Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Barbey

Dátum: 2012.02.07. 20:58:35
Szerintem meg ha a felfele ütés jutalmát kezdenék felerősíteni nem sokban oldaná meg a problémát, csak annyi lenne a különbség, hogy a gyengéket most már nem csak felülről vernék porrá hanem alulról is. Ennek a fó kedvezényettjei a szintükön toppon állók lennének mert fentről már nem érné meg ütni őket, alulról meg nincs akinek esélye lenne. Akkor már sokkal jobbnak tartanám ha lenne egy valós erőviszonyt jelző publikus szám (EJSZ) ami alapján adná a nyereményt a TP-t rendszert. Ha sokkal gyengébbet versz el nem kapsz szinte semmit ( magasabb TP?), ha veled egyenrangút akkor meg úgymond dől a lé (kevesebb TP) . Az EJSZ a nyert és vesztett csata alapján nőne-csökkene a két játékos EJSZ közti különbsége alapján. Ha az EJSZ szerint gyengébbet versz akkor kisebbet nő, ha erősebbet akkor nagyobb mértékben nő az ellenfél pedig ugyanennyit vesztene. A valós erősorrend pedig előbb utóbb kialakulna. Persze itt is lennének kibúvó csaták amit azért le lehet védeni programmal ( szándékos vereségnél az EJSZ nem változik, esetleg büntető dolgok. )

Bocs az Offért, de itt kezdték taglalni a felfele ütést javítását.
Dátum: 2012.02.03. 20:33:18
Csak találgatni tudok talán a regenje miatt van pont ennyit regenerált vissza, nála is meg kellene nézni a csatajelentést ott mit ír.
Dátum: 2012.02.01. 12:09:23
Igen de a 456 LE akkor is elég soványka jutalom a győzelemért ......
Dátum: 2012.02.01. 11:54:15
Végeztem a 400 győzelemmel visszaváltotttam VF-re eseménypont 0, kapott támadásnál amiben győztem nevetségesen alacsony LE t kaptam még a 25 LE/TP-t sem érte el, 4 állaton lélekszívó mancs, hogy van ez? LE volt nálam bőven.
Dátum: 2012.01.31. 15:13:26
Szint , tulajdonság pont, betöltött LE sokmindentől függ. 300-ra csak alap töltéssel anno megvolt mind a kettő, de nagyon valószínű, hogy ennél kevesebbre is megadta.
Dátum: 2012.01.30. 18:14:01
Tudom van különböző megoldási módjai, trükkjei az átöltözésnek, felszerelés váltásnak de most hogy plusz új tárgy jön be várható-e az átöltözés egyszerűsítése magában a programban?
(Az a megoldás elég szimpatikus lenne, mint ahogy a kristályokat lehet behelyezni és egy közös átöltözöm gomb)
Dátum: 2012.01.24. 08:41:14
Van egy kis ablak a kufárcsatánál is a név szerinti támadáshoz. Ha ennyire nem jó amit feldobál nyiss egy másik ablakot és a csatajelentéseidről azoknak a nevét kiket már az előző napokban is legyőztél másold át. Igy valószínű sokkal jobb győzelmi arányt fogsz elérni.
Dátum: 2012.01.23. 20:29:10
NEM, kisebb varázslatot nem éri meg venned mint a szinted. 16 szinten a smaragdnak már ott van a mentális robbanás akkor már inkább azt. Ha már elhatároztad hogy őskövet költesz akkor vedd a legnagyobb elérhetőt-sebzőt , ha más felszerelést akkor azt amelyik több tulajdonságpontot ad a védekezésre és a harci tulajdonságokra kb 4 szintenként érdemes újítani a cuccost kis szinten ez elég gyorsan megvan. Azt, hogy ez neked megéri-e dontsd el.
Dátum: 2012.01.22. 20:23:32
Nem igazán jól értelmezed. Az nyer aki a kivégzés szakértelme által meghatározott EP alá tudja ütni a másikat függetlenül a kapott és okozott sebzéstől, ha mind a ketten teljesítik ezt a feltételt a magasabb szakértelmű győz. Ha pedig egyik sem akkor az amelyik többet sebez.

