Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2008.10.30. 19:50:44
Idézet: Byzon - 2008.10.30. 19:29:06
Salem Shul!

Nem erre a szerencsére gondoltak, hanem, hogy lehetetlen tulajdonságkülönbségekkel is jönnek ki hihetetlenül megdöbbentő eredmények.
(Pl. Ma megtámadott Von Rolik (11. szint, 257 össz. tuli, míg én 9. szint, 212 össz. tuli, ő villámcsapással én meg energialövedékkel), és 82-63-ra nyertem... Na ha logikusan végig gondolod, akkor egy ilyen csata miatt kiesni legalábbis igazságtalan, hiszen ő sokkal több energiát fektetett a karakterébe... Amúgy bocs Rolik, ezt dobta a gép, majd legközelebb ).
Remélem már érteni!

Jó játékot!


Pont erre gondoltam én is
Dátum: 2008.10.30. 16:43:14
Remélem nem baj ha ide beírok egy javaslatot....
A Javaslatok topicba is beírtam, de hátha itt előbb szem elé kerül:

Úgy tudom hogy a bajnoki viadalon egyeneságú lesz a kiesés, 1 harc 1 végzetúrral, és az dönt, a győztes jut tovább. Nem lehetne 3 harc 1 ellenfél ellen? Mert ha 1 van, akkor tényleg sok múlik a szerencsén, és úgymond a stat nem sokat számít...viszont ha 1 ember ellen lenne 3 harc, akkor azért már 3ból jobban érvényesül a stat is, és igazságosabb lenne.
Dátum: 2008.10.30. 16:21:02
Idézet: Craslorg - 2008.10.30. 15:44:44
Idézet: Eardog - 2008.10.30. 15:21:09
Sziasztok!

Sztem el kéne törölni a 15.szinten a hordaváltás lehetőségét! Igaz, hogyha valaki elszúrta a karaktert, akkor az szív, de azért egyik se olyan rossz osztály, és aki akar másik hordát, az indítson másik karaktert....

Ezt azért ne hangoztasd Ezt hívják multizásnak.
Aki akar az majd a második világban indíthat más hordában karaktert.


Ja, bocs, rosszul fogalmaztam, én úgy gondoltam hogy másik világba indítson...vagy itt törli a jelenlegi karaktert, és úgy indíthat újat...így a pontos!
Dátum: 2008.10.30. 16:19:54
Úgy tudom hogy a bajnoki viadalon egyeneságú lesz a kiesés, 1 harc, és az dönt. Nem lehetne 3 harc 1 ellenfél ellen? Mert ha 1 van, akkor tényleg sok múlik a szerencsén, és úgymond a stat nem sokat számít...viszont ha 1 ember ellen lenne 3 harc, akkor azért már 3ból jobban érvényesül a stat is, és igazságosabb lenne.
Dátum: 2008.10.30. 15:21:09
Sziasztok!

Sztem el kéne törölni a 15.szinten a hordaváltás lehetőségét! Igaz, hogyha valaki elszúrta a karaktert, akkor az szív, de azért egyik se olyan rossz osztály, és aki akar másik hordát, az indítson másik karaktert....
Pont az lenne a lényeg, hogy aki elkezd egy hordában, az maradjon is ott...én zafírosnak szeretek lenni, mert kevesen vagyunk, de pont az a jó benne, a gyémánt a legerősebb, az túl erősre sikerült, m majd a végén mindenki az lesz....mondjuk én akkor is maradok zafír....
És majd naponta átválthatok másik hordába...az télleg jó lesz....meg mivel a gyémántosok vannak a legtöbben, és akit sokan támadtak eddig, meg nem volt nagy szövibe, meg ilyesmi, azok most átmennek gyémántba, és bántják a keveseket, megtámadják 5-en az ellent....
tehát egy szóval a hordaváltást törölni kéne...de legalább szavaztassátok meg!
Dátum: 2008.10.29. 17:55:20
Idézet: Anubys - 2008.10.29. 17:31:23
5 nappal elötte lehet jelentkezni rá,tehát holnap


