Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2009.05.22. 22:04:57
Senki. Az SÖ volt aki többször jött, de ők tudnak mértéket tartani (legalábbis eddig) Még a TGY is tudott. Aki nem csinálja elviselhetetlen szinten, az ellen nincs kifogásom.
Dátum: 2009.05.22. 22:02:58
Csinálnám én basszus. A gond csak az, hogy van itt olyan, akit napok óta nem láttunk, van olyan aki (egyébként tök normális emberként) elment hévégére kirándulni, sőt még én sem leszek itthon csak holnap. Normális ember ezt hogy tudja megoldani? Illetve meg sem tudom verni még a 3 szinttel alacsonyabbakat sem, mert gondolom bénán fejlesztettem, játszottam. (a sok épületbónuszról nem is beszélve.) Szóval a kör bezárult asszem...
Dátum: 2009.05.22. 21:55:51
Hetente támadni valakit nem etikátlan? Én még arra is figyelek, hogy egy nap ne támadjak kétszer egy embert. Szerintem kár ezen vitatkozni. Illetve azért azt tudnod kell, hogy eddig hétszer kapituláltunk. Szó nélkül. Ez most már nem tetszik. Megyek tevétnevelni. Előte még persze én is kihasználom a játék lehetőségeit. Vagy közben...
Dátum: 2009.05.22. 21:40:29
Urak, ha így gondoljátok, akkor valóban nincs itt túl sok szükség rám. Igenis el kellene fogadni, hogy valakinek ez, valakinek meg az a játékélmény egy PVP játékban.
Dátum: 2009.05.22. 20:58:39
Kedves Rikárdó, hamarosan a leghatalmasabb leszel, mert ötből nem lesz nehéz annak lenni.
Dátum: 2009.05.22. 20:39:51
A Ronin szövetség nyílt levele a Végzeturak Mestereinek:

Szövetségetek egy hét elmúltával ismét hadat üzent nekünk, pedig kértük, hogy ne tegyétek. Elfogadjuk, hogy a játék a háborúról, rablásról szól, nincs is gondunk ezzel. Amikor jöttetek adakoztunk, immáron hetedszer. Kinyilatkoztattuk, hogy sajnos nem vagyunk időmilliomosok, számunkra a játék kikapcsolódás, amibe nem fér bele az éjjel és munkaidőben 5 percenkénti portyalista firssítgetés. Családunk és munkánk van. Illetve elveink. Elveink, hogy senki játékát ne tegyük tönkre. Remélem nem fogjátok személyeskedésnek venni, de bizton állíthatjuk, hogy számotokra ilyenek nincsenek. Csak és kizárólag a győzelmet áhítjátok bármi áron. A könnyűeket méginkább. Megvetendőnek tartjuk, hogy míg azt prédikáljátok, hogy kihívás kell, olyan csapatot támadtok, akik nem tudnak érdemben tenni ellenetek, és nem a karakterek erősségére gondolok főleg, hanem a játékosok elhivatottságára, szabadidejére.
Sokszor emeltem fel szavam mostanában a háborúk ellen, amit nem szeretnék, mondtam el aggályaimat azzal kapcsolatban, hogy ez a Ronin szövetség tagjainak a Végzeturas pályafutását veszélyezteti. Nem hallgattatok meg, kigúnyoltatok, nevettetek rajtam.
Nos én most lehetséges, hogy szabályszegést fogok elkövetni, ami miatt kizárnak a játékból, de én azt ajánlom fel minden szövetségnek, akik szimpatizálnak a csapatunkkal, hogy egy esetleges citadella csapásért a VM szövetségre, három tagjukat őskövekkel fogom támogatni (20 őskő/fő). Nem sok, de több a semminél. Az én eszközeim elfogytak, ez maradt, ha van rá érdeklődő, annak levélben várom a jelentkezését.
Természetesen igéretünkhöz híven mi is küldjük a citadellát, mint ahogy várjuk is a viszonzást. Egy dolgot igérhetek: minden VM szövetségestől jövő PC-t megválaszolunk, természetesen a VM felé.
Az elhúzódó citadellaháborúra fel vagyunk lelkileg készülve, sokunk számára ez lehet a finálé, ahol már minden mindegy. Nyugodjatok meg, azért pár naponta bizonyosan visszatérünk a PC-t aktiválni, hogy a VM sikeres játékstílusát, amihez gratulálunk, kicsit ellensúlyozzuk.
Sajnáljuk, de nekünk ez a játék nem mások határtalan kizsákmányolását jelenti.

