Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2011.12.08. 18:54:45
+4% LE ismételhető küldinél nevetséges. Ne a toplistás küldiseket nézzük, mert ők a kisebbség, vegyük az átlag karaktert. Én mondjuk 110-es szint körül kapok egy ismi küldiért 37K LE-t, mert van aranytallérom, zeon gyűrű, jó nyaki...egy átlag VU-snak max egy jó nyakija van, így ő kap mondjuk 30K LE-t...ha hozzáadom a 4%-ot akkor az plusz 1,2 K LE. Egy nap egy átlag játékos szerintem megcsinál 3-4 ismi küldit, ami összesen napi 5K LE pluszba. Az kb. 2 KH-s csata, jó esetben 1. Vagy 2 normál állat levadászása. Tehát sztem nagyon nem táp, akár egy +8% LE szíváshoz képest sem, ami mondjuk csatánként ad 500 LE-t, így mondjuk megtermeli a napi 5K LE-t 10 portyából....

De hát ezzel annyira nincs is gond, ezért se választottam az ismi küldiset, de akkor se utólag erősítsenek vagy akár gyengítsenek valamit, ha így tesznek akkor adjanak újra esélyt választani...
Dátum: 2011.12.08. 18:49:04
Platina motivációs jogar
Szint: 3
Állataid fél évig gyorsabban fejlődnek, 20%-kal.

Mivel nekem nincs ilyenem, ezért én nem tudhatom hogy hogy működik, csak azt látom, ami ki van írva, és én ezt úgy értelmezem, hogy ha eddig az állat kapott 100 TP-t, akkor most 120-at fog kapni, ami sztem elég sok. Ha persze nem így működik/dött, akkor meg reklamálni kell, hogy annyit adjon, amennyi ki volt írva, és nem úgy oldják meg, hogy akkor átírják a szövegezését. felháborodásom akkor is jogos, nem azért mert tápabb mint a másik, hanem mert ami egyszer meg lett mondja hogy annyi, akkor az maradjon annyi, ez elvi kérdés.
Dátum: 2011.12.08. 18:02:51
az egy dolog, gondolom programozási hiba, majd javítják, de sztem akkor se fer és kész. Én meg 12 térkifordítót választottam, én is keveslem, szeretném ha 20 db-ra változtatnátok, de még ma ha lehet, köszi.
Dátum: 2011.12.08. 17:58:44
Végzetúr friss hírek
267. hozzászólás - Ma, 14:26:47
Igéretünkhöz híven erősítettünk a xenó eseményen osztott motivációs jogarok hatásfokán.
A nagyon magas szintű entitások most már az epikusokhoz hasonlóan rendelkeznek fájdalomtűréssel (ami a visszasebzéseket, negatív aura és tüskés bőr csökkenti).
Ezen kívül az energiakristályosító maximális szintjét 20-ról 30-ra növeltük.

A többi, beígért dolog programozása folyamatban.


Hát ez megint eléggé felháborít engem...mi az hogy utólag feltuningolják? 12% is elég táp szerintem, most meg 20%??? Így már lehet én is ezt választottam volna... Bezzeg ott volt a küldetésekért járó LE +4%, az szinte már nevetséges, hülye az, aki azt választja, amikor a többi nagyobb táp, azt is simán meg lehetne növelni egy 10-15 %-ra. Sztem nem volt fer utólag módosítani ezen a relikvián, esteleg a következő ilyen eventnél oké, de ez így szemétség...nem tudom ki tudta kisírni, de gratulálok neki...
Dátum: 2011.12.07. 08:24:49
Egy nagyon fontos és nélkülözhetetlen fejlesztést szeretnék kérni!

Kontinumszűkítés szakértelmem 90-es szintű, azaz 30 percenként támadhatom ugyanazt az embert, kivéve háború esetén. Most épp háborúzunk a kristály hordával, és már nagyon unom, hogy mindenki látszik 30 perc után a portyalistámon és meg akarom támadni, de kiírja, hogy nem tudom, mert nem járt le a 60 perc. És nagyon fárasztó egy idő után nézegetni, hogy mikor kit táamdhatok, főleg ha közbe leütik az illetőt, akkor 5 perc után tudom megütni csak, és így csúszik minden, össze vissza ütöm az emberkéket.

Tehát az lenne a kérés, hogy ha valaki gyakrabban támadhat mint az 1 órás limit, akkor portyalistában se jelenjen meg a karakter 30 perc után, hanem amelyik feltétel az erősebb, annak megfelelően működjön. Nem tudom hogy csak engem zavar-e ez a "hiba", de remélem nem csak egyedül vagyok a problémámmal.
Dátum: 2011.11.28. 15:49:33
Ma, 15:39 A XXXVI. Beholder Találkozón a következő jutalmat kaptad: 5 AF pont.
Ma, 15:39 A XXXVI. Beholder Találkozón a következő jutalmat kaptad: 1 végzet medál.
Ma, 14:46 A XXXVI. Beholder Találkozón 52 őskövet kaptál, mert igénybe vetted a vasúti menetjegy kedvezményt!


