Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hauer92

Dátum: 2008.12.06. 17:14:55
Nos a helyzet nálunk a következő:
van egy szabad hely oda már küldtünk meghívót de még nem csatlakozott
van egy inaktív aki eddig a maga 88$-val nem igazán adott hozá a dolgokhoz
van egy akiről tudjuk hogy nem tud sokat jáccani(végzteúron is szövetségtárs)
vagyok én a városi főépítész amit tudok megteszek
és van az alapító aki ugyan úgy mindent megtesz kb mi ketten adjuk a betett pénz 80%-át(ő is szövetség társ itt)
sajnos per pill ez a helyzet de az inaktív tag kirakása már érik egy ideje
Dátum: 2008.12.06. 17:07:45
Lépés elönyben vagytok az biztos de azért iparkodunk csak el kéne jutni addig hogy legyen boltunk hogy ne máshol kelljen eladni a cuccost
Dátum: 2008.12.06. 17:05:52
Hát nálunk is az lenne a rendszer hogy én építek ők meg hozzák a pénzt de valahogy nem jön össze(nem hozzák a pénzt csak egy csávó ő a város alapító)amúgy a Port Riverside-ban vagyok és ma végre kezd müködni ez az építéses dolog csak mondom azt sajnálom hogy nem tudom érvényesíteni azt a 44 bevitt munkapontot ami betudnék adni
Dátum: 2008.12.06. 16:54:29
Hát ha jól értem akkor ez most a The West. ott én spec városban vok és szinte én építek egyedül a hotel felét már felhúztam de sajnos nem enged 30-nál több munkapontot bevinni az egyes szintű építkezésekbe
Dátum: 2008.12.06. 16:43:22
Egyes szinten csak egyes szintű tud támadni és te is csak őket tudod mire 2-es leszel csak rajtad múlik hogy mennyire tudod az esélyeidet kiegyenlíteni hozzájuk képest.
Dátum: 2008.12.06. 15:53:25
Nos persze a kiégett őskő nem csak arra jó hogy igazit csinálj belőle hanem ha a szövid eljutt odáig hogy energiakristályosítót építsen akkor ahhoz jó az is (legalábbis amennyire én tudom)
Dátum: 2008.12.06. 13:33:07
Nos én csak azért vok itt és azért "sírok" mert a szövetségem én alapítottam és szerintem eléggé a szívemen viselem a sorsát ráaádsul én építettem a 2. legtöbbet szóvaél az se lehet mondani hogy nem áldozok a szövinek (lagalábbis a társaimhoz viszonyítva)
Dátum: 2008.12.06. 13:26:05
A kérdésem a következő:
miért van az hogy a vadászatnál a kapott kvíz kérdés nem változik ha megszakítom a vadászatot és ujra kezdem(haverom már 2 hete a "válaszolj 10 kvízkérdésre helyesen egymásután" küldetést csinálja és 10-bő 1 biztos olyan amit nem tudunk megválaszolni és így hogy nem lehet cserélgetni így soha nem is fogja megcsinálni akár mekkora a kitartása
Dátum: 2008.12.06. 13:07:13
Hát igen a küldetések megoldása a legjobb (eddig a -30%-os volt a legjobb mert akkor nem volt kedvem feladni és 2 hét alatt sikerült igaz akkor -60%-kal nyertem )csak az a szívás ha a taktikámmiatt kéne a LE (pl fegyverre gyűjtök)és éppenhogycsak nem sikerül na akkor nem igazán szeretem a küldiket de úgy gondolom még mindig ez a legjobb része a játéknak csak épp a változatosság fogy el belőle egy idő után.
Dátum: 2008.12.06. 12:49:32
Azt azért hozzá tenném hogy a lebeszélés elött kb 1 hétig próbáltam megcsinálni az 500-as küldit de a max amit szerezni tudtam is csak olyan 450 körül volt azzal a szakival ami ezt tuningolja és 500LE-val mentem mindig ami az én karimnak elég kockázatos lévén egyáltalán nem nagy harcos
Dátum: 2008.12.06. 12:28:07
Hát ez az ráadásul az állatom 50%-ban ájult mert egyszerűen nem tudom használni(talán jobban kéne vel törödnöm)de most spec 3-4-et sebez amit én egy buzogánnyal egyetlen csapásból megütök azaz minimum - 20-30%-kal kéne mennem hogy ne is találjam el az ellent de mivel reggel nem tudom megnézni a játékot egy csomó sárga lötyit kell vennem hogy elég ÉP-m legyen támadni (még szerencse hogy nagyon mesze vagyok attól a külditől)
Dátum: 2008.12.06. 12:05:44
Ja és akkor most néztem meg azt a wikidot-os oldalt felraktak 3 új küldit amit még megbeszélésssel se tudnék megcsinálni "sebezzen az álatod 5 csatában többet mint te!"most úgy mégis Trublood-ot akarják tuningolni vagy mi van?
