Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2009.12.15. 22:52:32
Csak képzelődtök! Ilyen márpedig nincs! Van ellenben Jeti és Loch Ness-i szörny.
Miért érzem azt folyton, hogy mi mind tök hülyék vagyunk?!
Dátum: 2009.12.15. 20:53:28
Na látjátok, EZZEL nem hajlandó foglalkozni Miklós. Egyébként csak csendben hörögjünk, mert a végén még "megoldásként" gyököt von a közelharci sebzésekből.
Csatlakozom!
Dátum: 2009.12.15. 18:43:02
Morti,
Egyszer már "visszacsinált" Miklós, szóval nincs lefutva a dolog. Vagy Nasd valami olyat tud, mint amit mi nem? Mi a franc kell a meggyőzéséhez? Persze értelmes érvek nem, azt tudom.
Dátum: 2009.12.15. 18:40:34
Kóc,
Én egy dolgot nem értek: elindított Miklós egy jó folyamatot, mert nagynehezen belátta, amit már hónapok óta szajkózunk, és "rendberakta" a varázslat-közelharc arányt. Most egy TELJESEN más felvetés ( "miért sebez többet az állat akkor ha nem találok, mintha találok" amit még mindig nem sikerült megértenie Miklósnak ), illetve EGY ember miatt visszacsinálta az egészet. Mi a francról beszélünk? Szerintem igenis álljon vissza az erő szorzója az eredetire, és az állatok is sebezhetnének közel ugyanannyit mint régebben.
Nem akarom a régi nótát fújni, de szemétség, hogy az epikusaink sokkal nehezebben halnak, mint 3 hete a tiétek. Ez (többek között ez is) így nem fair.
Dátum: 2009.12.15. 17:41:48
Nasdfil pont most játszotta el minden hitelességét. Még hogy a varázslatok nem erősek? El megy ám a ...!

The Lost One (92. szint, 2065 TÖ) vs Nasdfil (85. szint 1608 TÖ)

Én sebeztem: 3650
-varázslat: 373
-4 állat: 1025
-közelharc: 2252

Ő sebzett: 4864
-varázslat: 4590
-EGY! állat: 113
-közelharc: 161

Egyetlen dolog, ami ellenem szól, hogy mágiás cuccban voltam, de ezt VASTAGON kompenzálja a szintkülönbség és a TÖ előny.

Egész egyszerű a képlet: Tihor Miklós elk.tad! Nem kicsit, NAGYON!

Aki ezek után itt még egyensúlyról, meg varázslók gyengeségéről kíván beszélni, az komolyan mondom nincs magánál!
Dátum: 2009.12.14. 19:50:40
Tyberius,
Ez volt az alapfelvetése asszem Mortinak, hogy ez NE ÍGY legyen. Ehelyett "RENDBETETTÉK" az állat kritikusokat. Szóval vigyázzunk ezzel a dologgal, mert ezt Miklós nem akarja megérteni, és helyette mást tesz rendbe. Akkor meg én fogom felvágni az ereimet.
Dátum: 2009.12.14. 19:28:17
Egyet felejtesz el: az egyik legjobb reklám a közfelháborodás, a "balhé" keltése. A nyulak szándéka az volt, hogy mindenki (aki csak lehet) róluk beszéljen, vagy beszéljen róluk. Megoldották. Hogy mennyire elegánsan, az megkérdőjelezhető, de biztos ami biztos, hogy pár hét múlva mindenki tudni fog a remek javaslatukról. Gondolj vissza annak az áruháznak a megnyitójára, ahol verekedések törtek ki. Szép húzás volt? Nem. Felkeltette a figyelmet? Igen. Emlékszünk még mindig rá? Igen.

Nem tudom milyen világ van kialakulóban, ha pont nekem kell őket megvédeni.

Ja és egy javaslat tőlem, és nem a szövetségemtől:

"A Becsület kardja egy ősi relikvia. Szövetségünk válasza a világ eseményeire, a fertőzés elterjedésére, az hogy felkutatták ezt a nagyhatalmú tárgyat. A fegyverbe egyfajta becsületkódexet sikerült kovácsainak plántálniuk. Amennyiben a kard hordozója olyan ellenféllel kerül szembe, aki hatalmánál jelentősen gyengébb, vagy jelentősen erősebb, akkor a gyengébb felet a viadal végeztével gyakran regenerálja. Ez az esemény független attól, hogy gyengébb vagy erősebb-e a kard használója."

