Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - pityu

Dátum: 2009.07.09. 12:59:16
Az a mi nagy bajunk, hogy a TOP 3 szövetség se, így nincs aki kisírja, mert ránk nem hallgatnak...
Dátum: 2009.07.09. 12:16:04
Vagy csak simán változtassák meg, hogy egy őrtorony szint nem 3 hanem 4 férőhelyet jelent, és akkor mindenki egyformán ki van segítve...

Ha meg mesterihez akarjuk kötni, akkor mehetne az őrtorony max is ezzel 15-ig, és egy szint 1 helyet jelentene csak... így bőven megfizetnénk az árát az embereknek, akiket fel akarnánk venni, és olyan hűde gyorsan se manakonstoznák ki azt a szintet, amibe kerül nekünk, hogy csatlakozhatnak hozzánk. Amúgy meg az egészről annyit, hogy mi nem a tápot keressük, hát nem jöttetek még rá? A Tyrant nem erről szól...

elírást javítottam csak
Dátum: 2009.07.09. 05:14:21
Ahogy mondod, nagyon sok mindent tökéletesen kiszámoltak, pl. kivégzés, kreatív.

Lehetne mondjuk felára, plusz egy szint 7-8 milla a köv. meg 10 milla körül. Bár akkor a kisebb szövetségeknek nem kedveznénk vele, meg azzal sem, ha a mesterihez van kötve, szóval szerintem csak úgy simán lehessen plusz 2-3 szintet még húzni.
Dátum: 2009.07.09. 04:32:20
Szeretnék megkérni minden fórumozót, hogy mostantól kezdve ne kommentálja egyetlen egy hozzászólását se a winnie nevezetű akárminek. Se jót, se rosszat, de főleg a rosszat ne, mert elegem van a hülyeségeiből, és felfodrul a gyomrom, ha csak a nevét látom, már attól. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Amit művel azt már csak direkt lehet csinálni, és biztos vagyok benne, hogy ezt élvezi, vegyük el a játékát...

winnie, neked annyit fűznék ehhez hozz csak, amennyit megérdemelsz:
Dátum: 2009.07.08. 18:34:23
Tudom már többen voltak olyanok, akik megérdemelték volna, hogy ez a topic velük induljon, de előbb nem jutott sajnos eszembe. Ha utólagosan tud bárki nagy játékosról hasonlót írni, hát tegye meg, szerintem mindenki csak örülni fog neki. Viszont annyit kérnék, hogy lehetőleg legalább ezt a topic-ot ne OFF-oljuk szét, mert megérdemlik azok, akikről itt emlékezünk meg...



48. szintű végzetúr

Rubin Horda

Erő: 150 (-15)
Támadás: 210 (-21)
Védekezés: 195 (-20)
Egészség: 100 (-10)
IQ: 210 (-21)
Mágia: 129 (-13)
Taumaturgia: 167 (-17)
Szerencse: 230

az ELIT HORDA szövetség tagja

Eredmények és tettek:
Melyik horda ellen/Győzelem/Vereség
Smaragd horda ellen: 3284 / 39
Zafír horda ellen: 752 / 9
Gyémánt horda ellen: 6200 / 37
Összesen: 10236 / 85

Legtöbb okozott sebzés: 1615
Tulajdonságösszeg: 1391
Szakértelemösszeg: 170

Teljesített küldetés: 74

Összes építés: 19.406.158
Zsákmányolt lélekenergia: 14.593.492
Elvesztett lélekenergia: 18.225
Helyes kvíz-válaszok: 2.830
Fertőzés: 22%

A pókok nemzedékének egyik legelső és legnagyobb királya, ha nem a legnagyobb. Sajnos nem emlékszem pontosan, hogy volt-e valaha nála nagyobb mennyiséget rabló játékost, ami viszont biztos, hogy jóideje Ő ennek a kategóriának a legjobbika, és az élről hagyja el a VU világát. A taktika, amit az elsők között fedezett fel, azóta hódit a játékban, és többen próbálják követni, példaképpé vált. Ugyan a játékban köztünk nem sok kapcsolat alakult ki, mindig szívesen olvastam a fórumos hozzászólásait, amik mindig rövidek, de ugyanakkor lényegre törőek és gyakran igen humorosak voltak. Egy örök rubin, aki a vég előtt még mindenét odaadta szövetségének, amit csak tudott, kiérdemelte a halhatatlanságot!

Minden jót a továbbiakra, Crimson!
Dátum: 2009.07.07. 12:41:34
Idézet: Kocos - 2009.07.06. 23:52:57

Nem is az volt vele a baj, hogy nem volt tap, vagy hogy ertelmetlen volt, anem hogy kifejezetten hatranyos. Mostmar ad tapot is (igaz meg kerdeses, hogy mennyit), igy ha tenyleg megeri akkor kotelezo lesz fejleszteni.


Ahogy emlékszem a régi hozzászólásokra egyeseknek igenis az volt a baja, hogy nem ad tápot, csak szinesítő szakértelem. Ami már a bekerülésének az elején minden fórumolvasónak egyértemű volt. Tehát aki elkezde fejleszteni az tudta, hogy nem fog tápot kapni... aztán ezek után elkezdtek menni a sírások, hogy miért nem növeli a szerezhető LE-t... majd mikor megnövelték kicsit, ment tovább, hogy még mindig kevés... ergo kisírták a tápot.

