Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - KurahBereth

Oldal: 123
Dátum: 2009.11.05. 00:10:21
köszönöm a segítséget valóban ha eladom a tárgyat automatikusan megkapom a fókuszkristályt.
Dátum: 2009.11.04. 23:54:57
Engem is ez érdekelne:
Sziasztok nem tudja valaki hogy az aukciós tételek között kapható fókuszkristályoknál feltüntetett újrafelhasználhatóság konkrétan hogyan működik? tehát ha berakom valamibe kivehetem belőle hogy valami másba belerakjam? és ha igen ezt mivel kell csinálni tehát ha a fókuszkristály törlésére klikelek akkor azt nem fogja törölni csak kivenni a tárgyból?
Dátum: 2009.09.12. 18:13:56
Csak ha ő győz
Dátum: 2009.09.12. 18:11:11
Aki nincs megelégedve üsse az álomszuszékot ha elég végzetúr összejön én is csatlakozom hátha dropolja a kincseskamrájának a kulcsát.
Dátum: 2009.09.12. 17:13:12
V1 24.5k van hátra gyí gyíí paci.
Még hallani akarok egy utólsó rinyakórust mindent bele!!!
Dátum: 2009.09.12. 16:08:48
Végre valamiben egyetértünk Moderátor nekem is ez a véleményem.
Ami elszomorít hogy ennyire engedékeny a vezetés 5-10 ember síró szájának engedni egy több 100 as szerveren noszensz.Ha ennyire igazságtalan ez az egész ennyire el van számolva miért az 5-6 ember nyavajgását kell olvasnom(igaz nem kis élvezetet nyújtva).
Ugyanakkor mi is itt vagyunk akiknek más a véleménye , nem értem erről miért nem lehet kiírni egy szavazást(ha már ennyire demokratikus ez a szerver)? kiváncsi lennék mi lenne az eredmény.....
Dátum: 2009.09.12. 14:45:56
"Ott volt a baj, amikor a vezetőség először engedett az elégedetlenségeskedéseknek. Ugyanis azóta már többször emelkedett a tét, kíváncsian várom, mikor jön az a rész, hogy miért nem kapott meg mindenki minden relikviát, osszuk 50-es kategóriákra manók szerint a jutalmat, etecera."

Ott a 10 pont nekem is ez az álláspontom a le a reformokkal legyen az a verzió ami eredetileg meg volt határozva ne legyen semmi kavarás az a legtisztább legferrebb bárkinek is kedvezzen a többi már csak a játékosok manipulációs kisérlete a maga oldalára való hajlás érdekében!
Dátum: 2009.09.12. 14:42:32
Ez k. jó Tomi valami hasonlót akartam én is ajánlani
Dátum: 2009.09.12. 13:43:50
V1 147k van hátra ,nyávogjatok hangosabban mert kifogytok az időből.
Amúgy birom ezt a hozzáállást engedett a Behó egy kicsit és erre vérszemet kaptak páran.
Még pár száz hozzászólással ez előtt valami olyat olvastam hogy fix a jutalom előre az event előtt le lett fixálva mennyi.
Ha ez változik akkor kezdjük előről az egészet !hiszen így hogy már lassan 110% kap a résztvevő(egyes javaslatok szerint) szerintem jóval többen jóval többet beleöltek volna ebbe az eventbe! (köztük én is)
Dátum: 2009.09.12. 11:06:53
Nyugi már csak 200k LÉ van hátra az eventből a mai napon kész is ,akkor meg már téphetik a szájukat mindegy lessz
Dátum: 2009.09.11. 22:52:09
A szakikhoz a T.turbót is érdemes odaszámolni szerintem.
Dátum: 2009.09.09. 18:41:28
60 ad és a random nagyon random nekem 100. ra esett ki 2 sodik relik de van aki 200. ra sem járt sikerrel.
Dátum: 2009.09.06. 17:54:58
Írtam egy hathatós esszét de minek elégedett a "nép" az a lényeg.
Dátum: 2009.09.06. 17:21:31
Zarknod ébredése: 3. fázisA manapilonok energiáját most direktben arra kell használnotok, hogy Zarknod elgémberedett testét energiacsóvákkal bombázzátok, meginduljon a vérkeringés, és a hatalmas teremtmény lassan felébredjen! Ehhez nem kevés energiára lesz szükség. Az utolsó fázis végén - ha mindent jól csináltok - a hatalmas teremtmény felébred! Vajon melyik lesz az a horda, amely az ügy érdekében a legtöbbet teszi, és elnyeri jutalmát a nagyúrtól?
A pilonokat lélekenergia segítségével tudod aktiválni, minél több lélekenergiát használsz fel, annál nagyobb energiát fogsz koncentrálni. (a győztes horda tagjai közül azok kapnak jutalmat, akik legalább 30 alkalommal aktiválták a pilont)


