Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ajgatsz

Dátum: 2009.05.19. 11:44:26
Jah és szabaduljak ki Cyron vagy Jerikó kamrájából. Engem nem érdekel ki cipel el. Én azoknak tejelek, a kisebbek meg nekem, ez az élet rendje.
Dátum: 2009.05.19. 11:13:26
Kérdés: Van olyan ember aki tudja ütni a másik szövetséget, vagy akit tudnak ütni? Ha nincs, akkor dólj hátra és igyál egy pohár limonádét. Nincs semmi gond. Nekünk V2-n van egy kéttagó szövetségünk, és támadtak meg minket komoly emberek, mikor pont abban a fázisunkban voltunk, hogy harcilag gyakorlatilag nullák voltunk. A háborút egyszer se veszítettük el, mert szegények nem tudtak 50 győzelmet összehozni ellenünk 3 hét alatt. Ha ilyen nagy a szint és létszámkülönbség, nem érdemes izgulni szerintem.
Dátum: 2009.05.19. 09:31:19
Fix 1%, a magasabb kamrába több embert tudsz vinni. Azaz max 15 embert tudsz becibálni, és ezek összeadódnak. A 10% egy limit az ajánlásnál. Az ajánlásból befolyt LE nem lehet több, mint a te termelt LE-d 10%-a, ez nem napi szinten hanem össz-vissz. Azt nem tudom hogy ebben benne van-e kamra.
Dátum: 2009.05.19. 09:21:19
A delikvens LE termelésének 1%-át kapod meg, akárcsak az ajánlásnál. A kamra valamikor 5:30-5:40 magasságában ürül.
Dátum: 2009.05.18. 16:41:00
Az utóbbi napokban tettem egy pár olyan kijelentést, ami inkább az én véleményemet és nem 100%ig a klán véleményét tükrözte a háborúkkal kapcsolatban. Megvitattuk egymás között a dolgot, és a következő megállapodásra jutottunk.

A Végzeturak Mesterei hivatalos kiáltáványa:

**********************************************************************

A VM alapjába véve harcos klán, ezért újra felpörgetjük a háborúinkat,

-mert jó móka, szerintünk anélkül dögunalom lenne a játék, és mi is szórakozni akarunk
-mert bár mostanság aránylag nem jelentős a LE nyereség, akkor is több mint a semmi
-mert vissza akarjuk hódítani a legtöbb győzelem címet.

Bár jobban élvezzük az akciódúsabb csatákat, azokat is támadni fogjuk akik azonnal kapitulálnak, vagy döglött halként fekszenek. Ha nem így tennénk, akkor azokkal a klánokkal szúrnánk ki, akikben van annyi spiritusz, hogy felveszik a harcot. Ezt meg nem akarjuk.

**************************************************************************
Dátum: 2009.05.18. 16:07:19
Szerintem it sharp arra gondolt, hogy más hordában lévő barátok üssék le ha látják, nem jelszómegosztásról, és belépésről beszélt.
Dátum: 2009.05.16. 13:46:15
Amit mondani akarok, hogy ilyen-olyan 50-0-ás farmháborút emlegetsz, miközben meg sem próbáltok harcolni.
Dátum: 2009.05.16. 13:29:33
Szép % igen, de az a hátulötője, hogy találni kell. ha valikinek varázslaton van a hangsúly (pl nekem), ahol inkább a varázslatod és az állataid sebeznek, az nem tudja pörgetni a küldetést annyira. Lebeszélni meg teljesen értelmetlen, mert nem nagyon lehet "befeküdni" alá, a bénításnak nem tud aládolgozni az áldozat, csak legfeljebb hogy csökkenti a védelmét, hogy többször találjon a másik, de akkor már egyszerűbb lefele ütni.
Dátum: 2009.05.16. 13:20:27
Idézet: winnie - 2009.05.16. 12:53:24
mert nem megyünk feltartott kézzel a vágóhídra.


Igen? Nem mentek?

VM vs Garabonciás 46 / 0

No comment....
Dátum: 2009.05.16. 12:48:17
Igaza van CaveMan-nek, lebeszélni kb LE és TP szerzős küldetéseket lehet, és persze a döntetlent, a többit nem nagyon lehet vagy érdemes.

