Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Giganticus

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2012.07.08. 23:00:13
Most már 118.szintű vagyok, és az első dolgaim egyike volt az állatok befogását kimaxolni.
Nem tudom mikor volt ez talán a 40. szintnél.
Azután bevezették az esszencicákat (nem tudom milyen szinten voltam ekkor) és én nem is igen foglalkoztam velük egész addig amíg a VT nem kért olyat, hogy sajtoljak ki az állataimból ilyeneket. No ekkor néztem utána ennek.
Szintenként elfogok min. 30 állatot (a TP-jeim többségét vadászatból gyűjtöm) és 50-70 szint óta sajtolgatok.
Persze nagy problémát nem okoz, mert nem vagyok olyan szuperoptimalizátor aki matekegyenletekkel számolja ki, hogy mikor mit kell tennie.
Dátum: 2012.07.08. 19:33:29
háát azt nem számoltam, de úgy 1500-2000 körül lehet
Dátum: 2012.07.08. 17:28:15
Nekem speciel tényleg nincs alkimista laborom, de a szövetségemnek van.
Méghozzá 50. szintű.
Valaki másnak valami más tippje ?
Dátum: 2012.06.29. 14:19:10
Én jelenleg 117. szintű karakter vagyok, és rendszeresen sajtolgatom az elfogott állatkáimat.
Azaz nem nagyon van olyan eset, hogy helyhiány miatt nem tudok befogni egy állatot.

Volna egy találós kérdésem:
Szerintetek mennyi gradulátumot találtam az eddig kisajtolt állatkáimban ?

A helyes megfejtés: 3

A kérdésem: Ez most hiba, vagy ennyire peches vagyok, vagy valami más oka is van a dolognak ?
Például nem vagyok prémium tag...
Dátum: 2012.06.29. 13:32:42
Ez rendben is van, csak azt nem tudom, hogy ez az eredmény a többiekéhez képest mennyire jó vagy rossz.
Nem lettem 100%-os.
Dátum: 2012.06.29. 13:10:42
Húha !
A talin való részvételért járt volna végzet medál ?
Nem is tudtam róla. Viszont így azt sem tudom megkaptam-e vagy sem, mert a tali előtt nem néztem meg mennyim van belőle.
Sebaj. A tali jó volt csak kissé hangos. Bár biztosan jobb lett volna ha összefutok a szövitársaimmal is de így csak az egyikkel sikerült.
Kitöltöttem a kvízolimpiát, de annak sem tudom az eredményét. Annak hol lehet utánanézni ?
Dátum: 2012.06.18. 21:28:17
Csatáztam egyet, és nyertem
viszont:A csatában összesen 8414 sebzést okoztál, és 6363 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 47 TP!

Az, hogy EH-s vagyok és ki van maxolva (65) az már szinte mellékes (ennél becslésem szerint azért többet kellett volna kapnom érte).

http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=csataleiras&csata=14051793
Maliban az ügyvezető elnököt (néhány napos hír) a dühös tömeg felpofozta.
Talán itt is hasonlót kellene csinálni.
Akkor talán (nem biztos de talán) jobban meggondolnák mire is vetemednek.
Egészen addig amíg a kormány (ez vagy a következő hisz amit az egyik megcsinált azt megcsinálhatja a másik is) rá nem tesz arra is a kezét.
Dátum: 2012.05.02. 14:47:11
Kedves játék fejlesztők !

Amikor elkezdtem játszani a végzetúrral az fogott meg, hogy mennyire egyszerű játék -tényleg nem vett el sok szabadidőt- és mégis mennyire sokféle játékélményt kaphatok érte ( lehetek EH-s vagy VF-es, ha akarom csak vadászom, vagy csak portyázom ) és senki sem mondja meg nekem hogy mit mikor csináljak.