ok, csak azt mondták, hogy a héten lesz az első, és nov.4. nem ez a hét...asszem
Dátum: 2008.10.29. 17:54:09
Már én is unom a sok Drakin-os.....majdnem csúnyát mondtam...miért nem lehet abba száj....majdnem csúnya lett megint...tehát ott a kereső, most...most az egyszer még leírom....Drakin majd a LEGENDÁBAN lesz benne, ha jól emlékszem 8.szinten jön....a nevére rákattintasz(ami benne lesz leírva a legenda szövegébe), és ha előtte volt annyi gógyi, hogy felvetted a küldetést, akkor megremeg a föld, megnyílik az ég, és leszól egy hang....küldetésed teljesítve!:)
Egészségedre....ha most megkérdi valaki hogy hol találom az orákulumot, és a hordaparancsnokot, akkor adja meg a pontos címét, személyesen megyek el egy baseball ütővel, és elmagyarázom
Dátum: 2008.10.29. 17:15:37
Sziasztok!

Hírek topic alatt msot tudtam meg, hogy egyéb menüpont alatt lehet a viadalra jelentkezni....de nálam nem lehet, le van zárva....ugye ez nem azt jelenti, hogy lemaradtam a jelentkezésről???
Ott november 4 van megadva, mint következő viadal...az ugye akkor az 1.is lesz egyben???
Dátum: 2008.10.29. 10:07:49
Sziasztok!
Sztem csökkenteni kéne az egy szövit támadók számát. Most jelenleg 5 ellennel lehet háborúba állni, de így semmi esélye egy kisebb szövinek, akit megtámadnak 5-en...tehát egy 2-3-ra minimum le kéne redukálni ezt a számot...vagy akár 1-re...bár a valóságban is megtámadhatnak egy országot 100-an is, de azért ez nem a valóság:)
Dátum: 2008.10.29. 08:28:27
Úgy tudtam, hogy háborúban uazt az embert 8 óra helyett, óránként megtámadhatom...sztem nálam ez nem így van, miért?
Dátum: 2008.10.27. 19:50:15
ohhh! Értem:(
Akkor állunk elébe....
És a 30portyás ember támadhat háborúba kisebbet? MErt akkor átváltok 30-asba, és akkor gyorsabban kapom a portyapontot?!
Dátum: 2008.10.27. 19:31:05
Még egy kérdés! ha én 30 portyapontot kapok naponta, az a beállításom van, akkor háborúban se támadhatom az alacsonyabb szintű mókusokat?
Dátum: 2008.10.27. 19:28:48
Sziasztok!

Gyors választ kérnék, ha lehet. Megtámadták a szövinket, ez hogy lehet? Én úgy tudtam, hogy csak 10-es szinten lehet háborúzni, nálunk én vok 9es, mindenki alacsonyabb, van 8-7-6-5-ös szintű? Akkor most hogy van ez a hadüzenet meg háború?
Köszi a választ, bárki is adja!
Dátum: 2008.10.24. 17:06:34
Hali!

Látom elég sokan sírnak, hogy kikapnak a gyengébbek ellen....amiket leírtok, az a különbség 0!!!!!!!
Az elején amikor kezdtem, full tapasztalatlanként, én is idegeskedtem, hogy nekem 145 volt a TÖ(tulajdonságösszeg), neki 140 és mégis kikaptam. Csak mellesleg elmondom, hogy én 216-os tul összeggel, ősköves cuccokkal, 8-as szintüként támadom a 165-170 körüli TÖ-vel rendelkező embereket, akiknek rosszabbak a cuccaik és most már 10-ből 1x kikapok, max 2-szer, de lehet hogy eddig csak mákom volt. Úgyh ha valaki úgy gondolja, hogy 10tulajdonságösszeg különbség feljogosítja a háborgásra, akkor most már lehet fogalma arról, hogy mégis mekkora különbség kell, hogy majdnem mindig nyerjen!
Úgyh csak tápoljátok magatokat!
Dátum: 2008.10.22. 08:28:14
Sziasztok!

