Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
421. hozzászólás - 2009.11.17. 07:04:40 (Válasz Ludovek #419 hozzászólására.)
Idézet: Ludovek - 2009.11.17. 00:59:51
elbeszelunk egymas mellett, bekito koma!
elore megvan, mikor ki jon be


Ezt hívják szervezésnek. Amire szükség van az életben is bármikor, ha vmiben sikeres akarsz lenni.

No, én kiszállok már ebből, véleményed elolvasom, de többet nem kommentálok, részemről befejeztem.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.11
kedvencÁlomvirágNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
422. hozzászólás - 2009.11.17. 07:42:35
Kedves Ludovek!

Veled ellentétben nekem nem olyan merev a derekam, így készséggel meg is hajtom bevehetetlen mélységeket, s még fel nem fedezett, ezért jelenleg szavakkal nem kifejezhetően kicsiny intellektusod előtt.
Lenyűgöző emberismereted, s indíttatásod arra, hogy majd te jól megmondod ki az ember, s mekkora arcot visel, kísértetiesen emlékeztet az élet más területein naponta megjelenő okos megmondók, rögeszméjük szerint sokak nevében beszélő senkik gyakran hallott fröcsögéseire. Láttuk már, hogyan vált alaktalan semmivé az arcuk az aszfalton, amikor a "sokak" elhatárolódtak tőlük, és prózaian szólva pofára estek.
Bár hited szerint a te arcod a helyén van (légy nyugodt, ez csak átmeneti állapot, mert van egy játékos a színen, aki bakancsos lábával fogja lerúgni onnan... úgy hívják Élet), azért játszani még megtanulhatnál, s akkor nem érnének ilyen feldolgozhatatlan kudarcok. Mert az, hogy a játékban rejlő lehetőségeket nem vagy képes felismerni, s eredményt elérni, az nem baj. Az viszont igen, hogy nem tudsz játszani, mert a játékot a szépségéért találta fel az ember, s aki ezt nem találja meg benne, az nem tud játszani.

Elnézést kérned pedig teljesen felesleges fenéknyalás elmaradása miatt, hiszen jó érzésű ember azért nem tartja oda akárkinek, így ha megpróbáltad volna, csak kudarcaid száma gyarapszik, ami tovább frusztrálva hamvas és okos elmédet talán beláthatatlan következményekkel járhatott volna. S mivel rosszat neked senki nem akar, arra buzdítalak: meg se próbáld.

Mindezek csak hozzászólásaid kapcsán kívánkoztak ki belőlem, reagálni további rögeszmefuttatásaidra nem fogok, mert méltatlannak tartom fegyvertelen ellenfél ellen való párbajozást. Még ha szellemi párbajról volna is szó...

Szép napot neked!
A tigrist előbb gondolatban kell elejteni - a többi csak puszta formalitás.
(Konfuciusz)
V4.1 - Hegylakók - Álomvirág
V4.2 - Ájjatfajm - Álomvirág
V4.3 - Csak simán torony - Ziva - Csak simán szájtépőket kamrázó
Pontszám: 9.22
utáltGaara96Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
423. hozzászólás - 2009.11.17. 07:54:01 (Válasz pityu #421 hozzászólására.)
Igen pityu én is tudnék mesilni ha ismerős neked a a szó hogy KABUTO.
Pontszám: 1.38
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
424. hozzászólás - 2009.11.17. 08:08:48
Most jöttem, mi a bibi a medállal: a V4-es karakteremnek íródott be az őskövekkel együtt.
Pontszám: 8.04
népszerűAsylNő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
425. hozzászólás - 2009.11.17. 08:14:56 (Válasz Cila72 #365 hozzászólására.)
Köszönöm, Cila! Már azt hittem én vagyok csak megtébolyodva kicsit. Nekem is érdekes volt az eredményhirdető fal. "Minden horda fejet hajtott a gyémánt horda mindenhatósága előtt" és közben smaragdosok nyerték a szervert. Mindenesetre szívből gratulálok mindenkinek aki nyert!
Pontszám: 7.21
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
426. hozzászólás - 2009.11.17. 08:15:58
na,akkor meg van az hogy ott nem sokra mész vele az már egy másik dolog