Dátum: 2008.12.06. 12:00:15
Szerintem a jelenlegi küldik olyanok amiket lebeszélés nélkül szinte lehetetlen megcsinálni(most is "szerezz 500 LE-t, amikor te támadsz!")ezt is csak lebeszélés után tudtam kivitelezni egyébként esélyem sincs hogy az életbe szerezzek valakitől 500 nemhogy 1500-at meg 2000-et
Dátum: 2008.12.06. 11:53:13
Mi is minden tölünk telhetőt megteszünk csak mégis mire megyünk vele ha egyszerre 4-en jönnek nekünk(tudom elég lenne egyre koncentrálni de ahhoz kéne egy kis összetartás csapaton belűl ami most hogy 13-ból 2-en nincsenek gép közelben 3-an már legalább 2 napja fel se jöttek maradtunk 8-an abból egy láthatatlan, ketttő meg még olyan lacsony szintű hogy őket nem is érinti a háború)de azért majd csak lesz valahogy csak megunják egyszer
Dátum: 2008.12.06. 01:14:29
Nos az biza könnyen meglehet nem igazán figyeltem mert már nagyon álmos vok (ezért én most már alszok is)ha nem nekem címezted akkor elnézésedet kérem Wolfy
Dátum: 2008.12.06. 01:08:20
Nagyon nem tudom mire vélni a hozzászólásod gondolom nem igazán pozitív de nem gond felőlem azt csinálsz amit akarsz de kérdem én minek van itt ez a topic ha nem írhatom le benn a háborúhoz kapcsolodó dolgaink amikor itt szinte mindennapos a "köszönjük a hadüzenetet" meg hasonlók és én a véleményem elég sok helyre leírtam megkérdeztem miért van így és azt kaptam válaszul hogy random erre én hogy "de ennyiszer???" én nem gondolom ezt sírásnak csak épp valahol ki kell adnom a dühöm(a billentyűzetet mégsem csapkodhatom mert azt már tesóm elintézte épp elégé)és szerintem ez a topic azért van itt hogy leirogasd mi van a javaslatokat máshova lehet írni hisz spec minden szövivel kapcsolatos változásra ott a talis topic szóval ide már téyleg nem nagyon lehet mást írni.
Dátum: 2008.12.06. 00:54:20
Ez igazán kedves de szerintem már túl fáradt a csapat de azért remélem van köztünk (ahogy a töri tanárom mondaná)egykét jó demagogosz aki felrázza a csapatot csak hát én hiába tépem a szám nem nagyon nézik a fórumot levelet meg az én netemmel??? hát a toborzó leveleket egy hétig küldtem mert állandóan szétkapcsolt ez a öhm na mindegy azért vagyunk páran akik próbálunk valamit tenni de az az igazság hogy én is csak hátráltatom a szövit mert minden csatámat jó formán megnyerem csak azt nem ami az ellenfeleimmel vívok(mindig az a ... random olyanok vernek le ilyen irdatlan különbséggel mintha az elmúlt egy hónap fejlődése nem is lett volna (növeltem a tul összegem kb átlagos vagy kicsit alá de azért nem kell szégyenkeznem meg a szakiknál is rámentem a harci szakikra)és hát kevesebbet nyerek az ilyen erőségű emberek ellen mint amikor még nem volt kritikus ütésem meg kivégzésem(megjegyzem eddig 2* vettem hasznát ennek a szakinak az egyik a küldi volt)szóval már az én morálom is a béka feneke alat van ráadásul ahhoz hogy érdemben hozzá tudjak tenni a háborúhoz egész nap a gép elött kéne ülnöm(ami holnap be is fog következni)
Dátum: 2008.12.06. 00:43:34
Nos én nem látok szerintem olyan borúsan mint amilyen a helyzet nálunk most valójában ugyan tény ha nem jön közbe semmi akkor azok akik most velünk vannak azok velünk is maradnak de akkor is mi eddig egyetlenm háborút sem indítottunk(legalábbis amennyire én tudom)tehát eddig egyetlen ellenfelünket sem választhattu meg(ennek eredménye ha jól számolom 7 vesztet háború +ami most folyamatban van 4 és 1 árva nyert az is inkább szerencse mint az erőnk nagysága)ugyan ha meglesz a katakomba már kidolgoztuk mit csinálunk és ha beválik kicsit talán javítani tudjuk az arányunkat de azért ahoz kicsit aktívabbnak kéne lennünk meg minden pedig az a mostani morálunkkkal nagyon nehéz lesz így ha most a 4-ből egyet sem nyerünk meg akkor szerintem majdnem vége aki eddig csak fel-fel nézegetett az ezután egyáltalán nem fog felnézni jó igaz aki meg aktív azt meg nem érdekli inkább élvezi hogy néhány napig nyugi van, de azért talán a 4-ből egyet azért csak sikerül összehozni per pill kettőt vezetünk de egyre kisebb különbséggel.
Dátum: 2008.12.06. 00:13:12
Nos én csak azt akartam mondani hogy ugyan engem különösebben nem zavar a háború csak annyiban hogy tök fölöslegesen dobtam ki a LE-t a Le védő szakira és az hogy a sok háború nyomán a csapatunk morálja olyan mélyre süllyedt hogy egyszerűen nem tudom mi lesz elöbb feloszlunk mert már senkinek nincs kedve élő céltáblaként szolgálni vagy azért oszlunk fel mert jó formán senki nem marad(bár 3-4-en még mindig aktívak de a 13-ból az biza édes kevés)hát én azt mondom hogy lassan tényleg 2 részre oszlik a mezöny azok akiknek van morálja és azok akiknek nincs az elözők megmaradnak és háborúkat nyernek az utóbbiak szép lassan eltünnek vagy lemaradnak de a pozitív oldala a dolognak hogy Miklóséknak legalább azon nem kell majd gondolkodni hol válasszák ketté a mezönyt ha esetleg tényleg valami határ félét akarnak kialakítani a kicsik és a nagyok között mert röhelyes hogy képessek minket fél napi töltödésért megtámadni pedig most ez megy.a másik próblémám hogy szövetséges olyan ebben a játékban nincs röhely hogy annyit kapok érte hogy ők nem támadnak meg de kérdem én ha egy szövetséges segítséget kér mégis hogy segítsünk nekik ha egyszer a játékban erre semmi lehetőség???
Dátum: 2008.12.05. 21:19:17
Ja azt olvasom kb minden nap (sajnos ma nem )de sajnos a sok inaktív tagunk miatt örülök ha feltudjuk építeni ezeket az épületeket ill csak épületet