Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LoWs

Dátum: 2011.01.26. 10:22:08
Hát, hiába is agyalok azon, hogy mit lehetne ezzel kezdeni, semmire nem jutottam. Ez egy olyan "fejlesztés" ami a pár feltételezett rabszolgatartót (akiket nem tud kiszürni a rendszer!?!) bünteti. A többiekre elvileg nincs hatással. Elvileg. Ha van is hatása eddig is együtt tudtunk élni vele, most is ezt kell tennünk.
Engem csak az bánt, hogy a csalókat nem büntetik, a rosszul játszókat minden áron megvédik és akinek van esze a játékhoz, azokat meg szívatják.
Dátum: 2011.01.24. 22:58:26
Most én vagyok a hülye vagy én én vagyok a hülye mert én nem tudok ilyen farmkarakterekről Vagyis tudok olyat aki ilyeneket használ, persze bizonyítani nem tudom mert nem látok bele a logokba, de ők távol esnek töllem és még csak milliós diffjük sincs minuszban. Tehát szerintem aki eddig farmolni tartott pár karit az ez után is fog tudni így tartani. Max néha kell építenie is.
Dátum: 2011.01.24. 17:05:50
Valószínűleg V4 végeztével indul.
Dátum: 2011.01.24. 14:12:49
Ahogy fentebb is írták: életképes. Nagy kritikusokkal!
A 60 felett megszerezhető AF közelharci képességekkel pedig még tovább javul a helyzet
Dátum: 2011.01.24. 12:34:02
Lehetne hogy +2, 4, 6, 8 CSPt/PPt kapjanak X ideig. VF kizárással persze. Vagy valamilyen szintkorláttal.
Ez az alacsony szintűeknek is megfelelő díjjazás lehetne. De aki kihívásozik az is tudná a plusz PPket hasznosítani magasabb szinten is.
Lehet mert így akarnak latinúl írni, hogy lásd ők milyen műveltek.
Vagy lehet hogy egyszerűen csak románok.
Nem féltem töllük. Ha ők elviszik a gyengéktől, akkor én onnan szedem össze Csak vigyáznak rá egy darabig.
Ezzel nagyon mellé nyúltál. Az én dolgomat nem könnyítené meg. Úgy is tudom, hogy ki az aktív a körzetemben
Viszont az tény, hogy aki csak ritkán portyázik, az a törléssel csak a célpontokat és az esetleges "küldiáldozatokat" veszíti el. Akik meg gyengébbek, azok meg csak rosszul járhatnak. Hiszen a portyalista őket dobná fel amint kijönnek 15% alol.
Dátum: 2011.01.21. 18:25:46
AF pontokért lehet megtanulni. Amiket 60as szinttöl kap az ember.
Dátum: 2011.01.21. 16:54:17
Nah... azthiszem ez egy jó ksi event lesz nekem
Manakonstukció 6x7 alkalommal, 42x50=2100 tehát manából simán leépítem amennyi a kristályhoz kell és még csak TP sem jár mellé! Igaz, így bukom a KP-t és az addigi építést... de megéri!
Dátum: 2010.11.10. 18:34:35
Örül a fejed, mi?
Dátum: 2010.11.09. 20:28:43
Oké... meghagyom az ötletelést a női logikának (igen, képzavar )!
Dátum: 2010.11.09. 19:54:42
Akkor mi lenne ha heti 6 őskőért kapnának az emberek egy fél inspirátort?
Azért felet, hogy a relik értéke megmaradjon.
Azért inspirátort, mert nem a TOPot akarjuk gyorsítani.
Azért őskőért, hogy ti is jól járjatok.

Lehetne még az is, hogy a VF mellett az inspirátor (minden fajta) csak AF pontot termel, esetleg mellé KP-t. De CSP-t VF mellett nem.
Dátum: 2010.11.09. 18:38:43
Ez az AFes dolog tetszik.
Remélem nem Elementáris 2-nek fogják gondolni!
Dátum: 2010.11.09. 18:22:18
Ha Birka sem érti akkor már tényleg nagyon el van rejtve a probléma
Dátum: 2010.11.09. 17:40:46
Mitöl lesz egy inspirátorok karakter szörnyszülött?
Mert gyorsabban csinálja meg azt amit mások sima VF-el? Nem egy év, hanem csak fél? Na és?

Az egyik legjobb relikvia szerintem. Inkább az ilyen 100 dukát és az állatfelszereléses AHs tárgyakon kéne változtatni.

Sajnálom, tényleg nem találom az iszonyatos kombót a VF és Inspirátor párosban.
Valami számítás nincsen erről?
Dátum: 2010.11.09. 11:46:23
-9ról indul a számolás. Tehát ha valaki 8 szint magasról üt, és neked 1-es a képességed, semmi változás nincs. Ha viszont kettes akkor már nálla annyi TP jön, mintha -7re támadott volna. Tehát akit 9-es szintről ütnek az EHsok. Annak maxolnia kell a cuccot, hogy megdögöljön a szomszéd tehene is. Viszont akit csak +6 szintről gyaknak, annak is ugyan úgy maxolnia kell, csak nálla az első 3 szinten nem lesz változás az ellenfél kapott TPjében.
Dátum: 2010.11.09. 11:28:52
Jól érted. Én is így értelmeztem.
Dátum: 2010.11.09. 11:26:43
Ha láthatatlanná válsz, jelentős bónuszt kapsz minden tulajdonságodra! Ez +10+szinted/10, de ha magasabb szintű játékos támad, akkor (10+szinted/10) + szintkulonbseg x 4! Tehát pl. egy hárommal magasabb szintű játékossal szemben +22+(szinted/10)-t kapsz minden tulajdonságra. Ráadásul, a közelharci és varázslat sebzésed is megnő 20+(szint/5) %-kal, ami kompenzálhatja az ellenfél jobb fegyverét, erősebb varázslatát.

Ez 5 szintnél (10+szinted/10)+ 20 tulajdonság mindenre.
Dátum: 2010.11.09. 10:53:30
AF képesség kell. Ha az megvan, akkor jelenik meg a listában. Minden AF képesség szinten 5-el nő a maximuma a tüskés bőrnek.


Ha megtámad és harcban legyőz téged valaki aki nálad jelentősen magasabb szintű, és van energiahasznosítása, megnő a TP, amit a győzelemért kap. Ez a képesség háborúban nem működik.
Erre való a tapasztalat. Szívathatod vele a magasabb szintű EHsokat. Dögöljön meg a szomszéd tehene is alapon
Valszeg te nem értetted meg a képesség leírását