Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.08.10. 15:12:28
Valami baj van a sajtolással. Átlagban 2-3k LE-vel kapok kevesebbet belőlük, mint máskor.
Dátum: 2009.08.10. 13:51:15
Nekem V2-n pókom van. Olyan unalmas a játék, hogy az hihetetlen. Én 0-ás spektrálissal is nekiálltam vadászni, csak hogy minél több lét vihessek a manókhoz. (Már majd egy teljes üres szintet léptem a tptől.) Ha meggyengül a karakter legalább lesz megint kihívás, újra meg kell majd erősödni.
Dátum: 2009.08.10. 08:13:53
Történt valami újítás a játékban vagy csak én vagyok szerencsés? Van 9 beidomított állatom és most 20 vadászat alatt fogtam hozzá még 4-et. Ezzel nem is lenne baj, de egyszerre 13 állatom lett így a karámban. Nem tudom ez hogy történhetett, mindenesetre örülök neki.
Dátum: 2009.08.10. 04:57:44
Ejj-ejj. Nem szabad kishitűnek lenni. Ha valaki valamit nagyon meg akar szerezni, akkor előbb-utóbb meg is fogja. Egyébként nem olyan jó a gömb, nincs neki túl sok haszna.
Dátum: 2009.08.09. 09:45:30
Szerintem igaza van Draglovnak. Csinálja aki akarja, aki meg nem, az ne csinálja. Ennyi.
Dátum: 2009.08.07. 16:01:39
Ne legyen már minden fehér vagy fekete. Mi van akkor ha én smaragdként 2-300k LE-t beleölök ebbe, de hoda szinten esélyem sincs, egyéniben meg 13-15. hely környékén végzek. Akkor lehet csak a kukába dobtam a lé-t meg a csp-t? Megint megy a hazárdírozás ..
Dátum: 2009.08.06. 21:38:01
Nekem nem tetszik a fejlesztés. Megint össze vannak hasonlítva a hordák erősség szerint, holott nem lehet normálisan összemérni az erejüket.

Ha táp lesz a vége és a zafírokat nagyon megbuffolják sírás lesz a többiek részéről, jogosan. Ha nagyon gyenge lesz a vége sírás lesz a zafírok részéről, jogosan. (v1-et veszem most alapul, de ez átültethető minden világra)

Valamelyik tábor mindenképpen szívni fog, és mivel semmit nem tudunk az eredmény mibenlétéről, mindenki feldobhat egy érmét.

Egyszerűbb lett volna, ha betesznek egy dobókocka generátort, amivel óránként egyszer dobhatsz. Beteszel egy tetszőleges lé mennyiséget, ha párost dobsz duplázódik, ha páratlant elbukod. A neve lehet mondjuk Kockusz Casinikusz.
Dátum: 2009.08.06. 13:32:45
Hiába akarok én napi 40 csp-t meg 60k LE-t áldozni erre az új játékra, ha más smaragd nem így gondolok, akkor ba*hatom. Ha más smaragdnak más az értékrendje, akkor azt el kell fogadnom.
Dátum: 2009.08.06. 08:11:07
Neki nem szólt senki, hogy hajnali 4:50-től lehet kamrázni.
Dátum: 2009.08.05. 18:03:08
Én abban reménykedem, hogy a péntek nem arról fog szólni, hogy kijavítjuk a kezdeti bugokat, és a csütörtökön ügyes karakterek előnyének a bug javítása miatti konzerválódásán fogunk vitatkozni.
Dátum: 2009.08.05. 12:56:23
Én epikuson teszteltem a szitakötővel, mikor olyan spellt használt a lény, aminek fix sebzése van. 8-cal kevesebb sebet kaptam mikor feltettem, mint mikor nem volt rajtam. (8-as varázslat elnyelést ad a medál)
Dátum: 2009.08.05. 09:10:54
A varázslat elnyelés a teljes összegből vonódik le, a számolás legvégén. Ezért nem ér sz@rt sem.
Dátum: 2009.08.05. 09:07:55
Teljesen felesleges olyan dolgokon agyalni, vitatkozni, ami már úgy sem lesz megváltoztatva. A kereskedelem 170-nél van maximalizálva, aki előbb kitolja az előnyt szerezhet vele, legvégül úgy is minden karakter megcsinálja. Pont.
Dátum: 2009.08.04. 23:41:57
Idézet: Vaczakka - 2009.08.04. 23:11:16
A szinthuszárok rendesen lehurrogtak, nyilván nem kedvezne nekik a dolog, mert akkor aki alacsonyabban van, talán esélye volna rá, hogy eredményes legyen a felülről érkező támadások ellen.


