Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2010.01.10. 22:53:44
köszönöm:)
Dátum: 2010.01.08. 21:24:15
Tök jó az egész, örülök, hogy az én ötleteim egy részét is viszont látom, persze valsz másoknak is eszébe jutott ezen ötletek. Ha ez így megvalósul, főleg itt a szaki módosítás, akkor mindenképp regisztrálni fogok
Dátum: 2010.01.06. 20:22:20
Lehet rossz helyre írom, de hirtelen nem találtam meg a Kristály horda topicját....miért van az, hogy a Kristály horda tagjai folyton erősödnek, de a lélekkútjuk mérete sosem nő? Ha nőne, akkor legalább értelmes LE mennyiséget lehetne szerezni tőlük, ha nyerünk a háborúban, de egy 500K-s kútjuk a mi 1M LE felett kutunkkal szemben elég gyér....
Dátum: 2010.01.04. 21:39:26
az előbb nem volt itt egy verses kaland?
Dátum: 2010.01.04. 21:38:46
frankó, nekem tetszik ez a verses, már várom, hogy megkapjam valamelyiket élesben
Dátum: 2009.12.23. 06:32:09
ha esetleg még be lenne vezetve, hogy szint alatt is adjon valamennyi bónuszt az epik cucc, már az is jó lenne.
Dátum: 2009.12.22. 20:15:47
kezdj el egy vadászatot, és akkor kapsz egy kérdőívet, a kérdések az itt megbeszéltekről szólnak kb
Dátum: 2009.12.22. 19:43:43
ohh, köszi:) Ezt nem tudtam:)
Dátum: 2009.12.22. 18:54:00
Sztem kéne csinálni itt egy olyan gombot fórumon, hogy "Mutasd Miklós hsz-eit", és aki azt megnyomja az időrendbe látja Miklós hsz-eit Ez amúgy azért lenne jó, mert sokszor ha érdekel egy téma, de nem a sok locsogás, hanem a tények, és mellesleg 30 oldalt írtak tele, akkor így egyből a lényegre lehetne térni, és nem kéne átnyálazni a 30oldalt, csak hogy egy piros betűsnek a véleményét lássam
Dátum: 2009.12.22. 18:31:48
Nekem még anno az álatreform elött volt egy kobaltpatkányom, ha jól tudom 2-es alapszintű dög, és 85-ös szinten sajtoltam ki, kb 1 nappal az elött, amikor visszaminősítették az állatok TP szintjét...45.000 LE-t sajtoltam belőle, ami akkor nagyon sok volt, 10-et dobtam ha jól emlékszem egy közepesen magas szakimon...
Dátum: 2009.12.21. 14:14:55
Sztem jól válogatta meg Miklós az ötleteket, én szívesen látnám minden javaslatát, az automatikus isnspirátort is, nincs VF, nincs szingu....portyázásért jöhet a több TP, de én inkább a kreatív affinitás és kivégzés hatását csökkenteném, kreatívnál pont jó lenne, hogy szintenként 1%-kal köveli a szerezhető LE-t, és 50nél van a max....ha ez így megvalósulna, én biztos reggelnék V5-re is, mellette tolnám a többi világot
Dátum: 2009.12.20. 21:06:10
Idézet: Cavalorn - 2009.12.20. 21:03:16
Abban egyetértek, hogy az epik tárgyakkal kezdeni kell valamit, hogy ne kerülhessenek túl alacsony szintű karakterek kezébe, de könyörgöm, ne szinthez kössük már! Az alapvető probléma az, hogyha az adott karakter nem dolgozott meg a tárgyért. Például köréépítenek egy szövestéget, és ingyen kiütik neki. De vegyük például az én példámat, 40. szintű vagyok, VF/portyás alternatív valami. A szövetségemben nagyon sok erős és magas szintű tag van, haladnak is az epikkel rendesen. Most tartunk a 70es tárgyaknál. A brutálabb tárgyak 1500 kincspont körül szoktak elmenni, nekem van most cirka 500. +1000 kincspontért ~1.666.666 nyers LE-t kéne beépítenem. Ne gyertek nekem a manakonstrukcióval, azzal mindenki épít, többszörannyit mint én. Az epiket meg persze megkarcolni sem tudom. Na most 1 millió LE-ből simán kihúzok egy tulajdonságot 150ről 200ra durván. Még ha tényleg beépíteném ezt a LE-t, akkor is necces lenne durva tárgyat szerezni. És ti most azt akarjátok elérni, hogy még ha neadjisten tényleg szereznék valami imba tárgyat, akkor se használhassam rendesen. Hát köszönöm szépen...
Kicsit a kreatívos mókára emlékeztet ez az egész, a kreatív egy jól működő szakértelem volt, 2 ember csinált vele brutál exploitot, és ezért mindenki meg lett szivatva a korláttal. Itt nem kéne elkövetni ugyanezt a hibát. Legyen minimum kincspont költség, vagy akármi, csak NE szint...


