Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés - Világ 3.
kedvelt tagPumpkinFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
61. hozzászólás - 2009.02.02. 18:16:20
délelőtt elküldtem a karakterem 2 vadászatra, de nem kaptam meg érte a LE-t... sőt találtam elvileg egy kiégett őskövet és az sincs sehol!

írtam mail-t az info@vegzetur.hu-ra, részletesen leírva nevet+sorszámot (hogy könnyen utána lehessen nézni), és a vadászatok paramétereit (mikor milyen lény és mennyi lélekenergia) de még mindig semmi, pedig ÍGY az elején azért számítana mégiscsak

sajnos általában nincs lehetőségem munka miatt hétköznap 9-17h között a live-help funkciót használni
Behind Blue Eyes
Pontszám: 5
népszerűtlenDeathwarriorFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
62. hozzászólás - 2009.02.02. 18:49:59 (Válasz Pumpkin #61 hozzászólására.)
Üdvözletem!

Nekem az őskő rendeléssel volna problémám, ugyanis 2 emelt díjas SMS-t küldtem és ebből csak 1 egyet írt jóvá a rendszer, közben pedig ki is léptem, majd újra be. Másodjára nem jött meg, az üzenetet is átnéztem, hibát nem találtam benne. Ilyenkor mit tudok, vagy tudtok tenni?
Nem vagyok, bunkó csak reális...
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
63. hozzászólás - 2009.02.03. 11:50:12
Apró bugocska.
Ha a v2-re és v3-ra egyszerre vagyok bejelentkezve, és v2-n a portyaablakban rászűrtem egy szövetségre, akkor a v3 portyaablakban a szövetség neve ott marad, és a v2-n szűrt szövetség sorszámával megegyező v3-as szövetséget listázza.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
64. hozzászólás - 2009.02.04. 19:17:56
Na ezt nem értem:
Zsákmányoljanak tőled legalább 200 LE-t úgy, hogy te támadsz!
ezt v3-on mégis hogyan csináljam meg???ezt tényleg ennyire átgondoltátok???hát grat azért reménykedtem hogy erre figyelni fogtok de most szedjek össze 6500LE-t hogy elveszítsek 200-at és amíg összeszedem a CsP-t hozzá addig mit csinálok???nem értem v3-ra nem csináltatok küldiket(elég lett volna az ilyen ott majd hogy nem teljesíthetetlen küldiket de azért remélem az 1500-as küldit is benn hagytátok hátha lesz olyan kedves valaki hogy 50k Le-vel vár)azért remélem ez meg fog változni mert tetszik a v3 (is)de az ilyenek kicsit lehangolóak
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
65. hozzászólás - 2009.02.04. 19:25:48 (Válasz Hauer92 #64 hozzászólására.)
folyamatban vannak ennek módosítása, ha jól tudom
Pontszám: 2.67
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
66. hozzászólás - 2009.02.04. 19:33:50 (Válasz cirip #65 hozzászólására.)
Akkor jó csak mivel a v3-ról már jó ideje szó volt nem tudtam miért vannak ezek benn egy ilyen világban ahol pont az a lényeg hogy akármit csinálsz se tudsz elveszíteni 200LE-t(sőt ha sokat próbálkozol akkor még kevesebbet sem)de kösz az infót remélem sietnek(bár annyira nem sürgős van még 2 küldi(igaz az egyik az 5 TP-s az még odébb van a másik meg Drakin ami nincs annyira messze(lévén ha továbbra is eggyütt lépek szintet az elől levökkel akkor nem tudok 5 TP-t szerezni még egy jó darabig)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 6.50
fórumozóReneFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
67. hozzászólás - 2009.02.05. 22:35:44
Sziasztok!