Aztán jött a Landragor, a kufárcsata, az AF, jöttek a kalndok a lélekgyémántokkal, a sisakszilánkok... és szinte végtelenül bonyolulttá kezd válni ez a játék. Mondjuk nekem tetszik, hogy ennyire tarka, de ha kérhetném ne legyen több erőforrás amire rá kéne hajtanom, hogy begyűjtsek belőle valamennyit.

Persze most sem KELL ráhajtani, de én azt az elvet vallom, hogy éljünk az összes lehetőséggel amit egy nem őskövező játékos még meg tud csinálni. De csak addig ha a prémiumosok -azt azért tényleg elismerem hogy fontos a kifizetődése- ne legyenek horribilis előnyben.

Nevezek a bajnokságra (de csak a buli kedvéért mert esélyem sincs) a kvízolimpiára (jééé itt még nem számít ki a prémiumos- meg is van a 12 medálom ), forgatok szerencsekereket...

Legyen elég ennyi. Most már -szerintem- nem kell tovább bonyolítani a játékot. Egy-egy apróbb változtatás esetleg még beleférhet de azért csak óvatosan...

A játék egyébként jó.
Hajrá fiúk-lányok.
Soxerencsét hozzá.
Dátum: 2012.04.17. 10:24:36
nekem eddig minden simán megy. Viszont egyetértek azokkal akik tiltakoznak bizonyos feladatok miatt.
Miért kell nekem X tulajdonságot vagy szakértelmet fejleszteni ha nem illik a terveim közé ?
Inkább egy bizonyos VÁLASZTOTT tulajdonságot vagy VÁLASZTOTT szakértelmet kellene megemelni.
Ez egy olyan játék amiben szinte mindenkinek másfajta céljai vannak. Ezért biztos, hogy nem lehet mindenkinek a kedvére tenni, de azért kedves programozók próbáljuk meg ha lehetséges.

Annyit pedig pluszban javasolnék, hogy amikor egy ilyen gyökeresen új dolgot vezettek be akkor először valami lightosabb verzió jöjjön ki, ha pedig már műxik a dolog akkor jöhetne az igazi.
Ezen például úgy lehetne segíteni, ha a 36 feladatot mondjuk én rendezhetném sorba. De támogatok bármi más 5letet is.
Dátum: 2012.04.16. 22:16:31
Egy kicsit peches vagyok.

1. Használj el 5 db ősköves manaitalt
2. Hosszabbítsd meg prémium tagságodat 1 héttel (nem őskövezek )
3. Használd a portyázásnál a szimulációt 5 alkalommal (alkalmanként 1 őskőért )

