Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Liadas

Dátum: 2009.01.12. 06:28:57
És a "nagy szövetségek" közül ki számít ilyen jó prédának hogy egy pár ezres szövetség elveri?
Dátum: 2009.01.11. 21:48:04
Tudom, hogy az magányos harcos de van aki Sardullah Sharpának nevezte el.
Dátum: 2009.01.11. 21:06:49
Szerintem ez már bekerült a játékba, legalábbis én már több játékosnál is láttam Sardullah Sharpát rabláncon!
Dátum: 2009.01.11. 18:30:51
Egy gyengébb szövetségnek miért érné meg megtámadni egy erősebbet? A citadellával nem fogják megnyerni a háborút...
Megadtam a német gépen kívül egy amerikai, egy angol és egy szovjet géptípust, a nevükből ki lehet következtetni melyik nemzet gyártotta/használta. Ezt továbbgondolva: mi a 2. vh-ban németek szövetségesei voltunk, ezért a német gépen kívül kiesik az össze többi. Én legalábbis így gondolkodtam mikor beraktam ezt a kérdést.
Jó kérdések, vannak benne nehezek de utána lehet nézni és még tanulhat is belőle az ember.

Ki az NBA eddigi egyetlen játékosa, akinek sikerült egyetlen mérkőzésen 100 pontot dobnia? 16.13%

Wilt Chamberlain a helyes válasz, de ha Michael Jordan-t is beraktad a válaszok közé, akkor mindenki arra tippel.
Lássuk azt a listát a kérdéseidről!
Dátum: 2009.01.11. 12:50:57
Már hazatalált.
De ezt így mondják, hogy öt a harmadikon és mindenki tudja rajtad kívül hogy itt hatványozásról van szó.
Dátum: 2009.01.11. 09:31:15
Ki az FC Barcelona edzője?
Josep Guardiola x
Carlo Ancelotti
Sir Alex
Dennis Wise

És jövőre?
MELYIK KÖNYVET NEM REJTŐ JENŐ IRTA?
CSONTKOLLEKCIÓ x
MEGKERÜLT CIRKÁLÓ
VANEK ÚR PÁRIZSBAN
CSONTBRIGÁD

Miért kell ordítani? Az írta szó hosszú í-vel írandó.
Köszi, sajnos van már három, a fentiekhez hasonló kérdésem ami kiesett.
Van pár kérdésem a kieséshez nagyon közel, megadom itt a helyes választ rájuk, hátha akkor még húzzák egy darabig.

Melyik repülőgéptípussal érte el legtöbb győzelmét Szentgyörgyi Dezső, a legeredményesebb magyar vadászpilóta?
Messerschmitt Bf 109

Hogyan halt meg Báthory Erzsébet, a Vérgrófnő?
Élve befalazták

Hogy hívták a római katonát aki lándzsájával ledöfte a kereszten szenvedő Krisztust?
Longinus

Melyik ország területén zajlott le a Tavaszi ébredés hadművelet (2. világháború)?
Magyarország

Melyik regényt NEM Rejtő Jenő írta?
Az elbocsátott légió (Moldova írta)
Dátum: 2009.01.11. 08:27:39
Csak 20. szinten kerül 6000-be, egyébként szinted*300 LE-be kerül.
Dátum: 2009.01.10. 22:23:54
Ja! Hát persze hogy kennel is kell hozzá! Az idomítás költsége amúgy megtérülhet, mert magas szintű állatból sajtolással több lélekenergiát lehet kinyerni. Magas szinten amúgy sem vág földhöz az a 8-9K amit egy állat idomítására fordítasz.
Dátum: 2009.01.10. 16:43:47
Ez a kérdés szerepel már így is: "Milyen madárral azonosíthatjuk a magyar eredetmonda turul madarát?" Az én kérdésem.
Dátum: 2009.01.10. 15:06:47
Jól fog jönni az a 3 állat a "lépjen az állatod 10 szintet" küldetésnél!
Dátum: 2009.01.10. 14:31:42
Szerintem ha valaki a "Mi van???" választ adja a feltett kérdésre, akkor az azzal sincs tisztában kicsoda Thor. Nekem tetszik a kérdés amúgy, egy szerepjáték-szerű játékban simán elfér az ilyen!
Dátum: 2009.01.10. 14:14:49
Ha nem is tudod, hogy Ynev az a M.A.G.U.S. szerepjáték világát takarja, azt azért tudhatnád, hogy Thor a skandináv/germán mitológia istene.
A hozzászólásod is teli van helyesírási hibákkal. Egyébként többen is rajta vannak az ügyön, hogy a kvízkérdésekből kiszűrjék a rosszakat, de ez nagyon lassan halad.

Idézet: Britta - 2009.01.10. 10:41:21
nos itt egy ujabb kérdés miért is kapott rossz értékelést??

Melyik a legfényesebb csillag a földről nézve?

Nap
Vénusz
Sziriusz
Alfa centauri

Szerintem túl egyértelmű rá a válasz. A Nap természetesen...
Figyelj! Ilyen kérdések esnek ki hogy "Milyen címmel írt balladát Arany János Hunyadi Jánosról?" vagy "Hány versszakból áll a Szózat?" és egyesek szerint a "Mi heves megye székhelye?" érdektelen kérdés. Szerinted az ilyen csököttagyúak hallottak egyáltalán a hatnapos háborúról?

Akinek nem inge, nem veszi magára.