Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LoWs

Dátum: 2010.01.05. 18:21:27
szinted*SZÖ(szinted*10-ig figyelembe véve)*0,2+kreatív bónusza=szerzett LE

Ezt a képletet hámoztam ki. Jól értelmeztem? Ezt maximum szakiszinten éri el (ez a VFhez hasonlóan 50 lesz?)? Erre jön még valami módosítő később, vagy ez már a fixen kapott LE-t adja eredményül? A békés világ szabályai változtatnak rajta valamit?
Mert ez egy atlag feletti 47es karakternél 4418 LE-t mutat. Kreatív nélkül. Ami finoman szolva is tul szép nekem, hogy igaz legyen


Az én indulataim lecsillapodtak. Főleg ha tényleg valami hasonló lesz ennek a szakinak a végső képlete.
Dátum: 2010.01.05. 18:10:22
Engem még az érdekelne, hogy akik kimaxolták a VFet azok hogyan válthatnak?

Mert felhúzni a felejtést és utánna megtanulni ezt az új szakit is "kissé" költséges lenne. Esetleg megoldható valamiféle választási lehetőség biztosítása.. vagy valami.

Ha már kérdezték, akkor előre is bocsi.
Dátum: 2010.01.05. 17:07:55
Én sem költök egy fillért sem tovább.
Kéne ilyen mozgalmat alapítani! Komolyan....

Megvárom hátha észbe kap valaki és legalább ezt az új szakit megcsinálják, olyanra hogy jó legyen. Mert amit a HCS ad azzal ki lehet törölni a tudjátok mit!
5ös csarnokkal bármiféle csarnoktol mentes szövetség tagja ellen aki nállam jóval magasabb szintű és erőssebb, kaptam (a szövetség pontosabban) 1000LEt és 28 TPt. Ez kb a fele/harmada annak amit vadászattal szereznék.

Bocsa, ha már más is felvetette de nincs kedvem visszaolvasni ennyit....

Edit: Átnézve a képletet, viszonylag igéretesnek tűnik a dolog. De inkább tényleg kivárom a tényleges bevezetést.
Ezekszerint mindenképp szívnék én is.
Tehát rövidúton törölnék.
Ahogy szerintem mindenki aki akár csak egy kicsit is kiemelkedik a szűrke átlagból.

Nagyszerű lenne, mondhatom.
Dátum: 2009.12.25. 21:52:27
Kihagytál:
Az ÉP leverést. Nállam konkrétan naponta felmerülő probléma, hogy reggel 1-2 támadással (5-6 szint magasból természetesen) leverik az ÉPm 60-80%át is akár. Pedig majdnem 100as az egészségem. Így indíthatok egy mágikus regennel, hogy tudjak érdemben csinálni valamit. Aztán ha szerencsém van akkor nem jön senki más aznap, ha nincs akkor sokszor van hogy 8 óra pihi után is csak 40%körül áll az ÉPm. Ez persze háborúmentes időben.
Hiába a kevés vesztett LE és a vadászat nélkülözése ha bekamráztak, akkor is jönnek és csapkodnak. Így sokszor kényszerülök italozni. Főleg, ha kalandokat is szeretnék aznap csinálni.
Nekem kifejezetten jól jönne valamiféle fejlesztés ezen a téren.
Dátum: 2009.12.23. 18:27:16
Nem tudom hol is ment/megy a vita arról. ogy pár kisember köré odaépítenek egy szövit. Ezért ide írom be tapasztalataimat:
Van karakterem ami 1-2es szinten is 15 feletti bónuszokkal szaladgált. Tehát, szerintem van pici rálátásom a dologra.

1. tévhit: A bonuszok miatt legyőzhetetlenek az alacsony karik is.
Nah erre csak a Miklósrandomot tudom mondani. 160 feletti TÖvel (csak Támadás és Védekezésen pont!) plusz még 15 támadás és védekezés nem volt elég arra, hogy 10ből 8 csatám megnyerjem. KIZÁRÓLAG 140TÖs, főleg buzogánnyal mászkálós egyének ellen. Tehát alacsony szinte (értsd: 4 alatt) még majdnem mind1 mekkora bónuszaid/tárgyaid és tulajdonságaid vannak! Itt gyakorlatilag semmit nem jelentenek az épületbónuszok. Szerintem.

2. Az epikus táryak hatalmas előnyt jelentenek.
Aláírom, előny. De korántsem hatalmas, még csak kiugrónak sem nevezném. Igaz, nem is 1-es szinten kaptam 80as tárgyat, de azért nem sok embert látok 11es szinten két epikkel. Így elmondhatom, hogy csak az amúgy is jelentős előnyt erősíti, amit eddigre már úgyis gyakorlatilag behozhatatlanná tettek a karakterek (persze ha nem hülyék). Egy csepp a tengerben. Semmi több.

Ha mindenárony egyenősdit akartok játszani, akkor szüntessétek meg a portyát és kész. Vagy folytassátok ugyan ezen az úton a kiherélését.
Dátum: 2009.12.15. 20:38:45
Utánna nézek Wikin...