Mult het csutortokon adtam fel postai utalvanyon 100 osko arat es meg nem kaptam meg.Sztetek mikor kezdjek el aggodni?

rene
Pontszám: 5
népszerűtlenAsmaelNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
68. hozzászólás - 2009.02.06. 08:19:49
Lassan egy hete várok a szövetségem aktiválására, ami elég fontos lenne míg el nem érem a 4. szintet tekintve hogy optimalizálnék és gondoltam LE-m megóvása érdekében építek egy lélekkutat. Utána pedig ugye szakértelem ezerrel ezzel szemben lassan 4. szintű vagyok és még mindíg nincs szövetségem. Mármint saját...
Pontszám: 5
kedvelt tagOknubFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
69. hozzászólás - 2009.02.06. 11:57:48
Véletlenül a kettes világhoz írtam, de akkor ide is beírom:


"A békés világban néhány küldetés meglehetősen nehéznek ígérkezik. Itt van mindjárt az elején a veszíts portyában 200 LE-t. Prémiumos vagyok és persze be is nyomtam pár hétre előre, úgyhogy nem segítene rajtam az, hogy hagyom lejárni és próbálkozok úgy. Laza számításaim szerint össze kéne vadásznom legalább 8000-10000 LE-t, hogy biztonságosan elveszthessek 200-at. De azért ez elég normálatlan az elején, nem? Ehhez még egy szintlépés sem elég.

Szerintem nem helyes ugyanazokat a küldetéseket benyomni ide. Esetleg - hipergyorsan - meg kellene változtatni ezt a küldetést (hiszen már biztos jónéhányan elérkeztek oda) úgy, hogy legyen másik lehetőség is, mint néhány más küldetésnél (pl.: legyen a kontinuumszűkítés 20-as, vagy egymás után 20 helyes kvíz).

Az meg már szinte képtelenségnek tűnik, hogy később teljesíthető legyen a nyerj portyán 1500-at. Lássátok be, ezt vagy le kell cserélni, vagy módosítani kell.

Bízom a gyors reagálásotokban és a kedvező megítélésben, várom a megoldást."


Na, közben látom már más is kifogásolta, nem csodálom. Nem ártana gyorsan kijavítani/kicserélni, mert a magas szintűek többsége pont a 8 küldetést teljesített. Gondolom mindenki ezen lamentál.
Pontszám: 7.50
népszerűtlenHarcos kardFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
70. hozzászólás - 2009.02.06. 14:37:19
Mikor van Tamás nap?
Március 8.
Március 7.
Március 5.
Március 6.


ö tamás nap kétszer háromszor van egy évben
Hallod. Nemár.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
71. hozzászólás - 2009.02.06. 14:40:10 (Válasz Harcos kard #70 hozzászólására.)
kvíz 2 topicba kellene írni az ilyeneket, de pl tőlem úgyis rossz kérdés értékelést kapott, ha minden jól megy, nem lesz hosszú életű
Pontszám: 5
irritálóVMagicFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
72. hozzászólás - 2009.02.06. 14:59:08
Mi Német ország zászlo szinei?
fekete+piros+sárga.
piros alapon fekete minta.
sárga+piros+fekete.
fekete+sárga+piros.


Erőteljes helyesírási hiba.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
73. hozzászólás - 2009.02.06. 15:09:18 (Válasz VMagic #72 hozzászólására.)
kvíz 2. topicba légyszíves
Pontszám: 5
népszerűtlenDeathwarriorFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
74. hozzászólás - 2009.02.06. 15:47:56
Értékelem ezt a reakciót, de az a fránya őskő még mindig nem jött meg, természetesen a lóvét mindig levonja...Ha az ember befizet, legalább írja már jóvá a rendszer...
Nem vagyok, bunkó csak reális...
Pontszám: 5
kedvelt tagNoyoFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
75. hozzászólás - 2009.02.06. 16:03:44
Ahogy nézem a 3. világban még SENKI nem csinált 9 küldetést. Ez durva. Vajon mi az oka?
Pontszám: 5
kedvelt tagOknubFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
76. hozzászólás - 2009.02.06. 16:07:16 (Válasz Noyo #75 hozzászólására.)
Leírtam a 69-es hozzászólásban. De rajtam kívül ez nem érdekel senkit.
Pontszám: 7.50
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
77. hozzászólás - 2009.02.06. 20:14:45
Kedves Noyo, az az oka, hogy megakasztott minket ez a három küldi:
Kutasd fel Drakint!
Zsákmányoljanak tőled legalább 200 LE-t úgy, hogy te támadsz!
Szerezz egyetlen portyázásból legalább 5 tapasztalati pontot úgy, hogy te támadsz!