Üdvözlettel:
The Lost One
Mert Te nagyon ügyes vagy.
Legalább azon szerencsétleneknek jó lenne tudni, hogy mi számít visszaélésnek, akik a 20k-s küldetést még nem csinálták meg, mert Winnie -n kívül nem sok embert tudok, aki nem oda-vissza alapon csinálta/fogja megcsinálni.
Egyszerű lenne a megoldás. Mint az ajánlásoknál: a napi portyázással szerezhető LE nem lehet nagyobb a vadászatból szerzett LE X százalékánál. Ezek után persze szívás lenne a pókoknak, de az ügyeskedőknek is. Sokkal kevesebb lenne a visszaélés.
Sziasztok,

Csuhi vs Egon

Először is: nem tartom etikusnak amit csinálnak, ennek ellenére nem csalásnak láttam, hanem egy kiskapunak, amit MINÉL HAMARABB BE KELL ZÁRNI.

Sztori:
Pár héttel ezelőtt kért meg Csuhi, hogy szeretne belépni a szövetségbe amiatt, hogy egy szövetségi társával tudják egymást támadni, és kreatív affinintással LE-t szerezzenek. Ezt egy kiskapunak éreztem, és a csapat megengedte neki. A támadási listában azt látom, hogy többször 200.000 LE-t veszít Egon ellenében.

A Roninnak nincs haszna a dologból, kivéve annyit, hogy Csuhi naponta a VP-jét a szövetség épületeibe építi. Amennyiben a játékvezetés úgy dönt, akkor a Csuhio által épített mennyiséget a csapat lélekkútjából levonhatja.

Pár pont még:

1. A játékosok nem felelősek egy másik játékos tetteiért, még ha szövetségi társak is.
2. Ha a játékvezetők úgy itélik meg, hogy szabálytalanság történt, akkor az ő felelősségük megtenni a szükséges lépéseket.
3. A Ronin szövetség EGYIK tagjának sincs köze a Csuhi néven játszó egyénhez, IP cím ellenőrzéseknek állunk elébe.

Üdv,
Cseh László
Dátum: 2009.05.18. 21:19:11
Hát én próbálok valamit összehozni, de ahogy mondtam nálunk az átlag "casual" kategória, én is csak kicsit vagyok kocka. Remélem rendbejön a fejed, és ma éjszaka legalább nyugtunk lesz Tőled! Ja és most egy svájci szálloda wifijéről nyomom, mert a szemét cégem elküldött egy hétre melózni ide.
Dátum: 2009.05.18. 21:05:02
Ricardo,
Nem hiszem, hogy nagyon kellene magyarázkodni, de azért reflektálok:
NEM, nincs időnk háborúzni, és NEM nem is fogunk. A nyuszik 1 héten belül a harmadikok (köszönet Tiergáéknak, hogy nem negyedik), és most elhatároztuk, hogy szabad a pálya alapon üssenek minket amíg tudnak. Nem tudunk mit tenni velük. Jobbak, aktívabbak, ügyesebbek. Mint ahogy Ti is.

Ellenséges szövetség neve Győzelem / Vereség Háború kitörése
Rózsaszín Nyuszitappancs 19 / 87 Tegnap, 12:09 Kapituláció

A 19 győzelem nagyrészét én hoztam, ezt is csak azért, hogy ha már úgyis portyázgatok, akkor olyat támadjak, aki "bántja" a barátaimat. Ha úgy gondolod ezzel hiteltelenné váltunk, akkor ki kell ádrándítsalak, és megkérem Damage kollégát, hogy mosson már ki engem ebből a fekáliából.

Ja és akkor hadd fényezzem ellenfelemet, aki ilyen bravúrokra képes:

