Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Mi akkora királyok vagyunk, hogy a tudás fájába bármennyit lehet tölteni.
Is-is-is-is!
Ez annyira szép, hogy meg kell örökítenem

Építettél az épületbe 5040000000 lélekenergiát!
Dátum: 2016.03.13. 09:57:38
Az a sejtésem, hogy sajnos nem fog megvalósulni. Mivel lelkesedésből jeles a hozzászólásod, leírom a 7 évnyi tapasztalat alapján szerintem miért is nem kerül be ilyen:
- nincs kimondottan harcos-varázsló kaszt, szándékosan nem buzdít a játék arra, hogy végletesen másféle karaktereket fejlesszünk (több hibalehetőség-nehezebb egyensúly megtalálás)
- varázslatsebzés-közelharci sebzés egyensúly: +-1%-nyi elnyelés, varázslatelnyelés, közelharci sebzés is erős különbségeket tud eredményezni, minden szintre próbálták a megtalálni az egyensúlyt. Ha bekerül egy akármi, ami megdobja az elnyelést, akkor egy idő után be fog kerülni valami ami a varázslatelnyelést is megdobja, hogy viszonylag egyensúlyban maradjon a fizikai és varázslatsebzés. Külön vizsgálni kellene 1-1 új bekerülő dolog mellett, hogy milyen hatással van az a dupla fizikai sebző, nem varázslatsebző kasztra; felesleges plusz munkát jelentene.
- reklamációáradat:
a) bekerült egy fejlesztés, ami növelte az elnyelést. "Miért nőtt az elnyelés? Ez jól megszívatja azokat akik csak fizikai sebeznek? Dikó is csak lerázott, Miklós se ért a játékhoz, brühühüü."
b) "Mágiával lehet közvetlen növelni a varázslatelnyelést, miért nem lehet az egészséggel növelni a sima elnyelést, hát hogy védekezzek így a 2 fegyveres kaszt ellen, brühühühüü?"
- végül, de nem utolsósorban: semmi profitja. Rengeteg munka, nincs belőle haszon. Nem éri meg a befektetett fejlesztést, kinyitni egy csomó bug-kiskaput, amikhez gondolom nem akarnak nyúlni. Tele a lista a várható fejlesztésekről, amik hiánypótlók egyes szinteken, és sokkal égetőbbek. És mindig lesznek sokkal égetőbbek.

Első blikkre így ennyi, de tényleg csak első blikkre.


*most komolyan srácok, összeszedem az érveket a kezdő játékosnak, oszt' jól lepontozzátok itt sorban?
Dátum: 2016.03.11. 07:34:27
Igen, a felemelkedés gyémánt teljesen irreális értéket képvisel. 20 pechpont körülire tenném inkább. Itt most nem arról van szó, hogy tetszik/nem tetszik, hanem hogy ad egy olyan apró bónuszt, amit még kimutatni is csodával határos, 180 pechpontért. A gyakori nyeremények szinte egyike sem éri már az 1 őskövet (ami csak annyit jelent, hogy azt az 1 követ jóval hatékonyabban el lehet költeni másra), legalább az UR nyeremények között nem lenne helye a használhatatlan drága cuccoknak.

Bár én pont a fentiek miatt már nem idegesítem magam és vagy fél éve nem pörgetek kőért, ez csak a kukacoskodó hozzáállásom hozadéka.
Dátum: 2016.03.09. 12:21:56
Nem is tudom hova tegyem, ide teszem. Szóval kicsit sokallom a térkapu állatsebzését.

A , a isteni hártyás lemúr lesújt rád a Mágikus fegyverrel. Eltalált, sérültél 9106 pontnyit. A tüskés bőröd sebez rajta 158 életpontot. Az állataid 4166 életpontot sebződtek.
Dátum: 2016.03.05. 15:52:20
Idézet: Azazel - 2016.03.05. 15:41:03

" de könyörgöm, vegyetek őskövet, találkozón csak 6,5HUF/db duplázással, támogatjátok a játékot, élvezetesebb lesz a játékotok, és komolyabban fognak venni a reklamációkkor is."

