Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Chromecat

Oldal: 123
Dátum: 2008.12.23. 11:35:04
Szerintem is idegesítő a 30 másodperc... keresek... elgépeltem... várjál ecsém 30 másodpercet.... paramparampam, háhá, erre nincs is találat... megint 30 másodperc... ááhh...
Lehetne 10?
Dátum: 2008.12.23. 11:31:04
Szerintem ez elég nagy könnyítés lenne, viszont nem indokolná semmi... küldetésekért így is elég sok LE-t lehet kapni. Persze idegesítő pl. a kritikus ütéses küldetésnél, de játékbeli alapja nem hiszem, hogy lenne ilyen változásnak.
Dátum: 2008.12.22. 20:43:44
Ez tetszene, tuti lennének jó húzós kérdések... lehetne plusz LE-ért agyalni
Dátum: 2008.12.22. 20:40:31
Ezt nem értem egészen tisztán. Azért kapjanak jutalmat, mert nem képesek normális színvonalú kérdéseket feltenni???
Most nem ez a helyzet?
Ezt remélem nem gondolod komolyan. Ha hülye kérdéseket tesz fel, úgyis elveszti a lehetőséget egy idő után. Nehogy már jutalmazzuk is ezért.
Szeretném, ha így lenne, de amíg a kérdésértékelés olyan, amilyen, a hülye kérdések feltevői is megkapják a jutalmat. Akkor meg legalább engem kímélhetnének...
Félre ne érts, nem akarom én jutalmazni őket, csak ha semmit nem kapna, ha passzol, akkor inkább feltenne valami hülyeséget (ahogy páran megteszik most is).
Dátum: 2008.12.22. 20:12:56
Javaslom (biztos nem én vagyok az első), hogy legyen lehetősége a játékosoknak lemondani a kérdésfeltevésről. Nagyon fárasztó a sok idióta, kényszerből, a LE-ért feltett kérdést olvasni, bár gondolom, irtogatjátok őket, de mégis.
Kapja meg a játékos a kérdésfeltevésért járó LE-t (vagy legalább 90 %-ot, vagy valami), mindenkinek jobb lenne.
Dátum: 2008.12.22. 20:03:04
Gratula a feltevőnek,légyszi töröljétek a bemásolt kérdést... de tényleg, hogy fogadták ezt el tízen?

melyik a legújabban gta?
gta 1
gta 3
gta 4
gta san andres
Dátum: 2008.12.20. 21:57:02
Tudom, hogy ez nagyon megváltoztatná a játékot, és nem is mondom, hogy be kellene vezetni (meg persze a farmtulajdonosok biztos erősen tiltakoznának is ), csak spekulálok, vajon milyen következményekkel járna, ha direkt támadásokat csak háborúban lehetne indítani?

A portyában véletlen sorsolna ki ellenfelet a masina (ahogy kószálsz a pusztában ) - a végzetúr választana nehézségi szintet, hogy könnyű vagy nehéz portyát akar.

Esetleg még lenne párbaj ahol két végzetúr közös megegyezéssel megvívhatna.
Dátum: 2008.12.19. 13:50:23
Az első világbeli Kezdetek Gyöngyei tagokat keres. További részletek az oldalunkon: http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=441
Dátum: 2008.12.12. 09:17:06
Terveztek-e később témákat a Végzetúrhoz (ha majd aranykezű dizájneretek ráér egy kicsit)?

Szívesen látnám a smaragdot zöldben...
Mi nem igaz az 1545-1563 között tartott Tridenti zsinatra?

II. Pál pápa hívta össze
A Sola scriptura elve mellett foglalt állást
Hangsúlyozta a hagyományok fontosságát
Megalkotta a máig érvényes katolikus szentségtant

Kiesett, kb. ezt is vártam. Ugyan a reformáció alapvető hittétele a Sola Scriptura, a Tridenti zsinat meg az ellenreformáció fontos lépése volt, a katolikus egyház történetének egyik fontos fordulópontja, de biztos nagyon ijesztőre sikerült a kérdés
Dátum: 2008.11.02. 14:02:17
Mennyi a portyázáspontok maximuma?
Dátum: 2008.10.31. 08:23:26
Rossz kérdés:

Melyik nem hangszer:

viola
brácsa
fuvola

meg még volt egy hangszer. Kérdésfeltevő a violát jelölte meg jó válaszként. Lehet, hogy nem olyan közismert, de a viola di gamba egy hangszer, ezért ez nem túl szerencsés kérdés. Vagy töröljétek a kérdést, vagy cseréljétek ki valami másra a rossz választ.
Dátum: 2008.10.29. 11:41:22
Ha egy dobozban 1db kék, 2db zöld és 3 db sárga golyó van, akkor hányszor kell húzni
közülük ahhoz, hogy legalább 1 sárgát kihúzzunk?

Háromszor
Négyszer
Ötször
Kétszer

Most ez az aktuális kedvencem. Biztos az én agyam jár rossz rugóra, de szerintem ha egy dobozba akárhány, akármilyen színű golyó van, egyszer is elég húzni hogy egy darabot kihúzzunk! Sztem ez így pontatlan, a kérdésfeltevő a négyet jelölt meg, de ha én elsőre kihúzom a sárgát akkor mi van? Én szeretem a statisztikát! De tényleg! Imádom ahogy teljessen értelmetlen és haszontalan dolgokat ki lehet mutatni velük. De azért ennyire ne!

Gondolom ez egy kombinatorikai kérdés lenne, csak kimaradt a "biztosan" szó: Ha egy dobozban 1db kék, 2db zöld és 3 db sárga golyó van, akkor hányszor kell húzni közülük ahhoz, hogy legalább 1 sárgát biztosan kihúzzunk?
Dátum: 2008.10.27. 16:18:28
Köszönöm az értelmes választ
Dátum: 2008.10.27. 15:07:43
Ha túl kevesen válaszolnak rá helyesen (25% alatt), automatikusan rossz válasz lesz belőle.
Dátum: 2008.10.27. 14:57:13
Rosszul gondolom, hogy a nyerési arány az nagyobb, ha alacsonyabb szintűt ütsz, az LE viszont teljesen zsákbamacska?
Dátum: 2008.10.27. 13:58:07
Megfontolásra javaslom, hogy minden cselekedet CSP-ből menjen: a portya, a vadászat és a pihenés is. Más-más cselekedeteknek lehetne eltérő költsége, pl. alacsony szintű ellenfél ellen portyázni jó sok CSP (hogy ne legyen túlságosan érdemes a kicsiket leütni).
Dátum: 2008.10.19. 10:49:30
A Kezdetek Gyöngyei szövetség tagokat keres! Aktív, építeni (is) akaró tagokat keresünk!
Dátum: 2008.10.14. 10:27:04
A Kezdetek Gyöngyei szövetség két tagot keres (hogy nyolcan legyünk)! Építő hajlam előny
Dátum: 2008.10.14. 10:24:06
Figyelmeztetés: a prémium tagságod 1 napon belül lejár! Itt újíthatod meg. hibás link: http://vilag1.vegzetur.huindex.php/?m=premium_tagsag
Oldal: 123