Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yuurei

Dátum: 2010.04.23. 19:16:49
Tavaly ilyenkor volt:

Craslorg
Végzetúr mester

2934 hozzászólás
Válasz erreIdézetBeholder találkozó a Láng Művelődési Házban. 2009.06.13.
1. hozzászólás - 2009.05.18. 08:40:25
Már érdemes készülni, mert hamarosan ismét Beholder Találkozó lesz.

2009.június 13-án tartjuk a XXXI. Beholder Találkozót a már jól ismert helyen:


By Cras.
Dátum: 2010.03.28. 16:14:41
Igen feleslegesen, mert úgy sem fog semmi történni ez ügyben...ahogy már mindenki jól tudja. Ez itt csak arra jó, hogy legyen egy olyan topic, ahol van élet is...
Dátum: 2010.03.28. 09:00:53
Érdekes nekem akkora szerencsétlenségem volt hogy 10 -es csapdából sem fogtam semmit egészen 110 vadászatig... K.O. Ezen felbúzdulva, ha hamar pp-zel (kis szint) akkor elég 8-9 es szinten befogni állatot vagy még később, persze aki animalfan az akk fogja be mikor akarja...
Dátum: 2010.03.26. 00:03:00
152 hozzászólás
Válasz erreIdézetMódosításRe: Játék fejlesztés
735. hozzászólás - 2009.09.03. 08:21:49
Nem lehetne valamit kezdeni a "holt" karikkal?? Mivel annyi játékos van aki már 7-8 hónapja nem lépett be, nem egy olyan kari bemutatkozást láttam, hogy
reg: 2008 október, december...


Mondjuk lehetne egy rendszer, mely törölné a karakter, ha az 3-4 hónap alatt egyszer sem lépett be, és ha ebből hiba adódna, akk esetleg a törlést előtt lementeni, és ha kéri akkor visszaállítani. Biztos nagyon bonyolult hadművelet lenne, de nagyon hasznos kis fejlesztés lenne... Tudom, hogy sok benne a HA, de szerintem jó lenne átgondolni...

(mod: helyesírás)
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.09.03. 08:23:23-kor

Pontszám: 6.52 Baraty
Adminisztrátor

222 hozzászólás
Válasz erreIdézetRe: Játék fejlesztés
736. hozzászólás - 2009.09.03. 09:03:26 (Válasz Yuurei #735 hozzászólására.)
Ennek a megvalósítása már tervben van.


Mikor valósul meg a terv? Vagy még csak tervben van a terv? És közeli a terv vagy távoli? Esetleg már tervtelen?

Viccet félretéve, már ettől "fiatalabb" javaslatok rég bekerültek, ez mikor valósul meg, ha megvalósul...
Dátum: 2010.03.25. 23:46:44
Idézet: Offsboy - 2010.03.25. 18:04:56
Áh, pedig kezdtem örülni, hogy lesz alibim, hogy 100ig toljam a lopást


Mért kéne ahhoz alibi? 100 as lopásnál max 16 kavicsot tudsz lopni 20 kavicshoz min 120 as kell... 400 on viszont még nincs adat...még.
Dátum: 2010.03.25. 23:33:35
Szted 2 nap szünet megoldana vmit? Na ne viccelj...

Én már soxor beírtam, hogy "Nagyfiú vagyok", a felhasználásiba de nem Nagyfiúskodni akartam, hanem a JÁTÉK hibáira mutatni, és nevetni fox, rá sem ***-tak!
Dátum: 2010.03.25. 18:59:57
Amúgy ha tényleg több 10 M LÉ-vel indulnak a karik ahhoz tényleg kéne egy szakiszámláló, mert több 10 M LÉ-t elég nehéz elpötyörészni csak tulra vagy szakira...

Mekkora építések lesznek vagy épp mekkora kivégzések lesznek, már nagyon várom...

És kb. mennyi LÉ-t kapunk kézhez, mert 50 es szintre azért lehet tárolni rendesen, talán csak 1 bibi lesz, az hogy nem VF-el csinált karik jönnek ki, hanem simák...
Dátum: 2010.03.25. 17:43:26
Akinek lassú a nete annak nem hiszem. Bár igaz, hogy kvízolimpián ha folyamatosan nyomod az entert akk 9 mp alatt is végezhetsz (tapasztalat)
Dátum: 2010.03.25. 17:40:23
Akkor teszem fel a hülye kérdést!

Megfelelő díj után (értsd őskő) mért nem lehet átvinni másik világról is karikat nem csak 4-es ről lehessen majd, hanem, V3-ról V1-re?
Dátum: 2010.03.25. 17:36:56
Igen mehetne tulajdonságra is, mert amikor valakik vadásznak HT mellett leütve epikussal 1-2 M LÉ-n csücsülnek olyankor jól jönne egy számoló ami megnézi, hogy az adott LÉ-nél mennyivel tudod fejleszteni a tulajdonságot. És nem kéne fél h-n keresztül a billentyűvel matatni!
Dátum: 2010.03.25. 17:29:23
Miklós!

Nem lehetne olyan fejlesztés, amivel egyszerre lehet sokat fejleszteni egy szakértelmen?

Gondolok itt V3-ra, ahol nem sokat izgat, hogy mennyi LÉ-t veszít, és sok Lé-t felhalmoz (2-3 M LÉ) Utána meg fél órán keresztül pötyög mert 100 al akarja növelni a kritikus ütést.

