Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hype

Dátum: 2011.08.24. 13:09:36
Idézet: Miklós - 2011.08.24. 11:13:01

Viszont 1 belsős infó: a drakónok ölése közben a spektrális manipulációt érdemes turbózni (ha nem maxos már amúgy is), mert ezáltal több LE-t fogsz kapni (és a végelszámolásnál ezt a többletet nem számoljuk!!)


Eddig két Landragór típusú event volt és eddig egyiknél sem kellett turbózni az SPM-et. Biztos, hogy ez így van?
Dátum: 2011.08.24. 10:30:38
És esett már valami relikvia?
Dátum: 2011.08.23. 00:32:27
Viszont kalandszörnyeknél ad +TP-t.
Dátum: 2011.08.21. 20:13:33
Én igazából azt nem értem, hogy miért nem lehet minden ilyen event elején idebökni egy hozzászólást, hogy akkor mit számol a képlet és mit nem. Mindig ezen megy az agonizálás, hogy "ez számít?", "az számít"?

Egyszer kéne leírni, aztán szépen elmenteni egy doksiba és minden Landragór típusú event elején bemásolni. Nagy kérés?

Kis segítség:
HT
megaesszenciák (tételesen felsorolva)
kvízmedálok (mindenkinek 12-vel számolja, vagy amennyije van?)
szakértelmek (tételesen felsorolva)
AF képességek (tételesen felsorolva)
aukciós relikviák (tételesen felsorolva)
medálok
tul.- és szakicsökkentő tárgyak
specializáció (minden tulajdonságot specializálva fejleszt a végén?)
Dátum: 2011.07.21. 13:11:34
Idézet: Prisma - 2011.07.21. 12:44:34
2. De még ha lenne olyan helyzet, amikor az ilyesmi elfogadható, akkor is: egy PvP játékban semmi keresnivalója hendikepnek. Ez olyan, mintha a rosszabbul álló focicsapat kapna egy-két plusz gólt félidőben, mondván, hogy az erősebb csapat ettől még ugyanúgy nyerni fog.

Szerintem simán elfogadható hendikep egy PVP játékban. A hasonlatod ott sántít, hogy a fociban vannak bajnokságok, ahol nagyjából egyenlő erősségű csapatok küzdenek egymással, így a Barcelona nem kerülhet össze a megyei 2-es bajnokkal. Te összekerülhetsz pistikével, laposra verheted, pistike ettől szomorú lesz mert látja, hogy soha nem lesz semmi esélye még ha fizet akkor se.

Én meghagynám a két szintlépést kritériumnak! Hamar felpuhult ez a dolog...
Dátum: 2011.07.21. 12:30:16
Az én karakterem 73 szintet lépett 2,5 alatt, úgy hogy én is pók voltam az elején és azóta is VF-el megyek. Azt azért remélem elismered, hogy ez alatt az idő alatt én többet költöttem a játékra és hidd el, a Beho azt szereti, ha többet költesz a játékra. Ha valaki azért nem lép szintet mert nincs ideje az már érthetőbb álláspont, de a Beho részéről megint csak érthető, hogy megpróbál rávenni a folyamatos játékra és ezt valamilyen szinten jutalmazza is a játékban.
Idézet: Prisma - 2011.07.21. 11:59:55
1. Ez a hozzáállás az egyik leggusztustalanabb - a magyarokra sajnos kifejezetten jellemző - hozzáállást tükrözi: aki sikeres, azt húzzuk vissza.
Három dolog.
Ad 1: Kicsit vegyél vissza!
Ad 2: "a magyarokra sajnos kifejezetten jellemző" Ugye mindenki magából indul ki. Rám például ez nem jellemző, mellesleg utálom amikor valaki okosan megmondja, hogy a magyarokra mi jellemző és mi nem. Van ilyen, meg olyan ember is minden nációban.
Ad 3: Most sem az történik, hogy aki sikeres azt visszahúzzuk, hanem aki gyengébb azt segítsük egy kicsit. Demján bácsinak pl. felesleges szociális segély küldeni mert neki van lóvéja elég. Mégsem hiszem, hogy ezen felháborodna.
Dátum: 2011.07.21. 11:53:48
19475-ös a karakterszámod, az enyém 23702-es. Ez azt jelenti, hogy pár hónappal korábban indultál mint én, azaz nagyjából 2,5 év alatt léptél 18 szintet. Ezzel nincsen semmi baj, Te a játéknak a portyázós részét élvezed, csak ezt az egyetlen lehetőséget használod cserébe extra tápos vagy és van 13 bajnoki medálod. Őszintén mondom, gratula! Ezért cserébe viszont el kell viselned, hogy a játék néhány fejlesztése nem neked szól, mivel teljesen felesleges, hogy még táposabbá tegyenek, így is eléggé az vagy. A portyás játékstílus sokkal erősebb mint az összes többi, túl nagy kiugrási lehetőséget biztosít. Sokkal célszerűbb más stílusokat erősíteni mint a portyást folyamatosan nerfelni.