De akkor mi a baj? Ha te 40-es vagy, és 70-es tárgyak vannak, akkor még 20epiknyi cucc van, amit még tudsz hordani....és ahogy mész előre szintben egyre tágul a rés, egyre távolabbi cuccokat tudsz hordani, meg azért azt is nézd, hogy epikkel is egyre lassabban lehet haladni ahogy nehezedik....én kezdek megbarátkozni ezzel a korláttal, de midnenképp a 2x-es szorzó kell, az 1,5-ös az kicsi...
Dátum: 2009.12.20. 20:58:35
tetszik az épületbónuszos dolog mindenképp, az epikus tárgy az mondjuk szint x 2 lenne jó, de itt meg az a baj, hogy nem mindengy hogy 1 x 2 vagy 50 x 2-ről van szó....de mondjuk ez tényleg abban jó, hogy megakadályozza, hogy kis kari magas cumót viseljen...

És akkor azokkal mi lesz, akikre ez a feltétel nem teljesül? Vagyis birtokol sokkal magasabb szintű tárgyat? Leeseik róla, és nem tudja addig felvenni, amíg nem felel meg a kritériumnak?
Dátum: 2009.12.20. 20:54:41
Ez nem megoldás erre a problémára, de én még mindig azt mondom, hogy túl sokat adnak magas szinten az epik tárgyak, 10-20 IQ, támadás, stb, továbbá a tárgyak is sokat adnak 40IQ, stb, és lassan már ott tartunk, hogy a TÖ elhanyagolható lesz a cuccok adta bónuszok mellett, ergo egy szar kari is jó lesz, egy jó kari nem lesz sokkal jobb....sztem ezen kéne változtati, visszagyengiteni az összes tárgyat, epikus cuccot, mondjuk százalékosan visszavennék minden tul, szakipont, sebés egyéb bónusz tul értékéből 30-50%-ot. %-osan azért is jó, mert magas szinten nagy számoknál több jön le...sztem ha belegondolunk a játék első 20-30 szintje az még igazán jó, mert ott még nincsenek kirívó különbségek a fegyók között, ott még a TÖ számít...de feljebb....
Dátum: 2009.12.20. 20:47:57
Egyet értek, mintha csak az én gondolataimat fogalmaztad volna meg
Dátum: 2009.12.20. 11:17:53
LAN, Te tudom, hogy minél több LE-t szeretnél, de van másik 3 világ, ahol kiélheted magad, sőt, itt is ez a cél, csak itt nehezebb, tehát itt nagyobb dicsőség lenne sok LE-t összeszedni
Dátum: 2009.12.20. 11:17:06
Idézet: Kaoszfatty - 2009.12.20. 11:14:24
És ebben a játékban akkor mi lenne a cél? Mivel lehet kitűnni? Szerzett LÉvel biztos nem. Mivel lehet előnyt szerezni? Hol marad a versenyszellem?


LE-t ugyanúgy szerezhetsz, csak kevesebbet, és sok kicsi sokra megy...továbbá ha a másiktól nem vonja le az LE-t a kivégzés, akkor az mindenkinek jó. Aki többet harcol, az továbbra is szerzi az LE-t, és az előny lesz számára.
Dátum: 2009.12.20. 11:08:29
Idézet: Kaoszfatty - 2009.12.20. 11:04:19
De mi van ha én nem akarok elöl lenni? Ez most egy utópisztikus jövőkép lenne ahol mindenki ugyanazt csinálja?


Nem tudom...akkor nem reggelsz:) Amúgy az csak egy reagálásom volt, csak hogy ahhoz az ötlethez hozzászóljak, de én még mindig azt mondom, hogy akkor jó a játék, ha sok emberrel tudsz hacolni magas szinten is, és ez jól megvalósítható, ha nincs szingu, visszafogott, és nem maradnak vissza direkt PÓK-karik, ha kivégézés nem termel LE-t(vagy naggyon keveset és ha lehet, akkor ez a célponttól ne vonódjon le), kreatív meg csak felét...
Dátum: 2009.12.20. 11:02:22
persze, a kaland mindenhol kaland
Dátum: 2009.12.20. 10:55:40
Említette valaki hogy aki később reggel, az sose éri be az élmezőnyt...lehetne azt csinálni, hogy aki kisebb szintű, az több TP-t kapjon, meg ezzel együtt arányosan több LE-t is, így akkor pár szint környékére lehet hozni a játákosokat...persze ennek hátránya, hogy 1 év múlva aki reggel, annak az első 40-60 szint gyorsan lemenne:)