Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Miltropax

Oldal: 123
Dátum: 2009.07.04. 19:37:16
Nem biztos, hogy az aránytalanságokat kellene átvenni más világokból.
Valószínűleg már többen feltették ezt a kérdést amelyre most választ kérnék. Miért kell tudnom azt, hogy xy melyik csapat játékosa, vagy hogy hova igazolt át, vagy hogy ki nyerte meg ezt, vagy azt a döntőt. Lassan annyira speciális kérdések szerepelnek a kvíz feltevéseknél, hogy ember legyen a talpán, aki mindet meg tudja válaszolni úgy, hogy nem kér segítséget valamilyen keresőprogram által. Valóban szükséges ezt a megoldási módszert forszírozni?
Dátum: 2009.07.04. 17:05:50
Szia!
Szövetségünkben Lord Silver és Árnyék is ezt a küldetést nyúzza....Keresd Őket!
Dátum: 2009.07.04. 16:47:46
Visszatérve Miklós eredeti kérdéséhez, az első fejlesztés (tehát az állat varázslatból adódó sebzéselnyelése, illetve a mágia tulajdonság varázslat sebzés felfogó képessége) jónak tűnik. Ugyanakkor tényleg megfontolandó egy olyan fejlesztés beintegrálása a játékba, amely az egyensúlyt visszaállítaná a mágiahasználók és a fizikai sebzést preferálók között. Már, ha ez egyáltalán cél.
Dátum: 2009.07.04. 13:09:56
Valóban így van, ahogy az előttem szólók is kifejtették...A varázslattal kapcsolatos tulajdonságokat sokkal jobban megéri kifejleszteni, mint a fizikai sebzést befolyásoló tulajdonságokat, mert hatalmas sebzést lehet vele okozni, ráadásul a fizikai harcban három tulajdonságot kell fejleszteni, míg a varázslatnál csak kettőt. A legendákban leírtak szerint egy harcos jellegű Rubin hordás kénytelen az IQ-t is fejleszteni, hogy megvédje magát . Így a harcos jelleg el is tűnik...A varázslatok az esetek nagy részében el is döntik egy harc kimenetelét, így válik egy alapvetően harcos rubin karakterből, aktív mágiahasználó.
Dátum: 2009.04.02. 17:54:00
Ez a küldetés szerintem is eléggé büntető jellegű....
Tudod a szövetségem a Ronin nagyon messziről küzdötte fel oda magát,ahol most van.Pályafutása során egyszer használta a Pusztítás citadelláját,a Rács egyezmény érdekében.Mi tiszteljük a másik szövetséget és nem szoktunk ugyanazt a szövetséget folyamatosan lerabolni.Megmondhatja bármelyik általunk megtámadott szövetség,hogy a játék lehetőségeihez képest korrektek voltunk,és hiszem,hogy ezután is ilyenek leszünk.
Az erőfölény nem jelenti azt,hogy a díjbirkózónak törvényszerűen a leggyengébbet kell rommá vernie,itt is kell lenni egyfajta erkölcsi gátnak.
Igenis hiszem,hogy a meggondolt fejlesztések,az átgondolt taktika meghozza a kívánt sikert,aki ebben gyengébb,vagy megfontolatlan...,nos kevesebb sikerélményre számíthat.
Végezetül:volt egy-két olyan szövetség,amelyiktől legyőzésük után minden cinikusság nélkül személy szerint kértem elnézést.
És ez a lényeg:
egy háborúban a szemben álló szövetségi tagok nem kevés energiát fektettek bele,hogy eséllyel győzzenek a másikkal szemben,míg a Pusztítás Citadellája kényelmes megoldás ,kis befektetéssel nagy kárt lehet a másiknak okozni,gyakorlatilag az ellenfelet alázzuk meg vele,mert nem tiszteljük annyira,hogy egyenes küzdelemben győzzünk vagy veszítsünk ellene.
Szerintem két szövetség közötti háború során az győz,amelyik tehetségesebb olyan szempontból,hogy a rendelkezésére álló erőforrásokat hogyan használja fel.Vannak olyan szappanbuborék szövetségek,amelyek szinte az építésre fektetik erejük nagy részét,így hiába vannak a szövetségi toplistán olyan jó helyen,az erőforrásaikkal okosabban bánó szövetségek kézről-kézre adják és rendszeresen elverik.Ezen persze lehet moralizálni,hogy mennyire jó,vagy rossz,de a lényeg,hogy a Pusztítás Citadellája nem oldja meg problémájukat.Ez olyan,amikor egy autóversenyen indulva az előtted befutó autót megkarcolod-valamilyen elégtételt sikerült kieszközölnöd,de milyen áron.
Egy hasonló beállítottságú emberek közötti játék során nem illik tisztességtelen eszközökhöz nyúlni,mert magunkkal csapjuk be.Így azzal büntetni egy másik szövetséget,mert jobban aknázták ki lehetőségeiket,hogy Citadellatámadást indítunk ellenük hiba,ezzel a tehetségtelenségről állítunk ki bizonyítványt.
Gondoljunk bele,hogy mennyit kell fejleszteni az összes klántagnak magán,hogy egy háború során győzelmeket arassanak,mennyi logisztika fekszik benne,míg egy pusztító csapást elindítani csupán pár szavazat kell...
Dátum: 2009.01.23. 19:37:11
Nem szoktam általában a fórumokra írni,de a TGY érvelése bűzlik.De lehet,hogy az ilyen vérlázító érvelés egyszer csak egységbe tömöríti a fejésre használt szövetségeket és közösen fellépnek az agresszor ellen.....Már úgy várom...
Dátum: 2008.10.26. 10:39:17
Üdvözlök mindenkit,aki szeretne egy erős és fejlődő szövetségbe tartozni.Mi a Dragons szövetség keressük azokat a tagokat, akik csapatjátékosok,tehát a saját és a közösség fejlődését egyaránt fontosnak tartják.Várunk téged!
Ne késlekedj, mert lehet, hogy késő lesz!
Dátum: 2008.10.15. 05:58:27
Üdv mindenkinek!
Nem ide kapcsolódik,de nem tudom,hogy hol tudnám megkérdezni:
Nem tudom már napok óta elérni a Beholder.hu honlapot,így a Sárkányölő lapot sem!
Nem tudjátok,hogy mi az oka?
Várom mielőbbi válaszotokat!
Dátum: 2008.10.14. 18:31:30
Üdv mindenkinek!
Nem ide kapcsolódik,de nem tudom,hogy hol tudnám megkérdezni:
Nem tudom már napok óta elérni a Beholder.hu honlapot,így a Sárkányölő lapot sem!
Nem tudjátok,hogy mi az oka?
Várom mielőbbi válaszotokat!
Oldal: 123