Én értem el először a 9. küldit, és azóta MINDIG minimum 3000 LE van nálam, de még mindig nem sikerült..
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5
kedvelt tagNoyoFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
78. hozzászólás - 2009.02.07. 00:43:49
Igen, tudom miért van, de nem akartam hangulatot gerjeszteni, csak mégis - én is - jelezni, mert ha csak két-három embert zavar, akkor hiába is károgunk. Értem, hogy nem egy küldetés mintegy lassításként van a játékban (legalábbis más értelmét nem látom a legendában levőknek), na de több mint bosszantó hogy az ember meg sem tud mozdulni, csak lesi mikor lesz CSP-je. Annál azért már több pénzt öltem a játékba, hogy ilyen dolgok ne zavarjanak.
Tudom, tudom, nem kötelező sem őskövet venni, sem játszani. Na de most x-ezer ember meg arra vár, hogy valaki javítson egyszer majd valamit a szerveren vagy ki tudja hol kell az ilyet átírni?
Csak ezért mondtam hogy ez azért durva, mindjárt a világ elején. És akkor hol van tényleg pl. az 1500-as vagy 2000-s küldetés. Így a jövő évre taksálom
Pontszám: 5
fórumozóElmokingFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
79. hozzászólás - 2009.02.08. 18:06:47
P az Portugália nem Lengyelország (PL)auto jelzése, szerintem
Pontszám: 5
fórumozóLily BlackNő
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 3.
80. hozzászólás - 2009.02.10. 06:42:33 (Válasz Oknub #69 hozzászólására.)
Idézet: Oknub - 2009.02.06. 11:57:48
Véletlenül a kettes világhoz írtam, de akkor ide is beírom:


"A békés világban néhány küldetés meglehetősen nehéznek ígérkezik. Itt van mindjárt az elején a veszíts portyában 200 LE-t. Prémiumos vagyok és persze be is nyomtam pár hétre előre, úgyhogy nem segítene rajtam az, hogy hagyom lejárni és próbálkozok úgy. Laza számításaim szerint össze kéne vadásznom legalább 8000-10000 LE-t, hogy biztonságosan elveszthessek 200-at. De azért ez elég normálatlan az elején, nem? Ehhez még egy szintlépés sem elég.

Szerintem nem helyes ugyanazokat a küldetéseket benyomni ide. Esetleg - hipergyorsan - meg kellene változtatni ezt a küldetést (hiszen már biztos jónéhányan elérkeztek oda) úgy, hogy legyen másik lehetőség is, mint néhány más küldetésnél (pl.: legyen a kontinuumszűkítés 20-as, vagy egymás után 20 helyes kvíz).

Az meg már szinte képtelenségnek tűnik, hogy később teljesíthető legyen a nyerj portyán 1500-at. Lássátok be, ezt vagy le kell cserélni, vagy módosítani kell.

Bízom a gyors reagálásotokban és a kedvező megítélésben, várom a megoldást."


Na, közben látom már más is kifogásolta, nem csodálom. Nem ártana gyorsan kijavítani/kicserélni, mert a magas szintűek többsége pont a 8 küldetést teljesített. Gondolom mindenki ezen lamentál.


Teljes mértékben egyetértek és csatlakozom a hozzászóláshoz. Mikor kaphatunk érdemleges választ?
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője