására.)
Szerintem is a piros, pirosas szín tényleg nagyon szép lenne, néhány helyen látni, szép lett!
Lehetne a szövetség nevét is a karakter neve alatt lévő feliratban is pirosas, vagy bordó, nem úgy mint ez a szürke- fehér fekete összeállítás. A sajtolásnál nagyon szépen kiemelten látható! A kvízkérdéseknél is a bordó háttérben igen szépen kiemeltek, bár kicsit kicsik a betűk.
Pontszám: 6.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új design
80. hozzászólás - 2010.03.02. 13:41:17
Lehetne, hogy legyenek alternativ megjelenesi formak? Ertekelnek egyet minimalis csicsaval, lathatosagra es munkahelyi korulmenyekre kihegyezve (ertsd: 15 meterrol ne viritson mar a monitorom, hogy nem dolgozok).

Hiba a designban: eddigi csatak -> csata -> ugras a karakterlapra gomb.
Pontszám: 7.76
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!