Módosítás: Megtaláltam!
Kösz Birka!
Dátum: 2009.12.15. 20:30:37
Nem vagyok biztos benne, de mintha 12 plusz elnyelést kaptak volna az állataim a mai nap folyamán.
Valami változott? Vagy csak szimplán rég néztem a tulajdonságaikat? (úgy emlékszem ma reggel még 52es elnyelésük volt. Most meg 64es:O)
Szingut még soha nem fejlesztettem 10es fölé. Azt is csak két küldi miatt.
VF ellen meg legjobb védekezés: VF.
4-5 szinttel magasabbról meg úgyis mindig elfognak gyepálni. HA VFes vagy ha brutális portyakari, ha Félisten, akkor is.
Ha meg mégsem. Akkor megtömnek TPvel. 5 szinttel magasabbról már igen komolyan kapja az ember a TP áldást.
Nah! Újabb örömhírrel szolgálhatok! Az elmult kb 2 napban 11 "támadást" kaptam. Amiböl gyakorlatilag csak TP jött.
Ezek nagyrészét olyan emberektöl akiket SOHA, ismétlem: SOHA nem támadtam. Nem egynek még a szövetségéből sem érek el senkit!
Ők is biztos azért csinálják mert én ártottam nekik
A TPtömő háborúnk természetesen még folyamatban van. Kedves barátom folyamatosan 0 ÉPn tartatja magát velem, amikor csak teheti megtámad.
Nekem csak annyi bajom lenne, hogy a HCS piszkosul keveset ad. Mivel mindig bemaxol a kutaknál a szerzett LE. Emiatt ahonnan mondjuk képlet szerint 1 millát hozna az ember, jön 300k. Ez elenyésző.
Ez a másodlagos kút vagy sokkal nagyobb legyen vagy tényleg adjon sokkal több LÉt győzelem esetén.
Dátum: 2009.12.13. 13:29:14
Szerintem a legjobb azaz ötlet amikor LE függő az idomítás.
Mondjuk lenne rajta egy büntetés. Pl: van egy 10k értékű állat. 10es idomításod van. Tehát 5 óra kuksolásból megvan. Mi lenne ha ezt egy gomnyomásra 10k LÉ elköltésével megcsinálhatnád. Cserébe mondjuk 15 óra lenne az idomítás. Vagy 15k LÉ.
Szerintem korrekt és megvalósítható ötlet. Nem tudom ki találta ki, de én is támogatom
Számomra az az igazán érdekes, hogy valaki aki nem tud annyi időt erre szánni, hogy 2-3 klikkeléssel elköltse a nálla lévő LÉt, az képes naponta 10-15x belépni és megtámadni engem.
Kicsit abszurd a helyzet
Bocs, ez nem a V3as karakteremmel van

Ott tényleg szinte csak 30as beállítással megyek. Kizárólag háborúk idején szontam 15be visszamenni, hogy minnél többet tudjak ütni.

Nagy védekezés ez a TPtömés, mondhatom.
Lehet, hogy végleg fel kell nagynom a portyázással a 2es világon. Mivel a háború amit indítottak ellenem (anank ellenére hogy katakombákban vagyok) igencsak elhúzódik, és a tag nem tágít. Valszeg megvár míg összegyűlik a PPm és előjövök. Utánna, hogyha tényleg 1-2 óránként fog támadni ahogy tette ezelőtt, akkor simán bejön még 1 szint. Ha nem áll le a dologgal akkor b@szhatom az eddigi karakterkoncepciómat.

Tudom az én bajom. Meg a rendszer tökéletes.

persze.
Amióta elindult ez a topic, azóta jegyezgetem az üres TPket amiket "tömés" miatt kapok.
Jelenlegi állás:
-422 TP
-78LE (összesen ezekből a csatákból)
-egy szövetségi hadüzenet, csak tömés érdekében.
-kettő ezzel való fenyegetés.
-2 magát csak "leüttető" karakter napi szintű látogatása.
-34 üzenet amiben ezt a témát tárgyalom az érintett egyénekkel.

Tehát majdnem fél szintet kaptam ezalatt.
Miközben az összes érdeklődőt ellátom LE védelmi tanácsokkal. Még a legjobb farmjaimat is, ha kérdezik.

Jah... tényleg nem valós probléma
Szerintem ez a kérdés már volt. Vagy lgalábbis egy nagyon hasonlót oldottam meg nemrég. Lehet mással kéne próbálkozni.
Dátum: 2009.12.07. 17:45:59
Majdnem.

Sokkal többet kel lsebeznie rajtad mint amennyit te sebzel őrajta.
Mindegy mekkora a szintkülönbségetek.
Dátum: 2009.12.07. 15:41:36
Nah.. megnézem azt aki 5-6 szinttel magasabbat egy hónapban 10x kinyúvasztja a szövetségével
Dátum: 2009.12.06. 20:19:16
TÖ:2010
SZÖ:2134
Szint:8

Tulajdonságok felírva
Engem is nagyban érint a dolog. Nem csak a portyáim miatt. Hanem mert sok háborút vívunk, és kiemelkedően fontos a kémkedés használata. Nem csak az ÉP és VP megállapítása miatt is. Hanem hogy mikor lép szintet az ellenfél. Sok győzelmet köszönhetünk annak, hogy a TPről is kaptunk információt.