Nálam is megjöttek a jutalmak, egy kérdésem lenne. Úgy rémlik, hogy egy teljes árú vonatjegy esetén 30%-át adják oda őskő formájában, én viszont 7000 Ft-os returnjeggyel mentem, így legalább egy 140 őskővet kellett volna kapnom. De ha csak egy irányba nézik(de 1 éve se így volt) akkor is 70 kavics jön ki...sztetek én nézek el valamit, vagy ők?


mod: most néztem utána, csak 10%-ot adnak, úgyh bocsi
Dátum: 2011.10.14. 18:21:58
plecsni x 3 az a duplázóknak szól, ezt tudja Nekem8 is szerintem, mert van pár bajnokija, itt arra gondolt, ha egy erős kari egyszer nyer egy kategóriában, utána már nagyon nehéz neki nyerni ugyanott, főleg magasabb szinten, mert ott már egy-egy kategória sok szintet fog át, tehát jóval magasabb szintűnek jobban a cuccai is, meg ugye több bajnoki is lemegy, amíg végigslattyogja az illető azt a távot, amire átlép egy másik kategóriába. Tehát a lényeg, hogy bőven elég a x3-as módosító, és a kék bajnokin csak a kék medál számítson, a pirosban meg csak a piros, és pont
Dátum: 2011.10.14. 15:21:30
Sztem meg a legegyszerűbb, hogy a kék bajnokin csak a kék medálokból számoljunk negatív módosítót, a pirosnál csak a pirosból. Azt meg eddig is korrektnek tartottam, hogy a kék és piros bónuszai ne adódjanak össze, hanem amelyik a nagyobb, az érvényesüljön.
Dátum: 2011.10.14. 11:54:48
Ez a második bajnoki ötlete jó, ami hibádzik, hogy a medálok negatív módosítói összeadódnak...így akinek már van kék medálja, az hülye lenne indulni a piros medálosban, mert csak még tovább gyengülne a sima bajnokin, semmi haszna nem származna a piros bajnokin való indulásból azon kívül, hogy van piros medálja. Ha a negatív módosítóba nem az összeg számítani, hanem a a kék medál minuszai a kék bajnokin, a piros a piros bajnokin, úgy már korrekt lenne, így is nagy egészséggel és magas kivégzéssel sok új esélyes lesz. De ha minden így marad, akkor a kék medálos bajnokok, köztük én is, nem fogunk indulni a piros bajnokin, így kapunk egy kiherélt "bajnoki megmérettetést", ahol egy igazi bajnoki karakter se fog indulni, így kihívás se lesz...mondjuk úgy is, hogy ez lesz a kis emberek külön bajnokija, ami az egész játékot nézve irreális képet fog adni az erőviszonyokról...egyszerűbb lenne úgy csinálni, hogy maradna a sima bajnoki és osztunk medált mindenkinek, nem?
Dátum: 2011.09.29. 12:03:49
Havonta 1 bajnoki és felváltva az új és régi nem jó ötlet, akkor a régi rovására menne, sztem a 2 hetes bontás jó. És ne feledjük el azt sem, hogy a bajnoki medál negatív módosító a bajnoki alatt, főleg ha már egyszer győzött abban a kategóriában, tehát azért egy idő után nem mindig ugyanaz fog győzni, főleg ha lassan halad az illető.
Dátum: 2011.09.28. 19:17:45
én jó ötletnek tartom egy másik fajta bajnokit. Az is tetszik, hogy a kék és piros medálok ne adódjanak össze, a nagyobb érvényesüljön.
Az hogy utolsó vérig menjen, akár jó és rossz is lehet, de mindenképp szeretném, ha ez egy kicsit igazságosabb bajnoki lenne, és egy összesorsolt pár ne 1-et, hanem mondjuk 3-at harcoljon. A 3 csata végén az nyer, aki többször nyert, de akár olyat is el tudnék képzelni, hogy összeadjuk a 3 kör alatt a sebzéseket, vagy ha úgy tetszik az ÉP vesztést, és ahol a nagyobb az ÉP vesztés, az az ember vesztett...ezzel az utóbbi megoldással talán még szorosabbá tehető a bajnoki.
Ezt tartom mindenképp fontosnak, hogy egy ellenfél ellen ne csak 1 csata menjen le, hanem több, aztán hogy ezen belül hogy legyen a győztes meghatározása, az már részletkérdés.
Dátum: 2011.08.30. 14:22:56
én nem látom a szövetségemben a küldiket...pedig megvan a 25-ös kastély...

már megtaláltam:D
Meg még annyi, hogy a VF az őskőkimélő út is egyben, nem kapod az új cuccokat olyan gyorsan, ergo nem kell annyi őskővet venni, kifizetni.
Idézet: Miklós - 2011.07.13. 11:53:09

Mondjuk inkább úgy, hogy van, aki a sikerélmény kedvéért, hogy ő legyen a saját szintjén a vakok között a félszemű király, lemond a fejlődés jelentette éllvezetről, az új tárgyak, új varázslatok megszerzéséről, az új, szintlépéssel megjelenő fejleszésekről. Mert ez a tápos út. Csakhogy hosszú távon pont ez vezethet érdektelenséghez. Igaz, hogy szupertápos leszel a saját szinteden, de nem lesznek folyamatosan új cuccaid, nem találkozol új kihívásokkal, és esetleg pont emiatt unsz rá a játékra.



