Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kenezimi

Oldal: 12345678
Dátum: 2010.10.05. 10:27:02
Idézet: Miklós - 2010.10.05. 09:13:33
Összefoglalom akkor, hogy mi lett a végső döntés az ügyben.

Bekerül a játékba egy relikvia, ami már 20. szinttől megvehető (nem LGY-be fog kerülni, hanem LE-be, és 10 őskőbe), akinek ez megvan, ÉS több veresége van, mint győzelme, annak továbbra is úgy fog működni láthatatlanságban az elfogás, mint eddig. Egyéb esetben az állatelfogási esély is ugyanúgy csökkentett lesz, mint a vadászat LE.

A győzelem arány megkötés azért volt szükséges, hogy a láthatatlanságot ne a pók karakterek használják arra, hogy előnyüket még tovább növeljék, hanem ahogy ti is írtátok, ez egy esély maradjon a gyenge karakterek felzárkóztatására.

Ezzel a relikviával együtt letudjuk a másik adósságunkat is, az esszencia konvertert, amellyel a játékosok katalizátor esszenciát tudnak majd csinálni. A többi relikvia javaslat (100% fertőzötteket támogató, állat szakértelmet nullázó) végül AF képességként fog megvalósulni.





Nos megint úgy érzem, hogy írnom kell.
Vadászként van 3772 győzelmem és 781 vereségem, tehát nem vagyok jogosult használni ezt a relikviát, viszont a karakterem gyenge és nem csak a szintjén lévő PÓK karakterekhez képest, hanem az X szinttel lejjebb levőtől is.
Tehát nekem az lenne a javaslatom, hogy amennyiben tényleg a felzárkóztatás és a szintek összerázása a cél, hogy ne a nyert vesztett csaták alapján legyen ez az elbírálás, mert rajtam kívül is van nem kevés vadász karakter, akit napi szinten meglátogatnak a PÓK karakterek és mégis jobb a nyert/vesztett csata átlaguk.

Ezzel, most megint az lesz elérve, hogy neki kell állnom a nálam is gyengébb karaktereket elnyomni, amivel ugye az ő játékélményüket nagyban rombolom.
Mivel most neki álltam kimaxolni a kontinuumot, és van is időm rá napi szinten több gyenge karakter is számíthat arra, hogy lealázom.
Nem tudom, hogy mennyire fognak ennek örülni, azon karakterek gazdái, aki eredetileg nem másod, vagy harmad farm-tömő karakternek készültek eredetileg is.
Szerintem ez megint csak ahhoz vezet majd, hogy a játékosok egy része beleun az állandó szétgyalázásba és töröl, aminek a következménye, hogy a játékot használók létszáma erősen visszaesik.

Ezen azért érdemes elgondolkozni kedves adminok.
Dátum: 2010.10.02. 11:32:11
Nekem még annyi hozzáfűzni valóm lenne azért, hogy ha már vitatkozunk erről a témáról, akkor a JV berakhatna egy kérdőívet a játékba, tudjátok, olyanra gondolok, ami a vadászat alatt szokott megjelenni és azt mindenki kitöltené.
Ebből lejönne egy eredmény, hogy a VU-s játékosok hány %-t zavarja a láthatatlan sajtolásos technika és hány %-t szeretné ezt a taktikát.
A kérdőívhez csatolni kellene egy kis magyarázó részt, hogy akik nem járnak ide a kinti fórumra, azok is tudják, hogy miről van szó.
A játék készítői, pedig az eredmény alapján alapján döntenék el, hogy megmaradhat-e így ez a taktikázási lehetőség, vagy megnerfelik.

Ui.: Ha ezt egy szavazással kezdte volna Miklós és a többi JV, akkor nem lett volna ekkora összezördülés belőle.
Dátum: 2010.10.01. 20:06:40
Már inkább nem is semmit ebbe topicba, mert csak saját magamat húzom fel.
Dátum: 2010.10.01. 17:59:50
Ha azt akarjuk, hogy minden a régiben maradjon, akkor töröljünk el minden eddigi fejlesztést és nerfet.
Dátum: 2010.10.01. 17:12:23
Nekem például nem volt időm a játékra és emiatt gyengültem el a szintemhez képest és ez nem rinya.
Dátum: 2010.10.01. 17:09:35
Ült a 10 pont
Dátum: 2010.10.01. 17:01:00
Igen ez is így van, de aki meg meri lépni ezt a lépést és bevállalja, hogy ezt képes végig csinálni azért, hogy jobb legyen a karaktere, azt azért nem kellene agyonra szívatni.
Dátum: 2010.10.01. 16:53:17
Én viszont havi szinten veszem az őskövet és költöm italokra és felszerelésre, meg szimulációra, meg amire lehet és nem kevés pénzemben van mindez.
Mondom mindezt úgy, hogy VF-s vagyok és és a láthatatlan vadászatot pártolom.
Dátum: 2010.10.01. 15:59:49
Idézet: Blazek - 2010.10.01. 15:55:00
a nerf mindig 2 ember miatt van...


