Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kethios

Dátum: 2010.01.12. 11:29:16
Sikerült felraknom a Doomlordot egy MMORPG szavazós oldalra. Az account az enyém, a szavazó linket elküldtem nektek, azt kell a játékban egy menüpont alatt elhelyeznetek pl. Misc, Recommendation. Nézzétek meg, ha valamit változtatni akartok írjatok és megcsinálom.
A szavazásért járó játékbeli jutalmat majd eldöntitek.

Edit:

Az e-mail címem megváltozott: tibor.okos@gmail.com
Ha eddig írtatok akkor valószínűleg az automata szűrés miatt törölve lett az üzenet a régebbi címemen.
Dátum: 2009.12.23. 10:28:40
Több baj is van ezzel a kérdéssel:

A zsidó és keresztény vallásban hét Arkangyal van. A négy legismertebb Raphael, Gabriel, Michael, és Uriel. A másik három neve bizonytalan, ezeken már évszázadok óta vitatkoznak a teológusok. Minden bizonnyal a következõk közül valamelyik három: Raziel, Remiel, Sariel, Metatron, Anael, Rahuil, Barakiel, Chamael, Jophiel, Zadkiel, Jeduhiel, Simael, Zaphiel, Aniel. Énok könyve szerint a hét Arkangyal Uriel, Raguil, Michael, Saragael, Gabriel, Haniel, Raphael.

Tehát nem igazán jelenthetjük ki, hogy a kérdésben szereplőkből Sammael/Samuel/Sariel arkangyal volt-e hiszen teológusok is vitatják.
Dátum: 2009.12.23. 10:04:31
Ha esetleg lélekkútból építessz, az nem számít bele a személyes építésedbe.
Másrészről, ha pl 1 millión felül építettél már és most gyorsan belenyomsz 20k-t akkor sem fog frissülni, mert csak 1.100.000-nél vált a számláló 1.1 mill-re. Tehát minden 100.000 LE után nő a stat.
Mert az anti VF-esek kisírták, azért.
Lehet lepontozni.
Dátum: 2009.12.22. 09:03:14
Idézet: Habbobitas - 2009.12.22. 08:58:34
Milyen eredetű a parfüm szavunk?
görög
latin
olasz
spanyol

Szerintem a "parfüm" az francia eredetü.


A parfüm szó eredete a latin "per fumum" kifejezésből ered, jelentése: "a füstön át”. A parfüm múltja több mint 5000 éves. Növényi olajokat, fák gyantáit, illatos füstöt, tömjént alkalmaztak a vallási szertartásokhoz, és a halottak balzsamozásához. Illatkivonatokkal balzsamozták halottaikat az inkák, az aztékok pedig aromaterápiás belégzést végeztek erős illatszerekkel. Később megjelent az igény, hogy a különböző illatos növényi olajokat a saját testükön is használják. Az alkoholt az arabok vezették be a kozmetikában, ezután az illatos vizek az egész iszlám világ gazdag rétegeiben elterjedtek.
Dátum: 2009.12.22. 08:32:10
Pontosan.

Egyes szerzők a szenteltvizet és a fokhagymát védekezésre használatos dolgoknak tartják. A szenteltvíz felületi sérüléseket okoz, a fokhagyma távol tartja a vámpírokat.

A karó a szívbe szúrva egyesek szerint végez velük, míg mások csak tényleg a megbénításukra használják.

A tűz bevett szokás, bár sokak által elfogadott tény, hogy az égetés előtt a fejüket is le kell vágni.
Dátum: 2009.12.22. 08:19:03
Idézet: Ricardo - 2009.12.21. 00:06:49
Én jól láttam a saját pontjaimon, hogy sokan azért büntetik az embert ahogyan játszik, nem azért amit mond.


Ez így van. Én speciel soha senkinek nem adtam 1-est, mert mindenkinek joga van véleményt formálni. A visszajelzés nélküli lepontozás egy ocsmány viselkedés. Sok ember csak az 1-2 legutolsó HSZ-t olvassa el és azok alapján pontoz, mások a nevet nézik és 1-es vagy 10-est adnak attól függően, hogy kiket ismernek. Sokan építő jelleggel próbálunk hozzászólni a különböző topicokhoz, megoldást találni problémákra, erre jönnek bizonyos emberek és csak úgy látatlanban lepontoznak, ami engem is arra ösztönöz, hogy hagyjam a francba az egészet.

Hiába is beszélünk róla, a gerinctelen, megynyilvánulás nélküli lepontozásokat csak a pontozó rendszer teljes fórumról kivétele oldhatja meg.
Dátum: 2009.12.20. 22:43:16
Ez most szarkasztikus volt?
Mert ha nem, akkor nem vagy egész.
Dátum: 2009.12.20. 22:41:28
Hm..
Megnézted, hogy az ellenfeled szövetsége és a rajta lévő tárgyak milyen bónuszokat adnak?
Én is kikaptam V3-on egy majdnem 200 TÖ-vel alacsonyabb, viszont a TOP1 szövetségbe tartozó egyéntől. Egyszerűen sok volt a bónusz.
Dátum: 2009.12.20. 16:59:14
Teljesen igazad van. Nekem nem kell őket bemutatni. Egy olyan kisvárosban élek a román határ mellett, Biharkeresztesen, ahol lassan többségben vannak a cigányok. Amíg ment a seft, a cigi, ital embercsempészet, addig nem volt velük ennyi baj. Mára, mindennaposak a betörések, a "megélhetési lopások", miegymás. Múlt hónapban egy szegény öreg nénihez törtek be, majd amikor nem találtak sok értéket olyan szinten megverték, hogy pár nap múlva belehalt.