Nem tudom, hogy magasabb szinteken mi lesz a helyzet, de remélem lesznek "unic" cuccok is, amiket majd lehet találni, esetleg az eposzi lényeket leőlve kapunk spéci cuccokat, illetve később jó lenne ha lenne esetleg varázsgyűrű, nyaklánc, esetleg öv, mint a Diablo-ba, vagy más hasonló játékokba...csak mert olyan kevés cucc van az emberkémen:)
Lehet hogy "utánzás" lenne, ha itt is bevezetnék, de sztem inkább még összetettebbé és érdekesebbé tenné a játékot, miközben el se bonyolítaná.
Dátum: 2008.10.22. 08:24:09
Idézet: Sultankalifa - 2008.10.22. 08:22:23
ha már támadták az ellenfeledet az elmult egy órában akkor 2. támadás 80% 3. 60% stb LEt és Tpt ad, valószínüleg te voltál a sokadik az órában aki ütötte!


Igen? És akkor ezt írja ki? Azt tudom, hogy van ez a 80%-60%...stb. a sok támadás után, de eddig ilyet még nem kaptam....akkor eddig mázlim volt
Köszi
Dátum: 2008.10.22. 08:09:25
Sziasztok!

8-as szintű vok, megtámadtam egy 7-eset 150-es tul.összege volt, nekem 206. Harcoltunk, beájult, nyertem 107-27-re, de ez lényegtelen, mert elájult úgyis. Erre a következőt kaptam:

Te nyerted a csatát, de ellenfeled túl gyenge volt, nem kapsz sem lélekenergiát, sem tapasztalati pontot.

Ez meg mi???? Már megint valamit újítottak ezek a Beholderesek, csak nem tájékoztattak? Eddig nekem ilyen sosem volt. Nehogy már nem kapunk LE-t a sokkal gyengébbekért...ez megint arra jó, hogy akik eddig is elhúztak, azokat soha ne érjük útól...amúgy így az igazságos ezt elismerem, de már az elején így kellett olyna csinálni, hogy max 1 szintet lehessen lefele támadni....amúgy is, ő 7-es volt, táamdhattam volna 6ost is.....
Vagy eddig is megvolt ez, hogy nem kapsz LE-t és TP-t, ha túl gyenge volt az ellen....eddig ezt nem vettem észre, bedig egyszer kétszer betámadtam 2 szinttel lejjebb is. reagáljatok, lécci, mert nem értem
Dátum: 2008.10.19. 08:14:13
Idézet: Kyron - 2008.10.19. 08:00:47
"Fontos: Egyfajta fókuszkristályból egyszerre csak egy lehet a birtokodban! "
Ez azt jelenti, hogy nem lehet egyszerre pl. két ogrekő a használt tárgyaidban, ez ok. De lehet két olyan amely ugyanazt a tulajdonságot növeli?(Pl.erőt)Úgy értem különböző szintűek de ua a tulajdonságot növelik.


Igen, ha két különböző kristályról van szó, tehát más a nevük is, akkor lehet nálad...persze egy tárgyba nem lehet 2 fókuszkristály:)
Dátum: 2008.10.18. 13:26:45
Gamestar honlapon láttam meg a végzetúr hirdetését...
Dátum: 2008.10.17. 16:22:22
Sziasztok!

Lélekkút kisütéssről kérdeznék...ha jól vettem ki, a lélekkút tartalma nem változik kisütéssel, végülis semmi köze hozzá az egésznek, a lényeg hogy 10őskőm vészel, és a többiért kapok "x" LE-t? Ugye? És ha én kisütöm a lélekkutat, akkor csak én kapok érte LE-t, vagy a szövetséges társaim is? Vagy mindenki saját maga tudja havonta kisütni, és az csak saját magára vonatkozik?
Bocsi, ha bonyolultan fogalmaztam!
Előre is köszi a választ, bárki is ír:)