Játéktechnikailag: azon csatákban, ahol a szövetség tagjai harcolnak, ott X-szeres sebzéstöbblet (mondjuk három? ) esetén a gyengébb fél Y százalék (mondjuk 10?) eséllyel regenerálja a sebződött ÉP-t. Esetleg lehet Y X függvénye is. Minél nagyobb az arány, annál nagyobb a regenerálás valószínűsége.

Pro:
-Több ÉP -> több portya mindenkinek
Kontra:
-Ha lerabolnak valakit, és "szerencséje" volt, akkor lerabolhatják ismét
-Egészség, sebgyógy kicsit értéktelenedik.
-Behó random miatt Y százalék pont akkor fog konvergálni a nullához mikor nem kellene, és fordítva is igaz.
Dátum: 2009.12.14. 06:44:43
Nasdfil,
Az a baj, hogy Te tökéletesen alkalmatlan vagy példának, mert sokáig nem játszottál, lemaradtál, és magas szinted ellenére gyenge vagy.
A varázslók közül Prófétát, Endyrt esetleg Mortimert kellene Ariellel összehasonlítani. Talán még őket is elég visszás. Kb olyan, mintha én akarnám a gyémántbónuszról megmagyarázni, hogy az mennyivel jobb, mint az enyém, csak azért mert Galmi ezerből ezerszer szanaszét ver. Ég és föld a különbség.
Dátum: 2009.12.13. 17:20:06
winnie - Miklós (dr Jekyll - mr Hyde) ?
Dátum: 2009.12.11. 16:09:16
Üzenjünk hadat Miklósnak! Ebben a háborúban a nyulak oldalán harcolnánk. (bár sokra nem mennének velünk. )
Dátum: 2009.12.10. 22:42:24
Valóban. De például ha ősköves buli lesz, akkor mi és még sokan mások nem az általános fejlsztések idejét raboljuk a saját "színesítő" cuccainkkal, ergó kicsit igazságosabb lesz a dolog. Egyébként ne legyenek illúzióid: a játékot az általunk (és a hármatok által is) fizetett pénz tartja még mozgásban. Sajna aki ebbe nem tud/akar beletenni, az megkapja azt "ami marad". És hidd el ez sem kevés. Még valami: ha minden szövetség szeretne ezt-azt, akkor tényleg véget nem érő munkával vágnánk földhöz Miklósékat. Meg kell húzni sajnos a határt. Semmi baj nincs persze a Kovács Pistike szövetségvel, aki vélhetően nem fog harmincadik szintnél tovább játszani, de úgy gondolom, hogy odáig levinni egy "pepecselős", időrabló, egyéni fejlesztést... Hát nem túl jó ötlet szvsz. Ja és itt gondolj a gázabbnál gázabb szövetség bemutatkozókra, nevekre, stb. Ők jól el vannak az alapfunkciókkal. Ha esetleg fejlődnek, akkor örülünk majd nekik, és hidd el lesz "normális" helyük.
Dátum: 2009.12.10. 22:28:36
Egy nagyon fontos dolog: meg kell fizetni az árát ennek a fejlesztésnek súlyos őskövekben. Ha valamely szövetség szeretne egy egyedi dolgot, akkor áldozzon némi HUF-ot, amivel Miklósék idejét kompenzálják. Esetleg ebből fel lehetne venni egy új arcot, aki csak ezzel foglalkozik. Lealkudozza a játékosokkal a tárgyakat, esetleg még besegít Baratynak is. Ez máshogyan halálra van ítélve, mivel jeleg is folyton el van havazva a fejlesztő csapat, illetve ezt már kinyilatkoztatta Miklós, hogy minek csináljon olyan dolgot, amit csak a játékosok egy része tud használni? Csinál olyat, amit mindenki tud, ergó nagyobb az elégedettség ugyanannyi munka mellett. Ja és még valami: sajnos ha különbözni fognak a szövik tárgyai, akkor tutira elégedetlenkedő (a szomszéd nője...) játékosokkal lesz tele a fórum.