A magyar igazságszolgáltatás akkor volt jó, amikor a csendőr elverte az embert igazoltatás után, mert bele volt írva a személyibe, hogy KMK. (munkakerülő/akinek nem volt munkája)
Dátum: 2009.12.19. 12:03:18
Hogyan oldanánk meg a szavazás/topic nyitás kérdését?
Dátum: 2009.12.19. 11:58:04
Támogatom. Legalább lenne annyi gerinc az emberekben, hogy leírnák, hogy nem tetszik amit én írtam - nem szó nélkül, a mondandóm átolvasása vagy esetleges visszaolvasás nélkül lepontozni a hozzászólást.
Abból, hogy valaki lepontoz még nem fogom tudni, hogy neki mi volt a baja. Az építő kritikát pegig elfogadom, szóval aki lepontoz, az legalább hallason magáról.
Dátum: 2009.12.19. 10:34:08
Ezért találtam ki az alap kincspont ötletet, de mivel le lettem pontozva ezért nem foglalkozom vele többet. Szerintem egy jó ötlet volt.
Dátum: 2009.12.19. 08:16:18
Köszönöm az előző HSZ-eim névtelen lepontozását az egyszerű dolgozó nép nevében. Ez az anonim lepontozás rosszabb, mintha hátbaszúrnának. Miért van a fórum, ha nem megbeszélni, hogy kinek mi a gondja?

Bárkinek bármi baja van, lehet privátban is üzenni. Köszönöm.
Dátum: 2009.12.19. 08:13:47
Asciu éppen ma reggel verte cipóra a számat

Nerfet neki!
Dátum: 2009.12.18. 13:23:14
A "szemét" tárgyakat a mi szövetségünkben alap 100KP áron vihetik csak el. Mindig van egy 100KP alaplicit minden tárgyra. Legyen az bármekkora szintű, bármilyen tulajdonság, stb. bónuszt adó tárgy. Ezért törtem a fejem az alap KP ár képleten, mert így a körbeépítés előnyeiből egy keveset visszább szorítottunk volna.

Látom a többség nem akarja, lepontoz. Részemről nem foglalkozom többet vele. Sokan nem fogják fel, hogy mi, a jövőben regisztráló játékosoknak akartunk jót, akik úgy kezdenek el játszani, hogy lövésük sincs mit, mikor és hogyan csináljanak és mire oda jutnak, hogy egy átfogó tudással rendelkeznek a harcrendszerről, tárgy adatbázisról stb., a körbeépítők kávézgatnak, mert tudják, hogy befoghatatlanok.

Nekem is van V3-on alacsony szintű karakterem aki szintjének top 5-jében van, nekem is következik az epikus tárgy amit a srácok ma elintéznek. Én megtapasztaltam, hogy milyen középkategóriás karaktert és egy kiugróan erős karit vinni a játékban. Ezért hajlok a változtatásokra, segítem a most regelt újonnan indulókat, a többi játékost a környezetemben, legyen az küldetés teljesítése, segítség a tulajdonságaik, szakértelmeik fejlesztéshez, vagy a sikeres portyázás.

Sajnálom, hogy nem tudunk dűlőre jutni ilyen fajta kérdésekben, mert a lepontozás és a lehurrogás mindig előbb jön, mint maga a tény, hogy az egyén igenis próbálja megérteni mit, miért szeretnék javasolni.

További jó játékot mindenkinek.
Dátum: 2009.12.18. 13:09:32
Timcsike, a lényeg.. hogy aki épít, annak semmi nem fog változni, maximum nem 1 kincspontért viszi el a tárgyat, hanem egy alap áron. Az egy játékos köré épített szövtségben maga a játékos akiről mi beszélünk semmit nem épít, esetleg 1-2 kincspontig, aztán egy 80-as tárgyat 1 KP-ért elvisz, hatalmas előnyre téve szert azokkal szemben, akik több szézezer LE-t építettek bele egy szövetségbe, csak a bónuszok, stb miatt míg ezt az LE-t a körbeépített karakter simán magára költötte. Érted mire gondolunk?
Dátum: 2009.12.18. 12:28:41
Feljebb leírtuk az érveket, hogy miért is kellene ezt bevezetni, most nem akarom megint felsorolni.
Dátum: 2009.12.18. 12:24:24
A mentor rendszert be lehetne vezetni a már meglévő és futó világokra is.
Dátum: 2009.12.18. 12:13:09
Újabb nagyszerű ötlet. Szerintem meg is van oldva a mentor rendszer.