Darah, a küldetések ismételhetőségéről írtam a küldetések topicban, hogy melyiket hogy meg mik a hátulütői tapasztalataim szerint.
Dátum: 2009.05.16. 12:38:22
Igen... kb nekem is egy hete 100 felett volt a pp-m, és ma reggel számolgatnom kellett, hogy fel tudjam tölteni a kamrám. Tolom is a valóságformázást.
Dátum: 2009.05.16. 12:29:19
Idézet: winnie - 2009.05.16. 10:48:11


(azon is csak mosolyogni tudtam, hogy a farmoló VU annyira besérült a citadellacsapástól, hogy azonnal felkérte a rácsot és szövetségeseit, hogy támogassak még a farmerszellemet pár viszontcsapással. azóta eggyel kevesebb tagja van a rácsnak. gondolom nem arra a célra jött létre, hogy a farmolók mögé bújjanak.)



Te kicsit fogalomzavarban vagy winnie.
Először is VM vagyunk és nem VU.
A farmszövetség kifejezésnek ezen a szinten nem sok értelme van szerintem.
Itten alátámasztom számokkal:
A Mitsubishitől a kapituláció után elhoztunk kb 79K LE-t.
A Lélekkutunk kb 580K, azaz naponta 290K LE-t termel.
Én ma csak VPből kb 65K-t építettem.

Képzeld mi nem a LE miatt háborúzunk. Tudod nálunk a háborúnak van egyfajta csapatösszekovácsoló ereje, és hangulata. Nem tudom érted-e mire gondolok.

Én a következőképpen látom a helyzetet. Mi a VM vagyunk a csúnyagonoszrohadtfarmszövetség, akivel nem játszotok. Nem vagyunk félistenek... kivéve a bátyám, aki tulajdonképpen egy igazi isten, de ő nem VM-es. Lélekőrök elvertek minket, a Lélekvadászokkal rezgett a léc, de meg tudtuk fordítani, a KV-vel jelenleg is gyurmázzuk egymást és remekül szórakozunk.

Hogy akarsz "élvezetes" háborút vívni, hanem vagy hajlandó harcolni, csak durcizni?

Ami a citadellát illeti, hülyék lennénk nem használni a diplomáciai kapcsolatainkat ha már egyszer megvannak.

És ami a kézdörzsölgetős kárörömöt illeti, hogy "hahaha el kell költeniük a tőlünk zsákmányolt LE-t a semlegesítésre", mint mondtam mi nem a LE-ért csináljuk.
Dátum: 2009.05.16. 11:49:50
Darah:
Mint Kocos is említette az ismételhető küldetésekért máshogy kapod a LE-t. Egy ismételhető fixen szint*200 LE, azaz 50. szinten 10K, miközben egy sima küldetés 33K. Illetve nem növeli az alapküldetésekért kapható LE-t. Abban igazad van, hogy nagyon nagy táp lenne ha az ismételhetők is egy tálba mennének, de nem így van.

Cavalorn:
Nos a gürizés... ezt Darahnak arra a komentjére írtam, hogy a küldetések nem követelnek áldozatokat. Pedig vannak amik igen szopatósak tudnak lenni, (5 döntetlen, 50 nyertes portya zsinórban, minden tárgyad legyen azonos a szinteddel, minden tárgyad legyen 2 szinte feletted) ezekért azért kell áldozatokat hozni. Amint mondani akarok, az hogy eljutsz a 100 küldetésig van annyi meló, mint mondjuk felhúzni a szövetségeddel együtt egy maxos térkaput, vagy belépni egy olyan szövetségbe ahol már van.

Megint előjönni látszik a játék nagy rákfenéje, hogy ki kezdte előbb és ki később. Ezt általában ki lehet valahogy védeni, itt gondolok a portya szintkorlátjára, illetve a bajnokin a kategóriákra. Az aukciós házzal az a baj, hogy egy tálba dobja a 55-ik, és a 30. szintűt. Ezek után persze nem nagyon lehet elvárni hogy kiegyenlített legyen a dolog. Magasabb térkapu-szint, régebbóta meglévő térkapu, több LE, spektrális, ezek mind olyan dukátforrások amik az erősebb, magasabb szintűeknek kedveznek. Ezek után nem értem, hogy miért pont az ismételhető küldetésekkel van a gond.
Dátum: 2009.05.16. 09:05:00
Ok. Nézzük azt a küldetést amit én csinálok sebezz 20 kritikus varázslatot. Szerintem ez az egyik legkönyebb.