Szóval...ez az a 2 ősköves feladat
Dátum: 2012.04.16. 12:49:26
Volna egy apró javaslatom.
Legyen egy gomb azokon a helyeken (pl.:gyógyitalok, vagy lemondás a kérdésfeltevésről...) ahol több darab is lehet ugyanabból a valamiből a karakteremnek. A játékos meg tudja adni, hogy most szeretnék teljesen felgyógyulni ezért megiszom mondjuk 5 db gyógyitalt de ne egyesével kelljen nyomogatni a gombokat, vagy ha van 8 kérdésfeltevési lehetőségem de nem akarok élni vele akkor egy klikk és megkapom érte az összes LE-t. Persze nem csak ez a két hely van ahová elférne hanem több is. de én személy szerint nagyon tudnám értékelni.
Dátum: 2012.03.30. 12:38:32
Ugyan már Craslorg !
Az eventek mindig népszerűek lesznek azok körében akik újként vetik bele magukat a játékba. Meg hát van olyan event is ahol a nevezettek elég sok potya LE-t kapnak. Ha ehhez még hozzáveszed azokat akik a játék öröméért játszanak és nem azért, hogy ők legyenek a legeslegjobbak akkor már rájössz, hogy az eventek továbbra is népszerűek lesznek. Legfeljebb nem 100-an hanem csak 90-en fognak nevezni rá.
Ha meg csak korlátozott ideig hatna a turbózás akkor lehet, hogy mégis csak meglenne az a 100 nevező az eventeken.
De ti tudjátok...
Dátum: 2012.03.30. 11:26:01
Lehetséges, hogy valaki már javasolta, de szeretném felvetni (én is) szem előtt tartva az őskövezők érdekét, (annak ellenére, hogy én nem őskövezem, de ha volna ilyen akkor megfontolnám a dolgot) hogy az adott relikviát amit szereztünk föl lehessen "turbózni" valamennyi őskőért.
Tehát ha nekem van egy bronz fokozatú valamim akkor abból valamennyi őskőért lehessen ezüstöt csinálni. Vagy aranyat ha ezüstöm van. Esetleg platinát az aranyból. Szerintem jelentősen megdobná az őskőforgalmat. Eventek után biztosan.
Dátum: 2012.03.30. 11:10:29
Én arra szavaztam, hogy olyan pontokat kapjunk mint a térkapunál, de nekem az lenne a legszimpibb, ha az entitáscsatánál lenne egy számláló amelyben az eddig leölhető entitásaid száma van feltüntetve illetve az, hogy eddig mennyivel csatáztál.
És ha leöltem egyet-kettőt és úgy döntök, hogy megint le akarok ölni néhányat, mert még így is túl sok életpontom maradt, és le akarok menni 15% alá, vagy akármilyen más indokom van, akkor ne kelljen várnom rá X órát, hanem azonnal nekieshessek a 3.-nak, 4.-nek stb.
Persze azért lennének korlátok. Pl.: a szövetség által eddig leölt epikusok száma, vagy...
Dátum: 2012.03.22. 09:21:08
Ez miért baj ? Ha valaki ebben leli az örömét, hát csinálja nyugodtan.
Elég színes ez a játék de így még jobban az lenne. Bevezethetnének akkor némi korlátozást pl: nem 1:1-ben van átváltási arány, vagy az ilyen pontok felhasználása esetén csak X<100% -ot kapna a delikvens, vagy szintenként csak 1-szer lehet ilyet csinálni, vagy havonta csak 1-szer... de tuti, hogy a játékosok 20%-a azonnal rávetné magát, 50%-a csak bizonyos alkalmakkor (pl event idején) a maradék 30% pedig magas ívben letojja majd az egészet.
Dátum: 2012.03.21. 14:48:50
Egy új Fejlődési irányt szeretnék felvetni. Lehet, hogy alapban marhaság nekifutásból pedig még nagyobb, de...

Jelenleg portyapontunk, cselekvéspontunk és térkapu pontunk van (már aki olyan szöviben van ahol van térkapu).
A javaslatom az lenne, hogy ezeket a pontokat fel lehessen cserélni egymással.
Tehát ha valaki csak vadászni akar akkor megtehesse, hogy a portyapontjait átváltja cselekvéspontokra. Az építők szerintem repesnének az örömtől.
A pókok pedig fordítva. De ha épp olyan küldim van, hogy ejtsek el 25 lényt aki a térkapun átlép és nekem már nincsen térkapu pontom, akkor ne kelljen malmoznom addig amíg keletkezik, hanem átváltok valamennyit és nyomhatom tovább.
Dátum: 2012.03.21. 09:41:40
Elutasították a kalandomat mégpedig helyesírási és/vagy nyelvi hibákra való hivatkozással.
Mivel átfuttattam a szöveget egy szövegszerkesztőn, és megnézettem a kalandot egy magyar tanárral helyesírás szempontjából, (néhány vesszőt hiányolt az összetett mondatok közt de más helyesírási hibát nem talált) így nagyon kíváncsi lennék, mi volt az elutasítás valódi indoka. A kaland pedig kifejezetten tetszett neki.
Dátum: 2012.03.19. 23:23:46
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 7665 sebzést okoztál, és 1 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 1127 lélekenergiát.

Ez főleg úgy durva, hogy 18419 ÉP-m maradt még. Nem az 1127 LE-t kérem vissza, mert 111. szinten nem sokat számít, csak mások ne járjanak így.
Oldal: 1234567891011