Igen ez így van, az egyik ember aki nyal, a másik meg aki állja.
Dátum: 2010.10.01. 15:27:38
Javaslom, hogy töröljük az összes karaktert az összes világról és indítsunk egy darab világot "NERF" néven, ahol le van minden korlátozva és csak agonizálunk.
Dátum: 2010.10.01. 15:15:28
Idézet: Miklós - 2010.10.01. 14:45:09
Elismerem, amikor a lehetséges megoldásokon gondolkodtam, az AF 75-ös limitjére nem gondoltam. Mondjuk egyre több olyan ötlet merül fel, amit AFs képességként meg lehetne valósitani, és alacsonyabb szinten is hasznos lenne, könnyen lehet, hogy ez a 75-ös szint nem lesz kőbe vésve, lesznek képességek, amelyek már alacsonyabb szinten tanulhatóak. Ill. ahogy írta valaki, az LGY-s megoldás is lehetséges.

Megértem hogy van pár ember, aki még így is siránkozik, de azért lássuk be, ahhoz képest, hogy holnap nerfelünk és kész, jelentős haladás az, hogy a nerf egy feltétel teljesítésével ignorálható lesz.


Siránkozik?
Te egy kissé képzavarban szenvedsz Miklós attól, hogy programozó matematikus vagy, még nem biztos, hogy mindenben jó döntéseket hozol.
Én nem siránkozom, hanem nyomatékosan tiltakozom ellene, hogy az ilyen ötleteiddel farmmá tedd a játékosok egy részét, vagy arra kényszerítsd, hogy még ha nem is akar akkor is kajakra lépje a szinteket és amikor már egy kalap szart ér a karaktere, akkor legyen rá lehetősége.
Ezzel megint csak azokat támogatod, akik már felturbózott karakterrel rohangálnak, a többire meg teszel magasról.
Dátum: 2010.10.01. 13:14:26
Éppen ez a baj, hogy ilyen a VU-s társadalom.
Amíg itt nem lesz összefogás, addig mindig kicseszhetnek az emberrel.
Dátum: 2010.10.01. 12:54:58
Pedig lehetne tenni ellene, hogy ne így legyen.
Egyszerű az egész, ne vegyenek az olyanok őskövet, akiket ez sért, majd meglátjuk, hogy bevétel kiesés hogyan hat a mélyen tisztelt Beholderre.
Dátum: 2010.10.01. 12:23:36
Különben is Miklós, mi az, hogy számos hozzászólás?
Alig 10 oldal van itt teleírva.
Dátum: 2010.10.01. 12:11:05
Idézet: Miklós - 2010.10.01. 10:30:27
Köszönöm a számos hozzászólást, végigolvastam mindet. Úgy látom, hogy a gyanúm helyes volt, ezt a "semi-exploitot" elsősorban nem az egyébként gyenge, felzárkózni próbáló karakterek használják (amire a láthatatlanság eredetileg hivatott volt), hanem a szintjükhöz képest legerősebbek, bajnokira gyúrók stb.

A nerf tehát mindenképp szükséges, erről sikerült meggyőznötök, de egysersmind arról is, hogy nem bölcs dolog csak úgy elvenni a játékból egy lehetőséget, ami hosszú időn keresztül rendelkezésre állt, és "plusz taktikázási lehetőséget biztosított". Épp ezért ezt az opciót most nem fogjuk megváltoztatni, csak az AF képessésségek bevezetésével egyidejüleg, és ugyanakkor be fogunk rakni egy AF képességet, ami ezt szimulálja. Tehát aki akar, költhet rá erőforrást, hogy továbbra is láthatatlanul sajtolgatva növelhesse a LE/TP arányát. Remélem ezt igy korrekt és elfogadható megoldásnak tartjátok.




Tehát akkor ez most azt jelenti, hogy aki nincs 75-s szintű, az fossa el a karakterét, hogy felérjen arra a szintre és akkor használhatja, ha szedett össze ilyen-amolyan AF pontokat, vagy meghagyjátok ez alatt a szint alatt kötetlenül használni és csak onnan csökkentitek és kötitek az AF pontokhoz?

