Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Gondolom sokan lusták megnézni...
Próbáljatok olyat támadni, aki kicsit erősebb. Ha sok szinttel magad alatt akarsz támadni, ráadásul egy gyengét, akit a háborún kívül is folyton ütnek, azt nagy eséllyel támadhatatlannak fogod találni mindig.
Dátum: 2008.12.16. 18:49:10
Azért elég gáz, hogy csak a "portyabetyárok" nyavajognak agyba főbe... Mit vártatok? Kapjon mindegyikőtök pluszban óránként 2 db 3000-es portyát? Nem elég, hogy csak 7-től tudjátok a többi szerencsétlen vérét szívni?
Dátum: 2008.12.16. 16:32:15
Akinek volt át nem vett kvíz miatti LE, az ugye nem fogja bukni?
Dátum: 2008.12.16. 16:18:59
Persze, biztos van aki rosszabbul jár kétségtelen. De az meg nem lehet, hogy valakinek visszaállítanak, valakinek meg nem.
Dátum: 2008.12.16. 16:17:02
Ha a CSP-d maxon van, akkor Te vagy az, akit nem kell sajnálni... 500K nyert LE fölött lévőket majdnem mindegy mindegy mivel támogatnánk, mert nekik bármilyen támogatás csak csepp a tengerben.
Dátum: 2008.12.16. 16:12:21
Amit sikerült ma, az sikerülni fog holnap is. Nincs túl nagy különbség.
Dátum: 2008.12.16. 16:08:56
Na úgy látszik a játékosok és a fejlesztők véleménye egyezik. Minden vissza lesz állítva. Akkor most már csak annyi kellene, hogy éjfélig ne lehessen portyázni, vagy csak akkor induljon az egész, és mintha egy napot csúsztunk volna.
Dátum: 2008.12.16. 14:50:44
Nem lehetne akkor visszaállítani az összes rekordot az éjféli állapotra? Ez lenne a fair!
Halkan kérdezném meg, hogy a háborúkkal mi lesz a helyzet?
Dátum: 2008.12.15. 19:07:09
Csumpika,
Kívánok Neked is olyan sok szép és jót, amit Te/Ti adtok -szigorúan a szabályok szerint- a kisebb szövetségeknek. Hacsak nem minden tagotok 30. szintű, akkor nem tudom elképzelni, hogy ne lenne kit támadni. Bár a kényszer, hogy heti x darab háborút nyerjetek, az is vicces. Gondolom nem kell a "farmolásból" adódó veszteséget pótolnotok. Ja, hogy a többiek akik csinálják elhúznak mi? Persze ők is Titeket vádolnak, és csak Benneteket szeretnének utólérni... Ezek szerint ha a szomszéd nem gyűjti szelektíven a hulladékot, akkor Te sem teszed? Végül is a szabályok megengedik.
Az is nagyon visszatetsző, ahogy arról beszélsz, hogy ha nem tetszik, menjünk "hasonló erősségű" csapatba. Hát tudod, én jobban tisztelem egypár tizen akárhányas szintű, nem prémiumos csapattársam, mint sok harminc felé tendáló fullprém TOP játékost.
Dátum: 2008.12.06. 19:57:12
Sziasztok,

"Kábítsd el ellenfeled legalább 3 alkalommal!" küldetésben bugot észleltem, mert fel volt véve a küldi, megtámadtak, elkábultak, és mégsem számolta alkalomnak. Ez után támadásból ismét megcsináltam, amikor pedig számolta. Kérem, hogy javítsátok a szöveget arra, hogy TÁMADÁSBÓL csináld meg, vagy pedig adjatok hozzá egyet az elkábított darabszámomhoz. A csatát elmentettem.

Előre is köszi!
Dátum: 2008.12.05. 20:47:45
Tolerancia... Ennyi. És nem sírok, mi nem fogjuk abbahagyni. Mert mi felfogtuk, hogy esélytelen és kiábrándító például veletek háborúzni. Helyettetek inkább leverünk 2 másikat. A különbség csak annyi, hogy próbálunk hozzánk hasonlót keresni. Akit ugyanúgy megverünk mint ti minket, csak egy kicsit izgibb. Persze a LE is nagyobb, mert mi nem a tuti 15% -ra megyünk rá, hanem a rizikósabb 25-30-ra. Persze van 1-2 kivétel nálunk is, elismerem.
Dátum: 2008.12.05. 20:37:24
Gratulálok, jó volt a taktika, fair volt a csata. Csodálkozol, ha elgurul a gyógyszer. Nem baj, nem ijesztgetés, de hamarosan elfogynak a játékosok. Persze tudom: aki nem bírja, az húzzon innen, ez nem tamagocsi...
Dátum: 2008.12.05. 20:16:06
Valaki írta itt, hogy diplomácia így meg úgy... Hát mi akartunk diplomáciát a Tökéletesek ellen. Tudjátok mi volt a válasz: "Semmit nem adunk, mert már alig maradt valaki akit támadhatunk. Készüljetek háborúra..." Visszakérdeztem, hogy azért az Elit meg az Azúr még ott van, nem? Válasz: "Azt meghagyjuk nektek..."
Nem azzal van bajom, hogy jönnek, levernek, viszik a kevesünket, hanem a STÍLUS... mint tudjuk az maga az ember.
Ariel,
Ha az eltelt idővel csökkented a háború nyereségét, akkor nem még inkább kisebb, biztosan lerohanható szövetségeket fognak a nagyok választani?
Így van, én azt gondolom korlátozni kell a hetente indítható háborúszámot. Hogy mennyiben? Jó kérdés. 5 az szerintem túl sok, inkább 3-4 lenne megfelelő. Mondom ezt úgy, hogy az én szövetségemnek is van már 13 győzelme, tehát nem számítunk "kizárólag áldozat" szövetségnek.
Értem, akkor mea culpa. Köszi az infót
Nem lehetne véletlenül azt megoldani, hogy a tagok által épített LE-t vezesse a program. Így csak annyit kellene tölteni valóban, amit a korábbi tagok építettek. Így nem számítana az hogy a szövetség előtte mennyit nyert, mennyit töltött a lélekkút. Ez egyszerűen csak egy újabb DINT változó minden egyes szövetséghez. És akkor baromira nem számítana a nagy lélekkút, ki/be lépés, és egyéb mutyizás.
Igazad van Mortimer, akkor viszont mindenképp programozni kellene egy háborúpontot is.
Nagyon jók a felvetések, tetszik a két új épület. Én voltam aki felvetette a Háborúk korlátozását, és még most is kitartok amellett, hogy nem a párhuzamosan indítható háborúszámot, hanem a heti háborúszámot kellene korlátozni. Ha nem ezt teszed, akkor nem fogod lényegesen lecsökkenteni a nagy erőkülönbségű háborúk számát. A lényeg, hogy jobban megérje a szinteden támadni, illetve kevésbé érje meg a sokkal kisebbeket. Sajnálom, ha sok melót zúdít ez rátok, de szerintem ez az egyedüli megoldás, ami átütést hozhat.