Szeretném megkérni azokat, akik ilyen jók a sírásban, hogy legyenek szívesek segíteni nekem, és sírjuk ki, hogy legyen plusz őrtorony szint, mert kezd a VU-s életem unalmas lenni, így hogy nem tudok toborozni. Meg a Tyrant még nem elég tápos...
Dátum: 2009.07.06. 21:40:04
Itt a lényeg, és pontosan ezért nem értem, hogy miért kell foltozgatni ezt a szakértelmet... jah, hogy így most nem táp, mi? Hát akkor nem kell fejlesztenie annak, aki a tápot keresi, ennyi.
Dátum: 2009.07.02. 13:19:34
Szerintem nem, egyszerűen csak pókiszonyuk van.
Dátum: 2009.06.26. 15:45:47
Szerintem is úgy lenne fair, ha 200 teljesített küldesnél lépne életbe a korlátozás. Még pedig én úgy tudnám elképzelni, hogy onnantól új ismételhető küldetéscsoportot kéne összeállítani (maradhat a mostaniakból is értelmes benne). Mondjuk 10-15 küldetéssel, és mindegyiket meg kell csinálni, a sorrend mindegy, miután kész a 15 küldetés, csinálhatja előről ugyanazta a 15-öt, de meg kelljen mindet csinálni...
Dátum: 2009.06.25. 12:30:17
Ugyanezt fejtegettem az előbb a belső fórumunkon.
Dátum: 2009.06.24. 11:52:34
Szavazatádasnál is van ami magyarul maradt.
Dátum: 2009.06.23. 17:38:32
Egyébként meg ha a veszteségek minimalizálása a cél, akkor tudom ezt ajánlani:

A háború elkezdődött a Rózsaszín Nyuszitappancs szövetséggel. Jún 20. 07:53
Kapituláltatok a Rózsaszín Nyuszitappancs szövetséggel szemben, a Lélekkutatok töltöttsége csökkent 191310 ponttal. Jún 20. 08:09

Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsolja ki! (Már megint ezek a hangok... )
Dátum: 2009.06.22. 21:40:59
A hangok mondták...
Dátum: 2009.06.22. 21:37:43
Idézet: Jeriko - 2009.06.22. 21:26:03


Részemről első ízben vettem komolyan fontolóra azt, hogy ************ (itt félrebeszélt), vagy hordát, szövetséget váltok.


Ez csak egy dolgot jelenthet, mégpedig azt, hogy jössz hozzánk... állunk elébe!

Úrakból sosem lehet elég, biztos Te is felfedeznéd a valódi önmagad. Csak Diktátorral vigyázz, szerintem nem normális. :quiet:
Dátum: 2009.06.22. 18:24:43
Ahogy írtad, csapdakészítés kell hozzá és sajtolás. Olyan hogy optimális ehhez a küldetéshez nincs, minél magasabb a csapdád, valószínüleg annál többet fogsz elfogni, ami azt jelenti, hogy többet tudsz sajtolni is. Igazából ugyanaz, minta sajtolj ki 3 lényből lélekenergiát csak 20-szal, a 3-ason meg már elvileg túl vagy.
Dátum: 2009.06.22. 18:20:21
Nem tudom én mennyire számítok, de nekem 0-án áll a bűnbakod.
Dátum: 2009.06.22. 17:40:34
De Diktátor úr... (hangos üvöltés - CSEND LEGYEN, NINCS DEEE!!!) - így Káosz úr kénytelen volt nekiálni befelazni vmelyik társát, mert Ő már kifogyott a téglából...
Dátum: 2009.06.22. 17:28:15
Namármost, kezdjük ott, hogy nem szoktam sírni, de most nagyon a tyűkszememre "léptek". Jött ez a két fejlesztés (új szakértelmek, mesteri építés), okés belenyugodtam, hogy nem olyan nagy szám dolgok... de az, hogy eltoltunk kb. 25 millát az 5 millás mesteri után arra, hogy legyen egy félig kész gyakorlóterünk és egy 20-as védőfalunk - 20/20-ról indultunk ugye - arra, hogy utána a 21. szint hirtelen 8,1 millió LE-be kerüljön. Ki találta ezt ki? Jól átgondolta? Köszönjük, igazán megérte a dolog nekünk!
Idézet: bonca - 2009.06.20. 21:19:39
A te lelkiismereted, engem sem érdekel. Csak azért jeleztem, hogy ne ringasd magad abba a hitbe, hogy vakok vagyunk ott elöl.


Félreértés ne essék, én nem ringatom magam semilyen hitbe. Tudom, hogy nem sértettem meg semmilyen szabályt, innetől fogva nem érdekel, hogy ki mit gondol, higyjetek amit akartok, figyeljétek az LE diffem naponta, ha jól esik, lehet írni Baraty-nak, hogy ellenőrizzen le, állok elébe.

A téma pedig mostantól részemről lezárva, nem reagálok semmilyen kommentre.

ui: köszönöm Diktátor úrnak, hogy felnyitotta a szemem, és rájöjjek, hogy építő rabszolga is vagyok: Összes építés: 10.166.318
Ja, és ez csak a kezdet, eltelt egy nap, és a gyakterünk még csak 6-os a 18-as védőfal mellett...
Szíved joga, én senkinek nem tiltok meg semmit. Az én lelkiismeretem tiszta, más nem érdekel különösebben.