Jó persze szoknom kell még, hogy bár nem én vagyok az USA elnöke, mégis minden szóra figyelni kell.
Nem feltétlen erre az ügyre értettem, hanem általában a játékra, általános üzletpolitika részeként; a fizetős ügyfélre mindenhol jobban figyelnek, még ha végtelenül igazságtalannak ítéli ezt az ingyenes játékos.
Dátum: 2016.03.05. 15:09:58
Idézet: Azazel - 2016.03.05. 14:53:34
Általánosságban, a játék egészére vonatkoztatva kérdeztem, havi mennyitől szűnök meg másodrendű játékpolgárnak lenni???

Mit értesz másodrendű polgáron? Az ÜSZ-hez mindenki fordulhat, épkézláb stílus mellett épkézláb választ is kapsz. Az, hogy néha ez játéktudásbeli hiányosságokat tartalmazhat, szomorú, de fogjuk rá megszoktuk. Milyen el elsőrendű polgár? Aki mond egy neki tetsző-nem tetsző dolgot, és azért, mert ő mondta nerfelnek-könnyítenek rajta? Ilyen nincs. Az kerül be, ami mellett sokan állnak, sokan javasolnak. Ezért is kezdték pl. visszafogni a V5-6 inspirációs tápokat, mert találkozón az ott lévő pár V5-ös kikampányolta, meggyőzték Miklóst arról, hogy szükséges a változtatás. Nem volt senkire se írva, hogy mennyi őskövet vett aznap a 6-os teremben. Ha nem egyértelmű a dolog, akkor írnak ki szavazást, ezzel is levédve a későbbi hőzöngés, hiszen "ti akartátok".

Idézet: Tigrisnyul - 2016.03.05. 15:02:43
Azoknak akik folyamatos prémmel nyomják egyértelmű, hogy ha Miklós azt írja, hogy csak egy építőrabszolga, botrányosan rossz karakternek lehet szüksége segítségre, az azt jelenti, hogy ha nincs prémes cuccod, akkor TE építőrabszolga vagy.
Miklós építőrabszolgás hasonlata az elejéről szerintem eléggé mellément, feltételezem az volt a terv, hogy így működjön, de nem jött be, így az építőrabszolgánál erősebbek is megakadhattak, ha elég magas szintűek. Ezen lesz is biztos változtatás, hogy legközelebb talán csak a tényleg építőrabszolgáknak legyen gondjuk.
Dátum: 2016.03.05. 14:30:57
Az egész témára írtam, meg arra, hogy Ariel azért buzdít vásárlásra akárkit, mert részesedést kap. Nálam itt csapott át szomorú kategóriába a sírás, mert nem látjuk, hogy az őskő vásárlás nem Arielnek jó, hanem annak, aki szeretne sokáig játszani a játékkal.


Idézet: Azazel - 2016.03.05. 13:50:42
Szerintem nem tartozik a tárgyhoz a kővásárlás, de :

"...de könyörgöm, vegyetek őskövet..."

Mennyit Offs??? Mennyit, és milyen rendszerességgel, hogy jogom legyen kérdezni, reklamálni? Elég a prémtagság, vagy kötelező a mindenkori maxos kereskedelemmel elérhető fullköves felszerelés plusz VIP tagság?


Lehet átsiklottam felette, de volt olyan aki full prém cuccal, az összes bedobott tipp ellenére is megakadt az első szinteken?

A fétisek megszerzése többé-kevésbé kíván valamennyi őskő ráfordítást. Aki ezen a területen nem hagyta leülni a dolgokat, az masszív TÖ-t tudott összeszedni, amivel szerintem már meg lehetett birkózni az eventtel. Magas szinten jó eséllyel az összes fétis megszerzésére nyílt lehetőség. Ez az ötletelésem, de nem tudok sokat az ellenfélképzésről.
Dátum: 2016.03.05. 13:53:33
Most nem tudom, hogy direkt nem akarod-e érteni, de akkor kiemelem.

Idézet: Miklós - 2016.03.03. 13:06:18
Egészen biztos, hogy a következő eseményre fogunk változtatni dolgokon, a végső jutalmazáson, a szintek számán, sőt talán a segítő bónuszon is, hogy akinek túl nehezek a szörnyek, az igénybe tudjon venni egy mentőövet, de teljesen ingyenes biztosan nem lesz.

Kerek perec meg lett mondva az elején, hogy ez egy teszt, lesz amit módosítani fognak benne.
Idézet: Miklós - 2016.02.18. 13:50:56
Ettől függetlenül, nyilván ez az első, "teszt" run volt, fogunk változtatni pár dolgot a következőre. Valószínűleg több szint lesz (még most is felmerült, hogy versenyen kívül berakunk néhány extra szintet), lehet majd kalandokat találni, és talán azt is megcsináljuk, hogy az első 5 ugyanazt kapja, csak egy címet kap extrában a leggyorsabb.


Senkitől nem sajnálom se a játékélményt, se a tápot, tettem is rá pár javaslatot hogyan lehet mindenkinek élvezetes és legyőzhető csatákat betenni, az erőseknek még erősebb (nem klón-alapú) ellenfelekkel.
De oldalakon keresztül másról sem szól már a fórum, minthogy ez egy ingyenes játék, mégsem tudok részt venni az eventben. Aki ingyenesen játszik, az örüljön annak ami működik, pont. Ez máshol is így van; nem mintha kellene ebbe viszonyítási pont. Nagyon is támogatom, hogy a következő eventre mindenkinek elérhető, és kihívást nyújtó változások kerüljenek be, de azt nem, hogy azért álljon meg a fejlesztés (amit a fizetős játékosok támogatnak), hogy ingyenesen játszók örüljenek. Aki ezt várná el egy for profit cégtől, az ne indítson sajátot.
Dátum: 2016.03.05. 13:38:45
Idézet: Tigrisnyul - 2016.03.05. 13:15:21
"++Fontos infó: a szörnyek nem klónok, egy algoritmus által létrehozott ellenfelek. Szerintünk minden normálisan fejlesztett karakter le tudja őket győzni, de a biztonság kedvéért beraktuk, hogy aki akar, használhat támadás / őrjöngés italt, ill. lesz egy még további buff vásárlási lehetőség, de erre max. egy építő rabszolgának lehet szüksége"


Ezt azért észrevetted, ugye?
Idézet: Miklós - 2016.03.03. 13:06:18
Egészen biztos, hogy a következő eseményre fogunk változtatni dolgokon, a végső jutalmazáson, a szintek számán, sőt talán a segítő bónuszon is, hogy akinek túl nehezek a szörnyek, az igénybe tudjon venni egy mentőövet, de teljesen ingyenes biztosan nem lesz.
Dátum: 2016.03.05. 12:53:45
Idézet: Tigrisnyul - 2016.03.05. 12:30:18
Ariel, te amúgy kapsz valami jutalékot?
Mert folyamatosan csak ezen a részén lovagolsz a témának.
Azt nem értitek meg, hogy a (egy bármilyen) játékot a befizetések tartják fenn. Nem tudom mi ebben az annyira nehéz - tényleg minden bántás nélkül - de az, hogy Jóskapista őskövet vesz, az mindenkinek jó. Jó a játéknak, jó neked, jó nekem, és annak is, aki veszi. MINDENKINEK. Míg az, ha nem vesz valaki őskövet, az senkinek sem jó. A játék addig marad meg, amíg financiálisan megéri. Ezek után már kezd kicsit sok lenni, hogy olyanokról szól a fórum már oldalakon, napokon keresztül, akiknek úgy kezdődik az érvelése, hogy "Bár most nem veszek őskövet, de..." Tényleg nincs semmi bajom veletek, sokaknak kifejezetten szeretem a fórumos írásait akik most felszólaltak, de könyörgöm, vegyetek őskövet, találkozón csak 6,5HUF/db duplázással, támogatjátok a játékot, élvezetesebb lesz a játékotok, és komolyabban fognak venni a reklamációkkor is.
Dátum: 2016.03.05. 09:27:07
Nem unod még b'szki? Hányszor írod még le ugyanezt? Azzal foglalatoskodsz, hogy újra és újrafogalmazod a rögeszmédet, és amikor úgy gondolod, random bevágsz egy verziót valakinek válaszban?
Tegye fel a kezét, akit érdekel ötvenedjére a 0 TP-s stratégia, az évi x ingyenfétis, a napi ingyen bajnoki token meg a kisnyugdíjaspókok.
Dátum: 2016.03.04. 08:51:34
1. verzió: akiről klónozta magát annál nem nagyobb min.100al a krit varid.
2. verzió: saját klónod, és amikor klónozódott rólad, akkor neked rajta volt a turbó, a portya idején meg nem.
Dátum: 2016.03.04. 07:29:54
Grat az esküvőhöz!

Én k. jó pogácsát sütök; ha sokkal lejjebb adnátok a költségvetést...
Dátum: 2016.03.04. 07:27:14
Idézet: Alendaar - 2016.03.02. 18:46:11
Ennek nem kellene kritikusnak lennie???

Elmondasz egy lélekcsavar varázslatot. (-874 VP). 60818 sebzést okoztál. A

Milyen event/csata?
Dátum: 2016.03.03. 00:02:36
A játék ingyenes marad továbbra is, ingyenesen játszhatsz továbbra is, csak nem fogsz feltétlen profitálni egy fejlesztésből, amiben azok járnak nagyobb sikerrel, akik fizetnek érte (ősköves felszerelés). Mert te azt választottad, hogy ingyenesen játszol az ingyenes játékban, és kevesebbet teszel meg a cél eléréséért, mint akik nem csak az ingyenes játékelemeket használják.
Dátum: 2016.03.02. 22:27:08
Na most megnéztem mennyi a wow előfizetés, úgyhogy kijelenthetem, hogy szar a becslésed. Persze ha nem optimálisan, minden szarra költöd a követ, akkor a világ összes ősköve sem elég. A wow előfizetésnél akkor is kevesebb kőből megoldható a topon tartás (nem a lemaradás elkerülése, amiről te beszéltél!) ha nem számolgatod a TP-t, ha meg optimalizálsz és LE/TP-t számolgatsz, még ennek is töredékéből megvagy.
Dátum: 2016.03.02. 19:28:02
Idézet: Azazel - 2016.03.02. 19:21:58
" Magyar bank vezeti a számlám."

Biztos vagy benne??
Na ja, ebben van valami

Tigrisnyul, köszi, hogy megosztottad a pontos választ, egymás mellé teszem, hogy látszódjon a különbség.

BENYOMÁS
Idézet: Tigrisnyul - 2016.03.01. 21:26:23
Az utolsó döfést Miklós adta, mikor a pofámba vágta, hogy örüljek, hogy szóba állnak egyáltalán velem supporton, miközben nem fizetek a játékért.

Fizettem, szerintem eleget. Ja, hogy nem folyamatosan? Bocs, az élet nem mindig úgy jött ki.

TÉNY
Idézet: Tigrisnyul - 2016.03.02. 19:19:48
Szó szerint ezzel zárult a válasza:
"Egyébként ami fontos még, nem vásárolsz őskövet, úgy játszol a játékkal, és ennek ellenére még supportot is nyújtunk számodra. Szerintem még egy ilyen szolgáltatás nincs a világon."