Ezek a buktatók, de persze én optimista vagyok, csináljátok, csináljuk! Mi már agyalunk a mi cuccunkon. Persze azt elég nehéz lesz majd beadni mindenkinek, hogy KOMOLY áldozatokat hozva ne kapjon valami érezhető pluszt. Emiatt is inkább a külső erőforrás bevonása lenne a célszerű.
Nyugi Sanyi,
Csak a bajnokok és "farmjaik" többen vannak mint a mi.
Nem figyelsz kedves Byzon, ez a túraautó bajnokságban van így.
Dátum: 2009.12.09. 19:37:10
Lehet lelövöm a poént, de én (mivel játszottam TF-et, az Ördögi kör színeiben) támogatom a dolgot "látatlanban". A Ronin egyébként a "Becsület kardját" kéri, amivel könnyebb lesz megcsinálni a nyúlpörit vacsorára.
Dátum: 2009.12.07. 20:27:45
Tisztelt LV.
Nem írtam, hogy van jelszóadatbázisotok és nem is gondoltam ezt. (azt hiszem ez még nem is csalás egyébként, ha nem portyáztok egymás karakterével) Arról a harci szövetségről akiről TUDOM, hogy van ilyen a siker érdekében most nem nyilatkoznék. Higgyétek el, ha ilyenről biztos infó lenne, akkor nem tettem volna a hozzászólásomba. Az hogy "ránk szoktatok" azt jelenti, hogy okt 18. és dec 5. -én jöttetek hozzánk. Elnézést kérek, valóban nem jártok sűrűn. Azért hihettem ezt, mert elég kevés hadüzenetet kapunk, és 'majd minden második ti voltatok.
Azt viszont, hogy nem nagyon sikeredik se a számtan, se a szövegértés eléggé rossz néven veszem.
Összefoglalva a dolgokat:
-Gratulálunk a nagyszerű teljesítményetekhez.
-Tényleg örülünk, ha a háború ellenünk hasznotokra válik.
-Sehol nem reklamáltunk, hogy csalás történt volna.
-A jelenlegi háborús rendszert pedig nem megfelelőnek érezzük.
-Időráfordítás terén a csapatunkat sajnos a LV (is) felülmúlja.
Dátum: 2009.12.06. 20:07:14
Azért nem reklamálnak, mert halvány lila ibolyájuk sincs arról, hogy mi megy a háttérben és miről szól a fórum. Inkább csak bosszankodnak és ... hát ja, törölnek, mint tegnap egy Ronin tag. Aki itt aktív, és nem 10 éves szintű a hozzászólása, az mind ügyes játékos, tehát nem életbevágó neki egy-egy probléma, mert megoldja. Vagy azért, mert a középmezőny egyik csúcsragadozója, vagy azért mert nincs felette senki. Tehát a réteg, akik igazán szívó ágon van, az sosem ír a fórumra, hanem inkább abbahagyja a vu-t.
Dátum: 2009.12.06. 19:50:42
Nehezítést én nem kérnék a VF-eseknek. Inkább könnyítést szerencsétlen parasztoknak, akik voltak olyan ostobák, és próbáltak a szinttoplistán maradandót alkotni, esetleg nem optimalizáltak túl jól, és erejükhöz képest előreszaladtak.
Persze tudom én hogy mi tényleg közellenségek vagyunk. Sajnos kb ötünk miatt kell folyton legendát írni (juteszembe 7 szint, azaz kb 20 nap előnyt szereztünk a legendákkal szemben, esetleg valamit kellene ráérő időtökben fabrikálni Miklós ), tárgyakat alkotni. Én már csak azt várom mikor kapok Miklóstól egy PM-et, hogy inkább most ő fizet, csak hagyjuk abba az előrefutást, és keressünk másik játékot.
Dátum: 2009.12.06. 19:32:58
Kimondtam a bűvös szót VF. Már jön is a habzó szájú végzeturak hada. Ok, gyerekek megértettem. Innen is lelépek. Túl szolidáris ez a banda. "Há nehogymá valaki elmondja mi a baja, mer nekem úgyis nagyobb van."
Gyere Morti Te is, itt minket utálnak.