Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kenezimi

Oldal: 12345678
Dátum: 2010.11.06. 11:51:03
Én nem is vitatom, hogy nem lehet erős karaktert prém és őskő nélkül összehozni, de ezek szerint nem számított a nagyobb statom és a plusz sem, amit az őskőből vett fókuszkristályaim adnak.
Dátum: 2010.11.06. 03:21:16
Én viszont felháborítónak tartom, hogy olyantól kaptam ki a bajnokin V3-n, akinek a statja szarabb, mint az enyém és nem költött a játékra sem, tehát nem áldozott őskőre, meg ilyen nyalánkságokra és szarrá vert, majdnem ugyan olyan szerelésben és gyengébb stattal.
Szerintem ez nem volt fer,


Siriann-tól katam ki, de szerintem igaztalanul.
V3-n Sir Lancelot vagyok
Dátum: 2010.10.15. 19:40:08
Csak egy kis eszmefuttatás.

A láthatatlanság, a mostani formájában, annyit sem ér, mint halottnak a csók, mivel a legnagyobb tápot kinerfelték belőle, ergo a köpenynek is kb ennyi az értéke, tehát ha azt szeretnénk, hogy a láthatatlanság tényleg nyújtson védelmet nagyobb szinten is, akkor azon módosítani kell újfent, mert úgy keresztül lehet verni, mint ha ott sem volna.

Továbbá egy nagy karakternek nem összeg megvenni a relikviát, ami a láthatatlan vadászathoz kell, de egy huszonakárhány szintű karakternek hatalmas érvágás lehet az a 18800 LE és a 10 őskő, sőt meg sem veheti, ha nem vesz őskövet.
Azt hiszem, ez megint nem lett rendesen végig gondolva, mert teszem azt vannak olyan játékosok is, akik még nem rendelkeznek saját keresettel, vagy ha rendelkeznek is, másra költik és nem arra, hogy ide őskövet vegyenek.
De hát ez is pont olyan,mint minden elhamarkodott hirtelen nerfelés és fejlesztés ebben a játékban.
Dátum: 2010.10.13. 15:51:45
Köszi Miklós.

De ha lehet, akkor most már állj neki és nerfeld meg az aukciós tételeket, kivétel nélkül és az epikus relikviákat is, sőt mindent, amivel taktikázni lehet.
Sőt ne lehessen portyázni és vadászni sem.
Mint azt már valaki megjegyezte előttem egyszerűbb, ha beváltjuk a PP-t CSP-t LE-be és annyi.
Engedélyezd a számítógép biztonsági központjában, mert lehet, hogy a tűzfal, vagy a proxi nem engedi normálisan menni a VU-t
Dátum: 2010.10.06. 16:18:34
Nekem Monával össze-vissza annyi a bajom, hogy nem Ő az aki tud valamit, hanem Ő az, aki mindent mindenkinél jobban tud.
Ja és persze az, hogy neki örömöt szerez, ha egy jó pár emberrel kicsesznek, és Ő ezt vígan és a másik pofájába dalolva teszi.
Dátum: 2010.10.06. 15:58:29
Persze, ezt magyarázd szerintem azoknak a halott karaktereknek, akik azóta sem léptek fel a játékra, mióta egyes nagymenő karaktereket agyontömtek LE-vel.
Dátum: 2010.10.06. 15:40:50
Kicsi lányom, úgy látom, hogy te abban éled ki magad, ha a másik embernek kárt okozol és olyan kárörvendő tudsz lenni, mint senki más ebben a játékban.

Hát akárhogy is nézegetem a karaktered, te sem a semmiből szedted ezt össze 70-s szintre, ezt amid van.:

Tulajdonságösszeg: 2181
Szakértelemösszeg:2040

Tudod kicsim szerintem te is egy vagy azok közül, aki a játék elején rájöttek arra, hogy ha regeltetnek 30 barátot és napi szinten többször agyontömetik magukat LE-vel és naponta csak 3* visszatámadnak, abból bivaly karaktert tudnak csinálni.
Bár erre nincs bizonyítékom, de a karaktered erre mutat és a többi kis szinten élősködő és hízó PÓK-ra is, aki már 10-s szint környékén 0,5-1 milla LE diffel rohangál, de ez ugyebár nem szórja senkinek a szemét.
Én nem szidlak és nem is pontozlak se le, se fel, csak azt mondom, hogy amitől megáll benned a vér ( utolérnek a láthatatlan vadászok és szarrá vernek ) az ellen ágálsz és teszel más alá.
És azért had tudjam már én, hogy nekem mi a játék élmény.
Ami ugye az én olvasatomban nem azt jelenti, hogy szarrá rabolnak, miközben próbálom utolérni TÖ-ben a nálam 3-4 szinttel alacsonyabban lévő fél egy évet a szintjhén terpeszkedő PÓK karaktert, hogy legalább az ne alázzon már le, ha lehet.