Ma, 03:36 Damage ***** Damage győzött
Ma, 03:36 Damage ***** Damage győzött
Ma, 03:35 Damage ***** Damage győzött
Ma, 03:35 Damage ***** Damage győzött
Ma, 03:34 Damage ***** Damage győzött
Ma, 01:23 Damage ***** Damage győzött
Ma, 01:22 Damage ***** Damage győzött
Ma, 00:46 Damage ***** Damage győzött
Ma, 00:45 Damage ***** Damage győzött
Ma, 00:45 Damage ***** Damage győzött
Ma, 00:44 Damage ***** Damage győzött
Dátum: 2009.05.15. 17:57:26
Szivesen Mortimer. Merre találom? (Csak halkan jegyzem meg, hogy ismerek olyat, aki hasonlóan időhiány miatt hagyta abba. Egyszerűen EZT, amit most kell, nem tudta csinálni. Szerette, meg minden, de a gyerkőcök, asszony, stb miatt nem ment.)
Dátum: 2009.05.15. 17:30:57
Tisztelt VM, SÖ,
Értem én, hogy nem jó, hogy nem tudtok vívni egyet velünk, de sajnos nem vagyunk képesek még többet ezzel a játékkal foglalkozni. Egy háború arról szól, hogy odafigyelsz, próbálsz üthetőségi szint alatt maradni, ha kell bújkálsz, frissítgeted a portyalistát 30 másodpercenként stb. Ha ezeket nem csinálod, akkor nem tudsz eredményes lenni, amit a történelem már igazolt számtalanszor. Számunkra már a CSP levadászása is gondot jelent, mert sokszor arra sincs időnk. Nagyon tisztellek benneteket, hogy ennyi győztes csatát vívtatok, ezt csak és kizárólag fegyelmezett játékosokkal lehet megtenni, akik képesek a győzelemért mindenre. Emiatt is szeretném kérni, mivel nem tudunk partnerek lenni ebben a játékban, hogy hagyjatok ki minket belőle. Mi szépen elportyázgatunk, amikor épp meló, család, hobbi mellett van egy kis időnk, néha megölünk egy-egy epikus amikor épp összejövünk, de számunkra ennyi ez a játék. Most per pillanat nem akarunk mást. Tudom, hogy egy játékban, főleg egy ilyenben nem illik toleranciáról beszélni, én mégis megpróbálom: legyetek szívesek olyan szövetséget választani, akikkel izgalmas, eseménydús csatát tudtok játszani, mert mi nem ezek vagyunk.
Dátum: 2009.05.06. 19:20:26
Sajnálom a Tökéletes Gyémántot. Sok borsot törtek az orrunk alá, nemegyszer vámoltak le minket, de ami történik a tagajikkal azt nem kívántam senkinek sem. (tömeges törlések, fásultság, kiábrándultság, stb.) Kívánom, hogy a problémáik ellenére is maradjanak meg a játék egy meghatározó csapatának. Nélkületek a Végzetúr sokkal szürkébb, egyoldalúbb lenne. Remélem a példátok alapján az illetékesek is rádöbbennek majd, hogy változásokra van szükség. És itt most nem csak a játékvezetésre gondolok sajnos.
Dátum: 2009.04.30. 09:59:08
Ezt inkább nem kommentálnám. Remélem Neked nem hagyja abba egy barátod sem a játékot.
Dátum: 2009.04.30. 07:21:41
Mindenki, akit elvesztünk a játékból, engem fájdalmasan érint. Legyen az akár barát vagy ellenfél. Őszintén sajnálom, hogy Simonnak nem fért már bele az idejébe ez a játék. Szívből remélem, hogy nem követi a példáját túl sok ember.

Rest in peace... Trueblood.

PS: esetleg le lehet vonni konzekvenciákat a sokasodó törlésekből. Mind a szövetségeknek, mind a játékvezetésnek. Talán még meg lehet menteni szeretett játékunkat.
Dátum: 2009.04.25. 18:55:26
Amíg Miklós egy huszáros vágással le nem zárja a topic -ot, addig én reménykedem.
Winnie, Te csak azért szólsz hozzá, hogy valakit inzultálj, más célod nincs. Emiatt nem is reflektálnék a mondandódra. Lassan Faktor szintjére süllyedsz, pedig alapvetően egy igen értelmes embernek tartalak.
Dátum: 2009.04.24. 07:21:35
Winnie,
A beragadt szintlépős küldit nem annyira értem: ott tudnál valamit tenni, hogy meglegyen, miért nem kezdesz hozzá? Én viszont mi a manót tegyek, ha 5 hónapot kell várjak, vagy a legendám nincs még elég magas szinten? (Mielőtt kérded elmondom: a harmadik (amit csinálok) az pedig a kiégett őskő vadászat során.)
Dátum: 2009.04.23. 22:20:31
Szívemből szóltál... Nagyon jó látni, hogy nem csak én látom ezt így. Kedves fejlesztők, a "backspace" gombot a klaviatúra közepe táján, az "enter" felett találjátok. A számokat meg ugyanazon sorban.