Különben pedig, ha tényleg végig végig olvastad a topicot, akkor pont az ellentéte jött le abból amit te itt írtál.
Nem azok rombolják a játékélményt, akik ezt használják, hanem az ilyen változtatások és az, hogy lassan értelmetlenné válik így a játék és költeni is értelmetlen lesz rá.
Előbb utóbb eljön majd az az idő, amikor portya közben varázslat helyett a végzetúr smacizik a
végzetúrnővel, csata helyett meg jön egy laza előjáték, meg egy kis unga-bunga.
Mert nagyon ez irányba tart már ez a játék.
Dátum: 2010.10.01. 01:22:50
Köszönöm azoknak, akik ellensúlyozzák a mínuszos indexemet.
Dátum: 2010.10.01. 00:18:29
Kicsi droid, ki oly' bőszen pontozol le minden hozzászólásom után, talán írnál is néha valamit?
Az ilyen arctalan becsület nélküli emberek, akik nem merik vállalni a véleményüket, szerintem nem méltók arra, hogy embernek nevezzék őket.
Dátum: 2010.09.30. 22:48:14
De most mond már meg őszintén Miklós, hogy mi ezzel a gondod?
Nekem nem okoznak gondot az agyon tápolt PÓK karakterek.
Sőt szeretném én is azzá tenni az enyémet, de mivel egy ideig nem, és csak keveset tudtam játszani óhatatlanul gyengébb lettem a szintemen, mint annak előtte voltam.
Ha én most így akarom felhozni a karakteremet, hogy jobb legyen, azt miért kell megint vágólapra tenni?
Vagy ha nem lesz meg a számomra és még sok más ember számára ez a lehetőség, akkor kukázzuk a karit, vagy legyünk farmok más számára?

Ehh de hát lehet, hogy feleslegesen tépem itt szám.
Nekem is van egy szép levelem és nevesítem is az illetőt, mert arra is nagy a gyanúm, hogy egy megrögzött multissal állunk szemben, de először jöjjön a levél, annyi előzménnyel, hogy a szövetségem egyik tagja támadta és erre egy szép, ehhez hasonló levelet írt neki a tag, erre viszont én is ráírtam, mert a viselkedése miatt hadat üzentünk a szövetségének.
nekem ez a válasz jött.:

Küldő:
Gforce
Üzenet címe:
mivan idiota barom?
Dátum:
2010.09.28. 22:33:43
(Ezt írtam én)
"Na mi van fiam pofátlan, személyeskedő leveleket leveleket tudsz irkálni, de a ilyenkor meg a bugyidba megy a bátorság, neked is meg a szövetségednek is?"

(és ez a kedves válasza)
mivan segfej szopik anyad a sarkon es neked nem ad ? leszarlak fatyu magasrol mivan tejfeles gecis pofaju ? az hogy en mit csinalok kozod sincs hozza te faszkalap es ne irj tobbet nem kerdeztelek ciganyokal nem dumalok sem fatyukal erted gecipofa ? nem tudtok nekem artani es soha nem is fogtok faszjankok te is meg az egesz szovetseged, meg szarni se szarok ratok, azt se erdemlitek meg es hogy mikor szanok idot a jatekra az az en dolgom gecifalo es nem a tied ugyhogy kusoj anyadba tovabb es nyald a picsajabol a gecimet.

A másik dolog a multizás, amiatt ide vagyok kénytelen írni, ugyanis azt gyanítom, hogy ez a Gforce nevezetű tag 4 darab karakterrel játszik a nemrégen indult 5-s világon.
Épített egy kis szövetséget, amit bárki megnézhet, mert annyira egyformán van benne mind a 4 karakter fejlesztve, hogy az már szúrja a jó ízlésű emberek szemét értem a fejlesztés alatt a ruházatot tulajdonság és szakértelem összeget, valamint az építést is

Remélem, hogy valaki utána néz ennek a tagnak és valami érdemben is történik ebben az ügyben.

Köszönöm, hogy volt türelmetek ezt végig olvasni.
Dátum: 2010.09.30. 18:44:56
A Psycho című film főszereplőjének, Norman Bates-nek mi a hobbija?
madarak kitömése
horgászat
akvarisztika
rovargyűjtés

Szerintem ez nem az úgynevezett alapműveltséghez tartozó kérdés.
Törlésre javaslom.
Oldal: 12345678