Így lehet olyan , hogy ha kihívottnak (főleg alacsony szinten) magas a kivégzés szakija és a kihívó ellenfél alacsonyabb EP-vel indul a csatába mint a kihívott ellenfél kivégzés szakija által meghatározott gyözelmi korlát, a kihívó már eleve vesztesként indul. Mint ahogy Niuss is járt.
Dátum: 2012.01.14. 12:40:29
Ki az a "mártír"?
iparos
aki megölte a királyokat
királyok, iparosok,kereskedők, kovácsok cselédje
aki életét adta az egyháznak és Jézus tanaiért


Jujj.... Jelen esetben inkább: Ki a mártír? Amúgy ennél sokkal nagyobb a befoglaló jelentése.
Dátum: 2012.01.09. 19:48:25
Ha elfogy valakinek az eseménypontja, akkor indíthat még normál portyát az event alatt?
Dátum: 2011.12.30. 15:37:03
Köszönöm a válaszokat.
Dátum: 2011.12.30. 14:15:12
A térkapuból szerezhető LE szabályozva van valamilyen szinten? Azt vettem észre, hogy ha magas a kapott jutalom akkor a LE szívás kevés néha szinte nevetségesen alacsony, ha a jutalom ugymond átlag alatti, akkor sokkal több a LE szívás így a kapott össz LE egy közép szint környékén mozog. Azaz hiába fektetek be LE szívó cuccba egy szint felett nincs már haszna a térkapunál. (V3)

A lepontozónak meg csak gratulálni tudok büszke lehet magára
Dátum: 2011.12.16. 20:21:07
V3

A következő, utolsó vérig bajnoki viadal időpontja: Ma, 03:00
A viadalra már beneveztél.

Ez mind szép és jó de már 20 óra is elmúlt és sehol semmi
Dátum: 2011.11.22. 15:15:55
Ki építette a János hegyi kilátót?
Hajós Alfréd
Pártos Gyula
Schulek Frigyes
Lechner Ödön


Hát ,.... egyikőjük sem maximum tervezte

Melyik szó utótagjaként nem használjuk a "rendszer" szót?
Levegő-
Operációs-
Immun-
Alagút-


Nagyon meglepődne a kérdező ha csak a googlen utána nézne a levegő rendszereknek
Ezt mindenképpen törlésre javasolnám.
Dátum: 2011.11.20. 15:19:58
Menj le a lap aljára, és ott találsz egy csúsztató panelt. Azt húzd el jobbra, és máris látod tovább a "fát."


Nem a fát hanem konkrétan a csata jelentéseket, lefolyásukat.
Engem pl érdekelne, hogy, hogy zajlottak le a felettem lévők csatái,
Ezt lehetne pl. a fán a gyöztes nevére kattintva megnézni az előző csatáját.



479. hozzászólás - 2011.11.18. 16:30:00, Barbey
Nem lehetne megoldani, hogy ne csak addig lássuk a viadalt amíg kiesünk, hanem a saját águnkon a többit is tovább az első helyig??


u.i.: pontozd le ezt is nyugodtan
Dátum: 2011.11.18. 16:30:00
Nem lehetne megoldani, hogy ne csak addig lássuk a viadalt amíg kiesünk, hanem a saját águnkon a többit is tovább az első helyig?
Dátum: 2011.11.17. 11:51:26
A vadászós szövetségi küldetést elfogadja ha xenot ütünk csp-ből?
Dátum: 2011.11.10. 09:01:59
Szövetségi küldetéshez Xenonál lehet találni szinguláris anomáliát, illetve a szinguláris anomália találási esélyét a térképkeresés szakértelem növeli?
Dátum: 2011.11.02. 16:32:16
Köszönöm! Csak maxból engedi a manakonstrukciót.