Miért zavar az, hogy valaki elver pár szinttel magasabbról, amikor nem is vagy a gépnél? (45-50% ép-n csak akkor van az ember.)

Az meg éppen elég előny az alacsonyabb szintű karaktereknek, hogy tudják úgy támadni a magasabb szintűeket, hogy azok nem tudnak visszatámadni. (15-20% ép között el lehet kapni 4-5 szinttel magasabb karaktert úgy, hogy ő még 30% ép-n sem lát téged.)
Dátum: 2009.08.04. 16:15:51
Viszont ha ugyanabban a számban több olimpiai aranyérmes lenne, csak azért, hogy mások is nyerhessenek, ne csak a legjobb ... Nos az ugye vicc lenne.
Dátum: 2009.08.03. 23:14:02
Javaslom kapjon mindenki egy bajnoki érmet, csak úgy. Egyből meglesz mindenki öröme.

Én jelenleg 60. szintű vagyok, tehát nem tartozom a TOP kategóriához, de én is azt látom, hogy csak az nem indul a kategóriája tetején aki nem akar. (Én azért nem értem föl 61. szintre és emiatt nem tudok Végzetpengével nevezni, mert az aukciót fontosabbnak tartom és arra költök.) Ha minden áron bajnokit akar nyerni valaki Nephila környékén, az szánjon rá annyit a játékra, hogy vagy lehagyja őt vagy megvárja még eltűnik Nephila (vagy bármelyik másik pók). Érdemes lenne megkérdezni 1-2 pókot, hogy ők mennyit áldoznak a bajnokira (hajnalban kelés, néha hetekre katakomba, stb.), nem csak köpködni őket.

A VF pedig azok játékát is tönkre fogja tenni, akik kifejlesztik. A túl lassú fejlődés miatt teljesen unalmassá fog válni a játék, a hatalmas erőfölény miatt meg nem marad kihívás. 26. szintű pók karakterem van a V2-n, a környezetéhez képest magasan az a legjobb karakterem, mégis azt unom a legjobban. V1-en sokkal izgalmasabbak a harcok, v4-en meg nagyon pörög a verseny.
Dátum: 2009.08.03. 21:03:56
30-as sebgyógyítás turbózva (összesen 60) és maxos kunyhó már elég. Ekkor 360 ép-t tudsz gyógyítani állatonként. Amég ez nincs meg, addig meg sokat kell belogolni gyógyítani.
Dátum: 2009.08.03. 17:48:30
A Nirdatar gyűrű is elértéktelenedett az új fejlesztés miatt, de Baraty-tól azt a választ kaptam, hogy mivel a módosítás csak egy tárgyat érint, viszont problémás lenne kijavítani, ezért inkább nem foglalkozik vele. Javaslom Te is törődj bele, hogy ebből most rosszul jöttél ki.
Dátum: 2009.08.03. 16:43:13
Idézet: S0laris - 2009.08.03. 16:22:12
értsünk szót emberek, az akadémia hiánya tönkreteszi a fél mezőnyt


Ezt mindenki érti. Ezért húzták fel az élen álló szövetségek minél előbb, minél nagyobbra. Azért élen állók, mert tudják mi az optimális fejlődés útvonala. Nem kell mást tennie az alacsonyabb szintűeknek, csak követni őket. Építkezni. Ezt meg az alacsonyabb szintű tagok értsék már meg.
Dátum: 2009.08.03. 07:37:53
Szerintem tökéletesen jó a mostani rendszer. Ad lehetőséget taktikázásra, de holmi jött-ment karakter nem nyerhet csak az igazán jó játékosok. Esetleg annyit lehetne, hogy a medál ne -1-et adjon mindenre, hanem -2-t.