Ez eleve napi minimum 20 PP, amihez kell szép kis valóságformázás. Ilyen magas szinten szerintem nem sokan vannak 30 pp-n. Azon kívül lehetőleg toronymagas szakik turbóval. Ja és egy maxos kronokompenzáció sem árt. És szerintem így is nehéz napi rendszerességgel csinálni folyamatosan.

Mondhatod hogy persze ezek mind másra is hasznosak, való igaz, de szerintem nem nagyobb táp mint eladni a térkapus ékszereket. Az aukció el fog, vagy máris komolyan eltolódott a top irányába, de ez a küldetésekért kapott dukátoktól függetlenül szerintem.

Nekem személy szerint azért fáj a nerf mert arra gondoltam, hogy esetleg majd valamikor ebből lesz annyi, hogy valamikor érdemben licitáljak. Más erőforrást nem nagyon akarok rááldozni, mert attól tartok hogy úgyis felesleges lenne, mert úgyse tudok érdemben versenyezni egyesekkel. És így legalább egy picit tudok gyűjtögetni.
Dátum: 2009.05.16. 08:45:15
Idézet: Darah - 2009.05.16. 08:42:37
Freez, a kisebbek simán blokkolva vannak ettől, ha megszakadnak sem tudják megnézni 40-en a fehér lovagot. Aki már most dukátért küldizik, hol éri utol az, aki majd öt hónap múlva fog hozzá dukátot kapni?
Egyszerűen nem értem miért kellett belekavarni a dukátot a küldikbe.


Akinek most már maxos térkapuja van, azt hol fogja utolérni az aki még csak most építi?
Dátum: 2009.05.16. 08:43:23
Már megbocsáss, deazért kell gürizni hogy az ember eljusson 100 küldetésig, illetve azért hogy azokat effektíve tudja csinálni. Én továbbra is azt a véleményt képviselem, hogy az a 3 dukát nem volt akkora táp, mivel igen vannak amiket egy nap alatt meg lehet csinálni, de folyamatosan naponta csinálni nem nagyon lehet egyiket sem, vagy ha igen, akkor azok is áldozatokba kerülnek.

Szerintem ez ami beszél belőled az egyszerű írigység. "Neki miért van, és nekem nincs?"
Dátum: 2009.05.16. 08:33:10
Ne nyomják ha nem akarják... így is több LE-t szakajtunk tőlük. Illetve jó móka így keresztültörni az ellenség táborán.
Csak azt nem értem, hogy ebben nekik mi a jó.
Dátum: 2009.05.16. 08:27:18
Meg azok akik kimaxoltak az elementáris fúziót és több csp-jük van! Ok miért kapnak lehetőséget?
Meg azok a szemetek, akik sorra nyerik a bajnokiakat, azok miért kaphatnak meg extra tápnak dukátot?
Meg azok, akik kvízolimpiát nyernek! Nekik miért jár?
Ne meg aki sok LE-t tud termelni! Azarohadtáposmindenit! Ő miért kap lehetőséget dukátszerzésre?

Osszanak dukátokat alanyi jogon!
Dukátot szociális alapon!
Negatív portyamérleg esetén járjon dukát minden -1K-ért!
Minden nap kapjon minden szint három leggyengébb játékosa fejenként tíz dukát szociális segélyt!

Édes istenem.....
Dátum: 2009.05.16. 06:29:08
Valahogy én sem értem, hogy

-ezzel a komenntel mit akarsz mondani?
-miért vagy most ezért ennyire eltelve magadtól?
Dátum: 2009.05.15. 14:15:56
Sajnos nekem is ki kell téged ábrándítanom... mi "kiégett topkarakterek" is megyünk oda gyurmázni.