pfff....enyém is ott virit V4 en
A hozzászólást Mind1 módosította 2009.11.17. 08:18:37-kor
Pontszám: 4.14
népszerűQlminatorNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
427. hozzászólás - 2009.11.17. 08:20:04 (Válasz Faust0ne #379 hozzászólására.)
Idézet: Faust0ne - 2009.11.16. 20:52:37
nemmm....itt a diferenciákról van szó...van akinek 500ft-ja van van akinek 15000...az nyer akinek 15000ft-ja van...legyen eggy fix összeg beszállónak...és a beho is kapja akkor a mónit...de nem társadalmi rétegharcok lesznek, hanem méltó és eggyenlő küzdelem... = érdekes fordulatok...lényegesen jóval több remek játékos...és ennél jóval remekebb szórakozás...


Megbocsáss de ez marhaság. Egyátalán nem biztos, hogy a 15000 Ft-ból jobb karit fog építeni az egyik játékos, mint 2000-ből a másik.
Pontszám: 7.83
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
428. hozzászólás - 2009.11.17. 08:21:21 (Válasz Ywgarrd #424 hozzászólására.)
Idézet: Ywgarrd - 2009.11.17. 08:08:48
Most jöttem, mi a bibi a medállal: a V4-es karakteremnek íródott be az őskövekkel együtt.


Idézet: pityu - 2009.11.16. 20:57:05
Ha valaki nem kapta meg a jutalmát, valószínüleg a rendszerben van a hiba, úgy nézem V4-re írta vmi véletlen folytán jóvá a nyereményt. Holnap jön Baraty és javítja, nem kell félni.


V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.20
népszerűQlminatorNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
429. hozzászólás - 2009.11.17. 08:23:17 (Válasz CaveMaN #385 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.11.16. 21:03:37
Kell valami jobb győzelmi feltétel, ez a vég nélküli epikus aprítás elég monoton. A 30 azért volt "jó" mert hamar végelett, az 50 meg azért "rossz" mert írtóra unalmas a vége felé.

Freez: jah, de csak azé' mer a random utál engem


Nem csak az unalom, hanem a géphez kööttség is elképesztő méretű.
Pontszám: 9.25
népszerűAsylNő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
430. hozzászólás - 2009.11.17. 08:24:19
Egyébként ha már itt vagyok: igazán ki lehetne venni a fertőzést a V4-ről. Semmi értelme, felesleges oda. A V4-en többnyire olyanok játszanak, akiknek már van tapasztalata valamelyik másik világon és a korábbi V4-ek eredményeit is ismerik. Így nyilván sejthető, hogy nem fognak olyan szintre jutni, hogy akár a teljes fertőzöttséget, akár a fertőzésmentességet elérjék. Így pedig felesleges LE kidobás.

VAGY

Tegyük érdekesebbé és egyben hosszabbá a V4-et, hogy mondjuk 100 epikusig kelljen eljutni. De ez csak egy példa.
Pontszám: 7.21
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
431. hozzászólás - 2009.11.17. 08:29:03
uhhh...100 epikustól nem érdekesebb lesz a játék ,hanem baromira unalmas
Kell mellé más kihívás is.
Pontszám: 4.21
kedvelt tagTünde73Nő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
432. hozzászólás - 2009.11.17. 08:29:08
Hello !
Azt hallottam,hogy most (1009.11.20 -körül) vége a 4.-ik Világnak ! Szeretném tudni,hogy az idén újraindul-e ,és hozzávetőlegesen mikor ? Az információért hálás lennék ! Leila
A hozzászólást Tünde73 módosította 2009.11.17. 08:30:38-kor
Pontszám: 6.67
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
433. hozzászólás - 2009.11.17. 08:33:38
...nos látom jól elvagytok...igazság szerint nem értelek titeket de sebaj...majd felnövök eggyszer biztos a feladathoz...igazat adnék Ludoveknek...bár én nem ennyire durván fejeztem volna ki...sőt én talán sehogysem (valahogy úgy érzem hogy aki hülye az az is az marad / mint én pl / )...de tényleg óriási az arcotok...ez pont a szerverleállásnál bizonyosult be...meg az imént feljebb...és ez nem az értelmesebb játékosokra vonatkozik tőletek...mert olyan is van akit ott bizony nagyra becsülök egy két "mélyen tisztelt" Ájjat mellett...győztetek...ezt nem vitatja senki...szervezetten, felkészülten és időt nem kímélve...de...ha valakinek pofátlanul nagy az arca....akkor mindazok ellenére is az marad ha eggyes "napocskás" tagok a védelmére sietnek...amit szintén nem értek miért kell ha eggyszer feketén fehéren hülyét csinál magábol de mindeggy...nem kell senkit kioktatni arról hogy hogy kell győzni...azt hiszem nem abba a kategóriába tartozunk hogy bármi újat is tudjatok mondani...és Ludovek sem azért tépte a száját mert veszített...csak megmondta a frankót amit egy két tagotok hozzászólása okán érzett...és biztos vagyok benne hogy nem egyedül ő érezte...ha kaptam volna én is kézhez 34 olyan játékost amivel le van előre minden zsírozva vért izzadtatok volna...és ezt még elmondhatná 4 szövetség vezetője rajtam kívül...nem kell okoskodni...azért mert nyertetek...hozzáteszem érdekelne hogy nekem pl milyen tanácsot tudnátok adni amivel sikeresebb lehettem volna ...de azt hiszem kár erre pocsékolni a szót...megint szétoffoljuk csak a topicot azt a végén kb kapunk megint plussz 20 epikust a győzelmi feltételekhez ...
Time in a bottle
Pontszám: 6.86
népszerűQlminatorNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
434. hozzászólás - 2009.11.17. 08:36:20 (Válasz Mind1 #406 hozzászólására.)
Idézet: Mind1 - 2009.11.16. 21:46:10
hát én rövidnek nem mondanám azért még 1 epikus és sikítok


Egyetértek. 1 hónapnál sokkal több már nem egészséges.
Pontszám: 9.50
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
435. hozzászólás - 2009.11.17. 08:41:29 (Válasz Qlminator #427 hozzászólására.)
kipróbáljuk? ...te kapsz 500-at én meg ráköltök eggy vagyont ...az a baj hogy magadból indulsz ki....noha nem mi vagyunk azok sztem akik erről vitatkozhatnának (te is prémes én is prémes)...igenis számít két ugyanakkora tudású játékosnál hogy melyikük költ többet a játékra...ugyanis nem mindig okosabb a szegényebb (sajnos)...tehát ne mond azt hogy marhaság...persze semmi se biztos...lehet hogy ez a mátrix ....
Time in a bottle
Pontszám: 7.38
népszerűAsylNő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
436. hozzászólás - 2009.11.17. 08:42:23
Talán egyre kevésbé lesz unalmas. Az Ájjatfarm tényleg nagyon jól játszik. Ahogy én látom, van egy kidolgozott stratégiájuk, amit mindenki követ és így érnek célt. De ahogy egyre több lesz az elmúlt V4-ek száma, úgy lesz egyre több hatékony fejlesztésű szövetség, akik egyszer talán majd meg tudják szorítani őket. És onnantól kezdve, hogy 2 szövetség optimálisan fejleszt és fej-fej mellett halad, már nem is olyan unalmas a játék. Ráadásul ugye ahhoz, hogy célt érjenek nem kevés érdekellentét társul. Mert vannak épületek, amik egyeseknek fontosak lennének ahhoz, hogy egyéniben győzzenek, másoknak pedig nem fontosak a szövetség győzelme érdekében. Azért el kell mondjam, hogy ebből a szempontból nem irigylem a tagokat.
Pontszám: 7.21
népszerűQlminatorNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
437. hozzászólás - 2009.11.17. 08:45:31 (Válasz Faust0ne #435 hozzászólására.)
Idézet: Faust0ne - 2009.11.17. 08:41:29
kipróbáljuk?


Időhiány miatt nem tudok ennek a kihívásnak megfelelni.
Pontszám: 9.25
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
438. hozzászólás - 2009.11.17. 08:45:44
akkor ti játszatok eggy hónapig csak ...én sztem meg ha eggy játék meg van csinálva mittomen 100. szintig akkor ne má csak a feléig versenyezzünk...eggy csomó minden van ebben a játékban amihez közünk se volt olyan hamar vége lett...ne legyen már zsákutca szaki meg ienek...és lehetne a fertőzésnek is értelmet adni....mert én megint csak azt láttam hogy eggy csomó ember feleslegesen ölte bele a több százezreket...
Time in a bottle
Pontszám: 6.84
népszerűAsylNő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
439. hozzászólás - 2009.11.17. 09:03:51
Egyébként nem csodálom, hogy a top szövetségeknek unalmas volt a játék. Nekem nem volt az. De ez a hátulütője annak, ha van egy fix (amúgy nagyon jó) stratégia, amit követ a szövetség. Minden meg van tervezve, a játékosok gyakorlatilag robotok, elvész a játék élménye. De hát valamit valamiért ugye. Mondjuk én tudok veszíteni. Aki nem tud ebben a játékban, annak mindenképpen rossz lesz. Vagy azért mert győz a szövetsége és túl beszabályozott, unalmas lesz a játék vagy azért mert nem győz, de akkor meg ugyanúgy rosszul fogja magát érezni csak másért.
Pontszám: 7.21
népszerűtlenLudovekFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
440. hozzászólás - 2009.11.17. 09:06:46
iiiiinnye! ezt oszt' megkaptam! (mar megint)
hat, lehet, hogy kicsit nyers a stilusom, de attol tartok, totalisan erthetoen es foleg ertelmesen fogalmaztam. frappansan ragadtok ki reszeket (ki beszelt arrol, hogy nekem faj a vereseg? allitom, sot, fogadok ra, 100x jobban ereztem magam a ket honap alatt, mint ti), es nagyon ugyesen kerulgetitek azt a bizonyos kasat.
latjatok, meg a sajat bevallasa szerint is "hulye" faustot sem vagjatok at ezzel a palankon. mert o tovabblat a sajat arcanal.
meg nagyon csupasziv ember, amely fogalom rolatok valahogy nem jut eszembe.
nemtom, miert mindig a napocskasok vitatkoznak velem (meg egyaltalan minek, amikor ok is tudjak, hogy igazam van, csak imadnak szavakat, mondatokat kiforditgatni), amikor en az amugy is sokak altal serelmezett iq-huszarokat hivnam tancba, vallaljak mar legalabb egyszer a tetteikert a felelosseget. de ugysem fogjak, mert elpoen(?)kodni vagy elsunnyogni egyszerubb. (haaaadd ne kelljen neveket sorolnom! szovetsegek topicban eppen elegszer felhangzottak a becsesek, persze ebbol nem lehet kovetkeztetni arra, hogy talan bennuk van a hiba, csak de)

megjegyzes: nem hallottunk semmit a forumunkon az egeszrol, mokusnak volt valami hsz-a, hogy hagyjuk, mert nem a mi dolgunk. mi mind arra tippeltunk, hogy a szokasos baromsagok egyike, o meg elobb-utobb ezek szerint elhitte, hogy nem az.
Pontszám: 3.56
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!