Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Padzi

Oldal: 1
Dátum: 2009.12.23. 23:51:15
Én nem oltatom be magam, édesanyám sem, aki cukorbeteg mellesleg, mivel egy: a vakcina több esetben hatástalannak bizonyult, ezt több híradóban is bemondták, édesanyám pedig több a gyógyszeriparban használatos vegyi anyagra érzékeny, és egy allergiás reakció az életébe kerülhet emiatt inkább nem kockáztat, kettő: a vakcinának mellékhatásai léphetnek fel, amik legalább olyan veszélyesek tudnak lenni, mint a vírus, leszámítva a fertőzésveszélyt, és három: a sertésinfluenza ezen fajtája csak a betegek egy bizonyos részénél okoz súlyos, többségében halálos kimenetelű tüdőgyulladást, de ez a százalék rendkívül alacsony, többnyire immunológiailag gyenge, vagy az egészségével nemtörődöm emberek estek eddig áldozatul, a legtöbb ember figyel az egészségére, ez látszik is, mivel ha valódi járványról beszélnénk, akkor már minimum 100000 ember halott lenne csak itthon, ez nem egy potenciális gyilkoló vírus, csak azzá válhat, ezért próbálják nagy erőkkel kipusztítani, hogy még egyszer ne üsse fel a fejét. Mellesleg ha időben észreveszi emberünk, hogy beteg, simán megússza, egy erősebb antibiotikum le tudja győzni a vírust, amíg az nem szaporodott el teljesen, minnél tovább várunk, annál nagyobb a fertőzés mértéke, és ezzel az esély a tüdővérzést, és ezzel fulladásos halált okozó tüdőgyulladás kialakulására. Járjunk rendszeresen orvoshoz, vizsgáljuk, és vizsgáltassuk ki magunkat rendszeresen. Ennyi! És mindig jegyezzük fel, mikor ért minket hideg, hogy ebből ki tudjuk következtetni, mitől vagyunk taknyosak, megfázástól, vagy fertőzéstől... Viszont megjegyezném, akinek nincs tudomása olyan problémáról, ami komplikációkat okozhat az oltásnál, akkor azért én azt mondom, egy oltás még belefér, de azért legyünk körültekintőek, az oltóanyagot meg túl hamar dobták piacra, mivel nem teljesen megbízható, több orvos nem bízik benne, én nem vagyok a dolog ellen, csak én azt mondom, még kéne tesztelni a dolgot, nehogy még nagyobb zűrt okozzon. Vigyázzatok magatokra, és minden jót, és kellemes ünnepeket!
Dátum: 2009.12.16. 16:48:20
Üdv mindenkinek!

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy a bankkártyás fizetési lehetőség meddig szünetel még? Megköszönnék bármilyen információt! Azt lehet tudni, mi a szünetelés oka?
Dátum: 2009.11.13. 20:29:57
Kedves Byzon!

V2-ről írok a Micsoda Nők szövetség nevében, a szövetségi háborúkat érintő reformod a szövetség támogatja, én személy szerint remeknek tartom, és hozzá tenném, nagyon keményen ütnek minket mostanság, és egy ilyesfajta újítás rendkívüli felüdülést okozna!
Szerintem tök frankó lenne, ha át lehetne nevezni az épületeket, pl: Gyakorlótér=Játszótér, meg hasonlók, sokkal otthonosabbá lehetne tenni az épületeket, nameg a képek cseréje, csak mondjuk kis betűkkel fel lenne tüntetve a képek alatt, mik is azok... Nagy kavarodást nem okozna szerintem!
Dátum: 2009.06.18. 12:12:53
Korlátozni kéne, hogy csak azok értékelhessenek kérdést, akik mit tudom én pár ezer kérdésre már helyesen válaszoltak, mert azok ne értékeljek, akik egyébként semmilyen alap műveltséggel sem rendelkeznek, és nem tudnak semmit!
Bocsi, de azok speckó hangszerek, de majd javítom a hibát, legközelebb a mandolinról teszek fel kérdést, és bocsi, hallgatok jazzt, meg megannyi műfajt, legközelebb, kiírom, hogy "Standard pánsíp"! Alázzatok mást!
Írtam én, hogy rossz a kérdés??? NEM! Egyszerűen nem értem mi a baja! Túl egyszerűen fogalmaztam meg, lehet nem voltam "precíz", különben is hagyd a francba... Vissza lett dobva, és kész, van fent egy-két analfabéta, megspékelve egy-két bunkóval, akik viccesnek találják visszadobálni a kérdéseket, ennyi, vita lezárva! Mellesleg találkoztam már a fenn említett problémával mások példáján is, hogy jó kérdést visszadobtak... szerintem korlátozni kéne, hogy csak azok értékelhessenek kérdést, akik mit tudom én 2-3000 kérdésre már helyesen válaszoltak, mert ez így halott ügy... És még hozzáfűznék egy idézetet: "Mindenbe bele lehet kötni, de aki mindenbe beleköt, az a szerencsétlen, mert mások hibáit okolja a saját bajaiért, nem a sajátjait, ezért mogorva minden ilyen ember, és ezért maradnak végül mindig egyedül!" Nem tudom, mifelénk az ilyet nem tartják sokra! Minden jót, utolsó hozzászólásom volt ehhez a fórumhoz! Magyarázatot vártam, helyette csak beszólogat egy "barlangi ember"! Ennyit ér ez a fórum is!
Nem a kérdés a gáz, hanem hogy egy "alulművelt vidéki suttyó" is tudja erre a választ(mert az lennék...), egy, kettő, mi nem egyértelmű? Három: mi a francért kell visszadobni azt a kérdést, amit nem tudsz, de nem hibás, és szerintem ha hibás is, nem ez a hibája!
Melyik hangszer ad ki mély hangokat?

Trombita
Nagybőgő*
Pánsíp
Fuvola

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Na ez már tényleg gáz...
Dátum: 2009.06.15. 16:15:40
Ókori mondás: "A bölcs nem támaszt igényeket az élettel szemben, így még akkor is gazdag, ha semmije sincs."
Az első teljesített küldetésért mennyi lélekenergiát kapsz?

50*
100
75
500

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ki volt ez az IQ fighter???
Oldal: 1