Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hauer92

Dátum: 2009.02.08. 12:48:43
nem t'om én reggel felkelek és max közelében vok és közepesen gyengék között a gyengék közé tartozom azaz simán tudok 5-t portyázni igaz nem szoktam mert az eslőket is épp hogy csak megnyerem -%-kal meg szinte soha de alapból reggelen kívül én is állandóan le vok ütve
Dátum: 2009.02.08. 12:37:20
ezzel nemmértek egyet szerintem a zafír adja a legjobb bónuszt csak az nem láccik sehol mert nem bónuszt ad hanem a többiekét veszi el ami sokat számít (halkan jegyzem meg mind három világon jáccom és tapasztalataim azt mutatják hogy vagy én vok nagyon béna vagy tényleg csak a zafírral tudok jáccani bár ez inkább azért van mert azzal kezdtem pont a gyorsabb gyógyulás és védekező stílusuk miatt(én is inkább a védekezés híve vok)de persze nem véletlen hogy nem zafírosok állnak a toplisták élén
Dátum: 2009.02.08. 12:26:55
Én jó taktikát nem tudok mondani senkinek csak két dolgot ha nem tudod mit fejlessz akkor ha már van told a spektrálist(kivéve ha csak portyázol de akkor se akkora hátrány legalább gondolsz a portya nélküli időkre )a másik az IQ szerintem ez a legfontosabb mert jó ha védekezni akarsz és jó ha támadni szóval ez a leghasznosabb tul(szerintem)ha ezeket fejleszti valaki nem hiszem hogy nagy hibár követ el(persze nem lehet cak ezeket tollni más is kell mellé de pl az IQ majdnem minden stratégia alapja legalábbis azoké amiket én olastam)
Dátum: 2009.02.08. 11:35:00
na most vagy én vok tök hülye vagy tényleg megtámadtak 15%(vagy én mentem be a térkapuba 15%)
na a történet annyiból áll, hogy épp 15%-ra mentem rányomok hogy belépés a térkauba lezajlik a csat szépen elis kalapál pont ajogy szerettem volna(épp gyüjtök)de látom hogy megkönnyítettek 1600LE-től mondom az meg hogy lehet a térkapus lény nem visz vesztett csat esetén és látom villog az eddigi csatám hát mondhatom ez nagyon király a térkapu lénnyel küzdöttem de közbe rám kattintott valaki most ez nagyon király mert akkor az egik már 15% alatt történt de mondja meg nekem valaki hogy melyik mert így ugrott a térkapu pontom (ami nem gond ha az volt elöbb és a támadás késöbb)vagy udrott 1600LE-m (ami azért annyira nem király)
Dátum: 2009.02.08. 11:15:19
hmn tetszik az ötlet remélem megvalósul (bár én így is élvezem a játékot de ezek az újítások tényleg sokkal több izgalmat és játékélményt adnak)szóval hajrá
Dátum: 2009.02.06. 16:49:21
CSak a tisztesség kedvéért ez is én vk csak véletlen ismerősőm reggével jöttem fel(holnaputántól átveszem a kariját(a sajátom természetesen törlöm) és megkért nézegessem hogy mit is akarok vele kezdeni)
Dátum: 2009.02.05. 21:33:44
És megszólalt a messiás
Alapból 4 alapvető próblémám van a v3-mal
1 kicsit zavaró hogy ennyit kap a prémiumos(bár ezt jó taktikázással ki lehet kerülni szóval ez nem gáz)
2 a küldik ugyanazok mint az első 2 vilgban pedig ez merőben más szerver(ill csak van néhány küldi amit itt lehetetlen vagy nagyon nehéz megcsinálni azaz a szerver 90%-a fenn akad és nem megy tovább a küldikkel)
3 miért csak 3. szintig vannak új cuccok(bár erre tudom a választ "túl sok idő lenne leprogramozni"ez se zavaró, ki lehet bírni bár így leginkább csak a nyálelválasztás beindítására jó)
4 miért van az hogy ha ránézek a toplistára akkor mindig azt látom hogy az én karim a TÖ-n belűl az utolsó(azaz a 4-es 163-as TÖ-jű karik közül én volnék a leggyengébb???)(ez inkább csak morálisan zavar mert nem mindegy hogy 50. vok vagy 25. bár a morálról csak annyit hogy voltam 4. is szóval a morál meg van egy időre pláne hogy most is a 2. oldalon pihizek)
Dátum: 2009.02.05. 21:08:13
Az biza lehet (bár még csak 1-2 napja vok annál a küldinél)
Dátum: 2009.02.05. 21:05:38
Hát nem t'om TrueBlood-éknak kincs a PP szóval nem fognak kockázatos harcokba bele menni(és csak a mihez tartás végett én olyan messze vok a döntetlenes külditől mint TrueBlood-tól azaz fényévekre(nem csak szintben de erőben is (én 27-es vok)nem is zavar addig amíg a szövetségemnek nem vok a hátrányára már pedig még nem szóltak)szóval szerintem tényleg nem olyan nagy ügy ha valaki egy állatot bevet a döntetlenesek ellen(azt mégse várhatja senki hogy mindenki olyan jó szivű legyen mint te)neki kell a TP neked a döntetlen az állat meg szerintem nem sebez olyan sokat hogy 1-2 sárga lötyivel ne tudja valaki potolni az ÉP-t persze csak ha akarja)szóval örülj neki hogy te így gondolod ők nem és ez is rendben van szerintem azt mégse lehet kérni tőlük hogy olyanok ellen is esélyt adjanak akik alapból esélytelenek ellenük(az az állat meg csak azért kell hogy ők tényleg 0 sebzéssel kerüljenek ki a csatából és így bearálhatnak potyára egy rakat TP-t úgy hogy közben alig kapnak találatot igaz LE nem jár érte de valaki a toplistás helyezésre vágyik)
Dátum: 2009.02.05. 20:46:45
Te nem vagy annyira fárasztó mert rövid hsz-t írtál
de akkor nekem miért nem sikerült???(na akkor most megpróbálom mégegyszer márcsak LE kéne )
Dátum: 2009.02.05. 20:44:40
Fárasztó vagy -.- nem hiszem hogy magyarázkodnom kéne olvasgasd a fórumot és láthatod hogy nem kedvelnek titeket(nem mint karaktereket(bár lehet valakinek néha karakter szinten is kiborul a bili)de szövetségi szinten a népszerűségi toplistán is előkelő helyen vagytok ebben biztos lehetsz
amúgy kösz a gartulációt a hsz-emhez sokat dolgoztam rajt hogy ne sértsem meg se őt se titeket de a tény az tény.amúgy ha jobban megnézted volna a hsz-em akkor láthatod hogy semmi bajom azzal ha valaki döntetlenest támad mert az tényleg nem ad semmi mentességet, de látom nyakatekerten fogalmaztam.
és tényleg fárasztó vagy de tényleg most ezt múszáj volt így értelmezned???
Hauer
Dátum: 2009.02.05. 20:14:03
Igazából hatalmas a különbség, mert csak bizonyos meberek számára teljesíthtő belátható időn belűl ezek pedig a nyerő nem prémesek, ugyanis a prémesek szinte semmit nem veszítenek és a vesztesek se fognak LE-t veszíteni nem hogy 200-at de 50-et se!!!egy kari aki prémes és még mellé sok csatát is vesztett mégis mennyi LE-t szedjen össze???(nem hiszem hogy 2-2,5k elég lenne hidd el kipróbáltam és elvesztettem keményen vagányan 57LE-t a 3k-ból prémesként(ez már csak ma érvényes és nem vettem őskövet)és több e nyertes csatám mint a vesztes.De ez még csak hagyján ezt még le lehet küzdeni sok kitartással és sok nyertes csata után(ja és a prémet is dob amilyen messze csak tudod), de az 1500-as küldit mégis hogy csinálnád meg???(vagy az 500-ast azt meg úgy 20-as szint környékére várjátok???én v2-n 4-es szinten letudtam azt is)
Dátum: 2009.02.05. 20:02:01
Hát nem t'om én se kedvelem a TGy-seket (csak azért mert már eg csomószor elvertek)de ha annyit megtesz hogy levetkőzik és úgy támad akkor neked nem tök mindegy???épp azért vetkőzik le hogy ne vige le az ÉP-d így téged támadhat aki csinálja a küldit ő meg megkapja a hőn áhított TP-t. nem értem engem full szerelésben is elvernek de nem zavar ha ő ettől jobban érzi magát hát csinálja.Te meg ha épp a döntetlenes küldit csinálod hát vegyél lötyit ha meg sajnálod rá a LE-t megérdemled hogy elverjenek ez egy játék ahol csatázni kell attól hog te épp döntetlenezni akarsz attól más miért ne támadhatna téged???ez nekem magas ha félsz tőlük kerüld el őket ha utálod őket verd meg őket ha nem tudod megverni őket hát erősődj.a TGY-t sokan utálják csak mert néha pofátlanul kihasználják az erejüket de van ott is egykét jó fej ember.
Dátum: 2009.02.04. 19:33:50
Akkor jó csak mivel a v3-ról már jó ideje szó volt nem tudtam miért vannak ezek benn egy ilyen világban ahol pont az a lényeg hogy akármit csinálsz se tudsz elveszíteni 200LE-t(sőt ha sokat próbálkozol akkor még kevesebbet sem)de kösz az infót remélem sietnek(bár annyira nem sürgős van még 2 küldi(igaz az egyik az 5 TP-s az még odébb van a másik meg Drakin ami nincs annyira messze(lévén ha továbbra is eggyütt lépek szintet az elől levökkel akkor nem tudok 5 TP-t szerezni még egy jó darabig)
Dátum: 2009.02.04. 19:17:56
Na ezt nem értem:
Zsákmányoljanak tőled legalább 200 LE-t úgy, hogy te támadsz!
ezt v3-on mégis hogyan csináljam meg???ezt tényleg ennyire átgondoltátok???hát grat azért reménykedtem hogy erre figyelni fogtok de most szedjek össze 6500LE-t hogy elveszítsek 200-at és amíg összeszedem a CsP-t hozzá addig mit csinálok???nem értem v3-ra nem csináltatok küldiket(elég lett volna az ilyen ott majd hogy nem teljesíthetetlen küldiket de azért remélem az 1500-as küldit is benn hagytátok hátha lesz olyan kedves valaki hogy 50k Le-vel vár)azért remélem ez meg fog változni mert tetszik a v3 (is)de az ilyenek kicsit lehangolóak
Dátum: 2009.01.21. 23:07:27
Náéam is valami hasonló van épp támadnék mondom fasza itt egy gyengébb csávó simán leverem(na jó azért csak olyan 60-40% nekem)erre kevés az Ép-je de a neve újra ott van a listán ez idegesítő mert nem vok túl erős és ezen a karin kívűl nem ad ki olyat akit meg is támadnék de erre a karira 20.-ra is rákattintottam szóval kezd idegesítő lenni
Dátum: 2009.01.21. 17:28:51
Hmn van bene igazság de azért ha folamatosan feladod az erősebb ellen a harcot visszajön vagy a világ esményeknél lefigyeli egy másik szövi mi is így jártunk keménen küdöttünk a Lélekőrök ellen(na nem én én elmentem katakombába utána meg láthatatlanságba)erre jönnek a Végzeturak Mesterei nem hbáztatom őket de azért nem fogjuk feladni hog ne legyen háború a becsület ennél többet ér illetve az hogy nem adjuk fel és ezzel talán elég kemény diónak bizonyulunk ahoz hogy ne kerüljünk az elsődleges farmolási listályukra
Én is az első naptól jáccom és én se tettem fel a kérdéseimet mert ugyebár volt néhány küldi ezzel kapcs(illetve csak egy)és úgy gondoltam hátha lesz még akkor nem akarok sokat várni de most szerettem volna feltenni az összeset az még egy rakat kinem adott kérdés de amikor elkezdtek szívózni a kérdéseimre akkor próbáltam be ezt és nem az a baj hogy elutasították hanem az indok meg hogy lassan nem tehetem fel a többit mert letiltanak a nagy büdös semmiért na mindegy sose építettem a kvízre de most fejlesztgetek szóval jól jönne az a +pár k Le
Tudom hogy együgyű de már idegesít hogy ha nehezet teszek fel nem fogadják el(ez még érthető)ha észszrerűt azt sem de hogy semmi ne tetszen nekik ez már sok már 9 rossz kérdésem van és személy szerint úgy gondolom hogy abból kb 4-5-t utasítottak vissza jogosan ez dűhítő szóval visszatérek a történelmi kérdésekre vagy a kémiára azt bezzeg mindenki kente vágta(a helyes írást ne nézzétek a kérdéseknél ellenörzőm itt nem mert nem mükszik a vessző bocs)
na ez fájt

Melyik gyümölcs?
Répa
Alma
Burgonya
Borsó

A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Most ez komoly???? nem tudjátok mi gyümölcs és mi zöldség?????????????????????