Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hauer92

Dátum: 2008.12.20. 20:24:02
hát én egy dolgot azért nem értek.ezérz 2 dolgot mondanék:
1. itt elég sok olyan hozzá szólás elhangzott ami a várható újításokat becsmérelte,ez idáig rendben is van, de hányan tattak fel javaslatot a javítására ha valaki erős és portyázni is szeretne akkor igenis törje magát annyira hogy leírja hogy mégis mit vár ettől a játéktól mert ahogy ezt a topicot olvastam láttam sokaknak nem tetszenek bizonyos dolgok(némelyikkel egyet értek némelyikkel nem)de az nem derült ki hogy az illető mit szeretne pontosan(jó nyilván a dolog változásának de mégis min változtatna és hogyan???ha csak a hibákat soroljuk soha nem jutunk 1-ről a 2-re)ezért aki szeretne egy kicsit úgymond neki is megérő fejlesztést látni az írja le mit szeretne.
2. ha valaki eljut odáig hogy javaslatot tesz(ehhez annyit még hozzá tannék hogy azért a gyengék vannak támogatva mert ők teszik a javaslatok 80%-át vagy az őket segíti)akkor azért gondolja már át hogy tényleg jó-e amit mond mert olyan javaslatokat biztos nem fogadnak el ami a játékosok 20%-át támogatja a többit meg szivatja így szerintem olyan javaslatok kellenek amik mindenkinek jók de főleg az erősebbeknek(mármin hogy ők is kicst jobban érezzék magukat)már most is vannak ilyen javaslatok de ezek elvesznek a forgatagban mert vagy nem jól vagy rossz helyen adta elő az ötlet gazda.az meg biztos hogy kifejezetten erőseket támogató újítás nem lesz hisz egy javaslatnál nézik a közvéleményt is és itt azért elég kevés az erős karakterrel rendelkező tag és nagyából úgy is a többség dönt ami a gyengéknél van tehát kezdetnek olyan javaslatok kellenek amik javítják a játékélményt de nem terhel le senkit és semmit.
én ugyan nem tudok nektek ilyen javaslatokat mondani lévén én inkább a közép osztályhoz tartoznék így nem tudhatom mire vágytok igazán de épp ezért kellene javasolnotok, ezért én azt javaslom, hogy ne csak a gyengék többsége tegyen észerű építő javaslatokat(bár ez így nem iagz hisz az erős karispk is teszenk javaslatokat csak épp vagy nem őket segíti vagy nem az lesz a végén amit ők akartak belőle)
remélem nem sértettem meg semmit de ez a mindenbe bele kötés és állandó vita semmire nem vezett.
Hauer
Dátum: 2008.12.18. 18:36:56
az átállításnál a PP-k nullázódnak 0 pp-vel meg nem nagyon fogsz darálni
Dátum: 2008.12.18. 17:58:39
a legenda 10. oldalán lesz
egy kérdésem nekem is lenne:az állatom 30 perc alat 20%-os morálcsökkenést produkált 7-es szinten (eddig a katakombákban voltam és most jöötem ki ott bent 0-át csökkent és most behozta a lemaradást )
Nos mi is úgy vagyunk hogy most elég jól állunk v2-n és nem szeretnénk abba hagyni a nyerőszériát, de szerintem annyit nem ér az a pár ezer LE töltés hogy ilyen apróságokkal törödjek abban a három napban inkább reménykedem hogy még visszatámadnunk sem kell.
Dátum: 2008.12.15. 00:19:12
Hát épp ez az kipróbáltam a leírásban az van hogy nem lehet
("A segítségnyújtás véget ér, ha a megsegített egy nála alacsonyabb szintűt támad, a segítő elbújik a katakombákban, vagy inaktív 48 óráig.")
és nekem engedte úgy hogy elöszőr elbujatam aztán nyujtottam segítő kezet
Dátum: 2008.12.14. 23:52:15
Hellosztok
azt szeretném kérdezni hogyha bennt vok a katakombákban és segítséget akarok nyújtani akkor ez lehetséges vagy a katakombákból nem lehet segítséget adni?
Dátum: 2008.12.14. 18:16:44
Szerintem mind emgértettük mire gondol az illető inkább azt kéne véleményezni hogy igaza van-e vagy nem a helyett hogy minden miatt egymásnak esünk (és nem csak itt minden topicban ez van jó formán)semmiben nem születik érdemi megegyezés vagy csak nagyon sokára így inkább a nyelvi óra helyet a szöveg mondanivalójára kéne reagálni.