Am, ha ilyen Domina hangulatodban vagy mindig, privben megadom a címem, vagy te a tiéd és megkeresehetjük egymást.
Dátum: 2010.10.06. 15:16:56
Idézet: Jeriko - 2010.10.06. 13:42:05
Egész egyszerűen nem a láthatatlan vadászatba kell tenni felzárkózási lehetőséget. Akiknek szüksége lenne felzárkózásra, valószínű azt sem tudják, mi a LE/TP arány, nemhogy láthatatlanul vadásszanak.

Felzárkózásként sokkal többet érne, ha a mentor fel lenne készíteni a VF szakértelemre, elmagyarázni, hogy miért jó, aki nagyon gyenge, annak kiadni küldetésben, hogy vigye fel a VF-jét stb.
Akit meg már agyon raboltak, annak védelmet kellene adni, nem láthatatlan vadászatot. Pl. szinthez képest túlzottan negatív LE-diff adjon ideiglenes transzcendális projekció szakértelmet. Akinek többmilliós mínusza van LE.diffből, annak akár többszázat is (tippre -LE.diff/(szint^2)/5 -el megnőhetne a transz.projekció szakértelme.


És ezzel mi jönne be szerinted Jerikó?
Én megmondom neked.
Egy újabb portya nerf, amitől megint minden portyás Miklós fülébe sírná a sirámait.
Dátum: 2010.10.05. 23:02:42
Szerintem az egyik, ha nem a legrosszabb böngésző, de ez csak az én véleményem.
Dátum: 2010.10.05. 19:38:40
Az entitások megmaradnak.
De az a feltétele, hogy az új szövetségedben is tudd ütni őket, hogy ott is meglegyen az epikus emlékmű 2, ha jól tudom.
Dátum: 2010.10.05. 18:41:26
Éljen a Káosz.
Dátum: 2010.10.05. 17:52:26
Nos ezt nyugodtan elképzelheted, mert én mér be is készítettem minden ehhez kellő dolgot, úgymint buzogány, kis bőrpajzs, bőrvért, zseblámpa.
Az event végeztével módszeres nyert vesztett csata rombolásba kezdek.
KavicsbányásZ - 51. szintű végzetúr V1-n

Ez sem tiszta fialás, vagy lehet, hogy unatkozott.
Dátum: 2010.10.05. 12:58:49
Különben meg már tanulhattak volna Miklósék az eddigiekből, hogy minden régen futó világban nagy felzúdulást kelthet bármilyen változtatás, főleg az ilyen, ami elég terjedelmes rétegeket érint.

Azt hiszem, hogy volt valamelyik topicban szó egy tesztvilágról, ahol ki lehetne próbálni az összes játékba javasolt fejlesztést, azok hatását és eredményeit, viszont ennek csak úgy lenne értelme, ha az a világ teljességgel teszt jellegű lenne és aki regisztrál oda, az a másik világon lévő karakterének a klónját viszi át, mert így lehetne képet kapni a fejlesztések mindenféle következményéről, anélkül, hogy ebből más világokon lázadás legyen.
Dátum: 2010.10.05. 12:43:25
Bizony-bizony mondom néktek, ugyebár amikor nerfelték a portyát,akkor beindult a sírás, jajgatás, hogy kevesebb lesz a bevételük a PÓK kariknak és tömhetők lesznek TP-vel.
Erre ugye behozták azt a francos gyűrűt, hogy a mi kis kedves PÓKjainkkal ne lehessen kajakra szintet léptetni és ők még tovább tudjanak tápolni egyazon szinten.
Most viszont szívatják a vadászokat, ezzel a semmi kis exploittal, amivel képesek lettek volna felvenni a versenyt más feltápolt karakterekkel szemben.
Dátum: 2010.10.05. 12:03:05
Az sem nagyon érdekel, ha nem tudom tömni, de ha ez kell ahhoz, hogy használhassam a láthatatlan sajtolást, akkor megcsinálom.
Nem fog érdekelni a nyert/vesztett csata átlagom, mert minek érdekeljen?
Az is csak egy statisztikai adat.
Dátum: 2010.10.05. 11:44:31
Szent igaz, én is pontosan ezen agyaltam eddig, majd meglátjuk, hogy az össznépi tömés miatt megint milyen nyafogások lesznek, ha már a mi érvelésünket annak minősítették.
Dátum: 2010.10.05. 11:32:48
Így van Craslorg, én sem nézném szívesen, ha fel lenne tüntetve, hogy ebben a hónapban X összegű befizetésem volt, a másikban, pedig Y.
Dátum: 2010.10.05. 10:50:20
Idézet: Prisma - 2010.10.05. 10:29:51
Gratulálok, dupla 0. Nem elég, hogy igazságtalan megoldás, egyúttal a kontraszelekció is be lett vezetve. Hadd ne mondjam, mire emlékeztet ez.


Bizony Prisma ez teljesen olyan, mint a németeknél a koncentrációs tábor, az oroszoknál meg a gulág.
Oldal: 12345678