+ aki lassan halad, az kevés őskövet költ. A Behonak teljesen jogos "igénye", hogy a játékosok egyre újabb- és újabb felszereléseket vegyenek, a szövetségi küldetések ezt is ösztönzik.
Dátum: 2011.07.20. 19:23:09
A jutalom az tényleg kissé kevésnek tűnik elsőre, de minden egyéb tetszetős. Én egyedül a PC hétszeri használatát tartom kicsit soknak, abból elég mondjuk 3-4. Várjuk!
Dátum: 2011.07.18. 09:39:26
Akkor miért vagy szövetségi tag? Ott sem csak az egyéni teljesítmény számít.
Dátum: 2011.07.10. 20:21:42
Benéztem, bocs...
Dátum: 2011.06.29. 15:43:02
Elárulja nekem valaki okos, hogy Miklós hozzászólásánál az 'if' utáni részek mit is jelentenek pontosan az erő bónuszában? Most akkor nőni fog a bónusz vagy csökkenni vagy mi történik?

*mod: kiszámoltam és ha jól értelmezem akkor nőni fog. Éljen!
Dátum: 2011.06.27. 12:19:30
Egy ultrakatalizátor kell csak.
Dátum: 2011.06.27. 11:16:24
Idézet: Craslorg - 2011.06.27. 11:11:57
A speciális ultrához viszont kell +1 kata, mert a speciális csoport 5 esszenciájából ez az egyik, ezzel már 6 és ha így megvan mind az 5 ultra, akkor +1 katával megvan a mega.

Az a +1 katalizátor már nem kell.
Dátum: 2011.06.27. 11:14:42
Idézet: Legacy - 2011.06.27. 10:41:16
Nem nem. 5 csoportja van az esszenciáknak. Minden csoportból lehet 1 ultraesszenciát csinálni, úgy, hogy kell 5 különböző esszencia egy csoporton belül, és mellé 1 katalizátor. Ha ez van, akkor lesz egy ultra esszenciád. Ha megvan mind az 5 csoport ultraesszenciája, akkor csinálhatsz megaesszenciát. A speciális csoport ultraesszenciájához kettő katalizátor kell (mert kell egy katalizátor, és kell 1 hogy meglegyen az 5 különböző). Ráadásul két ultrakatalizátor kell hozzá, hogy megaesszenciád legyen. Így tehát 8 katalizátor kell, hogy megaesszenciád lehessen.
Hajól értelmezem.

Ez így majdnem jó, csak a vége nem. 6 katalizátor esszencia kell összesen egy megaesszencia előállításához.
Dátum: 2011.06.26. 19:13:35
Idézet: SuperEgo23 - 2011.06.26. 18:32:33
Sziasztok!

Van egy ilyen +15% ot adó láncom a győztes portyánál, az előbb támadtam vele, nekem csak sima Eh-t adott. Tehát ezt számolja és nem írja ki?

Energiamester AF képesség kell, hogy EH-nál is pluszt adjon.
Dátum: 2011.06.23. 00:41:12
Elvileg az alap. Kb. egy éve hozták be, hogy mindig az adott vadászat végén nézi.
Dátum: 2011.06.20. 13:05:44
A +5%-os vadászat bónusz mikortól indul és meddig tart? Előre is köszi a választ.
Dátum: 2011.06.19. 18:47:12
Idézet: Viszok009 - 2011.06.19. 17:54:17
Apropó Miklósnak is van karaktere, persze elárulni most sem volt hajlandó.

Legközelebbi találkozón valami vodkát kéne a vizébe önteni ( mivel 1,5 litót kb 20 perc alatt megivott) hátha attól megoldódna a nyelve meg a csillagkapu is bekerülne végérvényesen a játékba.


Egy régi fórumos pletyka szerint Gombóc Artúr néven játszik v1-en. Ütöm is rendesen!
Dátum: 2011.06.19. 18:27:19
Panaszkodás, siránkozás: "jaj, minden olyan szar", "jaj, mindjárt törlök", "jaj, régen minden olyan jó volt", "jaj, olyan kevesen vagyunk már".

Kritika (építő) : "jaj, minden olyan szar", "jaj, mindjárt törlök", "jaj, régen minden olyan jó volt", "jaj, olyan kevesen vagyunk már". Ezért szerintem ezt..... és ezt... kéne tenni. Ti mit gondoltok erről?

A népeknek szerintem főleg az elsővel van a baja, engem is idegesít. A játék már tényleg nem olyan mint hajdanán, rég elmúlt a nagy csaták, nagy szájkaraték ideje. Hogy mit kéne tenni, fogalmam sincs, de az tuti, hogy nem kezdek el nyűglődni nagy fórumon, hogy legalább a többiek kedvét is elvegyem. Ha esetleg egyszer majd törlök is, csendben és gyorsan fogok, nem kell a cirkusz. No persze ez még odébb lesz...
Dátum: 2011.06.18. 02:22:17
A térképkeresés szakértelemet sem említik meg az event főoldalán. Nekünk persze egyértelmű, hogy nyugszik de egy új játékosnak nem biztos.