Ezért nem kellett volna anno bevezetni a kreatív affinitást, vagy ha azt be is vezettétek, akkor a kivégzés LE adó funkcióját már tényleg nem kellett volna, nem kellett volna VF és erre rá EH...
Baromság az egész, miért kéne adni pontokat annak, aki bénán játszik? Illetve miért adjunk plusz pontokat azoknak, akik nem VF-esek? Sztem mindenki eldönthette, hogy lassan akar fejlődni, jobb LE/TP arányt akar, vagy rosszabbat. Sztem minden maradjon ahogy eddig, nem látom értelmét ennek az újításnak...
Dátum: 2011.04.11. 07:43:33
igen, én is szeretnék egy kb időpontot, hogy 1 hét, 2 hét, 1 hónap, kb mire lesz valami az eventből?! köszi
Dátum: 2011.02.23. 19:24:08
Én se tudtam karit csinálni, sajnos nem teheti meg mindenki, hogy pontban 10kor csorgó nyállal várják, hogy belépjenek. Sztem pont hogy nekik nem jár a kárpótlás, sztem jobban jár annak, aki mondjuk este hazaér a munkából, és alig várja, hogy kipróbálhassa a játékot, erre azt találja, hogy majd 2 nap múlva gyere újra. Aki már 10kor belépett, az már legalább kapott kis ízelítőt, akár már tapasztalatokat is gyűjtött, hogy ha új karit csinál, akkor hogy csinálja. ÚGyh szerintem az igazságos az, hogy mindenki kap egy prém karaktert és kész Aki fizetni akar, az amúgy is fizet a tárgyakért, mert a többi dologért, tehát 1 darab prém kari sztem igazán kijárna Pontozzatok, ha Ti is így gondoljátok
Dátum: 2011.02.23. 19:19:05
én spec nem unom a VU-t, ettől független kiváncsi voltam az MM-re, nekem tetszene, ha lehetne vele játszani...de a VU az jobb, összetettebb, az biztos..
Dátum: 2011.02.23. 17:37:02
NEVETSÉGES!!!!
Dátum: 2011.02.20. 07:31:55
Egyetértek mindenben a fiatalemberrel, az egész ott lett elba**aréntva, hogy bele lett piszkálva a dögökbe. Az elején a gyors verésnek az oka egyértelműen a felhalmozott CSP, PP volt, plusz a sok eszement játékos, aki 100 számra vette a potikat. Aki kicsit is optimalizál, mint ahogy én is, az úg gondolkodott, hogy napi 4 pihenésből, napi 2-3 regenből ceri a dögöket úgy, hogy nem költ LE-t az eventre, ezzel a tempóval 1-2 hét alatt összejött volna a dolog. Amúgy meg miért lett volna baj, ha a xeno-k meghalnak 1 hét alatt???? Legalább akkor tényleg azok kaptam volna jutalmat, akik ügyesek voltak, rövid idő alatt sokat harcoltak, építettek volna...most meg ha esetleg nyerünk, nem lesz olyan ember, akinek nem lesz meg mindkét jutalom, tehát ennyi erővel event se kellett volna.
Amúgy sztem is érdektelenség övezi már az eventet, a kezdeti hajrá megvolt, aztán amíg el nem értük a 400leölt dögöt, addig minden jó volt. Én továbbra is ütöttem volna, meg ütöttem is, mert 550 körül tartok, de a szörnyeket lehetetlen leverni. 1 hete kb szerveztünk egy xeno verő napot, tudtommal a v2-n 2-3 top szöviből is csatlakoztak jópáran, de meg se mozdult az ÉP %....pedig ekkor én is több potit felhasználtam, 6-7-et biztos. És semmi eredménye nem volt. AZ event lényege az lett volna, hogy összefogással leverjük a szörnyeket, és mivel ez nem lehetséges, hiába van összefogás, ezért nincs értelme az egésznek, úgyh innentől nem izgat a dolog, ha csak be nem jelentik, ekkortól lehet ütni a szörnyeket, és egy ütéstől 1% lemegy róluk...ha nem így lesz, akkor inkább maradjanak meg, lepjék el a szervert, öljék meg a karikat, és jócakát