Most komolyan ennyi telik a Behótol? Nem tudom sírnom kell vagy röhögnöm!!! Nem is tudom miért számítottam ennél kreatívabbra vagy sokkal stílusosabbra , a vérkeringés beindítása egy isteni teremtménynél merthogy el van gémberedve????
Ezután már csak arra várok hogy vége legyen az "eventnek"(tudom ez nem is event hiszen nem is MMORPG a végzetúr) és hogy lássam milyen "mókás" jutalomosztás lesz ennek a vége csak nehogy lefaggyon az a bizonyos mosoly..........
Dátum: 2009.08.31. 22:55:31
Én a végső fázist úgy csinálnám meg hogy a végzeturak amikor legyőzik az összes akadályt ami elszigeteli Zarknodot a külvilágtól lejutnának a földalatti barlangjába ahol szembesülnijük kellene hogy a Zarknod alvó testét kisebb lények védelmezik, miközben biztosítják végtelen álmát a bőséges lélekenergiáját szopogatják el szépen lassan akár valami piócák.
A barlangot egy rendkívül erős és ősi varázslat őrzi ami minden élőt és holtat elpusztít a "piócák" az évezredek alatt alkalmazkodtak és rájuk nincs olyan pusztító hatással a varázslat , szerencsére a lélekurak az eltelt hetekben hatalmas erejű pillonokba töltötték lélekenergiájukat ez a felhalmozott többletenergia védelmezi testüket és elméjüket persze csak ideig óráig.
A végzeturak nem tehetnek más előttük van a győzelem véres íze Az alvó Óriás teste előtt kell megvívnijuk az utólsó előtti csatát hogy hozzáférjenek az "Álomszuszékhoz".
Az eddig betölött lélekenergiát lehetne felhasználni a portyázáshoz szerintem annyit ami egy manó min. leölése után kelettkezik , tehát kb. amennyi manót leöltél annyi piócát lehetne megtámadni. Persze aki kevés manót ölt le de sok LE töltött be az látszólag nagyon jól jár hiszen kevés xp kapott , DE nagy esellyél nem esett ki neki mind a 2 relikvia , ha mégis hát "Se la vie".
A pióca ölés nem kerülne CSP be csak eventes LE(amit a pillonokba töltöttünk).
A Piócák dobhatnának annyi xp amit a térkapus lények de 2 szer több LE át , továbbá nagy esélyel 50% potikat , 40% térkapus ékszereket , 30% fókuszkrisót , 20% el lehetne fogni őket és vagy beidomítani vagy sajtolni , 10% Epikus tárgyat , 5% prémiumos tárgyat pl:fegyver pajzs stb. tudom ezt semmikép nem rakjátok be. De semmikép nem dropolhatná a 2 reliket!

Én így képzelném el a máltényos jutalmat igy azt kapod vissza amit beraktál , persze meg kéne küzdeni érte. Utánna meg jöhet Zarknod legyakása amihez kéne a szerver.
Dátum: 2009.08.30. 12:42:14
Hát én csak statisztikai adatokkal tudok szolgálni nekem az első transz kő 36. manóra esett a második elnyelő 100. manóra.

Még én fejtegettem hogy az első relikvia után minden megölt manó 1% eséllyel növeli a dropott de mivel valakinek 200. manónál se dropolja a 2. dik relikviát ugy érzem ez a teória sem ér egy favatkát se.

Szóval szerintem teljesen random a dropp : az italokra nagyobb az esély a relikviákra kisebb és ott is előfordulhat hogy először az elnyelőt droppolja ki.

De szerintem nem helytáló az a fejlesztői ígéret hogy egy bizonyos leölt manó darabszám után biztos a relikvia dropja.
Dátum: 2009.08.23. 15:27:22
Pech
Dátum: 2009.08.23. 10:40:54
Azt nem tettem hozzá hogy amikor megkapod az 1. relikviát akkor 0 dik a % od tehát ha például 35. dik manónál esett ki az 1. relikvia akkor a 135. dik manónál lessz 100% os esélyed a köv relikviára.
Dátum: 2009.08.23. 10:20:09
Szerintem akkor minden leölt manó +1 % ad a dropp ra tehát neked a 68. leölt manónál 68% lessz hogy droppol egy relikviát.
Szerintem nincs olyan karakter akinek 100 lölt manónál ne lenne meg mind 2 relikvia.
Dátum: 2009.08.22. 21:30:16
35. manó kilökte a transzcendentális fókuszt nekem.
Oldal: 123