Én támogatom az ötletet mert ezekben a napokban tényleg sokat kaszálhatnak azok akik ekkor is a gép elött lógnak
A Gyűrű Szövetsége(v2)csatlakozik afelhíváshoz.Ugyan nem vagyunk nagyok de azért sokat jáccunk és most kezdünk háborút és lehet addigra is lesz még nem tudjuk és ugyebár nálunk 6-ból 5-en támogaták az ötletet 1 pedig tartozkodott.Gratulálok az Elit Hordának ez tényleg egy nagyszerű ötlet
Dátum: 2008.12.14. 17:58:29
Én csak annyit füznék hozzá ehez az emberehez egyáltalán nem méltó "csavejhez" hogy azért tud a nagyobb lefelé támadni mert nem mindenkinek megy olyan jól a szekér hogy a saját szintjén találjon partnart így lejjebb kell keresnie és te is tudsz felfelé támadni épp azért mert az se biztos hogy a magasabb szintű az erösebb a szint csak egy szám emiatt "semmi" bónuszt nem kap(eltekintve a támadási és fegyverekből eredhető bónuszoktól de ezek elhanyagolhatóak ha tul összegben vagy szakiban übereled egy kicsit)tehát inkább egy kis taktikázással próbálj olyanokat támadni akiket le tudsz győzni és ha egy mód van rá ne adj lehetőséget az erősebbnek a támadásra.
Igen mi nem küldtünk és nem is küldünk hadüzenete (legalábbis amióta én ott vok azóta tuti ez a helyzet de amennyire én tudom elötte se volt máshogy)a magam részéről annyit hogy v2-n is csatlakozom az ötlethez és felvetem a szövetségben is(v1 Hauer,v2 Aragorn)
Ráadásul előre se tud rohanni mert ott van a sárkányos, a térkapus és a császoros küldi szóval a császárosnál elvben nem juthatot tovább
Dátum: 2008.12.13. 21:28:31
Hát én is nézegettem ezt a karit délután(keresgettem hogy kit tudnék legyőzni a 10TP-s küldihez)de akkor ugyan nem akartam megverni de azóta "kicsit" erősebb lett csak tudnám hogyan ráadásul délután aküldikkel is jóval hátrébb volt mert azt is szoktam nézegetni(meg a vesztett csaták vezetőit mert ott igencsak előkelő 20. helyen vok )de akkor még aszem Leinád vezetett.
Dátum: 2008.12.13. 21:15:27
Ez ellen van egy jó megoldás miszerint van egy gyógyital 300Le-ért ha azt megissza az illető akkor jó eséllyel 15% fölé megy (ha 2-re áldoz akkor 100%)és már támadhat is kemény 10 perc elteltével ha meg nem hajlandó 300LE-t áldozni a szövetsége ügyéért nem t'om hogy akarnak nyerni.
Dátum: 2008.12.13. 14:54:08
Igen attól is nő a szerencséd ugyanúgy ahogy építésnél is nőne.
Dátum: 2008.12.13. 14:43:39
Nos igen a random az első 5-6 szinten mindent eldönt szóval ott még szinte mindegy mit fejlesztesz(de azért ne hagyd abba mert amikor már nincs akkora random hiányozni fog)bárki megverhet bárki(pl a játék elején én még kb 3-as voltam és Leanthillal harcoltam és megvertem pedig már akkor is jócskán volt köztünk különbség)
Szerintem jó ötlet ez csak annyit tennék hozzá hogy én felosztanám a szövetségeket erősség szerint és szintenként különböző erősségű tónokat csinálnék és így nem az lenne hogy míg az erős akár több napig vagy hétig is ott lehet a trónban míg a kicsit egy nap alatt leverik onnan mert hogy az azonos erőséggű szövik ellen azért csak tovább birná a kicsi is(persze ehhez tudni kéne valami értelmes módon rangsorolni a szöviket mert hogy nem a lélekkút mérete adná a reális képett az biztos)
Dátum: 2008.12.11. 19:08:13
Hát igen és akkor az okatatási "rendszerről" nem is esett szó.
az 1920-as években néhány év leforgása alatt miénk lett a legjobb oktatási rendszer és ez annyira jó volt hogy még a rendszerváltás elött is simán verte a mezönyt aztán a rendszerváltás után jött amerika meg a népbutítás és néhány év alatt a középmezöny elejéről a hátuljára kerültünk míg 1920-ban ahogy azt a matektanárom mondta két féle emberi lény élt a Földön az ember és a magyar nagyon elszomorító az amerre megy ez az ország
Dátum: 2008.12.09. 23:44:00
Te beszélsz?néhány órája mentem el és azóta összejött 6-7 oldalnyi szöveg gépelnek ezek mint az állat
Dátum: 2008.12.09. 23:40:11
Hali mindenkinek.
Elvben a ha rámész a városra akkor aott alul van egy tábla ha arra rámész akkor szép lassan odamész a városhoz
Dátum: 2008.12.09. 19:21:48
Hát az igazi csapat én is azt akartam és az elején még jól is ment voltunk 4-en aktívak viszonylag erősek is aztán jött egy aki inaktív lett de nem lépett ki és 1 hónap alatt 1,2K-t bírt építeni mostmár 2,5 hónap után már 3,4-nél jár aztán még páran akik ugyancsak nem felfelé húzták a szövit aztán jött egy tag aki sokat tett értünk(ő fog most le lépni)aztán még úgy vegyesen inaktív meg nem nagyon aktív de igazán aktív tag össz-vissz 2 volt.és most se jobb a helyzet