Meg ugyanez kéne italvásárlásra is, uncsi 30* kattintani a lötyire. Ha van LÉ-m hozzá akk mért nem lehetne ilyen fejlesztés...

Amúgy nekem max a sajtolás érné meg, de akkor legyen olyan a költsége, hogy negyedelődik mert a másik 3-ra nincs szükségem. Tehát ne 50 kavics legyen hanem csak 10 vagy 15 hogy kerekítsünk, és netalántalán később szükségem lenne valamelyik másikra akk azt is kitudjam utána váltani. Vagy tényleg csak a prémtagsába legyen benne, mint Ear írta! Ilyen változás nem lessz benne?

UI: tom hogy scrip-tel megoldható lenne, sőt, de én akarok játszani és nem más...
Köszi, de nem halt meg senkim...
Bál semmi baj nem lett volna ha normális hangnemben válaszolsz, azért mertem ott hagyni a karit mert min 8 játékos onylány volt.

Igen Zéró én szemét gazember vagyok mint egy parazita ahol több a vér oda megyek, ez tény...

Ear: Még a drága Barátod Báll is azt írta hogy legyek építő, onnan könnyen vissza lehet állni normál karira. Igen semmi gáz nincs a SÖ vel. Én kérek elnézést!!

Byz: Engem sem érdekel hogy ki hogyan múltizik csak azok a dolgok baszták a csőröm hogy én beírok egy csaló- (értsd csaló játékos, kis karikkal ütetti magát láthatatlan és egy csomó lé-t kaszál 2-3 as szintűként)

Ráadásul, úgy hogy amit én beírtam valaki(k) okosak szépen lepontozták bezzeg ha valami főokos szólalt meg azt meg usgyi gyerünk pontozzuk fel biztos jót mond (még ez sem érdekelt volna mert nagyivbe letojtam a pontozást --> annyi címem volt hogy bárkivel felpontozhattam volna magamat, de minek? ettől jobb leszek? francokat...)

A multizásra visszatérve ezelőtt már sokszor beírtam, hogy én bizony felrúgtam minden határt (régebben még a nagyobb portyások is csináltak hasónlót, véleményem szerint hasonló céllal mint Én, nem hiszem hogy Ők annyira ártatlanok voltak, mint a maszületett bárány...)

Persze meglepetés nem történt, nem hogy illetékes válaszolt volna, néha még játékos sem adta élet jelét... Erre felbúzdúlva sokan "megszegték a törvényt" én, is... Fénykoromban 9-10 karakterem volt 3 világon, sőt egyszer még odáig vittem a stafétabotot, hogy saját szövit csináltam V2-n 3 építő volt a meg 2 portyás asszem olyan 40 ezres kútam lett, utána meguntam és töröltem, jah és egyiknek sem vettem kavicsot, érdekes módon kisem szúrtak...

Ezért írtam amit, ha lehet multizni akkor mivel rosszab az ha nekem van 2 portyásom egy világon, hmm? Mikor sokan csinálnak hasonlót. Például (akik nem tudnák, bár sztem ilyen nincs )

-Kis karit regel, hogy visszamenjen a régi szövibe ahonnan lelépett, hogy fórumozzon
-normál kari mellé csinál építőt hogy segítse a szövijét
-portyásat csinál,megnézze milyen a hangulat lennt
-stb

Ha a multizás bűn akkor legyen bűn is, értem ezalatt azt hogy:
-világonként 1 karakter
-Ne segítsem más Jótett Lélek barátjának/csajának a karit vinni
-Ne léphessen be a másikhoz építeni/epikusozni

Ne aggódjatok, mivel úgy sem fog történni semmi ezért kár hőzöngeni, Nem lesz változás ez ügyben. Mindenkinek jó multizást!
Dátum: 2010.02.05. 14:42:30
Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!

És gratulálok ezek mellett minden Bajnoknak!! NoFearnak is, és jelenlegi szövitársamnak is Yrsa-nak!

(Hoppsz, bocsika nem neked akartam Maci válaszolni...sry!)
Dátum: 2010.01.27. 22:14:18
Tehetek én róla, hogy spórolt a JV a szövegnél, Istenem hát megszorítások vannak...
Dátum: 2010.01.27. 21:27:21
Nah jah, de előtte is úgy lett meg a 10, 20, 30 és a többi TP-s küldi, hogy más támadott be?

Ugye, hogy nem?
Dátum: 2010.01.27. 21:25:22
Nincs...

lehet azt mutatja kevés a 100%os célpont..
Dátum: 2010.01.11. 16:16:37
Nekem pl ezek vannak Tökéletes nyaklánc +2 mindenre és 10 kontinuum szűkítés illetve Lélekorzó Szint: 50 Támadás: +10 Lélekszívás: +15% +20% LE jár győztes portyáért

Ők azt sajnáljak ha 20% kal többet hozok potyából...

Én egy olyan fejlesztésnek is örülnék ha már 10-es szinttől lehetne hordát váltani, de persze ilyen tuti nem lesz...

Én amúgy benne lennék az építésbe is szerencse sosem árt...
Dátum: 2010.01.11. 14:12:26
Rabolt Lé diff szerint csinálja!
Dátum: 2010.01.05. 14:35:30
Mért kell lepontozni, kinek nem tetszik?

Jóvan mindegy, de azért nem árt ha lefordítjátok ezt: Nyuuraku ofu ne oshiri!